3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • Dean Winchester
    #1563
    annyira kíváncsi voltam már Theokolészre bazzz :D
    azt kaptam amit vártam , jóval magasabb spartacusnál ,erősebb ,szívósabb :)
    ugye első körben könnyen leterítették akkor azt hitték h ennyi volt de én vártam Theo újraéledését...
    nagyon faszán megcsinálták az ütközetet...
    nagyon zsír ez a sori XD

    am a GOA utan most várható vmi folytatás?
  • [HUN]Crassus
    #1562
    GOtA-ba vissza van véve
  • Dean Winchester
    #1561
    átvan gondolva :D
    tetszik a sori csak mondom sztem néha kevesebb vér fröccsenés kellene
  • [HUN]Crassus
    #1560
    ükükükükükunokája:P:)
  • tigeroo
    #1559
    miért, te nem az igazi crassus vagy? :O
  • [HUN]Crassus
    #1558
    "am a főszereplő az eredeti spartacus fia lenne? " ezt gondold át újra....
  • [HUN]Crassus
    #1557
    kisfiam régen nem volt se TV,se internet,se dizsi....az embörök így szórakoztak....:P
  • Tyler1
    #1556
    micsoda??? eredeti Spartacus fia? hát ha volt neki fia, akk az jó 2000 éve lehetett, de Andy Whitfield nem áll rokonságban vele szerintem :D vagy nem vágom a kérdést.

    ha sok a szex, meg sok a vér már most, akk ez nem a te sorozatod lesz, mert ez bizony erről szól :) ez képregény mintára készült, úgyhogy lesznek benne ilyen groteszk elemek, mint pl. a túl sok vér effekt.
  • Dean Winchester
    #1555
    am a főszereplő az eredeti spartacus fia lenne?

    a vér néha kurva sok ami sztem nem pozitiv! a kevesebb néha több !
    viszont összességében tetszik...
  • Dean Winchester
    #1554
    na üdv.
    első résznél járok ,de csak nekem nem tetszik a sok ágyjelenet???
    spartacus bazz akkor ne erotikus filmet kapjak már :D
    am ebbe a topicba lehet majd írni a GOA-részről is ugye?
  • shaba23 #1553
    de mikor játszottam, éppen a BSG volt aktuális, így az a hang ütötte meg a fülemet:)
  • MerlinW
    #1552
    ME2-ben pedig komplett hálivúd felsorakozott Martin Sheen-től Adam Baldwin-ig:)
  • shaba23 #1551
    tudtam:)
    A Mass Effect-ben meg a Colonel Saul Tigh hangja volt a Battlestar Galacticából.
  • SötétBarom
    #1550
    Ott van majdnem végig a játékban, és igen. Ő az :)
  • davidka003
    #1549
    Bizony és az arca is.
  • shaba23 #1548
    a Dead Space c. játék 1. részében (csak most kezdtem, fogalmam sincs később mi lesz) az elején van egy néger fickó, annak a hangja doctore?

    ezt elég hülyén fogalmaztam meg
  • Victor1103
    #1547
    A cylonok vendégszerepelnek egy másik sorozatban? :O
  • Szolnokboy1
    #1546
    de fura! van rajta ruha. :O
  • SötétBarom
    #1545
    Jó kombó volt mindig is :>
  • Freddycom
    #1544
    Őt is a harcok heverce? (:D)
  • Sir Quno Jedi
    #1543
    Aki Lucy Lawless kedvelő, annak némi adalék, hogy immár a No Ordinary Family-ben is feltűnt és úgy tűnik tartósabb vendég-szereplő lesz egy időre (vagy sem). (persze Tricia Helfer is ott figyel vele :D)

  • sapkafej
    #1542
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amikor a szájába nyomja a "botot", az vmi kikúrt szarul lett megcisnálva. ami utána van, viszont jó
  • MagyaR
    #1541
    Hali, egy kis technikai jellegű kérdés. Mivel erről a soriról van szó, itt kérdem meg :).

    Kiírtam dvdre a részeket (szerencsére csak párat), de az ékezetes betűket nem jeleníti meg, csak ilyen kriksz-kraksz van helyette.
    Gondolom a karakter kódoláson kéne állítani, de milyenre?
    Most ANSI-n van. UTF-8 kéne netán, vagy unicode?
  • Freddycom
    #1540
    Na ezt se nézem még meg, most vagyok csak a 2. résznél.
  • [HUN]Crassus
    #1539
    a fehér csempiön elég PRO ,hogy kivár az elején....én sem rohannék egyből meghalni:D
  • tigeroo
    #1538



    nem lehet megunni bassza meg!
  • Nos
    #1537
    Elég jó látod mire gondoltam. Nekem pont azért nem jött be, mert szeretem a kort és sokat olvastam az adott időszakról.
    Fura, szeretem a történelmileg hűbb filmeket és szeretem a fantasy filmeket is (bár ebből nincs túl sok jó). Ami a kettő között van (nekem ilyen ez a film is) az valahogy nem jön át.
    Bár annyi jót írtatok róla, hogy asszem valamikor kap még egy esélyt.
  • Cucmey
    #1536
    69es mozis Spartacus se valami hiteles. Kirk Douglas keményen belőtt séróval meg keresztre feszített Spartacusszal :) Amcsi filmeknek sose volt erősségük a történelmi hitelesség gondoljuk pl a Gladiátorra. De talán jobb is így. A Spartacus sorozat meg pláne nem a hitelességről szól...
  • MerlinW
    #1535
    Rome egy HBO-s "történelmi" sorozat, az ókori Róma történetének elmesélése 2 fiktív főszereplő szemszögéből.

    A Spartacus sorozat egy történelmi szálakat nagy vonalakban viselő fiktív képregény feldolgozás, mint a 300. Ne keverjük a kettőt. Ennek ilyennek kell lennie.

    Ha nem szereted a fiktív képregényes világot, nézd a mozis Spartacus-t, a Ben-Hur-t és társait.
  • SötétBarom
    #1534
  • [HUN]Crassus
    #1533
    ehh?? a maszkokban qrtak:D
  • Cucmey
    #1532
    Tényleg így van. Évtizedenként kb egy sorozat van ami letud kötni és várom a következő részt. Legutóbb a Maffiózók volt most a Spartacus. Aki meg szereti az ókori római kultúrát annak igazi mennyország az egész. Néha látszik a látványon hogy budget pénzből próbálták összehozni de ha ettől elvonatkoztat az ember akkor óriási élményben van része. Annyira jó hogy én már a való élethez veszek át belőle dolgokat. Például a maszkokat. :D :D
  • Hegi90
    #1531
  • G_ArchAngel #1530
    Én úgy vagyok vele, hogy nagyon teljes estés hollywoodi filmet sem tudnék mondani az utóbbi évekből, ami hozza ezt a színvonalat...
  • Sir Quno Jedi
    #1529
    Nézd végig a sorozatot, nem bánod meg, ezt ÉN mondom! A legutolsó "végkifejlet" jelentnél bután fogsz meredni a képernyőre és magadban halkan zsolozsmázod majd, hogy "aztamurvaanyukájukat". Olyan szinten odabax ez a sorozat, hogy ahogy tanult kollegáim említették itt már, azóta más szemmel nézem a többit én is. Nehéz bármit is megnézni, ami nem pörög fel ilyen durván a végére. Pihenni kell rá, sokat...
  • Nos
    #1528
    Lehet igazad van. Kicsit indulatból írtam, mert másra számítottam. Inkább csak annyi, hogy nekem nem jött be. Attól, hogy nem szeretem ezt a stílust még lehet jó persze.
  • tigeroo
    #1527
    neeee... az ilyenek had éljenek ilyen hitben :D

    mindenkinek joga van akár buzinak, akár hülyének lenni.
  • Sir Quno Jedi
    #1526
    Epic Fail!
  • szucsy89
    #1525
    Talán nem egy rész alapján kéne ítélkezned... kíváncsi vagyok, hogy a záróepizód után is ezt írnád-e le... Egyébként nálam alapszabály, hogy nem ítélek meg egy sorozatot, míg meg nem néztem belőle legalább 4-5 részt, ha azután sem tetszik akkor abbahagyom, ajánlom neked is ezt a módszert.
  • SötétBarom
    #1524
    Khtxvmbb