42
  • johny777
    #42
    Áhh ez már kimerítő, a tavaly szét izzadtam magam a moziban annyira über brutális volt. Novemberben is csak aludni jártam haza a moziból. Már most ki akartam magam pihenni, erre tessék február már keménykedik. Milyen lesz a többi hónap?
    Márciusban már megint be***unk!
    Szét kokszolta magát az Április!
    Májusban már megint hiper szuper kemény mozi napok!
    Júniusban csak fürödni járunk haza a moziból!
    Juliusban csak sza**i járunk haza a moziból!

    Bírom az ilyen hatás vadász címeket. Nálam még a "Twilight az új Harry Potter?" cím vezet.
  • nlght
    #41
    Ne szidjátok már ennyire a cikket... Vannak benne színes képek is! :D Ha kirúgnák szegény Viktort, akkor ki tartaná el a kiccsalággyát?
  • Etinger
    #40
    Ez nagyon jóóóó volt :D:D:D
  • alienslive
    #39
    Azért feltételezik, hogy a két név ugyan az az ember, mert gyakran megy itt a kötekedés, hogy milyen hülyeséget ír a cikk írója és winnie szokott reagálni ezekre. Mert sokaknak szöveg értelmezési problémái vannak.
    Röviden kb. ezért.
  • SRobert
    #38
    így jártam én:
    - te nem a s**** (ismeretlen név) róbert vagy az **** (ismeretlen név) fórumról?
    - nem.
    - de, az vagy!

    hát, mit mondjak, tényleg fölösleges itt bármit tagadni.
    és még cikkeket sem kell hozzá írni. :))
  • Hoz_Hun
    #37
    Aha... amúgy ez honnan ered? Mármint lehet tudni mi ennek a feltételezésnek gyökere?
  • alienslive
    #36
    OFF:
    Nem tagadja, mivel kifejti, hogy tök fölöslegesen írna bármit is. Mivel itt sok ember tévesen már úgy is elkönyvelte, hogy winnie = SZ.V.

    Mikor kijelentettem már párszor, hogy a két név nem egy személy, akkor senki se hitte el:)

    ON:
    Az egek ura és az Éli könyve érdekel ezek közűl.
    A bombák földjén jó film, azt ajánlani tudom.
  • zsoltz
    #35
    még hogy jó filmek -.-' max a farkasemberre ülnék be de lehet arra se mivel midnen farkasemberes filmet elbaxnak
  • Hoz_Hun
    #34
    Abban sem tagadja, vagy én értem félre? Őszintén, nem is nagyon érdekel... hmmm, mondjuk Winniet jobban csípem mint Viktort.
  • IMYke2.0.0.0
    #33
    Ezt olvastad?: #21
  • nickwearby
    #32
    Ezzel csak az a probléma, hogy egyszer sem tagadta.
  • nickwearby
    #31
  • IMYke2.0.0.0
    #30
    Mindegy, hogy a cikkíró "winnie" vagy "Szekeres Viktor" úr, annak kifejezetten örülök, hogy a "magyar címmel kiemelés (angol cím zárójelben)" stílust használja, amiért annak idején SZV fülét rágtam. Sokkal átláthatóbb [ha akarom, csak az angol címeket futom át, ha nem, ott vannak a cikkben a magyarok, gyorsan átsuhanok rajta és már tudom, mit akart írni).
    Ezért plusz pont jár.

    Az ÖSSZES filmes cikket így kellene megírni!
  • Dynamic
    #29
    Oda az igazság! Kapa és Pepe
  • kalapos01
    #28
    Miért uncsi? A felsorolt cikkekben egy szó sem esik a februári bemutatókról. De a felfedezés derék, hiszen minden hónapban van egy filmcímfelsorolás szavazással.
  • kalapos01
    #27
    Inquisitornak igaza van, fikagépek mindig is lesznek. De a blöki ott van elhantolva, hogy szerinted a sok az egyenlő három vagy nyolc emberrel. Lehet, hogy téged is utálnak tizen, de a többi száz odavan a kommentjeidért. Csak ők nem írják be, mert nem akarnak buzinak tűni vagy mert hangot adni véleményének mindig az exhibicionista, a magamutogató negatív kisebbség szokott.
  • Inquisitor
    #26
    Azért ott van a dolog másik fele, az összes fórumot, chat oldalt, sőt még értelmes közösségi portálokat is mérgező Internet TROLL-okra. Az is jelenség, amikor a mások figyelme érdekében bármire képesek, például a folyamatos fikázásra. Mondjuk jellemzően mást nem is látni tőlük. Csak ilyen helyeken, mint itt az SG, nehéz megkülönböztetni az érdemi kritikát a Troll tevékenységtől.
  • Adamul
    #25

    +1 :)
  • Adamul
    #24
    Kicsit uncsi a cikk...
    Csupán ízelítő az eddigi hónapok írásaiból:
    * Januárban minden nap mozizni fogunk (2010. január 5.)
    * Sűrű mozis december - 17 premierfilm! (2009. december 2.)
    * Novemberben csak aludni járunk haza a moziból (2009. október 30.)
    * Kemény októberünk lesz (2009. október 6.)
    * Durva egy szeptember lesz, annyi szent (2009. szeptember 3.)
  • immovable
    #23
    Ha valakit sokan utálnak, az rendszerint nem véletlen.

    Kapásból tudnék 8-10 fórumozót mondani aki közutálatnak örvend. Az összes többi fórumozó hülye, vagy a delikvensekkel van a gond? Nem túl nehéz kérdés.
  • jamamura
    #22
    ezen az oldalon elég sokan bírálják a cikkek íróit, nem magát a cikket vagy a témát. szerintem erről az tehet leginkább, hogy a cikkek végére nincs odaírva a szerző, így aztán sokan már csak azért is kiemelik őt, s jó magyar szokás szerint negatív előjellel. :)
  • winnie
    #21
    azárt, ha visszaolvasod a korábbi kommenteket, meglátod, hogy ez nincs így.

    de szerinted lenne értelme ellenkeznem, vagy pro és kontra bármit mondanom?:) eleve fórumokon nehéz meggyőzni embereket arról, hogy nincs igazuk, de azért olykor próbálkozom. (viszont az időfaktor miatt, amikor sejthető hogy hosszú lesz az adok-kapok, akkor felesleges belemenni, mert csak én vesztem el az értékes perceket, negydórákat) szóval inkább csak hátradőlve szórakozok azon, amit olvasok - nekem így sokkal kényelmesebb:) (azért azt leírom, ogy a legjobb, amikor valaki büszkén huszadjára is bekommenteli az általa hitt dolgokat, remélve, hogy kap fórumreakciókat. ez kicsit kétségbeesettnek tűnik, afféle "hé, én is itt vagyok! foglalkozzatok velem!" segélykiáltásnak, de istenem:)

    (aki tudni akar tőlem valamit, aki le akar anyázni, aki segíteni akar, az úgyis nagyon sok helyen elér a neten közvetlenül is. sőt, aki akarja, bármilyen netes cikk íróját is eléri - én speciel sajnálom, hogy nem látni az sg-n, hogy ki, mit ír, ld. a mostani mass effect cikk. de, ha nagy leszek, egyszer majd kiadok egy gyűjteményes kiadást a levelesládám tartalmából, nagyon tanulságos:)
  • jamamura
    #20
    kegyetlen lesz a február? nézzétek meg, hány filmet mutatnak be márciusban!
    2010-es bemutatónaptár
  • neoG
    #19
    Azért az furcsa, hogy winnie sosem ellenkezett az ellen, hogy ő lenne Viktor.Sőt, akárhányszor valami idiótaságot ír, és valaki rászól, hogy ejj Viktor, megint hülyeséget beszélsz, akkor többet már nem ír az adott témába
  • Retechegér
    #18
    0 csilagot miért nem lehet adni a cikkre?
    Mint opció ezt is bele lehetne programozni
  • gameplusz
    #17
    Te tipikusan az az emberfajta vagy, aki biztosan nem magyar. Mert hogy mondatot kis kezdőbetűvel írni (a többi hibát inkább nem is említem meg, mert úgyis képtelen lennél felfogni agyilag)... Hát mit is mondjak, nálam erre nyílik a bicska. Menj vissza általános iskola elsőbe, talán valami szigorú tanár belédveri (de nem úgy).
    Az idiótázást inkább mondogasd magadnak, mert Rád illik a leírás.
  • booa
    #16
    mért is?
  • Tetsuo
    #15
    A helyesirasod biztos rosszabb Viktorenal..
  • booa
    #14
    Jaj istenem,ez komoly?tényleg ilyen idióta itt mindenki a cikk íróval egyetemben? nem esik le hogy winnie és szekeres Viktor tők más személy? nem látjátok át ezt az egészet? most komolyan. voltatok már a junkie-n? ott elolvasol egy winnie cikket és meglátod hogy mekkora a differencia a 2 író közt! szekeres Viktort tényleg nem csípem mert kb. annyi köze van az újságíráshoz mint nekem,de winnie más tészta mivel ő azért mégis csak egy teljesen korrekt blog író és most nem megvédeni akarom vagy a Viktort alázni,egyszerűen felakarom nyitni a szemeteket végre,mert teljesen hűlye dolgokat beszéltek:S
  • neoG
    #13
    * Januárban minden nap mozizni fogunk (2010. január 5.)
    * Sűrű mozis december - 17 premierfilm! (2009. december 2.)
    * Novemberben csak aludni járunk haza a moziból (2009. október 30.)
    * Kemény októberünk lesz (2009. október 6.)
    * Durva egy szeptember lesz, annyi szent (2009. szeptember 3.)

    Hát egen...Vajon milyen lesz a március???:)))
    Amúgy winnie-t nem is azért tartják mert jó, minőségi cikkeket ír, hanem azért, mert olyan égbekiáltó baromságokat, hogy arra mindenkinek kinyílik a bicska a zsebében!Ez pedig sokakat arra sarkall, hogy billentyűzetet ragadjanak, aztán kitombolják magukat.Az ezsgének meg nem az elégedett olvasó számít, hanem a bősz kattingászok.Mert abból van csak statisztika
  • Etinger
    #12
    Akkor nem figyeltél eléggé =)
  • Nonix
    #11
    szekeres viktor = winnie ? : DDD
    ezt nem is tudtam
  • ZeemanX
    #10
    Pandorum pedig jó. Amiről egyébként azt hittem, hogy már ezer éve bemutatták, csak frankón lecsúsztam róla. :-)
  • stationx
    #9
    egyik sem érdekel. a cikk meg kritikán aluli winnie "írás"
  • wildebeest
    #8
    +1
  • kalapos01
    #7
    Kivéve a januárt. Meg a decembert. És a novembert. Amúgy stimmel.
  • Etinger
    #6
    Minden hónap vagy kegyetlen vagy durva vagy hasonlóan döbbenetes... :D:D
  • gravicam
    #5
    Kedves Szekeres "winnie" Viktor cikkíró!
    Nem szoktam a fórumba írni, de a kedvedért regisztráltam.
    Egyszerűen GYŰLÖLÖM a stílusodat, nem hiszem el, hogy nem veszik észre az sgben, hogy totálisan alkalmatlan vagy újságírónak.
    Mi az, hogy "kegyetlen" hónap lesz február? Milyen szóhasználat ez? Ráadásul azért, mert márciusban osztják az Oscart? És a magyar filmszemle? Említés sincs róla.
    "11-től már ránk zúdul az égi áldás, hiszen nem kevesebb, mint hétszer mehetünk moziba" Ez már megint miféle mondat, könyörgöm?

    " A futottak még kategóriában két magyar versenyző van, a Köntörfalak Dyga Zsombortól és az Oda az igazság!"
    Mi az, hogy futottak még kategória??? Ha egy kicsit is tisztában lennél azzal, hogy Jancsó Miklós kicsoda, nem írnál ilyen baromságokat. Dyga Zsomborról nem is beszélve. Az oké, hogy nem fognak nézettségi rekordot dönteni, de valami tiszteletet...

    Kérlek, ha már nem rúgnak ki téged, legyél oly kegyes az olvasókhoz, hogy önként felmondasz!
  • Csatti
    #4
    ja, ha te nem mész akkor már más se fog. :)
  • AZTA
    #3
    ja kegyetlen lesz a mozis február de moziba menni senki nem fog filmet nézni :D