209
227px-Grand_Theft_Auto_-_Episodes_From_L
  • simon007
    #169
    Elmagyarázná valaki, légyszi, hogyan kell offline profilt létrehozni?
    A social klub -ra kattintás után nekem nem jön elő ' skip login'.

    Ha lehet ,pontokba szedve leírná valaki az eljárást?
  • Jocex
    #168
    Sziasztok, nekem olyan problémám van hogy felraktam el is indul razor crackel meg minden, de ott a razor crackbe még van olyan hogy update, media1, meg updatetitle, meg ilyenek,... addig eljutottam hogy elindítom a játékot meg minden de amikor a képeket adja elő amikor tölt be a játék.. 3-4 képet betölt és kidob a játék hibaüzenettel és kérjük lépjen a mégse gombra.. vágjátok.. hibajelentés vagy mégse.. ezt adja ki o.O mit csináljak vele?
  • zoltan1232
    #167
    Kipróbáltam 3Gb-val is de nem sok változás. De viszont azt vettem észre hogy mintha win7 alatt jobban futna mint Xp-n. És köszi a választ
  • lac14
    #166
    Zoltan1232 nincs semmi baj a prociddal, de kéne legalább még 1 giga ram, amúgy meg ilyen a játék valakinek gázabb procival akadás mentesen fut
  • zoltan1232
    #165
    De miért? 4 magos nem 2:) Meg am is minden játék maxon megy csak egy a sz*r nem.
  • Kongy
    #164
    Ilyen procival ne csodálkozz...
  • zoltan1232
    #163
    Igen nekem is ez a problémám. Annyival egészíteném ki hogy a város egyes pontjain 20 fps alá esik.
  • Bagoly81
    #162
    hát ez nekem nemmegy :S
  • IMYke2.0.0.0
    #161
    Részletesebben?
  • zsozso29
    #160
    Grand.Theft.Auto.Episodes.from.Liberty.City.Patch.1.1.2.0-Razor1911
  • Lacee86
    #159
    Hát ha hivatalos patch, akkor max. a warez verziót vágja haza sztem. :)
  • RYO21
    #158
    Az miért jó?
  • Máté94
    #157
    Van új patch.
    Jó hír,hogy nem megy tőle a játék:D
  • Szabeebmx
    #156
    VEDD MEG!!!! És akkor nem lesz ilyen problémád.
  • Bazs22
    #155
    Sziasztok! Az a bajom hogy nem működik a reloaded crack, pedig patch és minden egyéb cucc fent van(visul c++,..).A date chack-en átmegy de az aktiváció megjelenik.Aztán megprobálom elinditani a LaunchEFLCc.exe-t de azt irja ki hogy: "seculauncher failed to start application 2000" probáltam több cracket is de amelyik legalább elintudlt az kifagyott töltés közben. Valaki tudna segíteni, vagy esetleg leirni a crackelés mentét hátha elrontottam valamit? esetleg valami tipp?
  • CB SNIPER #154
    nekem is ugyanez vk megoldást erre? elöre is köszi :o
  • n3whous3
    #153
    livehoz kamu címmel névvel regelsz
  • mephisto11
    #152
    köszönöm szépen!
  • Lord Myn
    #151
    Offline profilt kell létrehoznod (a Live az a multihoz meg a videómegosztáshoz kell) és akkor tudsz menteni. Egyébként kis trüközéssel megy a Live is Mo-n és akkor tudsz multizni is. További információk a GTA 4 topikban a FAQ-ban...
  • mephisto11
    #150
    sziasztok.lenne egy kérdésem!megvettem a játékot pc-re és nagyon bejön de nem bírok menteni!!!!állandóan a windows live szolgáltatást erőlteti de az ugye magyarországon nem elérhető...hiába regeltem be nem enged menteni!és tök unom hogy már az elejét végigvittem 5ször!!!:-D
    szóval ha valaki ellátna tanáccsal azt megköszönném!!
  • miki10
    #149
    Sziasztok!

    szeretnék játszani a GTA IV EFLC-vel és amikor töltés kor ki írja alul a sarokba a hogy LOADING.... akkor a zene elhalkul és nem jön be a játék csak azt írja h LOADING..... .
    nem tudjátok h mi lehet a baja?
  • Fidolorous
    #148
    emberek nitrót csak versenynél lehet kapni ? Nincs erre valami cheat ? (PS3)
  • lacinkacinka89
    #147
    Ebben a kiegészítőben én nem találkoztam imbolygó kamerával (még). A sima gta 4-ben viszont igen.
  • mulder1972
    #146
    valaki tud megoldást az inbolygó kamerára, irányíthatatlanságra?
    találkozott valaki ilyennel?
  • Oláh Herkules
    #145
    igen néhány helyen ritkán villognak a textúrák (hd 3850).
  • rigaman
    #144
    Sziasztok! Ide írok külön offtokikot nem találtam a kérdésemnek. Hogyan lehet offline profilt csinálni hogy tudjak menteni. A sima gta4be felajánlja de itt nem csak onlinére lenne lehetőség?
    Köszönöm a válaszokat!!
  • JaSoN HuNTeR #143
    Nálam akad. Minimumom is.Érdekes a Just Cause 2 tök jól megy és még a graffja is szebb.
  • JaSoN HuNTeR #142
    Reloaded verzió.
  • JaSoN HuNTeR #141



    Erre valaki vmit?
  • miki10
    #140
    saját launch exevel inditotam
  • xido
    #139
    Azt mondaná,hogy nincs a gépedre rakva a DLC..
    gta4 menüből akarnád elindítani?..ne abból indítsd,hanem a saját telepített mappájából a saját launch.exével..
  • miki10
    #138

    amikor a GTA IV episode liberty city be rá megyek h start akkor ezt írja ki:
    "The download content required for this autoload in not available. Press ENTER to start new game of GTA episode liberty city.

    és utána entert nyomok én nem indul el a játék:S

    nem tudjátok mi a baja?
  • Rowlend
    #137
    Nekem is ez van amióta elkezdtem
  • RYO21
    #136
    Nálam tegnap olyan probléma volt hoyg 1 óra után elkezdett akadozni a játék, annyira hoyg még a missziót se tudtam befejezni.
  • Máté94
    #135
    Valaki nem tudja, hogyan lehet beüzemelni a Simple Nativ Trainert?
  • xido
    #134
    GTA4nél igen..1.06 patch után,szintén 5870-el...de nálam nem sűrű és veszélyes,de 1.06 előttről nem voltak ilyen emlékeim..sőt most EFLC-ben se láttam ilyet...
  • Dj Xyberpunk
    #133
    Valaki tapasztalt textúra villogást a játékban ? ( A lenti konfigommal 5870es kártyával - minden beállítás kipróbálása mellett is villognak a textúrák - nincs húzva a kártya, 2-3 féle driverrel is néztem stb stb)
  • n3whous3
    #132
    tudjuk és nincs kedvünk
    1. bankkártyával átutalni
    2. félni attól, hogy x-edjére is becsődöl épp az a cég, ami ingyen kiszállítja és akkor fuccs az 5 ropinak.
  • Romanzidan
    #131
    Üdv 4850-ért megvehető a játék google segítségével:)!!!
  • gfreak
    #130
    ja, a gecik pénzért akarják eladni a játékokat...ahelyett hogy ők maguk töltenék fel a netre, hogy lehúzhasd ingyébe'...az semmi, voltál már boltban manapság? képzeld, minden pénzért van kirakva a polcokon...de komoly, nem hülyítelek...PÉNZÉRT...ezen beszarsz...de ha még csak az lenne hogy pénzért...olyan árakon van minden, ami nekem kurvára nem tetszik...hogy a benzinről még csak ne is szóljak (jaja, azt is pénzből kell venni)...egyszerűen hihetetlen pofátlanság, nem?