NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
<#worship>#worship>
Én pedig megkerestem az általam idáig legjobb minõségben elérhetõ verziót.
Bõdületesen nagy, új Italo zene.
<#finom>#finom><#szeret>#szeret><#taps>#taps>
Remélem ti is így gondoljátok!
01.Susy - In my Mynd 2010 Remix
Download!<#integet2>#integet2>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Most sajna már készülõdök melózni!<#szomoru1>#szomoru1>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Nehezen haladok, mivel csak akkor tudom nézni, amikor a gyerkõcök nincsenek a közelben. Eddig hány rész van fenn azon az oldalon amit adtál? 13?
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Fúúúú Spartacussal mi a helyzet?
Én az évadzárótól konkrétan lehidaltam!<#finom>#finom><#szeret>#szeret><#wow1>#wow1>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Atiapu = "Nekem tetszik" ( 320)<#crazya>#crazya>
Fülcsimanó = "Nekem megvan,holnap fel is teszem.."<#puszis>#puszis>
Lervi = A ritkaságok specialistája<#worship>#worship>
Okiland = DVD guru<#nyes>#nyes>
Tyia= Nem az italó a világa még is itt van köztünk<#eljen>#eljen>
Codigoro = minõségi zenék<#vigyor2>#vigyor2>
Biatomi = Egyértelmû, LOSSLESS<#finom>#finom>
Gyurep = cimbi aki nagyot segített rajtam<#wink>#wink>
Musachy = úgy gondolom komoly gyûjtemény lehet<#fejvakaras>#fejvakaras>
rics 78 = friss maxik
sanyó71 = ritkább vendég de akkor valami ütõssel jelentkezik!
És továbbá vannak a kedves vendégek akik hol itt vannak hol máshol.
Ha valaki törzstagot kifelejtettem az jelezze !
Mindenhová nem tehettem smilet mert megint törölte volna!
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
...mivel engem is elég jól "belõtt"!
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
És engem is...<#nevetes1>#nevetes1>
Bár még képet se láttam róla soha.<#nemtudom>#nemtudom>
De a tavalyi évben talán még is Elen Cora kisasszonnyal foglalkoztam a legtöbbet!<#nevetes1>#nevetes1><#szeret>#szeret>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Nagyon szeressük!<#szeret>#szeret><#szeret>#szeret>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Cimbi, én csak azért említettem a régieket, s közülük is csak párat, mert õket ismerem már 'elég jól', s velük kapcsolatban ugrik be egybõl egy-egy zene.
És csak azért írtam le gondolataimat, mert kiváncsi vagyok, hogy mennyire találtam el.😊
Aki még nem pótolta volna 2007-es évbõl.
http://www.4shared.com/audio/DXIH2gMP/Cliff_Wedge_-_Only_One_Day__80.html
http://www.4shared.com/audio/J8DdOHow/Cliff_Wedge_-_Only_One_Day__La.html
Ezt nem is értem hogy gondolod?<#fejvakaras>#fejvakaras>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Próbáltam összeszedni mindenkiröl pár sorban hogy kiröl mi is jut eszembe.
PL: Biatomi= lossless
De mondom sajna elveszett!<#sir>#sir>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
"Codigoro = minõségi zenék"<#wave>#wave>
Itt most nem a losslessre kell gondolni hanem másra!<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Bár én itten kimaradtam, de nem is haragudhatok ezért, hiszen atiapus csak a régiekrõl beszélt.. (én meg csak öreg vagyok, de nem antik)
Bár ebben a totyikban errõl ugye nem lehet beszélni<#nevetes1>#nevetes1>, mert hogy a totyik is fiatal.
Az meg, hogy Zephyrus kimaradt, egyenesen sértõ (rá nézve)<#fogmosas>#fogmosas>
No de nem ez itten a lényeg!
Hanem ez:<#vigyor2>#vigyor2>
Electra - Cuando Cuando (Extended Mix).mp3
<#wave>#wave>
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Na szép!
Én is összeszedtem hogy elsõre mi ugrik be rólatok.
Elég sokat tököltem vele.
Erre amikor el akartam küldeni.
Kiderült hogy egy hozzászólás csak 10 smyle-t tartalmazhat.
És már törlõdött is a hozászólásom.<#shakehead>#shakehead>
Így sajnos már sose tudjátok meg kirõl mi jut eszembe.<#hehe>#hehe>
Pedig igazán sajnálhatjátok.<#crazya>#crazya>
Legyen annyi elég akkor hogy örülök hogy itt vagytok nap mint nap!<#eljen>#eljen><#worship>#worship><#worship>#worship><#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Majd otthon leszedegetem.<#integet2>#integet2>
Az 1. ismerem. Az nagyon jó, imádom azt a számot. Azt hiszem, fülcsitõl ismerem. Naná, hisz Bohlen-es.😊
Így igaz de elengedhetetlen hogy ezek a zenék ne legyen meg 'mellette'!
Egy kis friss csemege napjaink italo zenéibõl.
http://www.4shared.com/audio/BnhKvFxX/04-mariucch_feat_weber_-_every.html
http://www.4shared.com/audio/G2bP8TiB/06__Manu_Gz_Feat_Jako_-_Bajo_L.html
http://www.4shared.com/audio/N3-Fqzgq/07__Evilfable_-_Save_Me__Dj_Ev.html
<#wink>#wink>
S azzal játszottam, hogy mindenkihez tudok egy-egy zenét kötni, illetve minden névhez beugrik valami.
Leírom gondolataimat, remélem nem baj.
Kezdem szeretett fülcsinkkel. Õ hozzá egyértelmûen a Bohlen vonal kapcsolható.
Aztán Kaposi Laci barátomhoz elsõnek A. Romano valamint Roby és Claudia ugrott be.
Okihoz a 'Savage' új zenéje.
Tya egyenlõ nekem a Kajagoogoo-val.
Lervi természetesen a space zene irányzata.
Én Patrick Cowley és Bobby Orlando zenéjéért ugrom, ami legalábbis elõszõr beugrik.
És szerintem nagyon jó ez, hogy valamennyire ismerjük már egymás ízlését.
És az is klassz, hogy többféle stílust 'képviselünk', s belekostólhatunk több mindenbe.
Csak azért jutott ez a pár gondolat eszembe, mert tegnap space zenét hallgattam (konkrétan Dreamtime - Farout - 2009 albumot, ami nagyon tetszett, pedig annyira nem vagyok oda az ilyen zenéért)m s errõl beugrott Lervi, a nagy 'space mágus'.
Mindenkinek szép napot!<#integet2>#integet2>
Remélem nem baj, hogy itt duruzsoltam egy kicsit.
Azt tudom, hogy a házigazda szereti, ha dumcsizunk is, nem csak a zenei linkekkel dúsítjuk ezt a topikot.<#wink>#wink> És én elég dumás szoktam lenni. Kérdezzétek csak meg a barátnõmet.😊
MISTERY - Sound Combination (1988)
http://rapidshare.com/files/352144299/MSC1988.rar
password: mistery1988
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Én nem ismertem egyiket sem, ha valaki szintén így van vele, ajánlom figyelmébe:
HSL__High_State_Logic__-_Let_Me_Love_You_Raga_Mix
Double_You_feat_Ice_Mc_-_Rebel_Rebel_Radio_Mix
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Esetleg valaki találkozna ezzel az albummal azt nagyon megköszönném!
A1Susy -In My Mind (Vocal)6:51
A2Susy -In My Mind (Instrumental)6:51
B1Marc & Susy - Fly Me To The Moon (Vocal)6:01
B2Marc & Susy - Fly Me To The Moon (Instrumental)6:01
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
01.Love Comes
02.Love Don't Live Here
03.Rapture
04.Seventeen
05.Twisting
06.Tell Me Tomorrow
07.The Runner
08.Extraordinary
09.Dum Dum Boy
10.S-S-S-Single Bed
11.We've Got The Night
http://rapidshare.com/files/376428042/mu-Bana.Viva09.HitzWarez.net.zip
Ez nagyon tetszik!
Mercy!<#eljen>#eljen><#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Bedobok 2 cuccost:
Bimba-I love you (recollection mix).mp3
Bonus:Savino ft Dora - Flash In The Night.mp3

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Kellemes vasárnapot fülcsi!<#wave>#wave>
