3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • tigeroo
    #1443
    Ganiccusnak eszébe jutott hogy a csaj nem akar tőle semmit. Erről beszélt is a csajjal mielőtt meghalt. Ezért futamodott meg.*

    Crixus meg simán csak a szamárlétrát járta meg most, azért hogy az első részben ott legyen a respektáltak élén azért kemény utat jár be őis, ezt most láthatjuk. Pláne kitudja hogy az új aréna megnyitóján mit kell még megtennie ezért.



    *Tényleg, én meg azt kérdezném tőletek hogy akkor most Tullius mérgezte meg azt az ajándék mézbort, vagy Lukrécia? Mert az asszony bevallja hogy mérgezte a bort, de csak mimikri legyen a betegség, megölni nem akarta. Aztán most egy pár kortyba a csaj is belehalt (akinek olyan szája van mint egy kifordított traktorbelső)
  • SötétBarom
    #1442
    Crixus azért verte el, mert G azt akarta, hogy adják el. ^^
  • Tyler1
    #1441
    én amondó vagyok, h kicsit nagyot akartak ezzel a 6 résszel mutatni. egyszerűen ez még előzménynek is rövid, h kibontsák a Spartacus előtti időket.

    először a sorozat története során nagyon nem jött be egy epizód. ez az egész Gannicus+Melitta szerelem egy vicc. és akkor Crixus ilyen mezei csatában elveri, mert az meg az erkélyre tekintget? ááá...
    alapból Crixus is tök más jellemet kapott most, nem tudom, h az hogy fog akkora nagyképűséggé változni, mint amilyen az első évadban lesz.
  • tigeroo
    #1440
  • tigeroo
    #1439
    és dagan is ottlesz mint jumurdzsák egyik felmenője
  • Sir Quno Jedi
    #1438
    Mit gondolsz miért romlott meg az egészségi állapota és miért kellett üdülnie menni (és ott miért lett jobban)... :D
  • kropotkin
    #1437
    Hoho, megynyírják Crixus-t. Már amúgy is rühelltem a csövi frizuráját. Spartacus-t már rögtön a ludusba kerülése után fazonra gyantázáták. :)
  • szucsy89
    #1436
    2012 végét*
  • szucsy89
    #1435
    :D:D

    Amúgy 2012-t tudtam hogy jön a 2. évad, de ezek szerint hamarabb jön...
  • PetruZ
    #1434
    Igen, csak egy év Spartacus nélkül kettőnek számít a várakozást tekintve. :)
  • SötétBarom
    #1433
    De. :)
  • Csacsi
    #1432
    Miért....nem folytatják Januárbabn?
  • Punkerwork
    #1431
    én elsőre Gaia-ra tippeltem a mérgezést, ez hogy már régen is adta neki azért komoly :D
  • szucsy89
    #1430
    Utolsó rész után majdnem 2 évet kell majd várni...

    Én csak ezt sajnálom.
  • Sir Quno Jedi
    #1429
    Mivel nem engedte, hogy a férje igyon belőle, nem volt nehéz kitalálni.
  • Punker
    #1428
    igen ez az első pohárnál gyanús volt.
  • Shiwo
    #1427
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nyah, mondtam hogy Luci mérgezi apucit :)
  • desigo
    #1426
    nagyon jó rész volt ez is
    hiányozni fog ha vége lesz...
  • davidka003
    #1425
    OMG!!!
    Ilyen jó sorozatot még életemben nem láttam. 10/10-es volt a rész.
  • Punker
    #1424
    bakker uccsó rész várós!
  • KaBuTo666
    #1423
    Köszönöm!
  • Rony94
    #1422
    A felirat kész! A blog-ról lehet tölteni.
  • Rony94
    #1421
    A magyar felirat 85%-a már kész!
  • PetruZ
    #1420
    Ó, jee! :) Az utolsó rész nagyon várós lesz.

    Egyébként jövő pénteken az utolsó rész vezeti fel a következő Starz történelmi "blood & tits" :) sorozatot: a Camelot első részét is leadják (de majd csak áprilisban fog ténylegesen folytatódni).
  • tigeroo
    #1419
    lukrécia! mekkora vagy!
  • Rony94
    #1418
    Magyar Spartacus oldal

    Érdemes mostantól felnézni rá. A Spartacus-ról és feliratairól lesznek rajta infók.
  • tigeroo
    #1417
  • tigeroo
    #1416
    negyed óra és énis kezdem.

    addigis:

  • Csacsi
    #1415
    Nah, ez nagyon jó rész volt. Ismét faszául felvezették az évadzárót :)
  • vixo
    #1414
  • SötétBarom
    #1413
    Én aszondom csináljanak amit akarnak! Szarok a történelmi hűségre, csak legyen FASZA.
  • MEdievil
    #1412
    Mindenesetre nagyon remélem hogy történelem hűek lesznek és nem követnek el olyan hibákat mint például spartacus megfeszítése vagy fontos szereplők idő előtti vagy hülye halála.
  • MEdievil
    #1411
    Spartacus le lesz cserélve majd pont az egyik rüfke fog bárkit is meghatni? :)
    Szerintem is Crixus - Manu Bennett illetve Oenomaus - Peter Mensah pótolhatatlan a későbbiekre nézve elvégre ők együtt vezették spartacussal a lázadást.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bár sajnos Oenomaustól hamar búcsút kell majd vennünk elég hamar meghal

    Viszont a lógatás számomra nem feltétlenül szükséges igazán kihagyhatják :D
  • Tyler1
    #1410
    amíg Bennett nem unja meg a faszlógatást, addig nekem nincs problémám, ha ő is kiszáll, akk nálam kasza.
    mellesleg sztem LAB, a legjobb nő volt a sorozatban, kár hogy ki lett dobva.
  • G_ArchAngel #1409
    eleg csunya volt a melle, felig toltott zacskos tejhez hasonlitott, talan az utodja jobb lesz...
  • SötétBarom
    #1408
    Nem. Ez Crixus nője. Annyira nem nagy gond, ebben az előzménysorozatban úgy sincs túl nagy jelentőssége.
  • PetruZ
    #1407
    Nem. L-A.B. = Naevia (Crixus csaja), Melissa Ramirez = Melitta (Oenomanus felesége)
  • BlackWolf
    #1406
    ez nem a docotore csaja?
  • PetruZ
    #1405
    "A Spartacus készítőit váratlanul érte, hogy egy újabb színész szállt ki a sorozatból: Lesley-Ann Brandt, a Crixus csaját alakító színésznő megunta a pucérkodást, és búcsút intett, mert inkább network-pilotokban próbálna szerencsét. (A karakter marad, új színésznő alakítja majd.) A színésznő mendzsere azért hagyott egy kiskaput, és a Starz felé jelezte, van annyi pénz, amiért ügyfele megint pucéron rohangálna a digitális homokban." (comment.com)
  • tigeroo
    #1404
    sztem ószomságban most szűkölködött ez a rész