209
227px-Grand_Theft_Auto_-_Episodes_From_L
  • Rowlend
    #129
    Szevasztok, Egy 2xDVD5 verziót beszereztem a játékból és fel is raktam de az lenne a gondom hogy iszonyatosan szarul megy, Fel is patcheltem és azután is ilyen 30FPS és ha mozgok még kevesebb. Megnéztem maxon, minimumon az FPS nem változik és így nem nagyon lehet játszani vele. 64Bites Windows 7 em van és Igen a gépem elég neki mer a GTAIV-et sikerült magasabb grafikán 60-70 FPS-el játszani.
  • Lacee86
    #128
    Miért tettél szóközöket?? Anélkül még élvezetesebb lett volna olvasni...
  • szapor
    #127
    Hali, nem tudja vki hogy a telepitésnél mér ir ki vmi hibát? :S CODE: 252 ez a vége :(
  • xido
    #126


    Azért..ami eddig kint van belőle,az steam-rip,azzal jó,hogy el kell szöszölni..majd kijön a dobozos verzió is,ott max launch.exe-t kell másolni és mehet offline..addig várj türelmesen..vagy hódolj be Microsoftnak és legyél te is xboxos:)
  • Novotsik
    #125
    faszom ki van ezzel a qurva gta-val nemigaz h ezt kell már csinálni basszameg mindent le kell védeni,hihetetlen még ha 2-3 ezerért adnák de nem 8-9 ezerért anyiért meg a jó kurva annya veszi meg,remélem meghal az összes a gecibe! Miért nem lehet azt csinálni mint régen simán telepíted azt crack és müködik,de neem mostmár írjon be ilyen olyan serialt meg folyamatos internetkapcsolat (AC 2) vegye meg a halál 8-9 ezerért és ha meg nem tecik akkor basz szét az ideg h bisztam 9 ezret a semmiért. Ha meg letöltöm és bejön a játék és esetleg akarok vele játszani net-n (ha lehet) akkor megveszem. Büdös gecik qurva annyukat,elegem van ebből a szájbabaszott pc-ből jövőhéten megyek azt veszek egy xbox-ot na majd ott pofázzon az serialokkal meg az internetkapcsolattal. Mennyivel egyszerűbb már h csak felrakom a hard drive-ra és játszok vele mint pc minden qurvaannyát kér h írkáld be serialt, meg csináld ezt meg azt.
  • fery02
    #124
    értem, köszi
  • xido
    #123
    Van steam-rip,de bütykölni kell valamit a registryben is hozzá..
  • fery02
    #122
    Mert mit akar?
  • xido
    #121
    Inkább várj meg egy "hivatalos" dobozos retail verziót,h amár demot akarsz vásárlás előtt:)
  • fery02
    #120
    Hogy mit óhajtasz?
  • johny85
    #119
    valaki le tudja írni a regedites témát normálisan?
  • RYO21
    #118
    Azt mondom hogy ő ne a GTA IV topikba menjen hanem a GTA iv warezba, mert a gta iv topikban ha warezol száműzik.
  • fery02
    #117
    Ennek a topiknak van jövője, ide jön az alvilág a warez témákkal kapcsolatban. :D
  • xido
    #116
    akkor a #1111-esed mit is keres itt?
  • RYO21
    #115
    Gta IV warez topikba
  • xido
    #114
    Nézz be a gta4 topicba,ott betették...de még csak felrakhatod,nem indul még el,hiába pakolgatják tele a netet állítólagos Razor-crackkel,ami állítólag egy módosított GTA4-indító..
  • suti100
    #113
    Hellosztok! Tudnátok dobni egy olyan linket ami aránylag jól szedi az EFLC-t? Előre is köszi!
  • fery02
    #112
    Oké.
  • RYO21
    #111
    Én elkezdtem az orosz verzióból tölteni a TBoGT mappát. 20kb/s-vel szedi. Majd egy jó releaset, ka kiadnak majd akkor letöltöm egészbe.
  • Máté94
    #110
    Mármint multiban..........
  • xido
    #109
    az ilyenek mindig működtek,emlékezz pl a Portal steam rip-re is..
  • Máté94
    #108
    A végén még működni fog..................
  • xido
    #107
    Szó szerint steam rip,azok mindig full telepített könyvtárakkal rendelkeztek
  • Lacee86
    #106
    Állítólag az már vmi feltelepített verzió, ami 16,5 giga. Maga a telepítő valszeg tényleg csak 8 lesz. De amúgy ez 2 db DLC, olyat lehet h egyszerre csak egyiket teszem majd fel?
  • balint1111
    #105
    Én most szedem le 16.5 gb
  • Lacee86
    #104
    Sanszos...
  • fery02
    #103
    Lehet elírta Steam. :D
  • sumi
    #102
    üdv..

    már kint van...és 16.5gb...
  • Lacee86
    #101
    Tehát akkor kb. 8 giga a 2 DLC együtt, az alapjáték meg 16 volt, és ezekhez meg mégse kell alapjáték??
  • fery02
    #100
    Nem foglalkoznék ilyen verzióval.
  • xido
    #99
    oroszokhoz felkerült-állítólag angol nyelvű...és 16 gigát kóstál..akkor mit raktak még bele a telepítőbe?:)
  • fery02
    #98
    A kettő DLC egyenként ~3,8 giga.
  • Carloska
    #97
    jól néz ki majd beteszem warez mappába :D

    eredeti gta4 bőven elég voltt ! :D
  • zsozso29
    #96
  • Synit HUN
    #95
    A sima GTA4 topik pörög ez meg kihalt. Be kéne ezt zárni...
  • Fehercsoki
    #94
    Köszi.Ennek is olyan sok hely kell mint a sima GTAnak?
  • fery02
    #93
    Nem.
  • Fehercsoki
    #92
    Ehhez kell az alap GTA IV?
  • balee4
    #91
    Amcsiban ma jelent meg, nálunk pénteken jön.

    Launch Trailer
  • n3whous3
    #90
    elkéstél 1 napot