310
Hackintosh - OS X a PC-n
  • Máté94
    #190
    Ha megfelelő, Hackintosh-ra épített a gép, akkor nem szokott gond lenni. Anélkül nem várhatod el, hogy minden jó legyen. :)
    Természetesen a baszakodás az szerves része a dolognak. :D
  • berczely
    #189
    Én már tettem fel, de sokat kellett még vele b*szakadni...
    nem volt natív felbontás, netet se tudtam életre kelteni stb.
  • Jim Morrison
    #188
    amd re tudtommal még nem lehet. Bár ki tudja mi történt azóta.
  • finizlik
    #187
    Üdv!

    CPU: QuadCore AMD Phenom X4 Black Edition 9850, 2500 MHz
    Vga: Gigabyte Ati Radeon Hd4850 1GB |Modell szám: Gv-R4850C-1GH|
    Alaplap: Gigabyte GA-MA790X-DS4
    Memória: Kingmax TinyBGA 2048Mb DDR2 1066Mhz x2
    Dvd író / olvasó: NEC AD-7203S
    Hangkártya: Creative Sound Blaster Audigy 24bit SE
    HDD: Western Digital 500GB 7200Rpm 32Mb Cash SATA2

    Erre a gépre fel lehet erőltetni egy Hackintosh -t? Mondjuk a legújabb iATKOS-t vagy mittom én mik vannak még :D

    Amúgy Vmware ws 8 al hogyan tudok olyan virtuális gépet létrehozni amire felmegy a Mac OS X Lion Bootable .vmdk (For VMware) ?
  • Jim Morrison
    #186
    na ne szórakozz :D most van RAMom is, gördülékenyebben megy mint 4hete... :D Már csak kétszer akkor méretbe kéne és köszönöm jó lesz :d
  • Máté94
    #185
    Telepítsd fel normálisan. :DD
  • Jim Morrison
    #184
    nem lehet valahogy megnagyobbiitani a wmwaren bellül a monitor felbontását? baromira zavar hogy ilyen pici.
  • Jim Morrison
    #183
    na most gondoltam megint nekikezdek, aztán patchelésnél megnéztem pontosan mi a hiba. Jogosultságokat átállítottam, gép resi, másik vmdk kiválasztása hdd nek (rosszal próbálkoztam..D:) és így elindult. Jelenleg installing megy. huhh :D
  • Jim Morrison
    #182
    először még proóbálkozok a virtuállal egy darabig, nem akarom felfogni hogy fölöslegesen töltöttem le 5 gigát :D
  • Máté94
    #181
    Próbáld meg. Én CD-re írtam, nem oszt, nem szoroz. :)
  • Jim Morrison
    #180
    nézegetem a leírást, és az iBoot ot elég pendriveról bootolni nem? mindenképp cd kell neki? 27 mega egy cd mi ha nem pazarlas :o
  • Máté94
    #179
    Dual layer.
  • Jim Morrison
    #178
    dl? :o
  • Máté94
    #177
    Jajj, de nagy munka letölteni és kiírni egy DL lemezre. :DD
  • Jim Morrison
    #176
    "Insert your Mac OS X Snow Leopard Retail DVD and press F5"
    És a link az apple oldalára mutat ahol vegyem meg, kösz nem. Inkább nem keresek torrentet, eleget töltöttem, esetleg jövőhéten nem torrent letöltési lehetőséget keresek.
  • Máté94
    #175
    Egyszerűbb lenne az iBoot+Multibeast.
  • Jim Morrison
    #174
    letöltöttem a másodikat, leszedtem a wmWaret is, DE: itt eleve nem megy az első lépés, a windows.bat parancs után 5ös számú hibaüzivel nem megy tovább, a hozzáférés megtagadva.
    Szerintem letöltöttem minden, de az istenért sem akar menni.
  • Jim Morrison
    #173
    annyira sajnos nem egyszerű, patchelni is kell meg minden... amúgy azt hittem, hogy a wmware a virtual boxhoz hasonló méretű lesz, de ez valami 500meg :/
  • Jim Morrison
    #172
    hmm koszi, szerintem a masodik lesz, az 1 gigaval kevesebb :D
  • MerlinW
    #171
    Letölt, betölt, használ:)

    Itt pedig egy másik, több seeder-el
  • Jim Morrison
    #170
    Hát mivel nem nagyon akartam nyáron szétcseszni a gépen, inkább nem telepítettem. DE! Elméletileg virtuális gépként lehet valahogy futtatni, csak nem találok róla jó leírást. Tudnátok adni egy linket?
  • Máté94
    #169
    Hát... meg kell nézni milyen a Wifi-d, utána kext-et keresni hozzá és telepíteni, már ha van.
  • berczely
    #168
    Na sikerült feltennem egy iDeneb verziót!

    Most az a bajom hogy nem tudok a netre csatlakozni! Wifihez kéne csatlakoznom, de semmilyen opciót nem találtam hozzá sehol!
    Valaki?
  • Mixe3y
    #167
    találtam egy ruszki leírást sajátoméhoz nagyon hasonló laptophoz, valakitől némi segítséget kérhetek, mert amatőr vagyok osx86-hoz (ha jól látom, mindent sikerült működésre bírniuk a srácoknak)

    http://www.applelife.ru/topic/21871-%D0%BD%D0%BE%D1%83%D1%82-asus-k50ab/
  • Mixe3y
    #166
    valaki vélemény erről?
    asus k70ab ty006l

    itt egy pontos hardver lista
  • MerlinW
    #165
    Többnyire, jah.
  • Gaso #164
    az komoly... :S mivel van a hiba? VGA?
  • MerlinW
    #163
    Vaio minden téren szopás:) Állandó driver problémák, hardveres ütközések, stb. Azokat a laptopokat arra találták ki, hogy megvedd és használd.
    Teljesen hülyebiztos antihekker vasdarab.
  • Máté94
    #162
    Pl.: filmek akadoznak, az ikonok alul, amiken ha általában áthúzod az egeret, akkor szépen, akadásmentesen "felnagyítódnak", na ez akadni fog. És nem lesz max. felbontás.
  • Gaso #161
    ez nagyon nemjó hír. hardveres gyorsítás?!
  • Máté94
    #160
    Azt írják róla, hogy csak külső monitorra fog menni hardveres gyorsítás és, hogy elég nagyon szopás a Sony.
  • Gaso #159
    sony vaio vpceb2z1e
  • Máté94
    #158
    Pontos típussal egyszerűbb lenne...
  • Gaso #157
    Sziasztok!

    Szeretném feltenni a Mac OS-t a Sony Vaio e series-es laptopomra! Jó lenne valami segítség, mit töltsek le, mit érdemes tudnom, stb.. Valami komolyabban ezzel foglalkozó fórum elérhetőség is elég! Csak legyen min elindulnom.
  • DARYL
    #156
    Arra az esetre, ha nem olvastuk volna el az iTunes EULA-ját, Richard Dreyfus szinész felolvassa nekünk.XD Katt ide

  • Máté94
    #155
    Hjajj, miután megjön a csere videokártya és nem borítja fel a terveimet az alaplapom, akkor lehet lesz egy próbálkozásom. Elvileg minden alkatrészemre van kext. Na, majd írok. ;)
  • MerlinW
    #154
    Itt egy újabb inteles telepítési leírás is
  • MerlinW
    #153
    tess
  • berczely
    #152
    Valaki használ valami hackelt OSX-et?
    Van normális működő verzió? (AMD)
    Találtam letölthetőket, de 1 hónap még lejönnek mert egyiket sem seedelte senki!

    Help!
  • Jim Morrison
    #151
    hu, most pont nincs nálam egy se :( :D