3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • Nos
    #1523
    na megnéztem az első részt
    a Rome az egyik kedvenc sorozatom volt
    ez viszont egy bődületes marhaság, kliséhalmaz
    még igazi karakterek sincsenek benne, csak idealizált személyiségvázak

    egy jó forgatókönyvíróval és normális rendezővel ennyi erővel egy nagyon jó kis sorozatot lehetett volna csinálni, de ez még tündérmesének is lapos
  • Szolnokboy1
    #1522
    haverod is ott volt? :O
  • jugen
    #1521
    Lesznek helyette csata jelenetek :)
  • Cucmey
    #1520
    Aréna jelenetek nagyon fognak hiányozni a második évadból :((
  • Freddycom
    #1519
    Én sem szeretem a szinkronos filmeket/sorozatokat (egy-két kivétellel, pölö ponyvaregény, harcosok klubja), de nekem ebben az esetben is bejött a magyar hang.
  • hapi
    #1518
    A 2. évadban előveszik ez már hivatalos.
  • xido
    #1517
    haverom mesélte hogy Gannicus is ott van a történekemben Spartacus alatt,szóval nem lenne rossz,ha a 2.évadban elővennék:)
  • sapkafej
    #1516
    sztem a californication nem szokásos sorozat, de a house tényleg mindenrészugyanaz, én is meguntam
  • sapkafej
    #1515
    lenne, ha nem lett volna az az utsó 5 másodperc. így teljesen tönkreteszi annak a pár balfasznak, aki fordítva nézi
  • Tyler1
    #1514
    ejjj uccsó részben megsajnáltam Gannicust. eddig kurvára nem volt szimpatikus a karaktere, de ebben nagyon faszára megírták.
    mondjuk itt megmagyarázták, h miért nem esik majd szó róla, ami nyilván logikus, mert a B&S idején még nem létezett, csak így meg sztem hülyeség, h a legjobb gladiátor, és az első Capuai bajnok a Batiatus-házból, a névtelenség homályába merül.
  • hapi
    #1513
    ez a sorozat elér egy igen magas szintet, azután sok-sok szinten át nincs semmi, majd alul kezdődnek ezek a szokásos sorozatok.
    Ezzel csak az a baj hogy nincs kedvem már egy sima house-t vagy califorgiát megnézni, pedig régen azokat szerettem a legjobban.
  • [HUN]Crassus
    #1512
    szerintem nem annyira gáz...."oda-vissza" nézve is jó lesz az.....
  • sapkafej
    #1511
    FAIL! jó szórakozást a blood and sand-hez ezek után :D
  • toysoldier
    #1510
    a blood and sand-et kellett volna először nézni, mivel az az első évad és utána az előzmény sorozatot.
  • SötétBarom
    #1509
    Azt értetted félre, de kurvára, hogy melyiket kell előbb nézni -.-
  • JackMeadow
    #1508
    Előbb kezdtem el nézni a gods of arenat, és abban ugye most az utsó részbenn a gannicus kinyirta a batiatusékat v nem? és spartacus csak ezután jön majd v félreértek vmit?

    Szórakoztató sorozat, mi kell hozzá vér meg pina :)
  • daver88
    #1507
    Nekem nem tetszett annyira ez a rész, sztem az V. simán veri...Maradt egy kis hiányérzetem...
  • Shiwo
    #1506
    2. évad alatt az első folytatását értettem :) ez inkább olyan 0. volt.. arra gondoltam, hogy még pofozkodhatnak Gannicus-szal, hogy meggyőzzék, érdemes kiállni mellettük..
  • gabo91
    #1505
    2. vagy 3. ? attól függ honnét számolod
    mind1 igazából
    a következő évad, most akkor időben hol is fog elhelyezkedni?
    a kettő közé beékelik még. kb anyit tudok elképzelni, hogy barca nagy harcos lesz, crixus bajnokká fog válni. évad végén pedig megveszik spartacust...
    így lehetett mit alakítani a történetbe, mert onnét indultak időben ahonnét akartak. De ennél visszább már nem tudnak menni, két évad közé meg nehézkes beszorítani valamit. Lehetséges, hogy forgatókönyvet egybe írták meg. (pl 12 részre így 6-6 rész egy egy évad, adagolva kapjuk)
  • PetruZ
    #1504
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gannicus benne lesz a 2. évadban
    és további spoiler-ek egy Steven DeKnight interjúban. :)
  • tigeroo
    #1503
    hát ha ganiccus bennelesz akkor crixus tuti behajtja rajta :D
  • Shiwo
    #1502
    tán a 2. évadba betesznek egy ilyen kis baráti pofozkodást is :)

  • PetruZ
    #1501
    És mindkettő kétkardos... jééé... :)
  • Hoz_Hun
    #1500
    Azért arra kiváncsi lennék ki nyerne Gannicus vs Spartacus esetében. Crixust mindekettő ütötte. :)
  • szucsy89
    #1499
    Eszméletlen jó záró érsz volt!

    Jupiter's cock/10
  • Police88
    #1498
    A "meglepi" sztem az volt h:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A végén amikor az első évad végi vérfürdőhöz ugrottak még megfogta a férje kezét a domina --> 2. évadban számíthatunk szereplésére (volt ide egy cikk belinkelve erről még anno)
  • MerlinW
    #1497
    Feltűnt volna, ha nem romlik ismét rohamosan az állapota, de sajna per pillanat nagyon rosszul fest a srác.
  • MerlinW
    #1496
    Sokan elfelejtik, hogy ez egy képregény feldolgozás (legalábbis az alapsorozat, ezért ilyen a képi világ, a vér és a lassítások) és úgy is kell nézni:) A történelmi része pusztán az esemény és pár név szinten hű, minden más kitaláció.

    A Rome c. sorozat már történelem hűbb, bár az is durván elnagyolt, illetve ugye a két főhős kitaláció.
  • sapkafej
    #1495
    ilyen egyértelmű "fordulatokat" hogy a faszomba nem lehet érteni? feliratot nem szedté le?
  • MrSpock
    #1494
    Nagyon jó volt ez a 6 rész! Mivel tudtuk mi lesz későbbiekben,sok meglepetés nem ért,csak kifejtették hogyan is alakultak odáig a dolgok. Sajnáltam szegény csajt az arénában:( Gannicus tényleg nagy harcos volt,Crixus meg eléggé törtető,és Ashurt szépen elintézte jogosan. Azért dúrva hogy saját társai ellen fordult..mint tette későbbiekben is Barcával. Solonius nem kicsit csavart a dolgokon..de mint tudjuk ő is megkapja a magáét:D Nem lehetett könnyű azért az előkelőségeknek,folyamatosan ármánykodtak..könnyű volt meghalni.
  • KaBuTo666
    #1493
    Köszönöm!
  • Rony94
    #1492
    Lehet tölteni az utolsó rész magyar feliratát!
  • Csacsi
    #1491
    Nah ez a Caemlot is picit lassan kezdődik, mint ahogy a Blood and Sand is...de azért remélem beindul majd.
  • [HUN]Crassus
    #1490
    profi volt ez a 6 rész az biztos!
  • PetruZ
    #1489
    Azért látszik, hogy tudatosan készültek az előtörténetekkel, mert pl. Ashurnak nem csak a lába, hanem az égési sebei is meg lettek magyarázva. :) Meg úgy általában is minden a helyére került, ahogy a B&S kezdődött, és hogy miért nem esett szó pl. Gannicusról (és miért kerülhet még elő később, mert szerintem lesz mellékszerepe). Tudatosan építették fel az egészet, nem csak részről részre húzták, valami főszálra felhúzva a pillanatnyi ötleteiket. Na, ezért nem félek én a B&S 2. évadtól, egyedül csak az "új" Spartacus lehet még kérdéses.

    (Este megnézem a Camelot-ot is, kíváncsi vagyok, ott mit húztak elő a varázscilinderből az Arthur-legenda kapcsán. :) )
  • [HUN]Crassus
    #1488
    hol volt a beígért meglepi az uccsó részben?
  • tigeroo
    #1487
    oh tényleg:) erre nem emlékeztem
  • Hegi90
    #1486
    a GotA-ban sose volt Batiatus-házi gladiátor egyben Capua bajnoka is (csak a végére persze).

    egy évnél nem hiszem, hogy több, mert a szír csávónak a lába még a blood and sandban is gépben volt.
  • tigeroo
    #1485
    jaj mondjuk szerintem ezt a soloniusos részt nagyon belesűrítették, érdekesen jött ki az ellentétük...

    meg hogy lehet ganiccus + crixus kápua bajnoka, amikor ottvolt a másik csapatban az a 2 méteres állat? kb. olyasmi sztíló volt, mint a Shadow of Death ikonja (tudjátok, az albínó)

    én ezeket nem bírom felfogni :DDDd

    amúgy szerintetek mennyi idő telt el ganiccus távozása és spartacus érkezése között? én max fél évet saccolnék, bár solonius sokkal őszebb ott...
  • Hegi90
    #1484
    sajnos pont ezekből nem fogunk többet látni valószínűleg :(