NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Itt vagyok oki!
Hogy mit fogtunk az nem publikus, mert hátha van köztetek halõr is ...
<#fogmosas>#fogmosas>
No meg a füvet is meg kellett fésülni a telken.
Szóval hiába szeretnék, úgy vagyok, mint Kaposi Laci - néha tudok benézni.
Most pedig megosztanék egy Mexico-i illetõségû begyûjtött nótát (borító benne):
Tudnak ezek a skacok a nagy vízen túl is.
Dj Juan Malagon - Eres Un Angel (Italo Disco Version).mp3
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
2552<#nezze>#nezze><#falbav>#falbav><#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
VISSZATÉRÉS (DJ YANO)
DIGITAL SCREAM
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Így most már 3 zene lesz tõle!
Riccardo Campa - Madness
Riccardo Campa - Desperado (Extended Version)
<#nemtudom>#nemtudom><#nevetes1>#nevetes1><#nemtudom>#nemtudom><#rinya>#rinya><#nevetes1>#nevetes1><#wave>#wave><#wave>#wave>
Musichunter barátunk kérésére talán a legjobb Riccardo szám!<#nemtudom>#nemtudom>
Riccardo Campa - Another day
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
remélem Kaposi barátomnak is tetszik ha még nem lenne meg neki!
Brayan Master Mix - Kosmic Love (SpaceSynth) (6:25)
http://www.multiupload.com/KKNHC4SFKH
Egyenlõre csak pislogok és az államat keresgélem a padlón.
Mike elõbb prezentált egy videót a topikjában <#worship>#worship>amit nektek is látnotok kell!!!!<#wow1>#wow1>
Ilyenekrõl én miért maradok le!<#rinya>#rinya>
February 22, 2010 — Italodisco party! Live concert in Warsaw organizad by Radio Top80 on 20th february 2010. With Eddy Huntington, Riccardo Campa, Vision Talk, Galaxy Hunter, Retronic Voice, et al. On stage: Riccardo Campa singing "The mistress of my heart" (Space Sound Records)
Micsoda lista!!!!!!
Nézzétek meg akik táncolnak szerintem a többsége nem is sejti hogy a félkarunkat oda adnánk ha egy ilyenre eljuthatnánk!
Istenem micsoda buli lehetett ilyen elõadókkal.
És ez az Új Riccardó Campa zene valami kolosszális és itt volt az õsbemutatója ezek szerint.
István ez a zene kell nekünk!!!!!!!!<#finom>#finom><#szeret>#szeret><#szeret>#szeret><#szeret>#szeret>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Egy maxit hoztam Valerio Scanu-Per Tutte Le Volte Che címmel.Ez egy lassú dal ami különféle remixekben található.A dal itt látható:http://www.mtv.co.hu/music/artists/valerioscanu/videos/pertuttelevolteche-491648/
A maxi pedig innen letõlthetõ:
http://uploaded.to/file/3drui9/
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
De belefér.. (az elejétõl nem kell megijedni..)
Dos pres. Love Factory - Fly away (violento mix).mp3
Ezek már jobb tempók <#eplus2>#eplus2>
R.K.O - Chiudi Gli Occhi (Italo Extended Mix).mp3
Evilfable - Save Me (Dagma Extended Mix).mp3
Na de tényleg peca, mert a gyerek rángat.. <#wave>#wave>
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
A szokásos gyors be / ki, mert menni kell horgászni<#fogmosas>#fogmosas>
Altar Boys - Ordinary Day (Italo Dance).mp3
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Köszi szépen a Marylinn zenéket ez is szintén keresett volt nagyon!<#eljen>#eljen><#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Marylinn - Only Mine / Let Me Stay (320)
A - Only Mine (Solo Mio) (vocal version)
B1 - Let Me Stay (vocal version)
B2 - Only Mine (Solo Mio) (instrumental)
http://www.multiupload.com/K1L8NFIEZV
Holnap megy, mert most melo!<#sir>#sir>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
"Van nekem egy olyan könyvtáram hogy Megszerzendõ Italo zenék!
Esetleg pár cím???
Csak ,hogy kissebb legyen a könyvtár!<#nemtudom>#nemtudom><#nevetes1>#nevetes1><#wave>#wave>
What about the forests?
<#taps>#taps> : Nagyon jól megfogalmaztad.
<#eljen>#eljen> : Teljesen egyetértek veled.
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Na majd otthon leszedem. Szeretem én is a zenéjét, bár a hangja a fazonnak nem igazán jön be. Még jó, hogy elöbb mondtam, hogy nem írok negatív véleményt.<#smile>#smile>
Most éppen túlóra kapcsán!<#sir>#sir>
Aerocool barátom ezt kereste!
Ja meg most jut eszembe úgy is én vagyok Atiapu szerint az Andy Romano specialista.<#mf1>#mf1>
Andy Romano - Lady of fire<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Az biztos, hogy én nem szoktam leírni negatív véleményemet itt a fórumon.
Persze ha kikérik valamirõl a véleményemet, akkor õszintén elmondom azt. De ha nem kérdeznek, akkor én a pozitívat mindig leírom, a negatívot megtartom magamnak.
Tudod, itt a rengeteg jó zene közt volt pár olyan is, amit leszedtem kiváncsiságból, de nem tetszett. És soha eszembe nem jutott leírni, hogy milyen béna, vagy hogy milyen rossz a minõsége.
Bár még ezt is le lehet írni kultúráltan. Laci barátomnak meg Fülcsinek szoktam egyedül leírni, ha valami nem tetszik, mert õket már eléggé ismerem, s õk is mindig elmondják a véleményüket az én zenéimmel kapcsolatban. De nagyon sok függ attól, hogy milyen hangnemben teszik ezt. Soha nem sértenek meg, sõt, el is szoktuk bohóckodni.😊
A véleményalkotásban engem mindig az vezérel, hogy mit miért tesznek fel a többiek. S ha nekem pont valami nem tetszik, nem azt nézem, hanem azt, hogy feltöltötték, hogy foglalkoztak vele, hogy önnzetlenül megosztották másokkal. De én már ilyen vagyok, s tudom, hogy itt a többség pont ilyen!
Bocsesz a sok dumáért! De hát szövegeleni azt tudok, ha belejövök...😊
Hogy egyáltalán mirõl is lett volna szó?<#nevetes1>#nevetes1>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Sorry... Szóval nem szóltam.
What about the forests?
Eurohits Part 30
Tracklist :
1 - Mr.Jam - The Way Love Goes
2 - Brother In Crime - Destiny
3 - Wolfang - Caruso (Factory Team Remix)
4 - Wavetune - Ou Lai Lay 2007 (Original Mix)
5 - Nomad - (I Wanna Give You) Devotion (Radio Mix)
6 - Rimini Project - No More Goodbye
7 - Wayne Samuels - I'm A Callboy (Video Mix)
8 - Trilithon - Let Us Dream Away
9 - Clueless - The Rhythm Of The Night (Radio mix)
10 - Jump - Frankenstein
11 - Kamasya - Going Away
12 - Heaven's Cry - Till Tears Do Us Part
13 - Magic Kefir - Hegyek Kazett
14 - Trinity - Into The Blue
15 - Silicon Dream - Marcello The Mastroianni 95 (La Strada Club Mix)
16 - Sach! - Gimme Tonight
17 - Evils Toy - Strance Modern Art
18 - Nicole Brand - Together (Club Mix)
19 - Aroma - Hand in hand (radio edit)
20 - Daddy DJ - Over You (Ian Van Dahl Remix Radio Edit)
Meglepett a 13-as szám, ja és a 15-ös.
Valaki tud errõl a sorozatról valamit?
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
"..ki varázsolta alá a képet?"
Nem tudom mire gondolsz!<#fejvakaras>#fejvakaras>
De a desktop kész az tényleg jó!<#eljen>#eljen>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Az az én desktop képem volt és valamikor az isdmusic EQ logója, mondjuk sok ember tetszését el is nyerte, fõleg, hogy trance zene ment a lejátszóban, ez látszik is...
<#nevetes2>#nevetes2>

What about the forests?
Párszor leírtam már.
"Van nekem egy olyan könyvtáram hogy Megszerzendõ Italo zenék!"<#nevetes1>#nevetes1>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Sokat!<#hehe>#hehe>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Honnan szedted ennyi idõ alatt?
Mert nem saját cd az biztos.
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
1000<#worship>#worship>!
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ha nem probléma én nem fognám magam vissza!Azért is mert nem ismertem eddig, és tényleg nagy nagy zene.Bár tudom nem idevalósi(90's).A közös ismerõsünk viszont megengedte,na szóval nagyon szívesen.
<#wink>#wink>
Nem nagyon olvastam még tõled negatív dolgot, és ez akarva-akaratlan jó érzést kelt (bennem biztosan).
Folyt köv.
El
New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0
A 90-es évekbe belinkeltem egy klippet, amit tegnap találtam. Engem nagyon megfogott a zene, így akinek meglenne az NE fogja vissza magát:
La.Strada._.Zapisane.W.Niebie
Köszönet érte!
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Jót derültem rajta...
1-2 tagot már ismerek...<#wave>#wave><#wave>#wave>
Köszönet érte...így már jobb lett a hangulatom...<#nevetes2>#nevetes2><#nevetes2>#nevetes2><#wink>#wink>
Igen, akiket írtam a listában, azokat elég jól ismerek már zenei téren, sõt egy kicsit az emberség terén is.
Csupa olyan emberkéket írtam, akik valamiért megfogtak, a segítõkészségükkel és zenei mûveltségükkel.
Persze a lista nem teljes, természetesen.
Hisz nagyon sok új cimbi van, aki sokat odateszi magát a közösért.😊
Szó szó, jó ide betérni.😊
Jót nevettem.<#wink>#wink>
Marc & Susy - In My Mind / Fly Me To The Moon
Label😄elivery Records
Catalog#😄LV 1010
Format:Vinyl, 12", Maxi-Single
Country:Italy
Released:05 Mar 2010
Genre:Electronic
Style:Italo-Disco
A1 Susy* - In My Mind (Vocal) 6:51
A2 Susy* - In My Mind (Instrumental) 6:51
B1 Marc & Susy - Fly Me To The Moon (Vocal) 6:01
B2 Marc & Susy - Fly Me To The Moon (Instrumental) 6:01
Egyenlõre nekem csak 128-ban van meg.Remélem hamarosan elérhetõ lesz.
Egyébként vadászok én is egy "nagy" zenére:Andy Romano - Lady of Fire cimü számára még 128-as bitrátával sem tudttam megszerezni egyenlõre.
New Italo Vinyl
Kár, mert itt elég sok érdekes dolog volt, többek között rengeteg magyar album...italo, pop/rock, miegymás.....
New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0