92
FulhamFC
  • banok
    #12
    eltévedtél mert ez egy sport fórum.
    Gera mai góljáról meg valszeg inkább holnap lesz videó.
  • banok
    #11
    itt az a szokás, hogy a topiknyitó bemutatja a topik "alanyát"
  • domez128
    #10
    Láttam a meccset , nem játszott jól , de nem is fog ebben a csapatban sohasem , ennek ellenére lőtt egy szép gólt és a csapat meg tovább ment.
  • domez128
    #9
    Látom te is az Angol foci híve vagy , akkor kell , hogy ismerd a fulham csapatát , de igazából a Gera miatt hoztam létre . Annak idején mikor még a West-ben játszott volt a csapatnak topicja kimondottan a Gera miatt.
  • Bulykin
    #8
    Accrington [1 - 3] Fulham
    21' [0 - 1] E. Nevland
    25' [1 - 1] M. Symes
    59' [1 - 2] D. Duff
    80' [1 - 3] Z. Gera


    amúgy ezt ma játszották:) tessék neked Gera><
  • domez128
    #7
    Nem szidtam a csapatot , csak az a véleményem , nem neki való a stílusuk .
    Igen tudom vannak trónkövetelők de ez nem baj , ebből mindenki csak profitálhat .
    Az , hogy ki milyen vallású , nem kéne itt megtárgyalni , nem ide tartozik , egyébként is vallásszabadság van ! Én a játékát szeretem .
    Persze mindenkinek lehet más kedvence , de az a "saját véleményem " ma még
    Ő a legjobb legképzettebb és legtechnikásabb Magyar játékos , mellesleg még jól lát a pályán is.
  • Tyler1
    #6
    kicsit írhattál volna több infót a csapatról! ez nem csak Gera Zoliról szól, hanem a csapatról(címből ítélve:D).
  • Bulykin
    #4
    a Fulham jóak, azzal a játékos kerettel ami nekik van igaz a 4-5. helyért is lehetne menni, de ez az erős középmezőny is elfogadható sztem, az angol bajnokságok nehezek^^
  • lord nihilus
    #3
    szimpatikus csapat és Zoli is!
    A legjobb magyar labdarúgó "címet" szerintem hamarosan támadni fogják...bár valóban az lenne ha igazán formában lenne, valamint sem a Fulhamben, sem pedig a válogatottban nem a saját posztján játszatják(ták) az esetek többségében (ugye Dzsudzsákot se rakosgatják ide oda a PSV-ben...), ennek ellenére mindig hajt.
    A csapat meccseit személy szerint csak azóta követem figyelemmel amióta ott játszik Gera Zoli.
  • Immigrants
    #2
    Most nyitsz egy topicot a csapatnak amit jóformán szidsz.Érthetetlen.
  • domez128
    #1
    Azért hoztam létre ezt a topicot , mivel a saját szerény véleményem szerint a mai legjobb Magyar labdarugó Gera Zoltán csapatának nincs még topicja .Sajnálom azt a srácot jobb csapatra érdemes , jelenlegi csapata a Fulham nem igazán neki való stílusban játszik , ráadásul úgy látom több mint egy 1 év után sem fogadták még be igazán.