3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • desigo
    #2923
    A Varrot alakító színész (Jai Courtney) szerepel az új Tom Cruise filmben a Jack Reacherben.



  • Gelassar
    #2922
    Egy kis olvasnivaló az új évaddal egy időben :)

    http://www.deltavision.hu/termek/kardok_es_hamvak/
  • PetruZ
    #2921
    Hivatalos trailer, sok apró új jelenet is van benne:
  • DaemoonHunter
    #2920
    Ha-ha úgy látom nem hanyagolják el a fogmosást sem a nagy felkelés alatt.
    Persze nem is lehetnének szerethetők a karakterek sárguló hiányos fogazattal :D

    A viccet félretéve úgy látom brutalitásból idén sem lesz hiány szerencsére. Ami még tetszik Crixus megszakállasodott karaktere:D
  • PetruZ
    #2919
  • G_ArchAngel #2918
  • Sir Quno Jedi
    #2917
    kellenek a rómaiak, mint egy falat kenyér! :D nélkülük hót uncsi lenne...
  • PetruZ
    #2916
  • bendáj17
    #2915
    Köszi ideje feleleveníteni a történetet (első évad kivégezve) :)
  • KaBuTo666
    #2914
  • MerlinW
    #2913
    2013-Jan-25 Spartacus: War of the Damned 03x01 Enemies of Rome
    2013-Feb-01 Spartacus: War of the Damned 03x02 Wolves At The Gate
    2013-Feb-08 Spartacus: War of the Damned 03x03 Men Of Honor
    2013-Feb-22 Spartacus: War of the Damned 03x04 Decimation
    2013-Mar-01 Spartacus: War of the Damned 03x05 Blood Brothers
    2013-Mar-08 Spartacus: War of the Damned 03x06 Spoils of War
    2013-Mar-15 Spartacus: War of the Damned 03x07 Mors Idecepta
    2013-Mar-22 Spartacus: War of the Damned 03x08 Seperate Paths
    2013-Apr-05 Spartacus: War of the Damned 03x09 The Dead and the Dying
    2013-Apr-12 Spartacus: War of the Damned 03x10 Victory
  • Tyler1
    #2912


  • DaemoonHunter
    #2911

    Eddig se volt számon kérhető a sorozaton, de azért a középső Caesar ként csúfolt ürge elég kiábrándító...
  • PetruZ
    #2910
  • Kongy
    #2909
    de a goblin kiray az CGI volt sztem.. szal csak a hangjat adhatta hozza
  • tigeroo
    #2908
    amugy ha már úgy fogalmaznak hogy "breakout perfomance", simán megállná a helyét a mai felkapott hollywoodi akcióhősök (stathan stb.) között, nem? én simán elbírnám képzelni őt ahogy lőfegyverrel puffogtat stb:D
  • PetruZ
    #2907
    A Spartacus Facebook oldalán írták, én is most olvastam. :) Amúgy Bennett imdb lapján is rajta van.
  • Kongy
    #2906
    EZ KOMOLY? XD
  • tigeroo
    #2905
    Manu Bennett, our own Crixus, delivers a breakout performance in The Hobbit. Director Peter Jackson says “He was fantastic. He has that warrior spirit.”

    See Manu as the orc Azog in The Hobbit: An Unexpected Journey, in theaters now.


    hát meghaltam :'D
  • Susarc
    #2904
    LOL!!! amúgy GZ kurvajó!
  • Prof William
    #2903
    Nem tudom többé már nem látni ezt. :)
  • Tinman #2902
    Ez életem fő műve, te meg elveszel a részletekben?!
  • Dean Winchester
    #2901
    nem Gordon Bajnainak kellett volna írni? :D egyébként fasza, ne is vedd direkt kötekedésnek csak érdeklődöm..
  • Tinman #2900
    Unatkoztam melóhelyen.

  • PetruZ
    #2899
  • Dynamic
    #2898
    Nem meglepő. Minden sikersorozatnak elkészítik a táblás játék verzióját. 24, Lost, Prison Break, Trónok harca, Dexter, Walking Dead... szinte minden van. Ez még egy sikerültebb darab is lett, tekintve hogy a boardgamegeeken a 792. helyen tanyázik
  • Prof William
    #2897
    Képzelem...

    "Akkor kijátszom az ORGIA kártyát!"

    "Nekem pedig már összegyűlt 3 torokátvágás érme, szóval aktiválom a vérfürdő opciót."
  • PetruZ
    #2896
    Spartacus társasjáték... Azért ami még van a címben, megpróbálják kifacsarni.
  • PetruZ
    #2895
    További infók a játékról.
  • G_ArchAngel #2894
    Nem, de elintezte, hogy korulotte mindenki verben gazoljon. Mar csak a tinedzserkorarol lehetne egy sorozatot kesziteni, ami inkabb a vallasi is politikai cselszoveseire epitene.
    A gall haborurol tobb evados sorozatot lehetne kesziteni.
    Szerintem az egesz eletet egy 8-12 evados, Game of Thrones szinvonalu alkotassal lehetne bemutatni es meg az is vazlatos lenne.
  • Prof William
    #2893
    Ez igaz. A Roma c. sorozatnál nem lehetne jobban elmesélni az életét és főleg az izgalmas éveit. ebből a szempontból az a sorozat még mindig etalon.
    Nehéz lenne felülmúlni.
  • Tyler1
    #2892
    Ami lényeges volt, azt Hollywood már vászonra vitte. Gondolom ez a spinoff is ugyanazt mesélné el, amit már mindenki tud róla, csak lenne cgi vér, meg csöcsös statiszták.
  • Prof William
    #2891
    Tudom de még jöhetne pár sztori.
  • davidka003
    #2890
    Batiatus minisorozat gyakorlatilag a Gods of the Arena volt. Bemutatták az apját meg a Spartacus előtti sikereit.
  • Prof William
    #2889
    Jól hangzik, bár ha jól emlékszem az ifjú Caesar nem volt egy éppen harcos alkat. Neki inkább a taktika állt jól nem pedig a térdig vérben gázolás. A betegésge ne msi igen tette volna lehetővé.


    Én inkább egy Batiatusos minisorozatnak örülnék (apuci elkergetése, és az első sikerek). Az őt játszó színész hatalmas volt.

    Most már ha meglátom az arcát sosem a béna Jonatan ugrik majd be a múmiából hanem az acéltökű Batiatus akivel nem lehet szarozni. :)
  • G_ArchAngel #2888
    Caesar lenyegesen erdekesebb karakter, mint Nero, csak sokkal dragabb lenne a teljes eletutjat feldolgozni.
  • Tyler1
    #2887
    Nem kell már több Caesar, tele volt a Római Birodalom érdekes császárokkal, hadvezérekkel, nem kell mindig Caesarhoz nyúlni, ha nincs ötlet. Csináljanak Néróról sorozatot, a legendái és kegyetlensége vászonért kiált, ráadásul ez a stílus jól is állna neki.
  • RatBaG #2886
    http://comment.blog.hu/2012/11/29/julius_caesarrol_szolna_a_spartacus-spinoff
  • PetruZ
    #2885
    Nem, valami webes játék.
  • tigeroo
    #2884
    mindenki találgat, de kb. valami flashbackes rövidfilm lesz.