92
FulhamFC
  • domez128
    #52
    Igen, ismertem őket , bár nem tartoztak a baráti körömbe , de játszottunk pár vérre menő sör meccset a Palatinuson annak idején . Hááát igen azért például egy fradi pályán egy-egy bajnokin 10-20 ezer ember összejött ,a
    stadionban a kettős rangadókon 60-80 ezer ember . Abban az időben sem állt a Magyar foci a csúcsán , és mi is azt hittük , ennél már csak jobb
    lehet , hiszen ennél mélyebbre , már nem lehet süllyedni . Lehet , mint
    azt a jelen is igazolja. Nem is lesz rendes foci amíg a gyerekeket , nem tanítják meg az alapvető technikai labdakezelésre . Igaz minket sem nagyon tanítottak , de a grundon gumi labdával játszva megtanultuk megszelidíteni a labdát . Tudod , hogy pattog a gumi labda ? Nagyon !
  • paly90
    #51
    az szép gratulálok hozzá:)
    bár én akkor még nem éltem,akkor biztos nagyobb elismerés volt játszani nb-I-ben mint manapság.
  • IXEMGabeo
    #50
    aztaaa akkor találkoztál Nyilasi Tiborral is mikor FTC-Dorog meccs volt?:D az komoly én láttam élőben egy vendéglőben Nyilasit:) Törőcsikkel is találkoztál esetleg?:O
  • domez128
    #49
    Szerintem pedig nem védekezik rosszul , de természetesen inkább a támadások építése lenne az elsődleges feladata. Hmmm , de régen is volt ,
    még a hetvenes évek első fele , játszottam az akkori NBI - ben egy szezont
    a Dorogban , de pestről lejárni nem igazán szerettem , ezért eljöttem egy
    pesti csapatba igaz az csak NBIII-as volt.
  • paly90
    #48
    Az legyen a legkisebb gond h Zamoraval kapcsolatban nem értünk egyet:)Abban viszont igen h Gera kiszolgálja rendesen:)Am megkérdezhetem h hol játszottál/játszol?
    Am sztem középpályán nem lenne annyira jó,annyit nem tud sztem védekezni(mármint Gera)
  • domez128
    #47
    Abban teljes az egyetértés köztünk , hogy Gerának ez a posztja , bár én
    inkább középpályán játszatnám , ahol jobban tudna osztogatni , vagy lenne
    területe lendületből rávezetni a labdát a hátvédekre, mert azért azt senki nem cáfolja , hogy nem egy robbanékony játékos. A Zamoráról , már igencsak eltér a véleményünk , maradjunk annyiban ,nálunk nem fért volna be a csapatba. Ha csak egy kicsit is jobban tudna bánni a labdával , nem
    a Fulham lenne a legkevesebb gólt lövő csapat a premier ligában , mivel helyzete mint égen a csillag , erről a Zoli gondoskodik.
  • paly90
    #46
    Én úgy gondolom,hogy mióta egy csatárral játszik a Fulham es Gera az árnyékék sokkal jobban megy neki,sőt inkább azt mondanám,hogy azóta megy neki a Fulhambn,elötte ugyanis nem a posztján játszatták hanem szélsőként.Lehet, hogy rosszul emlékszem,d enekem úgy rémlik hogy a WBA-ban is szélsőt játszott;nem ez a posztja,itt nem tud tudásának megfelelőt nyújtani.Zamoraról annyit,hogy igaz h technikailag nem egy Ronaldinho de azért én nem hasonlítanám Torghelléhez:),van különbség,nem is kevés.Szerintem amúgy nem rossz játékos Zamora és a mostani jó szezonját nagy mértékben Gerának köszönheti.
  • domez128
    #45
    Hááát én másképp látom . Gerát már figyelemmel kísérem mióta angliában játszik. A Wb stílusa sokkal jobban megfelelt neki , mivel az a csapat
    támadó focit játszott , ott tényleg övé volt az irányítói szerep . A Fulhamban másfél év kellet ahhoz , hogy valahogy respektálják a tudását, de , én úgy látom a játékosok nagy része , nem ismeri el, figyeljétek csak meg egy-egy gól öröm után , mi is történik .Mint ahogy az előbbiekben is kifejtettem , azért kap "viszonylag" sok labdát mert rengeteget mozog , kereszbe , és a szabad területekre . A Zamora , pedig nem élvonalbeli játékos , talán a mi Torghelle Sanyinkhoz lehetne hasonlítani . Tudásában is hasonló , technikailag képzetlen , taktikailag meg pláne , egyszerűen nem tudja kezelni a labdát , gondot okoz neki , mert pattog . Szegény Hofi az ilyeneknek mondta "szúrd már ki ". Az én időmben az ilyen szintű játékos még a tarcsi padra sem ülhetett , akitől 1 méternél messzebb elpattant a labda. No de mind 1 , pont ezért hoztam létre a topicot , hogy megvitassuk ennek a csapatnak a hibáit , erényeit , és beszélgessünk egy olyan csapatról is ahol az egy Magyar tehetség is játszik . Ebben pont ez a jó , én így látom ez az
    én véleményem . Az természetes , ha a látásmódunk és a véleményünk nem mindig ugyan az. Csak ilyen szépen kultúráltan kell vitatkozni.
    Üdv
  • Kocka08
    #44
    Sztem nagyon is passzolnak neki..:)
    A legtöbb labdát ő kapja és sokszor tőle várják a társak a váratlant is..
  • paly90
    #43
    te most Gerárol beszélsz?!Ebben a szezonban Zamoraval ketten ők a legjobbak a csapatban.Azt mondod akkor passzolnak neki,ha már nincs választás.szerintem ez abszolut enm igaz, ebben a felállásban amit játszanak ő az irányító, ő gyűjti be és osztogatja a labdákat.
  • domez128
    #42
    Válaszoltam , igen a tied lehet .Valóban nem sokat foglalkoztam vele , de ennek az egyik oka , ha visszaolvasol , hogy pl ,Gera kegyvesztett lett, és sokan ma már utálják ! Pedig épp ezért hoztam létre ezt a topicot , mert van végre egy premier ligában lévő klub aki szerintem épp az Ő játékának köszönhetően jutott el a mai színvonalra . Persze ez csak az én véleményem , minthogy az is , hogy az Ő játéka nem ebbe a felfogásba illik bele : Nem tudja kamatoztatni a technikáját , kreatívitását .
    Nem beszélve , szerintem nem fogadták el őt . Meglehet nézni , pl a tegnapi meccsen adott gól passza után mindenki gratulált mindenkinek , csak neki viszont senki . Labdákat is csak akkor kap , ha már végképp nem tudnak máshoz passzolni . Ő pedig mindent megtesz ,hogy megjátszható legyen , rengeteget mozog keresztbe , és igyekszik üres területekre is befutni , sajna kevés eredménnyel . Több van ebben a srácban mint amit ebben a klubban játszani tud.
  • IXEMGabeo
    #41
    nem rossz ötlet sok sikert:)
  • Kocka08
    #40
    Bizony ám!
    2-1 lett a vége..
    NAgyon jó finom 3 pont..:D!

    Írtam domeznek hogy adja át valahogy azt a topicot mert szívessen foglalkoznék vele és felráznám kicsit!
    Ő meg eléggé letolja sajnos.
    De még nem válaszolt..:(
    Egyébbként másképpen nem vehetném át? Vagy hogy működik ez itt?
    Köszönöm a választ..:)
  • IXEMGabeo
    #39
    Győzelem:) amúgy kiscsapat persze h nem szurkolnak nekik annyian mint mondjuk egy Arsenalnak vagy Real Madridnak...de azért beírok ide hátha fellendítem a topikot:D illetve, azért figyelemre méltó a teljesítményük...
  • IXEMGabeo
    #38
    ha nem megy a csapatnak Gera húzza őket felfele jó meccs nézem is...mindenképpen elmondható h a Fulhamnek tisztességes szezonja van FA kupa negyeddöntő, bajnokság kb 12. hely vagy még előrébb végezhetnek, EL-> még akár elődöntő:) azért sok csapat kívánna ilyen eredmény listát
  • Kocka08
    #37
    2-1!!!!!!!!!!!
    Gera egyébként elképesztőt játszik eddig a második félidőben!
  • Kocka08
    #36
    1-1!!!!!
    Gera szép labdaszerzés után gólpassz megint!!!
    Még van bő 40 perc!
  • Kocka08
    #35
    Most megy éppen a Fulham-Wigan meccs eddig nagyon gyenge játékkal 1-0 ás vereségre áll a Fulham..:(
    Gera sokat van játékban de igazán nem megy neki sajnos!
    Úgy tünik hogy már nagyon az Európa liga van a fejekben..:)
    Meg is értem!
  • IXEMGabeo
    #34
    becsülendő teljesítmény amit idén nyújtanak szoktam őket figyelni Gera játéka Zamorával nagyon tetszik és szép volt h a Wolfsburgot is elkapták...Fulham-Hamburg vagy Fulham-Valencia döntőt várok az EL-ben:) Juventust pedig zseniális focival verték ki
  • Kocka08
    #33
    Senki nem szereti a Fulham csapatát?
  • Kocka08
    #32
    Azóta kiverték az olasz rekordbajnok Juventust Gera 2 góljával!!
    És éppen tegnap verték meg 2-1 re a Woulsburg csapatát aki ugye a tavalyi német bajnok!
    Gera gólpasszt adott a meccsen..
  • domez128
    #31
    Sahtar : Fulham = 1:1 továbbjutó a Fulham.......!!!!!
  • domez128
    #30
    Fulham : Birmingham = 2:1
    Nehéz izzasztó győzelem , Gera főszereplésével , igaz gólt nem szerzett ,de minkét találatban elvitatthatatlen érdemeket szerzett.
  • domez128
    #29
    Bolton Wanderers 0-0 Fulham , egy soványka pontosztozkodás , Gera nélkül-
  • banok
    #28
    Gera egyébként sérülés miatt nem játszott.
  • domez128
    #27
    Fulham : Portsmouth = 1:0
    Végre győzelem , ha nem is jó játékkal.......
  • domez128
    #26
    ja, ha jól emlékszem 1879-ben alakult !
    Sajna a hétvégén zakó volt....................
  • IXEMGabeo
    #25
    Tudtátok, hogy a Fulham a legrégebben alapított londoni csapat?
  • Tyler1
    #24
    hát igen ezt mondom én is h ne Geráról szóljon hanem a Fulhamrőm mint a csapatról! :)
  • Monoton
    #23
    Ha olyat irsz ami flame kelto, off az torlesre kerul.
  • Frayer
    #22
    A francba.
    Ez a baj az igazsággal, hogy nem áll meg a buta emberek miatt.
    Az a baj az igazsággal, hogy nem lehet leírni, mert nem tűrik meg a hazug emberek, azért mert a hazugságok nem állnak meg az igazság előtt.

    ---
    Egy szót nem írtam most geráról.. egy betűt se változtassatok.
    Akit nem érdekel amit írok, az úgysem fogja elolvasni, ezért kár törölni.
    Nem kötelező engem olvasni. Át lehet ugrani.
    Törölgetni könnyű.

    " Nem tetszik a másik véleménye, mert nem egyezik az enyémmel.
    Pufff neki, egy törlés, mert én megtehetem "

    Ha így akarod érvényre juttatni az igazadat, ahelyett, hogy érvelnél, megmagyaráznál, akkor még mindig az ovodában van az sg.
  • Frayer
    #21
    - szerkesztve -

    - ez nem ide tartozik -
  • domez128
    #20
    Nem csak Gera miatt nyitottam, de mióta ott játszik szurkolok nekik .
    Mi a probléma gyerekek ? Aki nem szereti vagy nem tetszik , nem szól hozzá.
  • domez128
    #19
    A Fulham Londoni csapat mely a Premier Ligában játszik , becenevük a "Vidékiek " mivel külvárosi csapat lévén szó a jelenlegi városrész a csapat alapításakor meg nem tartozott London közigazgatása alá . A csapat a 2007-2008 szezonban a kiesés szélére került . A csapat tulajdonosai szerződtették a jelenlegi edzőt Roy Hodgsont , aki érdekes módon az Angol ligában még nem igen szerzett komoly hírnevet , ezzel szemben Svájcban Norvégiában , és más országokban elismert edzőnek tartották . Máltán híréhez a 2008-2009 évben felhozta a csapatot a az Európai ligát erő 7. helyre . Az idei szezonban jelenleg a 9. helyen tanyáznak , és megvan az esély arra , hogy megismételjék a tavalyi szereplésüket amely a klub történetének legsikeresebb szezonja volt.
  • banok
    #18
    azért a Fulham nem egy no name klub. Lehet róluk pofázni Gera nélkül is. Meg akár odatévedhet más magyar is...
  • Monoton
    #17
    Játékosnak nem nyitunk topikot.
  • Monoton
    #16
    Várjuk a csapat bemutatását.
  • Rash87
    #15
    Ezzel az erővel Gera Zoltán is lehetne a topik címe,sőt leírtak alapján nem is a Fulhamról szól ez.
  • Tyler1
    #14
    és akk ha netán eligazol akk záratod vagy mivan?
    ha csapatnévvel nyitsz topikot akk az a csapatról szól nem egy játékosról aki akármikor otthagyhatja mint a sz*rt.

    mellesleg hatalmas flém lenne itt a csak Zoliról szóló hozzászólásokból...
  • domez128
    #13
    Akkor elnézést kérek , azt gondoltam a fociról szóló topicban ismerik a Fulham csapatát . és benne Gera Zoltánt is .
    De végül is elérte a célt a téma , mert beszélünk róla .