NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3058
Jó estét!Én Riccardo honlapján hallgattam meg ezt a fergeteges nagy italo disco zenét.Igen Laci ez kell nekünk!Aztán idõvel természetessen a lehetõ legjobb minõségben megszerezni.<#eljen><#eljen><#eljen>
Codigoro
#3057
Helló! <#wave>
Itt vagyok oki!
Hogy mit fogtunk az nem publikus, mert hátha van köztetek halõr is ...
<#fogmosas>
No meg a füvet is meg kellett fésülni a telken.
Szóval hiába szeretnék, úgy vagyok, mint Kaposi Laci - néha tudok benézni.

Most pedig megosztanék egy Mexico-i illetõségû begyûjtött nótát (borító benne):
Tudnak ezek a skacok a nagy vízen túl is.

Dj Juan Malagon - Eres Un Angel (Italo Disco Version).mp3

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#3056
Riccardo Campa - Casanova ( Savino )
2552<#nezze><#falbav><#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#3055
Ebben tud valaki segíteni: <#help>

VISSZATÉRÉS (DJ YANO)
DIGITAL SCREAM

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#3054
Köszönet a múzik -ért
Így most már 3 zene lesz tõle!

Riccardo Campa - Madness
Riccardo Campa - Desperado (Extended Version)






<#nemtudom><#nevetes1><#nemtudom><#rinya><#nevetes1><#wave><#wave>

kaposi1
#3053
Sziasztok!

Musichunter barátunk kérésére talán a legjobb Riccardo szám!<#nemtudom>

Riccardo Campa - Another day

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#3052
Codigoro barátunk belefulladt a Balatonba, vagy kifogta a balatoni bálnát és most a fáradalmakat piheni ki?<#vigyor2>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

lervi
#3051
sziasztok! rég jártam errefelé. egy jó barátom kérte kereste ezt a számot és ha már feltöltöttem akkor veletek is megosztanám!
remélem Kaposi barátomnak is tetszik ha még nem lenne meg neki!
Brayan Master Mix - Kosmic Love (SpaceSynth) (6:25)
http://www.multiupload.com/KKNHC4SFKH

kaposi1
#3050
Sziasztok !

Egyenlõre csak pislogok és az államat keresgélem a padlón.

Mike elõbb prezentált egy videót a topikjában <#worship>amit nektek is látnotok kell!!!!<#wow1>

Ilyenekrõl én miért maradok le!<#rinya>

February 22, 2010 — Italodisco party! Live concert in Warsaw organizad by Radio Top80 on 20th february 2010. With Eddy Huntington, Riccardo Campa, Vision Talk, Galaxy Hunter, Retronic Voice, et al. On stage: Riccardo Campa singing "The mistress of my heart" (Space Sound Records)
Micsoda lista!!!!!!

Nézzétek meg akik táncolnak szerintem a többsége nem is sejti hogy a félkarunkat oda adnánk ha egy ilyenre eljuthatnánk!

Istenem micsoda buli lehetett ilyen elõadókkal.

És ez az Új Riccardó Campa zene valami kolosszális és itt volt az õsbemutatója ezek szerint.

István ez a zene kell nekünk!!!!!!!!<#finom><#szeret><#szeret><#szeret>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3049
<#worship><#eljen>
#3048
Sziasztok!
Egy maxit hoztam Valerio Scanu-Per Tutte Le Volte Che címmel.Ez egy lassú dal ami különféle remixekben található.A dal itt látható:http://www.mtv.co.hu/music/artists/valerioscanu/videos/pertuttelevolteche-491648/
A maxi pedig innen letõlthetõ:
http://uploaded.to/file/3drui9/
okiland
#3047
Akkor mindössze 13km választ el minket! <#papakacsint>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

Codigoro
#3046
Ezen már napok óta filózom, hogy itt megosszam e?
De belefér.. (az elejétõl nem kell megijedni..)

Dos pres. Love Factory - Fly away (violento mix).mp3

Ezek már jobb tempók <#eplus2>
R.K.O - Chiudi Gli Occhi (Italo Extended Mix).mp3

Evilfable - Save Me (Dagma Extended Mix).mp3

Na de tényleg peca, mert a gyerek rángat.. <#wave>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

Codigoro
#3045
Zamárdi - Balllllaton <#eljen>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

okiland
#3044
Melyik vízre?

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

Codigoro
#3043
Helló! <#integet2>

A szokásos gyors be / ki, mert menni kell horgászni<#fogmosas>

Altar Boys - Ordinary Day (Italo Dance).mp3

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#3042
Szia!<#wave>

Köszi szépen a Marylinn zenéket ez is szintén keresett volt nagyon!<#eljen><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3041
Ciao!

Marylinn - Only Mine / Let Me Stay (320)
A - Only Mine (Solo Mio) (vocal version)
B1 - Let Me Stay (vocal version)
B2 - Only Mine (Solo Mio) (instrumental)
http://www.multiupload.com/K1L8NFIEZV

kaposi1
#3040
Hali!<#wave>
Holnap megy, mert most melo!<#sir>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3039
Párszor leírtam már.
"Van nekem egy olyan könyvtáram hogy Megszerzendõ Italo zenék!

Esetleg pár cím???
Csak ,hogy kissebb legyen a könyvtár!<#nemtudom><#nevetes1><#wave>

mflex
#3038
Nincs alatta másik kép, csak az aimp véletlenszerûen alárakta ezt a képet.

What about the forests?

okiland
#3037
<#wink> : Ahogy te szoktad írni: "Szia cimbi!"
<#taps> : Nagyon jól megfogalmaztad.
<#eljen> : Teljesen egyetértek veled.

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#3036
Tényleg Laci meg az állandó munkába-rohanós is.<#wave>

Na majd otthon leszedem. Szeretem én is a zenéjét, bár a hangja a fazonnak nem igazán jön be. Még jó, hogy elöbb mondtam, hogy nem írok negatív véleményt.<#smile>

kaposi1
#3035
Akkor most megint kaptok egy zenét mielõtt lelépek melózni.
Most éppen túlóra kapcsán!<#sir>

Aerocool barátom ezt kereste!
Ja meg most jut eszembe úgy is én vagyok Atiapu szerint az Andy Romano specialista.<#mf1>


Andy Romano - Lady of fire<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3034
Nem semmi ikon-sorozat okikám.😊

okiland
#3033
<#wink><#taps><#eljen>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#3032
Köszi cimbora!<#eljen>

Az biztos, hogy én nem szoktam leírni negatív véleményemet itt a fórumon.
Persze ha kikérik valamirõl a véleményemet, akkor õszintén elmondom azt. De ha nem kérdeznek, akkor én a pozitívat mindig leírom, a negatívot megtartom magamnak.
Tudod, itt a rengeteg jó zene közt volt pár olyan is, amit leszedtem kiváncsiságból, de nem tetszett. És soha eszembe nem jutott leírni, hogy milyen béna, vagy hogy milyen rossz a minõsége.
Bár még ezt is le lehet írni kultúráltan. Laci barátomnak meg Fülcsinek szoktam egyedül leírni, ha valami nem tetszik, mert õket már eléggé ismerem, s õk is mindig elmondják a véleményüket az én zenéimmel kapcsolatban. De nagyon sok függ attól, hogy milyen hangnemben teszik ezt. Soha nem sértenek meg, sõt, el is szoktuk bohóckodni.😊

A véleményalkotásban engem mindig az vezérel, hogy mit miért tesznek fel a többiek. S ha nekem pont valami nem tetszik, nem azt nézem, hanem azt, hogy feltöltötték, hogy foglalkoztak vele, hogy önnzetlenül megosztották másokkal. De én már ilyen vagyok, s tudom, hogy itt a többség pont ilyen!

Bocsesz a sok dumáért! De hát szövegeleni azt tudok, ha belejövök...😊

kaposi1
#3031
Akkor most már kíváncsi lennék arra a másik képre is!
Hogy egyáltalán mirõl is lett volna szó?<#nevetes1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

mflex
#3030
Elcsesztem, én mondtam hülyeséget. A hülye AIMP azt a képet rakta alá, amivel egy mappában volt, szóval semmi köze hozzá.

Sorry... Szóval nem szóltam.

What about the forests?

okiland
#3029
Most, hogy kerestem a LA STRADA-t, találtam ezt az albumot:

Eurohits Part 30

Tracklist :

1 - Mr.Jam - The Way Love Goes
2 - Brother In Crime - Destiny
3 - Wolfang - Caruso (Factory Team Remix)
4 - Wavetune - Ou Lai Lay 2007 (Original Mix)
5 - Nomad - (I Wanna Give You) Devotion (Radio Mix)
6 - Rimini Project - No More Goodbye
7 - Wayne Samuels - I'm A Callboy (Video Mix)
8 - Trilithon - Let Us Dream Away
9 - Clueless - The Rhythm Of The Night (Radio mix)
10 - Jump - Frankenstein
11 - Kamasya - Going Away
12 - Heaven's Cry - Till Tears Do Us Part
13 - Magic Kefir - Hegyek Kazett
14 - Trinity - Into The Blue
15 - Silicon Dream - Marcello The Mastroianni 95 (La Strada Club Mix)
16 - Sach! - Gimme Tonight
17 - Evils Toy - Strance Modern Art
18 - Nicole Brand - Together (Club Mix)
19 - Aroma - Hand in hand (radio edit)
20 - Daddy DJ - Over You (Ian Van Dahl Remix Radio Edit)

Meglepett a 13-as szám, ja és a 15-ös.

Valaki tud errõl a sorozatról valamit?

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#3028
Nem értem a kérdésed!
"..ki varázsolta alá a képet?"
Nem tudom mire gondolsz!<#fejvakaras>
De a desktop kész az tényleg jó!<#eljen>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

mflex
#3027
Egész jó ez a szám, a kérdés csak annyi, hogy ki varázsolta alá a képet?

Az az én desktop képem volt és valamikor az isdmusic EQ logója, mondjuk sok ember tetszését el is nyerte, fõleg, hogy trance zene ment a lejátszóban, ez látszik is...
<#nevetes2>

What about the forests?

kaposi1
#3026
Hál istennek amiket ismerek és kell is azokból egyre kevesebb!
Párszor leírtam már.
"Van nekem egy olyan könyvtáram hogy Megszerzendõ Italo zenék!"<#nevetes1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#3025
....és mennyi minden nincs meg, amit ismersz? <#nevetes1>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#3024
Tudod mennyi mindent nem ismerek én ami megvan nekem?
Sokat!<#hehe>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#3023
Eddig még nem ismerted, de veszteségmentesen dobtad fel?
Honnan szedted ennyi idõ alatt?
Mert nem saját cd az biztos.

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

okiland
#3022
Mr. LOSSLESS!

1000<#worship>!

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#3021
Nagyon köszi István!<#worship><#worship><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3020
Na és persze Nagy szeretettel Laci barátomnak is.<#wave>
#3019
sziasztok!Szia Okiland!
Ha nem probléma én nem fognám magam vissza!Azért is mert nem ismertem eddig, és tényleg nagy nagy zene.Bár tudom nem idevalósi(90's).A közös ismerõsünk viszont megengedte,na szóval nagyon szívesen.
http://www.4shared.com/file/imtn_rWB/La_Strada_-_02_-_Zapisane_w_ni.html
<#wink>
Tyia
#3018
Azt bírom benned, hogy pozitív vagy...<#eljen>
Nem nagyon olvastam még tõled negatív dolgot, és ez akarva-akaratlan jó érzést kelt (bennem biztosan).

Folyt köv.

El

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

okiland
#3017
Üdv mindenkinek!

A 90-es évekbe belinkeltem egy klippet, amit tegnap találtam. Engem nagyon megfogott a zene, így akinek meglenne az NE fogja vissza magát:

La.Strada._.Zapisane.W.Niebie

Köszönet érte!

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#3016
<#smile><#wink><#wave>
#3015
Jó a lista !
Jót derültem rajta...
1-2 tagot már ismerek...<#wave><#wave>

#3014
Nem semmi múzik!

Köszönet érte...így már jobb lett a hangulatom...<#nevetes2><#nevetes2><#wink>

#3013
Hú srácok, na és persze fülcsikém, akkor látom az irányzékommal nincsen gond.😊

Igen, akiket írtam a listában, azokat elég jól ismerek már zenei téren, sõt egy kicsit az emberség terén is.
Csupa olyan emberkéket írtam, akik valamiért megfogtak, a segítõkészségükkel és zenei mûveltségükkel.
Persze a lista nem teljes, természetesen.
Hisz nagyon sok új cimbi van, aki sokat odateszi magát a közösért.😊

Szó szó, jó ide betérni.😊

#3012
Jó kis lista.<#eljen>

Jót nevettem.<#wink>

AeroCool
#3011
Sziasztok!
Marc & Susy - In My Mind / Fly Me To The Moon
Label😄elivery Records
Catalog#😄LV 1010
Format:Vinyl, 12", Maxi-Single

Country:Italy
Released:05 Mar 2010
Genre:Electronic
Style:Italo-Disco
A1 Susy* - In My Mind (Vocal) 6:51
A2 Susy* - In My Mind (Instrumental) 6:51
B1 Marc & Susy - Fly Me To The Moon (Vocal) 6:01
B2 Marc & Susy - Fly Me To The Moon (Instrumental) 6:01

Egyenlõre nekem csak 128-ban van meg.Remélem hamarosan elérhetõ lesz.
Egyébként vadászok én is egy "nagy" zenére:Andy Romano - Lady of Fire cimü számára még 128-as bitrátával sem tudttam megszerezni egyenlõre.

New Italo Vinyl

Tyia
#3010
Úgy néz ki, hogy az East Side után, az abból leszármaztatott E-Line is beszart...

Kár, mert itt elég sok érdekes dolog volt, többek között rengeteg magyar album...italo, pop/rock, miegymás.....

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

Tyia
#3009
<#eljen>

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0