164
Gates Of Andaron MMORPG
  • Ultimatex
    #84
    A Gates of Andaronhoz vannak itt nagyon jó leírások, hogy melyik fajhoz melyik kasztot kell választani: Gates of Andaron Fajok
    Le van írva hogy mi miért van, melyik faj miért olyan erős és miben
  • zoli910714
    #83
    Ha valaki megunta a játékot én szívesen kérnék egyet ha valakinek már terhére van. 34LV-80LV elfogadok bármit sőt még üzletelni is lehet velem nekem adja a kariját és valahol megbeszéljük ha csinál ujjat holdkővel felhúzom neki X cuccát X szintig ez a karakter erősségétől függ amit kapok...

    A jelentkezőket a következő címre várom...
    [email protected]


    -Világ
    -Szint
    -Karakter típus
    -Céh(ha van)
    És a játékos MSN vagy skype elérhetősége ahol a dolgokat megbeszélhessük!

    (34-es szinttű karakterért már ha újra regisztrálta magát a felsőjét nadrágját fegyverét +10 re húzom bármilyen karakterrel is jön...)


    Köszönöm remélem valaki tud nekem segíteni
  • FGB
    #82
    és az hogy müködik. bocs de csak most kezdtem és még nem ismerem a játékot :)
  • Monoton
    #81
    Van posta.
  • FGB
    #80
    van a játékban olyan raktár amibe beletudok tenni tárgyakat, hogy a másik karival kivehessem azt?
  • kastil
    #79
    és sok van belőle?
  • FGB
    #78
    GF = GameForge
  • Tufa
    #77
    nálad a gf mit jelent?
  • DAK3
    #76
    na de azlért meg nézem:D:D melyek a jó pvp karik? és még CB van??!!
  • DAK3
    #75
    gf mmo ezis... ezaz egyetlen baja.... utálom a gfet istenem metin is mily szép lenne nélkülük...
  • Peti2008
    #74
    Üdv. nekem egy olyan gondom lenne a játékkal hogy feltelepítem, megpatcheli, belépek minden jó aztán játszok vele 10-15 percet aztán befagy az egész játék. Jobbik esetben ki ír egy üzenetet hogy 4story hibát észlelt ezért leállt, rosszabbikban ezt sem írja ki hanem befagyva marad és indíthatom újra a gépet. már újratelepítettem, le is töltöttem újra.Az x fire-t is kikapcsoltam hogy ne zavarjon meg más egyéb futó programot kivéve a vírusirtót. Valakinek volt esetleg ilyen? segítsetek. kösz.
  • Monoton
    #73
    Nem lesz wipe sztem, az csak CB után van.
  • Colt17
    #72
    És amúgy ez a játék még csak béta?Magyarul 0ázni fognak később mindenkit?
  • Monoton
    #71
    Az íjász jó kis kari. De csak ha kipróbálod akkor tudod meg :D
  • Colt17
    #70
    Íjászt megéri kezdeni?Melyik a legjobb pvpben?
  • Monoton
    #69
    Tudom, azért kérdeztem az AH-t :D
  • Magyar Betyár
    #68
    A rossz benne csak az, hogy ha megnyitod a boltodat ott kell lenne árulni nem mehetsz sehova csak ha bezártad
  • Magyar Betyár
    #67
    Ilyen még nincs. Majd a normál versioban lessz. Viszont van saját bolt ami lényegében ugyan az
  • Monoton
    #66
    Auction House
  • Magyar Betyár
    #65
    AH minek a rövidítése?
  • Monoton
    #64
    AH-t berakták már?
  • Magyar Betyár
    #63
    Az még hozzátenném amit eddig nem láttam ide leírva, hogy annak ellenére, hogy a játék ingyenes, van egy speciális bolt ahol forintért vagy euróért vásárolt, úgynevezett holdkövekért nagyon komoly tárgyakat lehet vásárolni amivel félistenné teheted magad a játékban. Ezek olyan tárgyak amiket a játékban egyébként nem tudsz megszerezni. A lényeg az ha van elég pénzed olyan fegyvert és armort gyárthatsz magadnak amiben szó szerint félisten leszel. Ha pl normál jó minőségű talált vagy a játékban, holdkövek nélkül lehető legnagyobb szintre craftolt armorban és fegyverben feszítesz, akkor is erős vagy mert le tudsz győzni nálad egyszerre 2-3db nálad 2-3 szintel magasabb szörnyet.
    Viszont ha áldozol rá pénzt és készítesz magadnak egy komoly armor szettet és fegyvert akkor nem jelent gondot megölni nálad 10-15 nálad 7-8 szintel magassabb szörnyet sem. Ez ugye mondanom sem kell komoly előny, a pénzt játékra nem áldozókkal szemben. Hátast is csak pénzért tudsz venni a játékban és még sok mindent. xp potiont amivel gyorsabb a fejlődés, több rekeszt adó hátizsákot és a lista igen bő és változatos.
    Hozzáteszem a játék azoknak is könnyű akik nem áldoznak rá pénzt és kimondottan egyszemélyes fejlődésre van kihegyezve. Party-ba szerveződés nem lényeges mivel minden küldetést simán meg lehet csinálni egyedül is még a boss-ok megölésével sincs nagy gond néhány kivételtől eltekintve de azokhoz is elég max 2 fő.
    Mindent összevetve nagyon kellemes időtöltést tud nyújtani, mivel minden magyarul van (kivéve a térképeken amit még nem fordítottak le) mindenki el tud boldogulni vele. Nem kell várni vagy partyt keresgélni hogy meg tudjunk csinálni egy küldetést és ami fontos minden este szervezett pvp van amire jobbára kivonul mindkét oldal és bő 1 órán át keményen henteljük egymást és általában mindenki megtalálja a maga ellenfelét.
  • Magyar Betyár
    #62
    Szerintem nagy jó kis játék. Az hogy wow koppontás nem érdekes. Amikor a wow-ot csinálták a készítői minden addigi sikeres mmo-ból koppintottak valamit. Többek között azért is ilyen sikeres. Viszont az elején nagyon szar volt főleg a pvp része ami 1 évig szinte nem is létezett. Én akkor hagytam abba amikor,az akkor fullos lvl 60-as magevel 3 órát vártam és még akkor sem jutottam be alteracba és a pvp az volt mikor 2 falu között ingázott ide oda a 2 ellenséges horda váltakozó sikerrel.
    Ehhez képest a GoA-ban már most jó hangulatú területfoglalós várostromok vannak pedig a zöme játékos még a max lvl felét sem érte el.
    És kiemelném, hogy ez még csak "beta" tehát koránt sincs benne minden ami majd a véglegesben lessz
  • Monoton
    #61
    Én Allods-ozok :D
  • wantonly
    #60
    Én a magyaron nyomom, nem olyan vészes azért. Az ovisokat meg le kell szarni... :D Én női karaktert indítottam, aztán mindig azt kérdezik, hogy "lecel a csajom??????". De azért nagyrészt normálisak.
  • Colt17
    #59
    És te melyiken játszol?:d
  • Monoton
    #58
    Igen sokan játszanak vele, érdemes kipróbálni.

    Pozitívum - negatívum:

    US - legjobb szerver, van pár magyar guild is - laggos
    UK - nincs lagg - le van maradva a fejlesztessel, bugos
    H - magyar - magyaror játékos mentalitás -.- (ilyenek h. "add ide a fegyód fel+olom" "ha adsz 10 ezustot megmutatom hol van" "ha adsz 10 ezustot huzlak") átlagéletkor kb. 10 év, legalábbis a chatet olvasva :D
  • Colt17
    #57
    Hali!Milyen a játék?Sokan játsszák?Gondoltam kipróbálom, de előbb körbekérdezek.
  • Hay #56
    Próbáld ki a Silkroad nevű-t, ha másért nem, a grafika miatt. Ég és föld, mármint a kivitilezést tekintve. Mondjuk angol, de mondom, szerintem sokkal "szebb".
  • wantonly
    #55
    Mondjuk nincs viszonyítási alapom. :P

    Szerintetek ez jobb, vagy a Metin2?
  • wantonly
    #54
    Az első MMORPG amit kipróbáltam, szerintem nem olyan rossz. :)
  • Kiado
    #53
    :D
    Csak ahol van rá lehetőség.
  • Butterbean47
    #52
    Hali.Nekem az a problémám hogy amikor elindítom,akkor mindig lefagy 100%-nál a töltés.valami ötlet?
  • Gubberx
    #51
  • Monoton
    #50
    Te minden játékban csalsz? :)
  • Kiado
    #49
    Először csak 30 napra tiltják ki az embert, nem? Utána vissza lehet menni!?
  • kisvihar
    #48
    Hello
    regisztráltam,visszaigazoltam,mégsem tudok belépni a játékba:-((Mi lehet az oka?
  • Monoton
    #47
    A játék maga nekem bejön, játszottam UK és US szervereken is. Valóban a játékosokkal van a baj, pl. amiket leírtál.

    Tegnap is nagyban nézem ahogy 2 játékos duelezik, és amikor vége lett a nyertes első hozzászólása hogy "béna" meg hogy "hüje gyerek" (igen J-vel írta :D) Aztán mondja a vesztesnek hogy adja oda a fegyverét majd ő fel+olja neki :D Srác nem adta oda akkor jött az anyázás.
  • Hay #46
    Hi!
    Melyik a magyar szerver?
  • Throme
    #45
    Nekem van egy "éjjeljáró" karakterem.
    Alapból kéne tudnia nehéz bőrpáncélt viselnie, de mégsem aktív ez a lehetőség. Ez most bug vagy valamit tenni kell, hogy használhassak nehéz bőrpáncélt?