NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

mflex
#3110
Bocs, de annyira szúrta a szemem, mint "szellõ mindígjét"... 😄

alíg annyíra egyenlõre
alig, annyira, egyelõre <<< helyesen

<#wave>

What about the forests?

kaposi1
#3109
Szia Cimbi!

Sajna arra se nagyon van idõm hogy visszanézzem az általam látogatott fórumokat.

"már alíg találtam meg a topikot annyíra lent volt a sor alján!😊"

Tudod ha nagyon akarod és úgy gondolod, erre van egy nagyon egyszerû megoldás!

Amit gondolom neked nem is kell ecsetelni.
Kedvencekhez ad!(Narancs kis csillag)<#wink>
És máris nem kell keresgélned többé!
<#nevetes1>

Nem nagyon van idõm,mert másra sincs.
Nagyon bízom benne hogy akkor is van létjogosultsága ennek a topiknak ha én egyenlõre ritkábban is tudok újdonságokat feltenni ill. felkutatni.
Örülök hogy számodra véget ért a vidéki küldetés és hogy visszatértél.
Sajna ugyan ezt nem mondhatom el magamról egyenlõre.
<#schmoll2><#integet2>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

lervi
#3108
Codigoro kolléga úgy látom mexico partjainál horgászik!<#wave><#nevetes1>

lervi
#3107
irok hogy kicsit feljebb kerüljünk a listán! már alíg találtam meg a topikot annyíra lent volt a sor alján!😊
üdvözlet mindenkinek jó pár hetes kihagyás után! letelt a vidéki küldetésem meló dolgában így újra napi szinten követhetem a társaságot élesben!

#3106
Sziasztok!<#integet2>

Találtam:
Angie Gold - The Best Of

1 Eat You Up 5:40
2 Freedom 3:59
3 We're Gonna Make It Happen 4:58
4 You Take My Breath Away 4:58
5 One Day We'll Be Together 5:10
6 Third Finger, Left Hand 7:05
7 Landslide 4:15
8 Right Back In The Middle 7:15
9 Sacrifice My World 4:44
10 Getaway 4:16
11 Back In Time 5:12
12 Open Up The Door 4:37
13 Bring Me The Joy 5:16

FLAC
http://rapidshare.com/files/381420006/Angie_Gold_-_Eat_You_Up-The_Best_Of_Flac_.part1.rar
http://rapidshare.com/files/381420235/Angie_Gold_-_Eat_You_Up-The_Best_Of_Flac_.part2.rar
http://rapidshare.com/files/381420034/Angie_Gold_-_Eat_You_Up-The_Best_Of_Flac_.part3.rar

#3105
Hogy megtörjem a csendet:
nekem egyik kedvenc, remélem nektek is bejön majd...
ARTiST.......: Jluis Dj
TiTLE........: Chiara (4250444719990)
YeAR.........: 2010
GENRE........: Dance
LABEL........: Planeta Mix Records
NR.OF.TRACKS.: 05
TOTAL LENGTH.: 24:23 min
QUALiTY......: 320 / 44,1
SIZE.........: 55,9 MB
01. jluis_dj chiara (extended mix) 05:42
02. jluis_dj chiara (i mat extended remix) 05:20
03. jluis_dj chiara (na.mi.bros remix) 05:07
04. jluis_dj chiara (original radio edit) 03:56
05. jluis_dj chiara (i mat radio cut remix) 04:18

Jluis_DJ-Chiara_(4250444719990)-WEB-IT-2010-DWM (Zippyshare)
pass: rics78

lervi
#3104
<#nevetes1><#wave>

Musachy
#3103
"Most pedig Codi elmegy Codigoroba 1 hétre harcsázni és pár Italo lemezecskét begyûjteni "

Hmm...az jó lehet!

imo :) science fiction is science fact

#3102
Ez biztos hogy nehéz lesz,én nem találtam sehol se <#rinya>
már nagyon rég óta.
kaposi1
#3101
Szia!

Jó pihenést, és várunk vissza a minõségi zenéiddel!<#wave><#worship><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Codigoro
#3100
Laci!
A 4Sharedre többen panaszkodtak az elmúlt napokban, hogy megzakkant.
Lenullázta a letöltéseket és amit Te is írtál - nem lehetett letölteni.

"Nem az Ön készülékében van a hiba"

Látom törölted, hogy tegyem fel máshová, mert megtaláltad...
Akkor nem erõlködöm a Multival..
Most pedig Codi elmegy Codigoroba 1 hétre harcsázni és pár Italo lemezecskét begyûjteni <#beka3>

Majd jövök - jók legyetek és megosztom mit találtam <#wave>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

#3099
Most én is keresnék egy euro dance zenét:
@ALL - POSITIVLEY POSSIBLE

<#help><#help><#help>
kaposi1
#3098
Igen ez így van.
Azért nagyjábol tisztába vagyok ám ezekkel a DJ Sterbinszky,Nyúl, Bárány féle úriemberekkel.
Aki erre a zenére táncol ill.ezen nõtt fel az hallgassa ezt a zenét.
Semmi gond.
Szigorúan magán véleményem hogy elkeserítõ, szomorú az hogy ezek a DJ-n ek nevezett emberkék havi szinten milliókat keresnek olyan "zenékkel" ami szinte 6-7 percig egy dobritmusból áll.
A mai fiatalok minden esetre imádják ez tény.
Mi más korban más zenére nöttünk fel( szerencsére)
Gondolom van olyan topik is ahol ezek a Bárány féle dolgok nagy sikerrel mennek.
Ez nem az a topik!
4Ever Italo !<#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3097
S még annyit ehez,hogy szerencsére még vannak,(vagyunk)jó zenei ízlésû és érzelmû emberek.Akik a technika fejlõdésével a jövõnknek is fellelhetõvé teszik a szinte már kihalt anyagokat.S soha ne merüljön feledésbe az igényes,hallgatható,táncolható zene fogalma!!!
kaposi1
#3096
Szuper!
Pontosan így gondoltam!<#taps><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3095
Laci megnyugtatlak,nem vesztettél semmit..S mondjuk 20-30 év múlva nem igen fog emlékezni senki,mint mondjuk B.tóth-ra vagy még sorolhatnám..Akik letették az alapköveket ..
#3094
Tessék Laci!
http://www.multiupload.com/19AU4QLMK7
kaposi1
#3093
Légyszives tedd fel!<#worship>
De ha lehet kérnem ne a 4Sharedre!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3092
Szia Laci!Képzeld ebbõl a sorozatból megjelent már a 9.is!<#circling>
#3091
Ismeritek ezt a happy italo disco zenét?
Colors - lonely nights(technicolor version)
kaposi1
#3090
"Van képünk hozzá!"

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3089
Akit érdekel,fõleg veszteségmentesbe annak gondolom nem kell hozzá kép! <#nyes><#wave>
#3088
Music » Italo Disco › Various - Dancefloor Gems 80's Vol. 8
Various - Dancefloor Gems 80's Vol. 8Various - Dancefloor Gems 80's Vol. 8

Label:Blanco Y Negro (2)
Format:
CD, Compilation, Remastered, CD-TEXT
Country:
Spain
Released:
2010
Genre:
Electronic
Style:
Italo-Disco
Tracklist
1 Mike Mareen - Agent Of Liberty 8:53
2 Midnight Shift, The - Stop Me Now 6:31
3 Boys Next Door (2) - Lady Of The Night 5:19
4 Howard Grace - Monovision 5:42
5 Jessica Blue - The Dark Of Light 6:10
6 Android (5) - Skydancer 6:20
7 Coco Bill - Evita (Avoid) 6:45
8 Barry Lane - Take A Chance 5:11
9 Crysalis - I Never Dance 6:48
10 Dee D. Jackson - My Sweet Carillon 9:48
11 Randy Wiper - I'd Like To Know 5:45
12 John Mendes - Love Is The Reason 5:06
http://rapidshare.com/files/381827563/Various_-_Dancefloor_Gems_80_s_Vol._8_Flac_.part1.rar
http://rapidshare.com/files/381827513/Various_-_Dancefloor_Gems_80_s_Vol._8_Flac_.part2.rar
http://rapidshare.com/files/381827599/Various_-_Dancefloor_Gems_80_s_Vol._8_Flac_.part3.rar
http://rapidshare.com/files/381825089/Various_-_Dancefloor_Gems_80_s_Vol._8_Flac_.part4.rar
kaposi1
#3087
Szia Zotja!

Ne haragudj, bár nem ismerem Bárány Attila munkásságát de valószínûleg az õ zenéje tényleg nem fér bele már ebbe a topikba!

"Napjaink Italo zenéje a 80-as évek stílusában" <#nezze><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3086
Bárány Attila - Live @ Club Vertigo 2010.04.10

most ezt tolom (H) vannak benne pöpec zenék,amiket eddig nem találtam

kaposi1
#3085
Most annyira mérges vagyok magamra hogy csak na!

Így jár az aki számolatlanul gyûjti az albumokat de vissza már nem hallgatja õket.
Hogy örültem annak a számnak amit Biatomi barátom feltett jó pár hete-
Nevezetten ennek.
Alexander Glez - Let Me to Say

Nagyon tetszik és örültem neki mint majom a farkának.
Nos most újra felbukkant Codigoro cimbi révén!

Csak hogy megnéztem a file infót a számnál az AIMP 2-ben.
És hát ott láttam egy lemezborítót amit nem igen lehet összetéveszteni semmivel.

Ez bizony a Producers Mexico 4 lemez borítója.

Hála Lervi cimborának nekem ez a sorozat már nagyon régóta megvan.
Csak még meg sem hallgattam idáig!<#falbav>

Szóval a lényeg:
Már hónapok óta megvan az a zene ami annyira tetszik de magam sem tudtam róla!<#duhos2><#boxer><#gun>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3083
Egy kis nyam nyam???
De nagyon ízlik nekem!

Köszönetem érte....<#nevetes1><#nevetes1><#worship><#worship>

kaposi1
#3082
Nagyon jó!!!!!<#taps>
De egyenlõre ezt még csak a versre mondom!
Zenehallgatás késõbb!<#nevetes1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Tyia
#3081
Még egykicsit csiszolod és tuti jó Anyák napi vers kerekedik belõle...<#hehe>

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

Codigoro
#3080
Helló! <#integet2>
Én jövök a Laci meg megy. Szépen vagyunk, mondhatom..

Rákerestem, nem találtam.
Felraktam, mert Nektek szántam.
Az elsõbe kontárkodtam,
másodikat nem bántottam <#fogmosas>

Hogy milyen a minõsége?
Esküdözöm földre, égre.
De nem mondom meg, elvégre
a méret majd pontot tesz a végére <#nyes>
A wavban azért ne reménykedj,
De csilingel a hangfal Néked..

Alexander vs. Codigoro - Heart of fire (Italo Energy Mix).mp3

Alexander Glez - Let Me to Say.mp3


Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#3079
Sziasztok!<#wave>

Zenét sajna most nemhoztam.
Már csak azért sem mert valami rejtély folytán állandóan leállnak a feltöltéseim.
Szóval csak beköszöntem!<#integet2>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3078
<#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1>

Ami jó csak van az életben , az vagy erkölcstelen , vagy törvényellenes , vagy hízlal .

#3077
Egy nagyon nagyon ütõs mix<#boxer><#boxer><#boxer>
http://www.4shared.com/audio/vxoc1EzP/09_Various_artist_-_88_Mega-Mi.html

okiland
#3076
Egy kis nyam-nyam:

DJ Raul - Disco Mix (2010)
MP3 224 Kbps CBR | Disco, Megamix | 58:32 | 94.25 Mb

Tracklist:
01. Telex - Moskow Diskow (Ben Liebrand Minimix)
02. Giorgio Moroder - From Here To Eternity
03. Giorgio Moroder — Utopia — Me Giorgio
04. Donna Summer — Our Love (Remix)
05. Donna Summer — Lucky
06. Disco Circus — Over And Over
07. Giorgio Moroder — What A Night
08. Donna Summer - I Feel Love (Patrick Cowley Mix)
09. Cerrone - Supernature (Original Mix)
10. Mick Rowley — I'm A Man
11. Claudia Barry — Boogie Woogie Dancin' Shoes
12. Gino Soccio — The visitors (Remix)
13. Witch Queen — Bang A Gong
14. Tantra - The Hills Of Katmandu
15. Patrick Cowley — I Wanna Take You Home
16. Giorgio Moroder — Baby Blue
17. Desire - Affection

http://rapidshare.com/files/381103023/raul_Disco_01.rar
http://letitbit.net/download/2155.22a8af5043249a1668d59e55d/raul_Disco_01.rar.html

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

Guccy 1
#3075

Köszi!<#wave>

janesz.virtualisan.net

#3074
<#eljen>
#3073
Jön is már szépen.Köszi.
kaposi1
#3072
Szia!

Még jó hogy azt írtad "az én koromban"
Mert az én "játékosom" bizony még elölrõl is szereti ezeket a dolgokat.<#nyes>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3071
Szia!

Valószínûleg én bénáztam el!

Most már töltheted!<#wink>




01. Fotonovela (extended new dance remix)
02. Fotonovela (alex addea extended remix)
03. Fotonovela (radio new dance remix)
04. Fotonovela (alex addea radio remix)
05. Fotonovela (dub version)
Download<#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3070
Szia-Le akartam tölteni de..:was not found on this server.
Miért nem található??
#3069
"Nincs ennek a borítónak egy front oldala is?"

Az én koromban már a hátsó oldalnak is örülünk, pláne 3D-ben <#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1>

Ami jó csak van az életben , az vagy erkölcstelen , vagy törvényellenes , vagy hízlal .

Codigoro
#3068
"Nincs ennek a borítónak egy front oldala is"

Én benéztem a monitor mögé és jelentem van másik oldala.
Csak az a baj. hogy a borító keretével azonos színû virág van a bembóra ragasztva. <#fogmosas>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#3067
"remélem Kaposi barátomnak is tetszik ha még nem lenne meg neki!"

Nagyon is tetszik és nem volt meg!<#wow1><#worship><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3065
Sziasztok!

Én nem tudom hogy volt-e már itt keresõvel nem találtam de inkább kétszer mint egyszer se mert ez egy nagyon nagy zene volt és maradt is 2010-ben is!<#szeret>

Caesar - My Black Lady 2010 (Extended UltraTraxx 3select Fox RMX)
Download

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3064
Miközben U.K-t keresgéltem erre bukkantam!<#nevetes1>


Artist: Various
Album: Spaghetti Syndicate Global Mix
Year: 2010
Genre: Electronic
Country: Italo-Disco,Hi-Nrg
Format/Quality: mp3 | CBR 320 kbps kbit/s
Size: 150 MB
Time:69:59'
Download

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3063
Lacikám neked ez a zene való!<#crazya>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3062
KEN LASZLO is back with his new cd FUTURE IS NOW
Ken Laszlo Future Is Now:
1. The Line
2. Flower And Butterfly
3. Devil Eyes
4. Here And Now
5. Why Did You Do It
6. All I Need Is Time
7. Free Man

Én meghallgattam róla jó pár számot.

8. Living Today
9. Tonight
10. Hey Hey Guy
11. Future Is Now
<#szomoru1>

Számomra ez valami borzalom.

A Dancing Together stílus való neki nem ez a inkább nem is jellemezném milyen zene!<#rinya>

Hallgassatok bele ti is itt!
Aztán gyorsan felejtsük el ezt a lemezt!<#wilting>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3061
nem tudom miért lett ilyen rövid?<#fejvakaras>
De itt a teljes verzió!
13.Ken Laszlo - M.Y.O.M.
Download

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3060
Ó<#wow1>
Ístván így valóban nem ismertem tõle köszi szépen!<#worship>

De ha már az Italo zene egyik egyik ikonjánál tartunk egy kis hangpróba tõle!<#taps>
13.Ken Laszlo - M.Y.O.M.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3059
Sziasztok!
Talán ebben a formában nem ismeritek.
http://www.4shared.com/audio/GQAmwUTH/Ken_Laszlo_-_Dancing_Together_.html