NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kaposi1
#3310
Még mindig keresem!!!
Persze nem ebben a minõségben!<#szomoru1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3309
<#finom><#szeret>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3308
VA - Dancefloor Gems 80's Vol. 9

VA - Dancefloor Gems 80's Vol. 9 (2010)

Label: Blanco Y Negro
Catalog#: MXCD 2015
Format: CD, Compilation, Remastered, CD-TEXT
Country: Spain
Released: 08 Abril 2010
Genre: Electronic
Style: Italo-Disco

Track List

01 - Boys Next Door - I Will Follow You
02 - Dave Merlin - Electric Nights (Disco remix II)
02 - Bolero - Heartache
04 - Power Machine - Don't Stop
05 - Cariocas - Batida
06 - Clio - Eyes
07 - Caron - Out Of The Night
08 - Basic - Face In The Night
09 - Boris Parker - Thinkin Of You (Ha! Uhu! Uhu! Ha! Ha!)
10 - Mark - Tropical Climate - MP3 Sample
11 - Blanca Wells - Take My Hand
12 - Lee Max - Stand Up Tonight
13 - Body Games - Stop Love
http://www.4shared.com/file/Sur-7uEk/DDG9_By_Patoluichi.html
pass:gapuleros
Codigoro
#3307
Szia! <#wave>

Nem vagyok otthon a témában, csak eseti albérlõ, de a Sound Forge-ot ajánlom erre a célra. <#eljen>

Persze sok minden szóba jöhet még, többek között a CEP (Cool Edit Pro), avagy manapság Adobe Audition 3 néven futó progi is..

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

#3306
Sziasztok!Hát pesrsze elõre is köszi.<#wave>
lervi
#3305
sajnos nem voltam gép közelben a hétvégén! ha érdekel még a dolog akkor estére küldöm!!

#3304
Szia Laci!<#integet2>

Most még megy; -szerintem- a F1 a SportKlubbon. Nézd meg, mert marha jó volt!!!

#3303
Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni asztali minidiscrõl akarok pc-re felvenni zenét.Milyen progit tudtok ajánlani?Ha valaki ebben otthon van ,szívesen fogadom a jó tanácsát.<#help>
kaposi1
#3302
Sziasztok!<#wave>
Éppen csak beköszönök mert most érkeztem meg Szegedrõl!
Verõfényes napsütés nem ilyen szutyok idõ mint Komáromban!<#szomoru1>
Majd holnap este átnézem mit ügyködtetetk a távollétemben.
Mert még a Forma 1-et sem láttam az eredményt sem tudom és ez tûrhetetlen állapot!

<#integet2>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3301
Köszi fülcsi!<#worship>

ui: holnap szabin leszek. Tudod miért.<#wink>

#3300

A You are all c. lemez szerintem egy helyrõl van meg nekünk,
nálam is elég vacakul szól, az aimp szerint 200 kbps.
Majd próbálok keresni egy 320-ast.

#3299
Ezek a számok:
All for Penny (Mix)
Devil (Come and Look My Heart)
You are All

#3298
Na megnéztem, s vannak rajta számok ezen az instrumentálison is.

De én szerintem a You are all c. lemezét keresem 320-ban.

#3297
Fülcsi, lehet, hogy ezen az oldalon is rajta van az az album, amit keresek. Szerintem az instrumentális best of-ja van meg nekem rosszul. Kipróbálom ezt...

#3296
Találtam: http://80-e.ru/lofiversion/index.php/t779.html

#3295

Atikám,
Johnny M5-tõl konkrétan mire gondolsz ?
Nekem elég sok minden megvan tõle mp3 320-ban.
És a Fantasy of love c. albuma megvan gyári CD-n.

#3294
Sziasztok!<#integet2>

Szerintem itt már régebben volt szó Johnny M5-rõl.

Most hallgatom, de nekem VBR-ben van meg, és elég tompa.
Nincs meg valakinek 320-ban?

okiland
#3293
Kösz mindenkinek a segítséget!!! <#worship><#worship>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#3292
Öööö, én adom a linket de csak a kérés miatt. Olvastam az értekezést hogy milyen zenéket vártok ebbe a topikba.
Bellini--Samba_All_Night-Promo_CDM-2010-WUS (Multiupload)

Codigoro
#3291
JA ! ALBUM...

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

Codigoro
#3290
Na most már tényleg uccsó - így magamban elég xar uppolni <#duma>

Dyva - Back into the Light (2006) 320 <#eljen>

<#wave>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

Codigoro
#3289
És mára még két dallamocskás (nem tuc tuc) nóta <#eplus2>

Rakel - Cry (Original Mix)

Orion - Sueno (Dream Radio Mix)

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

Codigoro
#3288
Nem kér jelszót..

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

Codigoro
#3287

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

Codigoro
#3286
Eccer már voltak Kaposi mester és az én kedvenceim a Dj Project, innen a szomszédból.

Most egy új csomagot ajánlok tõlük:

Dj Project feat Giulia - Regrete 2010

OKILAND !

Neked ezt találtam:

Most töltöm - passt nem tom kér e?

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

okiland
#3285
Ezt keresném:

Bellini - Samba All Night - 2010
<#banplz><#worship>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

okiland
#3284
Egy régi nagy kedvenc, új ruhába öltöztetve:

FUN FACTORY - I Wanna Be With You 2010

http://www.sendspace.com/file/de8s0p


MEGINT SIKERÜLT LINKELNEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

Musachy
#3283
<#crazya> Még hogy lassú a letitbit?

imo :) science fiction is science fact

#3282
Elkellene a segítségetek.A szomszédos topikban már kértem,de sajnos nem volt meg senkinek:
Chris White-Blue Bloody, Bloody Blue
Aja-Quiero Tu Amor
Jacqueline-All My Heart
Sibille-By My Baby
Ian Lex And Lisa-No More Tears
Nat-Kiss Me
Freddie Mandera-I Feel Fly Away
Melanie Bell-I Don't Wanna Be Like You
Rosario Ei Giaguardi - Maccaroni Beat
Lehet,hogy nem voltak nagy slágerek,de nekem ezek is azok voltak.
Elõre is köszönöm a segítséget!
Codigoro
#3280
Ezt meg várjuk együtt <#finom><#taps>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

Codigoro
#3279
Helló <#wave>



Sajna csak megauppos - 4 verzióban..

pass: seot94

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

#3278
szia Lervi!
Palmer - Dee Jay's Life érdekelne engem is.
#3277
Sziasztok!
320-as dj palmer: http://www.multiupload.com/04UZ204XBC
okiland
#3276
Ilyet én is keresnék. <#wink>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#3275
ment 1 PM!


Nálam 7éve mûkszik !<#wave>

#3274
Sziasztok! Volna egy kérésem, tudna valaki ajánlani valami jó Mp3-Cd Katalógust? Pl. WhereIsIt, megvan csak nem regisztrált, sajnos. Elõre is köszönöm!
lervi
#3273
Laci ha érdekel nekem így vannak meg ! jelezd ha kell és küldöm !
256 kb/s
1. Palmer - Computer Guy (Vocal) (6:54)
2. Palmer - Dee Jay's Life (Vocal Extended Version) (7:32)
3. Palmer - Computer Guy (Instrumental) (6:53)
4. Palmer - Dee Jay's Life (Rap Version) (7:34)


Codigoro
#3272

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

Tyia
#3271
Szép Napot Mindenkinek!

Benéztem egy kicsit levegõt rontani.... <#integet2>

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

kaposi1
#3270
Ezt igazán megoszthatnád máshogyan is!<#awink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3269
Mai utolsó finomságom amit megmutatok illetve megosztok.Természettesen ez is egy nagyon ritka zenei szerzemény,és dögös italo disco a javából!!!!
#3268
Nekem is <#nevetes1><#wink>
kaposi1
#3267
Igen és ha jól emlékszem Cucurbia-nak meg is van veszteségmentesben!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3266
Laci ez is egy ritka felvétel és annak idején igen meglepõ de super volt szerintem!
kaposi1
#3265
Ugye hogy tudsz te!!!!<#eljen><#nevetes1>
Mondjuk nem lenne rossz losslessben !

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3264
Egy italo disco ritkaság ami csak hanglemezen jelent
meg 1987-ben.
kaposi1
#3263
Szia István!<#wave>

Örülök neki hogy így állsz hozzá és nem sértõdés lett a vége!<#eljen><#worship>
Ha neked nem gond nem törölném azt a klippet ugyanis akkor értelmét vesztenék a hozzá fûzött hozzászólások is!
Úgy gondolom hogy tanulságos volt az eset, talán más is profitál belõle.
Aki meg nem akar az nem hallgat bele.
Úgyis mindjárt ugrik egyet az oldal!<#taps>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3262
Sziasztok!
Teljesen igazatok van!Valahogy ezt nagyon elb.sztam.Bocsi Laci és légyszíves töröld azt a videót.<#integet2>
#3261
Na mostmár kiváncsivá tettetek, hogy mi ez a nem idevaló zene.<#nemtudom> De csak otthon tudom meghallgatni.