NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3008
<#integet2>Egész fülbe mászó kis zene,nekem kicsit lassú a 108.1-es BPM.
<#worship>
kaposi1
#3007
Tegnap Aerocool barátom felhívta a figyelmemet egy zenére.
Én pedig megkerestem az általam idáig legjobb minõségben elérhetõ verziót.
Bõdületesen nagy, új Italo zene.
<#finom><#szeret><#taps>
Remélem ti is így gondoljátok!

01.Susy - In my Mynd 2010 Remix


Download!<#integet2>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#3006
A többihez! Ejnye-ejnye. <#ejnye1><#nevetes1>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#3005
Holnap adok neked linket a többihez .
Most sajna már készülõdök melózni!<#szomoru1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#3004
Elkezdtem már nézni, az 5. részig jutottam eddig el.
Nehezen haladok, mivel csak akkor tudom nézni, amikor a gyerkõcök nincsenek a közelben. Eddig hány rész van fenn azon az oldalon amit adtál? 13?

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#3003
Legalább is amikor idõm engedi!<#nevetes1><#wave>
Fúúúú Spartacussal mi a helyzet?
Én az évadzárótól konkrétan lehidaltam!<#finom><#szeret><#wow1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#3002
Kaposi Laci - Hol itt vagyok, hol ott, de MINDENKINEK segítek! <#nevetes1><#law><#smile><#wink><#awink>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#3001
Akkor még egyszer!

Atiapu = "Nekem tetszik" ( 320)<#crazya>
Fülcsimanó = "Nekem megvan,holnap fel is teszem.."<#puszis>
Lervi = A ritkaságok specialistája<#worship>
Okiland = DVD guru<#nyes>
Tyia= Nem az italó a világa még is itt van köztünk<#eljen>
Codigoro = minõségi zenék<#vigyor2>
Biatomi = Egyértelmû, LOSSLESS<#finom>
Gyurep = cimbi aki nagyot segített rajtam<#wink>
Musachy = úgy gondolom komoly gyûjtemény lehet<#fejvakaras>
rics 78 = friss maxik
sanyó71 = ritkább vendég de akkor valami ütõssel jelentkezik!

És továbbá vannak a kedves vendégek akik hol itt vannak hol máshol.
Ha valaki törzstagot kifelejtettem az jelezze !

Mindenhová nem tehettem smilet mert megint törölte volna!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#3000
Ha nem igyázunk, Atiapu lassan mindenkit le fog vadászni!! <#nevetes1>
...mivel engem is elég jól "belõtt"!

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#2999

És engem is...<#nevetes1>

Tyia
#2998
Engem telibe találtál...

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

#2997
Szóval Te a Cora-t tartod elõnyben. Én Tesco párti vagyok.😊

kaposi1
#2996
Persze ez így igaz!<#crazya>
Bár még képet se láttam róla soha.<#nemtudom>
De a tavalyi évben talán még is Elen Cora kisasszonnyal foglalkoztam a legtöbbet!<#nevetes1><#szeret>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#2995
Egyébként a Siberian is eszembejutott ám Veled kapcsolatban, csak nem az volt a legelsõ.😊

#2994
Ezt is nagyon komáltam!<#eljen>

#2993
vald = valld😊

#2992
Na azért a Claudiára is nagyon beindultál, vald csak be.😊

kaposi1
#2991
Természetesen érdekel!<#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#2990
Bocsi 1986 ból.Ha valakit érdekel veszteségmentesen, jelezze. <#wave>
#2989
Ez is hatalmas bulizene igaz 19686- ból.
kaposi1
#2988
Cliff Wedge csak szimplán az egyik legjobb!
Nagyon szeressük!<#szeret><#szeret>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#2987
Miért annyira jó?<#wink>
kaposi1
#2986
Rólam a Siberian Heat & Elen Cora kellett volna hogy eszedbe jusson!<#sir><#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#2985
Sajnálom Lacikám, mert tényleg kiváncsi vagyok mások megfigyelésére, érzéseire is.

#2984
Hihetetlen, hogy ez már 3 éves zene!

#2983
Sziasztok!<#integet2>

Cimbi, én csak azért említettem a régieket, s közülük is csak párat, mert õket ismerem már 'elég jól', s velük kapcsolatban ugrik be egybõl egy-egy zene.
És csak azért írtam le gondolataimat, mert kiváncsi vagyok, hogy mennyire találtam el.😊

#2982
Sziasztok!
Aki még nem pótolta volna 2007-es évbõl.
http://www.4shared.com/audio/DXIH2gMP/Cliff_Wedge_-_Only_One_Day__80.html
http://www.4shared.com/audio/J8DdOHow/Cliff_Wedge_-_Only_One_Day__La.html
Tyia
#2981
Hopp! a "d" betû lemaradt:

Felejtsd el....

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

Tyia
#2980
Sehogy.
Felejts el...
Bocs!

Jó éjt!

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

kaposi1
#2979
Szia!

Ezt nem is értem hogy gondolod?<#fejvakaras>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Tyia
#2978
Szép estét!

Lacikám!
Nem lehet, hogy blöffölsz?

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

kaposi1
#2977
Tényleg ez jutott eszembe rólad.

Próbáltam összeszedni mindenkiröl pár sorban hogy kiröl mi is jut eszembe.

PL: Biatomi= lossless

De mondom sajna elveszett!<#sir>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Codigoro
#2976
Be is ájultam azonnal ettõl <#taps><#worship><#worship>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#2975
A házigazda határozottan emlékszik mit írt veled kapcsolatban.

"Codigoro = minõségi zenék"<#wave>

Itt most nem a losslessre kell gondolni hanem másra!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Codigoro
#2974
Na Bakker, most tuti altatót kell bevennem, hogy nem tudom meg mi is a tényállás velünk kapcsolatban a házigazda szemével.<#crazya>
Bár én itten kimaradtam, de nem is haragudhatok ezért, hiszen atiapus csak a régiekrõl beszélt.. (én meg csak öreg vagyok, de nem antik)
Bár ebben a totyikban errõl ugye nem lehet beszélni<#nevetes1>, mert hogy a totyik is fiatal.
Az meg, hogy Zephyrus kimaradt, egyenesen sértõ (rá nézve)<#fogmosas>

No de nem ez itten a lényeg!
Hanem ez:<#vigyor2>
Electra - Cuando Cuando (Extended Mix).mp3
<#wave>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#2973
Sziasztok!<#wave>

Na szép!

Én is összeszedtem hogy elsõre mi ugrik be rólatok.
Elég sokat tököltem vele.
Erre amikor el akartam küldeni.
Kiderült hogy egy hozzászólás csak 10 smyle-t tartalmazhat.
És már törlõdött is a hozászólásom.<#shakehead>

Így sajnos már sose tudjátok meg kirõl mi jut eszembe.<#hehe>

Pedig igazán sajnálhatjátok.<#crazya>

Legyen annyi elég akkor hogy örülök hogy itt vagytok nap mint nap!<#eljen><#worship><#worship><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#2972
Köszi cimbi.

Majd otthon leszedegetem.<#integet2>

Az 1. ismerem. Az nagyon jó, imádom azt a számot. Azt hiszem, fülcsitõl ismerem. Naná, hisz Bohlen-es.😊

#2971
sziasztok!
Így igaz de elengedhetetlen hogy ezek a zenék ne legyen meg 'mellette'!
Egy kis friss csemege napjaink italo zenéibõl.
http://www.4shared.com/audio/RsCpSqch/02-man_meadow--love_is_gonna_g.html
http://www.4shared.com/audio/BnhKvFxX/04-mariucch_feat_weber_-_every.html
http://www.4shared.com/audio/G2bP8TiB/06__Manu_Gz_Feat_Jako_-_Bajo_L.html
http://www.4shared.com/audio/N3-Fqzgq/07__Evilfable_-_Save_Me__Dj_Ev.html
<#wink>
#2970
Marha jó ez az animáció!<#eljen>

#2969
Este eljátszottam a gondolattal, hogy vagyunk itt jópáran régiek.
S azzal játszottam, hogy mindenkihez tudok egy-egy zenét kötni, illetve minden névhez beugrik valami.
Leírom gondolataimat, remélem nem baj.

Kezdem szeretett fülcsinkkel. Õ hozzá egyértelmûen a Bohlen vonal kapcsolható.
Aztán Kaposi Laci barátomhoz elsõnek A. Romano valamint Roby és Claudia ugrott be.
Okihoz a 'Savage' új zenéje.
Tya egyenlõ nekem a Kajagoogoo-val.
Lervi természetesen a space zene irányzata.
Én Patrick Cowley és Bobby Orlando zenéjéért ugrom, ami legalábbis elõszõr beugrik.

És szerintem nagyon jó ez, hogy valamennyire ismerjük már egymás ízlését.
És az is klassz, hogy többféle stílust 'képviselünk', s belekostólhatunk több mindenbe.

Csak azért jutott ez a pár gondolat eszembe, mert tegnap space zenét hallgattam (konkrétan Dreamtime - Farout - 2009 albumot, ami nagyon tetszett, pedig annyira nem vagyok oda az ilyen zenéért)m s errõl beugrott Lervi, a nagy 'space mágus'.

Mindenkinek szép napot!<#integet2>
Remélem nem baj, hogy itt duruzsoltam egy kicsit.
Azt tudom, hogy a házigazda szereti, ha dumcsizunk is, nem csak a zenei linkekkel dúsítjuk ezt a topikot.<#wink> És én elég dumás szoktam lenni. Kérdezzétek csak meg a barátnõmet.😊

#2968
Sziasztok!

MISTERY - Sound Combination (1988)
http://rapidshare.com/files/352144299/MSC1988.rar
password: mistery1988

Codigoro
#2967
Helló!<#wave>

Egyszerûen csak ajánlom



Codigoro - Short Cat Dance

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

okiland
#2966
2 remek kis dalt találtam ma. Mivel nem tudom, hogy hol, ezért nem az eredeti linkeket teszem be ide, hanem gyorsan feldobtam 4SHARED-ra.
Én nem ismertem egyiket sem, ha valaki szintén így van vele, ajánlom figyelmébe:

HSL__High_State_Logic__-_Let_Me_Love_You_Raga_Mix
Double_You_feat_Ice_Mc_-_Rebel_Rebel_Radio_Mix

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#2965
Gondoltam hogy a kép el fog tûnni egy idõ után!<#szomoru1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#2964
Sziasztok!<#wave>
Esetleg valaki találkozna ezzel az albummal azt nagyon megköszönném!


A1Susy -In My Mind (Vocal)6:51
A2Susy -In My Mind (Instrumental)6:51
B1Marc & Susy - Fly Me To The Moon (Vocal)6:01
B2Marc & Susy - Fly Me To The Moon (Instrumental)6:01

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#2963
Bananarama-Viva(2009)

01.Love Comes
02.Love Don't Live Here
03.Rapture
04.Seventeen
05.Twisting
06.Tell Me Tomorrow
07.The Runner
08.Extraordinary
09.Dum Dum Boy
10.S-S-S-Single Bed
11.We've Got The Night

http://rapidshare.com/files/376428042/mu-Bana.Viva09.HitzWarez.net.zip

kaposi1
#2962
Hy!

Ez nagyon tetszik!
Mercy!<#eljen><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Codigoro
#2961

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

#2960
Megyek forma1-ezni.

#2959
Szép napot srácok!!!<#integet2>

Kellemes vasárnapot fülcsi!<#wave>