NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Persze nem ebben a minõségben!<#szomoru1>#szomoru1>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
VA - Dancefloor Gems 80's Vol. 9 (2010)
Label: Blanco Y Negro
Catalog#: MXCD 2015
Format: CD, Compilation, Remastered, CD-TEXT
Country: Spain
Released: 08 Abril 2010
Genre: Electronic
Style: Italo-Disco
Track List
01 - Boys Next Door - I Will Follow You
02 - Dave Merlin - Electric Nights (Disco remix II)
02 - Bolero - Heartache
04 - Power Machine - Don't Stop
05 - Cariocas - Batida
06 - Clio - Eyes
07 - Caron - Out Of The Night
08 - Basic - Face In The Night
09 - Boris Parker - Thinkin Of You (Ha! Uhu! Uhu! Ha! Ha!)
10 - Mark - Tropical Climate - MP3 Sample
11 - Blanca Wells - Take My Hand
12 - Lee Max - Stand Up Tonight
13 - Body Games - Stop Love
http://www.4shared.com/file/Sur-7uEk/DDG9_By_Patoluichi.html
pass:gapuleros
Nem vagyok otthon a témában, csak eseti albérlõ, de a Sound Forge-ot ajánlom erre a célra. <#eljen>#eljen>
Persze sok minden szóba jöhet még, többek között a CEP (Cool Edit Pro), avagy manapság Adobe Audition 3 néven futó progi is..
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Most még megy; -szerintem- a F1 a SportKlubbon. Nézd meg, mert marha jó volt!!!
Tanácsot szeretnék kérni asztali minidiscrõl akarok pc-re felvenni zenét.Milyen progit tudtok ajánlani?Ha valaki ebben otthon van ,szívesen fogadom a jó tanácsát.<#help>#help>
Éppen csak beköszönök mert most érkeztem meg Szegedrõl!
Verõfényes napsütés nem ilyen szutyok idõ mint Komáromban!<#szomoru1>#szomoru1>
Majd holnap este átnézem mit ügyködtetetk a távollétemben.
Mert még a Forma 1-et sem láttam az eredményt sem tudom és ez tûrhetetlen állapot!
<#integet2>#integet2>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
ui: holnap szabin leszek. Tudod miért.<#wink>#wink>
A You are all c. lemez szerintem egy helyrõl van meg nekünk,
nálam is elég vacakul szól, az aimp szerint 200 kbps.
Majd próbálok keresni egy 320-ast.
All for Penny (Mix)
Devil (Come and Look My Heart)
You are All
De én szerintem a You are all c. lemezét keresem 320-ban.
Atikám,
Johnny M5-tõl konkrétan mire gondolsz ?
Nekem elég sok minden megvan tõle mp3 320-ban.
És a Fantasy of love c. albuma megvan gyári CD-n.
Szerintem itt már régebben volt szó Johnny M5-rõl.
Most hallgatom, de nekem VBR-ben van meg, és elég tompa.
Nincs meg valakinek 320-ban?
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Bellini--Samba_All_Night-Promo_CDM-2010-WUS (Multiupload)
Dyva - Back into the Light (2006) 320 <#eljen>#eljen>
<#wave>#wave>
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Rakel - Cry (Original Mix)
Orion - Sueno (Dream Radio Mix)
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Most egy új csomagot ajánlok tõlük:
Dj Project feat Giulia - Regrete 2010
OKILAND !
Neked ezt találtam:
Most töltöm - passt nem tom kér e?
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Bellini - Samba All Night
<#banplz>#banplz><#worship>#worship>
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
FUN FACTORY - I Wanna Be With You 2010
http://www.sendspace.com/file/de8s0p
MEGINT SIKERÜLT LINKELNEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Chris White-Blue Bloody, Bloody Blue
Aja-Quiero Tu Amor
Jacqueline-All My Heart
Sibille-By My Baby
Ian Lex And Lisa-No More Tears
Nat-Kiss Me
Freddie Mandera-I Feel Fly Away
Melanie Bell-I Don't Wanna Be Like You
Rosario Ei Giaguardi - Maccaroni Beat
Lehet,hogy nem voltak nagy slágerek,de nekem ezek is azok voltak.
Elõre is köszönöm a segítséget!
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Palmer - Dee Jay's Life érdekelne engem is.
320-as dj palmer: http://www.multiupload.com/04UZ204XBC
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Nálam 7éve mûkszik !<#wave>#wave>
256 kb/s
1. Palmer - Computer Guy (Vocal) (6:54)
2. Palmer - Dee Jay's Life (Vocal Extended Version) (7:32)
3. Palmer - Computer Guy (Instrumental) (6:53)
4. Palmer - Dee Jay's Life (Rap Version) (7:34)

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Benéztem egy kicsit levegõt rontani.... <#integet2>#integet2>
New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Mondjuk nem lenne rossz losslessben !
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Örülök neki hogy így állsz hozzá és nem sértõdés lett a vége!<#eljen>#eljen><#worship>#worship>
Ha neked nem gond nem törölném azt a klippet ugyanis akkor értelmét vesztenék a hozzá fûzött hozzászólások is!
Úgy gondolom hogy tanulságos volt az eset, talán más is profitál belõle.
Aki meg nem akar az nem hallgat bele.
Úgyis mindjárt ugrik egyet az oldal!<#taps>#taps>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Teljesen igazatok van!Valahogy ezt nagyon elb.sztam.Bocsi Laci és légyszíves töröld azt a videót.<#integet2>#integet2>
