3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • a.carkey
    #3643
    Minimális off:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ott van Magic Johnson fia. Magic AIDSes lett, rohadt sok meleg barátja lett, tartották benne a lelket, miután vagy 100x eltemették. Meggyógyult. VISZONT mindeközben, a fiából kövér buzit lett. Semmi sem történt, csak jártak hozzá melegek, miután kiderült, hogy AIDSes. A srác meg úgy döntött, vagy megtetszett neki, hogy ő biza nem a nőket fogja szeretni, pedig a pénze meg lenne hozzá. Nyilván nem alapból így született, de, hogy a Magichez járó totálmeleg generációnak, barátoknak ehhez köze van, az tuti. Na már most, ha ezt promózzák egy népszerű sorozatban, és azt mutatják, hogy lám mindenki megdöglik, de egyesek mégsem, azért ebből bármi kisülhet ebben a totál lebutított világban. Nem hiszem, hogy keresztre feszítették volna a készítőket, ha a buzipár helyett Gannicusék maradnak életben, vagy akár Spartacus.

    Íme a végeredmény!
  • SzinesGeza
    #3642
    És, puskával kergetnek a tv körül ha nem nézed? ;)
  • tigeroo
    #3641
    jólvan köszönjük az észrevételt

    én meg már ezt unom hogy erről szól a topik
  • Neoncsoves
    #3640
    Szeretkezzenek, de ne az én képernyőmön, meg ne az orrom előtt... értem én, hogy meg akarták mutatni az ókori Róma "elkorcsosultságát", de picit túlzásba vitték...
  • G_ArchAngel #3639
    Nem érted. Nem betegség, ha az lenne, akkor a heteroszexualitás is az lenne. Így vannak kódolva és kész.
    Engem rohadtul nem zavar, ha két azonosnemű szeretkezik. A magánügyük. Minthogy az sem érdekel, ha valaki kecskét kefél, megöklözi az asszonyt análisan vagy csak akkor tud elmenni, ha birodalmi rohamosztagosnak öltözik.
  • Attila8805
    #3638
    Nem betegség mert a betegségek gyógyíthatók vagy legalább kezelhetők a buziság meg veleszületett rendellenesség amin senki és semmi nem változtat.
    Nekem nincs bajom velük addig míg nem előttem csinálják vagy nem velem akarnak buziskodni.
  • Neoncsoves
    #3637
    Nekem senki ne akarja bemesélni, hogy a melegség az egy betegség. Egyszerű aberráció, semmi több. A leszbikusokat is ugyanúgy elítélem... De nyilván férfiként jobban szemet szúr az, ha két pasi smárol meg kúr a képernyőmön, mintha két csaj smárolna. De mint említettem, mind a kettő undorító. Egyébként azokkal akik nem vonulnak és nem reklámozzák a melegségüket semmi bajom nincs, de nehogy már normális dolognak legyen feltüntetve az, ha valaki meleg. Most tovább lehetne menni, hogy a melegházasság is egyenesen vicc, amióta világ a világ, heteroszexualitás sajátossága a házasság. Sőt én még azzal sem értek egyet, hogy gyereket nevelhessenek (nyilván nem a sajátjuk, mert két férfi/nő nem tud gyereket nemzeni), mert az is mit lát a szüleitől? Azonos neművel csinálja a dolgait.


    De lehet őket nyugodtan védeni, a fejemhez ha fegyvert tartanának, akkor sem tartanám elfogadott dolognak a homoszexualitást!
  • Susarc
    #3636
    mi férfiak már csak ilyenek vagyunk! sorry
  • Dynamic
    #3635
    Istenem, aki vakon születik vagy bénán, az nem a biológiával ellentétes?
    Másrészt meg milyen érdekes, hogy a leszbikusok (mely jelenetek tobzódtak a sorozatban) szintén "a biológiával ellentétesek", de az meg teljesen rendben van, ugye?
  • Kongy
    #3634
    Ezzel teljes mértékben egyetértek. Nem tehet ellene egyik meleg sem. Ettől viszont továbbra sem szeretem nézni, ahogy szexelnek.
  • Dean Winchester
    #3633
    adom
    Lithia (sry,hogy rosszul írom)a sorozatban szebb :D
  • davidka003
    #3632
    Szerintem nem értetted. Jól írta.
    Ha buzi lennél akkor rosszul esne megdugni egy nőt.
    Most is rosszul esik ha heteroként pasival dugsz.
  • Susarc
    #3631
    LEBUKTÁL BASZKI!:D:D

    "l olyan erzes lenne egy not megdugni, mint most heterokent egy ferfit"

    sry ez nagyon magas labda volt!:D
  • Susarc
    #3630
    ennyi!
  • G_ArchAngel #3629


    Tehat az impotenseke es egyeb betegeke, akik keptelenek a szaporodasra? Az o letezesuk is megmagyarazhtatlan?
    Akar hiszed akar nem, a nagyon keves 'divatmelegen' kivul a tobbseg nem azert meleg, mert igy dontott, hanem, mert pont ezt dobta nekik a biologiai szerencsekerek. Es akarmilyen furcsa, az allatok kozott is elofordul.

    Kivancsi vagyok, hogy mit irnal, ha meleg lennel. Mert tenni nagyjabol semmit nem tudnal ellene. Nagyjabol olyan erzes lenne egy not megdugni, mint most heterokent egy ferfit.
  • Neoncsoves
    #3628
    mit fogadjak el rajtuk? biológiával és magával az élettel full ellentétes a létezésük....
  • cylonflatus
    #3627
    Nem szeretni kell őket, hanem elfogadni. A képet meg nem akarom magyarázni, szerintem azért sejted mit akartam bár lehet, hogy túlgondoltam kicsit. Az egy biten gondolkodók meg úgysem fogják megérteni.
    Na jó, részemről itt az off vége, még lekésem az órám.
  • Susarc
    #3626
    ezek ,hogy jönnek ide? megjegyzem miért kéne szeretnem vagy kedvelnem a melegeket? ezket a tapló bőrfejüeket sem kedvelem....
  • cylonflatus
    #3625
    Ez sokkal szimpatikusabb, szebb látvány, ugye? Csupa szeretet...

  • cylonflatus
    #3624
    Már megint itt tartunk?
  • Dynamic
    #3623
    Hihetetlen ez a sok sötét ember.
  • a.carkey
    #3622
    Tasznák meg magukat Helsinkiben!
  • Prof William
    #3621
    Az első részben volt nagy trollkodás amikor a nagy szexjelenetből hirtelen átváltottunk a Agronék vuzulására.
  • Prof William
    #3620
    Agron és a köcsöge utána boldogan éltek, örökbe fogadtak egy halom gyereket és az ő leszármazottaik lettek az első melegjogi aktivisták. :)
  • Neoncsoves
    #3619
    amúgy ez a rendkívül sok buzulás engem nagyon zavar a sorozatban...
  • Susarc
    #3618


    Spartacus hivatalos FB oldaláról....felirat a képhez "LIVE FREE" anyáááááááátooooook!:D
  • desigo
    #3617
    Évadzáró már kevésbé hatott meg mint az előző rész de összességében az utolsó évad is tetszett.
    Gannicus Spartacus felé nőtt a végére.
  • Neoncsoves
    #3616
    1 évaddal le vagyok maradva tőletek, most végeztem a 2. évaddal... nagyon király!


    kár hogy a 3. évad volt az uccsó :\
  • NovaTerra
    #3615
    Még régebben olvastam, hogy a rabszolgáknak számbeli fölényük volt a harcok során.
    Szóval a tévedés jogát fenntartom. :)
  • Micsu
    #3614
    forrás?
  • cylonflatus
    #3613
    Ha megengedsz egy kis fordítói szabadságot, akkor valahogy így mondanám: "Szia Indigó! Még mindig édesapád Spartacus, és az is marad."
  • G_ArchAngel #3612
    220,000 escaped slaves and gladiators, including non-combatants; total number of combatants unknown

    vs

    3,000+ militia, 8 Roman legions (40,000–50,000 men each), 220,000+ auxiliary
  • NovaTerra
    #3611
    Olvasd már el mit írtam! Mit néztem? Pont azért írtam azt, amit mert itt úgy jelent meg, hogy a rómaiak voltak többen, pedig a történelem szerint ennek az ellenkezője volt. Ezért írtam ezt : "Pedig a rabszolgák voltak többen. Szóval nyugodtan oda cgizhettek volna nagyobb rabszolga tömeget".
  • bega82
    #3610
    Ja igen, ezt tudtam, hogy erre gondoltál, meg én is hallottam a videoban, amikor mondja. Egyszerűen csak a mondatot nem értem, hogy mit jelent. :)
  • Prof William
    #3609
    Ilityánál meg éppen fordított. A sorozatban sokkal jobban tetszett. A sminkje meg a haja jobb volt ott.
  • tigeroo
    #3608
    énis "undorodtam" a buziktól meg mittom, aztán egyik ismerősöm mondta hogy amúgy meleg, és nem mondtam volna meg róla, nem parádézik, nincsenek metroszexuális hülyeségei sem (mint jópár hetero "férfitársunknak")

    szóval azóta valahogy nem érdekel senki nemi hovatartozása, nemtartom betegségnek sem, elfogadom, de mindenkinek a magánügye ezis (mint ahogy aztis utálom ha egy férfi-női pár cuppog a buszon/vonaton), és nemértem hogy mit kell az endingen is kattogni hogy ki élte túl:D

    “One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.” (Agron)
  • MerlinW
    #3607
    Nem mai anyag, de én még láttam:

  • MerlinW
    #3606
    Nem csak a római korban, hanem ~11. század előtt. Időszámításunk előtt 4000 évvel is teljesen normális volt a mindenki mindenkivel dolog.
  • MerlinW
    #3605
    Nem tudom mit néztél, de barátok közt is 5x voltak többen a rómaiak:)
  • MerlinW
    #3604
    Jogos, de ne felejtsük el, hogy ez a sorozat még mindig egy képregény feldolgozás, ami csak itt-itt támaszkodik a valóságra. Mondhatni ez egy fantasy vagy fiction sorozat volt. A képregényben pedig badass volt minden karakter, ez volt a lényege:)