3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • tigeroo
    #1483
    juj ez komoly volt! amúgy ebből a tournamentből megnéztem volna akár 2 részt is. ez hiányzott nekem nagyon, az arénás részek :-)

  • Csacsi
    #1482
    Gods of the arena E06 720p-s változathoz angol felirat?

    Camelotból nincsen 720p-s változat?
  • Kly
    #1481
    Egyszer nem nézem meg "időben" az aktuális részt, erre tele van spoilerrel a topik :| Gondoltam kicsit váratom még az 5-6. részt, mert jelenkörülmények között túl hosszú lenne az évadzáró utáni időszak.
  • Hoz_Hun
    #1480
    Most kivételesen nem várok a feliratra és megnézem. Általában kivárom, mert kényelmesebb, de ez most nagyon érdekel. :)
  • DaemoonHunter
    #1479
    Nekem elég volt a 720 is
    Szokás szerint nagyon jó, kár hogy egy ideig spartacus nélkül leszünk.
  • G_ArchAngel #1478
    én megvárom a HD-t...

    Rome, Spartacus, Band of Brothers, Pacific és társai megérdemlik:)
  • öregharcsa
    #1477
    beszarás jó volt az utolsó rész...minden a helyére került, nekem tetszett ez a "befejezés"...

    jöhet a 2. évad
  • Gelassar
    #1476
    Ha úgy vesszük a Gods of the Arena egy flashback és talán a hatodik rész végén visszatérünk a jelenbe néhány perc erejéig, ahol ismét láthatjuk Spartacust
  • G_ArchAngel #1475
    Én most arról beszélek, amivel a Spartacus Blood and Sand kezdődött - azzal végődhetne a Gods of the Arena...
  • PetruZ
    #1474
    Kétlem, a lázadás idején egyetlen légió sem volt az olasz csizmában. :)
  • G_ArchAngel #1473
    Gondolom a vegen elnez a lemeno Nap iranyaba, ahonnan a romai legiok erkeznek...
  • Dynamic
    #1472
    "Amugy par romai korrol szolo konyvon tulvagyok mar, elolvastam eletrajzokat, de hogy rabszolgak ilyen szabadon fogyasszanak bort, raadasul azt, amit elvileg az uraik kaptak ajandekkent...."

    Azért ez elég huszadrangú példa a történelmi pontatlanság igazolására, sőt inkább szőrszálhasogatásnak tűnik.
    Elvileg miért ne kaphatott volna egy kis ajándék bort. Főleg, hogy Melitta nem az a legalja buditakarító rabszolga volt, hanem annál kicsit több. De ha ettől az elmélettől el is tekintünk (hiszen Lucretia nem adott volna neki mérgezett bort), akkor még az is simán benne van a pakliban, hogy 1-2 korty erejéig lenyúlta.
  • Dynamic
    #1471
    Jól emlékszem, hogy szó volt róla, hogy Spartacus is feltűnik ebben az előzmény sorozatban?
  • Dynamic
    #1470
    "értem én, h miért nyert Crixus, csak nekem ez nem akar bejönni, h hirtelen semmiből jött fellángolás, és a kibaszott Champion felad mindent."

    Mi az a minden amit felad? Egy drámai húzással megoldotta, hogy ne legyen többet a nő közelében, de ettől még ugyanolyan gladiátor és bajnok marad, csak nem Batiatus tulajdonában.
  • Cucmey
    #1469
    azok nem ugyanolyanok!! teljesen mások. a rómaiak sokkal jobbak. de neten se találtam pedig gladiátor sisaktól kezdve a gladiusig minden van.
  • davidka003
    #1468
    Kb 2-3 hónapja az Auchan tele volt ilyen nagyon szuper Velencei karnevál maszkokkal. Vettem volna 1-et de mondom 3-4 ezret kiadni azért, hogy porosodjon, felesleges de tényleg gyönyörűek voltak.
  • Punker
    #1467
    minden évben a velencei karneválon ilyenekkel húzzák le a turistákat :D
  • Cucmey
    #1466
    ha van benn méreg akkor nem kérem... :D
  • SötétBarom
    #1465
    May I present you my token of goodwill?

  • Cucmey
    #1464
    Zártkörű a rendezvény! You are NOT the masters of this house!! :D
    Egyébként... Nagy imádója vagyok az ókori római kultúrának. Csak ki akarom rakni őket a vitrinbe :)
  • G_ArchAngel #1463
    British Museumban biztos lattam ilyet, de szerintem nem adnak oda, ha elmondanad mire kellene...
  • tigeroo
    #1462
    hát ezen most felvisítottam :DDddd
  • SötétBarom
    #1461
    Majd csörögj, ha megvan a helyszín és az időpont..
  • Cucmey
    #1460
    Nem tudja véletlenül valaki hol lehetne olyan álarcokat kapni mint amiket a 4. részben használtak az orgiánál? :)
  • G_ArchAngel #1459
    2. evadig ez jo lesz: sok kefeles, kevesebb ver, de tobb intrika - es Jeremy Irons:)

  • G_ArchAngel #1458
    Magyarorszag, a 10 millio politikus orszaga - barmit meg lehet magyarazni :D

    Amugy par romai korrol szolo konyvon tulvagyok mar, elolvastam eletrajzokat, de hogy rabszolgak ilyen szabadon fogyasszanak bort, raadasul azt, amit elvileg az uraik kaptak ajandekkent.... Ertem, hogy nem tortenelmi dokumentumfilm, de azert ilyenekre lehetne figyelni:)
  • MEdievil
    #1457
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Először is az öreg alig akart inni valamit és az állapota miatt azt a keveset is csak kortyolgatta.
    Másodszor pedig miért kellene azonosnak lennie a méregnek amivel eddig mérgezték? Eddig kapott valami gyengét amitől csak beteg lett most már kapott valami erősebbet.
    Akadnak hibák de ebben semmi olyan nem volt.
  • PetruZ
    #1456
    Szerintem nincs itt semmi hiba.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A hosszú ideje mérgezett öreg mindig annyit kapott, hogy ne haljon meg, de elhúzzon délre, jó messzire. Amikor ágynak esett, még nem kapta meg a halálos adagot, az csak az utolsó pohárban volt. Tehát egyikük haláltusája sem volt hosszabb a másikénál, ill. Melitta valamivel hamarabb megmurdelt, mert ő egy egész pohárral bevágott (és mert nő, gyengébb szervezettel, nem egy szívós öreg, akit jó pár éve mérgeznek ugyanazzal a méreggel).

  • G_ArchAngel #1455
    Az en valtozatomban Melitta halala nem volt annyira latvanyosan elnyujtott, mint az amugy beteg, legyengult, allitolag hosszu ideje mergezett oregembere...
    Lehet a HD valtozatban mas jelenet volt

    No offense, imadom ezt a sorozatot, de vannak benne okorsegek, amivel meg egyutt is tudok elni, de az effektekert felelos csapatnak szolhatna valaki, hogy a sebek es az abbol kiallo fegyverek ne csusszanak mar neha odebb, vagy kovessek azt, akire rarendereltek...
  • kropotkin
    #1454
    Ja, az öreg csak néhány kis kortyot ivott, a csaj, meg mint a gödény.
    Más, azt mondták, hogy Andy (Spari) is feltűnik pár pillanat erejéig, a sorozatban. Van még egy része rá. :)
    Brutális lesz a csapat mérkőzés az előzetes alapján.
  • PetruZ
    #1453
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lucretia mondja, hogy muszáj volt megoldást találnia a problémára és annyi előnye mindenképpen lesz az ügyből, hogy Tullius lesz a fő gyanúsított -> ergo nem sz*rozott tovább és jól teleöntötte méreggel. Az öreg a felét kiköpte a köhögés miatt, de Melitta lehúzott egy egész pohárral, a váltott jelenetek miatt meg látszott is, hogy kb. egyszerre végezték be.

  • Sir Quno Jedi
    #1452
    Meg az öreg már kezdett immunis lenni a méregre, csak nagyobb dózisban megölte. :D
  • SötétBarom
    #1451
    Muszáj volt bekemenyiteni, mivel ha az öreg nem patkol el, akkor le kellett volna lépniük.
  • macselek #1450
    Szerintem eddig csak valami gyengébb mérget adott neki, hogy megbetegedjen és lelépjen a házból az öreg, de most már halálos mérget kapott. Ebből ivott a szolgalány is, azért halt meg ő is.
  • G_ArchAngel #1449
    Valami nekem nem stimmel itt a folyamatos mergezessel:
    Hogyan hatott egyszerre akkor az oregnel es a rabszolganal?
    Semmi csoda nem tortent, csak az aznapi esti adag volt bekeverve, kulonben a csajnak is - Melitta - folyamatosan innia kellett volna es romlania az allapotanak. Raadasul O azonnal ki is jelentekezett, mig az oreg meg haldoklott par parc erejeig.
  • Sir Quno Jedi
    #1448
    Namost más az kerülgetni a kását, meg nyílt színen befalni, mert utasítanak rá és kinyílik a csipád. Érted?!
  • Tyler1
    #1447
    de a csaj is érzett vmit iránta, csak a leírhatatlan nevű doctore miatt utasította vissza. nekem alapból az nem tetszett benne, h 1 rész alatt lettek szerelmesek egymásba. úgy indult, h nagy spanok 3man, a doctore el van a nőjével, Gannicus meg dugja a legyet is röptében. aztán jött az az ominózus rész, és utána egyből jaj de kívánták egymást.

    értem én, h miért nyert Crixus, csak nekem ez nem akar bejönni, h hirtelen semmiből jött fellángolás, és a kibaszott Champion felad mindent.
  • Shiwo
    #1446
    jah, elfelejtettem hozzátenni, hogy azért tette a Tullius által hozott borba, hogy ő legyen a gyanúsított..
  • Shiwo
    #1445
    Lucié..mondta is, most hogy az öreg maradni akar, kénytelen valami erősebbhez folyamodni...csak azzal nem számolt, hogy kedvenc szolgája leviszi a bort Ganiccushoz iszogatni..
  • tigeroo
    #1444
    szal na most a gyilkos bor lukréciáé volt vagy tullius