NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kaposi1
#3260
Jó Reggelt!<#wave><#wink>

Gurcan - Slice Me Nice

Gurcan - You`re my heart

GURCAN ERDEM - Hey Sen (Hey You Turkish Version)


Jobb minõségben szívesen fogadnám ezeket is!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3259
Szia Cimbi!

Természetesen átnéztem a listádat hála az égnek semmi olyat nem leltem benne ami nekem nem lenne meg!
De akkor most én küldök neked ha nem is track-et de pár képet.
Ha neked ebbõl nincs valami akkor jelezd!



Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

lervi
#3258
<#eljen>kellemes muzsika ! nagyjából lehet mirõl példázódni mindenkinek aki ide beszúr dolgokat!

kaposi1
#3257
Sziasztok!<#wave>
Holnap elhúzok Szegedre de azért elõtte még mindenképpen reagálnom kell Lervi cimborám hozzászólására.
Sajnálom István de Lervinek ebben teljesen igazat kell adjak.<#szomoru1>
Még laptopon hallgattam meg a betett klippedet de ez tényleg szörnyû .<#wilting>
Nagyon jól ismerem hogy milyen számok is tetszenek neked ezért sem értem a dolgot.
Nagyon sok olyan zene került be ide már aminek õszintén szólva semmi keresnivalója itt.
Megmondom õszintén ez a szám nálam két három másodpercet élt volna meg a vinyón!
Szóval a szlogen még mindig él.
Ha lehetséges (tudom kevés van belõle ) a 80_as évek zenei stílusára hasonlító mostani vagy a közelmúltból származó zenéket keresünk!
Ez mellett nekem tetszenek a mostani úgynevezett Italo zenék is ha annak van egy szerkezete, stílus és egy egyedi karaktere.
De amit István barátunk belinkelt az számomra pont olyan zene amitõl nagyon messze állok!
Nem ragoznám tovább.
Remélem nem haragszik meg érte hiszen tudom hogy nagyon jó ízlése van zenei téren.<#eljen>
Akkor még egy példa hogy milyen hangulatú, stílusú zenéket látnák itt szívesen!

Még akkor is ezzel példálózok hogy tudom még nem is elérhetõ!!!

<#nevetes1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

lervi
#3256
ezen kívûl és a megamixen kívûl szivesen fogadok minden Gurcan cuccot!
elõre is köszönöm!
1. Gürcan Erdem - 10000 Lonely (Instr) (4:13)
2. Gürcan Erdem - A Danger Tonight (4:00)
3. Gurcan Erdem - Adventures (3:38)
4. Gurcan Erdem - Angie Lives In A Souvenir (3:56)
5. Gurcan Erdem - Blue Night (Hides Your Heart) (4:11)
6. Gürcan Erdem - Blue Rhapsody (3:46)
7. Gurcan Erdem - Come Back Tonight (4:10)
8. Gurcan Erdem - Dancing On The Fire (12'' Version) (5:25)
9. Gurcan Erdem - Dancing On The Fire (4:18)
10. Gurcan Erdem - Deadly Bosphorus (3:19)
11. Gurcan Erdem - Deep In The Ground (4:12)
12. Gurcan Erdem - Don't leave me (3:55)
13. Gurcan Erdem - Don't Talk About It (3:15)
14. Gürcan Erdem - Dreams In The Night (4:00)
15. Gurcan Erdem - End of Transmission (3:38)
16. Gurcan Erdem - Hold My Hand (12'' Version) (5:27)
17. Gürcan Erdem - In The Rain (4:19)
18. Gürcan Erdem - Jump In To Fire (3:48)
19. Gürcan Erdem - Land Of Stingray (4:22)
20. Gürcan Erdem - Love Is Not A Fun (Italo-Style 2007) (3:58)
21. Gürcan Erdem - Magic Doom (instr) (3:49)
22. Gürcan Erdem - Mayar Is a Lonely Dream (2000s Euro Version) (5:07)
23. Gürcan Erdem - Mayar Is a Lonely Dream (Original Eurodisco Version) (4:27)
24. Gurcan Erdem - Midnight sun (3:51)
25. Gurcan Erdem - Natural Kill (4:55)
26. Gürcan Erdem - On This Magic Doom (4:56)
27. Gürcan Erdem - Sarajevo Nights (4:16)
28. Gürcan Erdem - Save Me (3:52)
29. Gürcan Erdem - Save The Soul (4:03)
30. Gürcan Erdem - Set The World a Fire (4:48)
31. Gurcan Erdem - Shot the night (3:46)
32. Gurcan - Sparrows From The Nightingales (4:14)
33. Gurcan Erdem - Talking Skulls (3:16)
34. Gurcan Erdem - Tears In The Rain (3:32)
35. Gürcan Erdem - Touch My Dream (3:29)
36. Gurcan Erdem - Your Dream Is Over (4:39)
37. Gurcan Erdem - Zombie's night (4:02)
38. Gürcan Erdem feat. Alphaville - Sounds Like A Melody (Version 2008) (4:04)
39. Gurcan feat. Wolfsheim - The Sparrows From The Nightingales (4:14)

lervi
#3255
Lacim akkor neked mi is van meg tõle????
légyszives dobjál 1 tracklistát hátha lenne mit kiegészítenem!<#wave><#nevetes1>

lervi
#3254
Biatomi cimbora ! sajnos én még nem jöttem rá arra hogy mi köze is van ennek a nótának a topik nevéhez????<#levele><#nevetes1>

Szerintem Laci barátomnak sem a stílusa ez a muzsika!

Inkább erõltetni kellene valami régi italot az tán másoknak is jobban bejön!
Bocsi a véleményemért de szerintem nem itt van a helyük az illen zenéknek na nem csak ennek hanem nagyon sok másiknak sem - de ahogy elnézem a dolgot és Laci barátom stílusát és véleményét nézve úgy látszik úgy van vele ha ló nincs jó a szamár is!<#nevetes1>

Jó pár idelátogató forumozótól láttam már ide biggyeszgetés szerüen berakott dolgokat de sokan a mai napig sem értik ezek szerint a topik szlogenjét!

Lacikám ha nem osztod a véleményemet akkor nyugodtan töröld a hozzászólásomat!

#3253
Codigoro
#3252

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

#3251
Szia Laci!
De hála neked most már ez a verzió is megvan nekem is.<#worship><#eljen>
kaposi1
#3250
Tudom István!
Ezért van meg a többi is!<#nevetes1>
Nagyon szeretem!<#finom>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3249
Laci!
Ez nagyon bomba,de a többi zenéje is ott van a szeren.<#wave><#wink>
kaposi1
#3248
Sziasztok!<#wave>
Én ebben a verzióban még nem ismertem ezt a bomba zenét !

Download<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3247
Sziastok!
Bobby munkássága nagyon nagy és minõségi!
#3246
Ez sem rossz!

#3245

#3244
Jó kis "pacsmag"<#integet2>

lervi
#3243
üdv mindenkinek!

Codigoro
#3242
Helló! <#integet2>

Egy kis Pünkösdi Italo "pacsmag" házitésztából <#bohoc>
Codigoro - Siluro 2010 reloaded

És egy bonusz az ünnepekre való tekintettel:

Daniele de Bellis - Cos e

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#3241

01 Only Mine (Vocal Version)
02 Let Me Stay (Vocal Version)
03 Only Mine (Instrumental Version)
Download<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3240
Sziasztok!<#wave>

Ezzel a szerintem remek dallal kívánok mindenkinek kellemes Pünkösd hétfõ reggelt!
Már nagyon régóta vadásztam erre.
Éjszakánként melóban csak a Kék Duna rádió-t tudom hallgatni.
És ott ez hatalmas kedvenc.
Nagyon fülbemászó szerintem.
Viszont se címet se elõadót nem tudtam tegnapig.<#taps>
Elnézést hogy semmi köze az Italo-hoz!<#worship>
Egyszerûen csak jóóóó!<#szeret><#finom>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3239
Köszi szépen Cimbora!<#worship>
Nekem meg még mindig ez a csapat tetszik!<#crazya>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3238
Sziasztok!
Vision Talk-I Could Be The One (Different Sound Mix)


http://www.4shared.com/audio/nowdstwW/Vision_Talk_-_I_Could_Be_The_O.html

Codigoro
#3237
Helló

Ultrabeat - Pretty green eyes<#wave> 320-as

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

okiland
#3236
Ha még nem lett volna:

Galaxy Hunter - Running High - 2010
MP3 320 Kbps CBR | Italo-Disco / Synth-Pop / Electronic | 163.28 MB

01. Running High
02. Bombshell
03. Feel The Love Inside
04. Thousand Miles Away
05. More Than Anything
06. Best In My Life
07. How Can You Be So Cruel
08. Don't Be Alone
09. When I Close My Eyes
10. Make You Feel Alright
11. Hold Me Touch Me (I'm Dreaming)
12. I Miss You So Much
13. No Matter Where You Are
14. My Cinderella
15. See You Again In Venice
16. Don't Be Alone (Special Remix With Tiziana Rivale)

http://rapidshare.com/files/390346802/Galaxy.Hunter.Running.High.2010.MP3.320kbps.rar

http://sharingmatrix.com/file/5688211/Galaxy.Hunter.Running.High.2010.MP3.320kbps.rar

http://hotfile.com/dl/44152841/3a3f689/Galaxy.Hunter.Running.High.2010.MP3.320kbps.rar.html

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

okiland
#3235
....és akik még kimaradtak: Elsõ Emelet, Sipos F. Tamás.

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

okiland
#3234
A Ti figyelmetekez is felhívnám rá, ha valakit érdekelne:

"Hétvégén indul a nyár, legalábbis a Balaton partjáról a Magyar Televízióban. A köztévé idei szezonnyitó mûsorában fellép a Dolly Roll, Dolhai Attila, a Napoleon Boulevard, Miller Zoltán, az MTV rockzenekara és még sokan mások. 2010. május 23-án, vasárnap, 16 órától az m1-en. A Szabadság tér 17 - a Magyar Televízió rockzenekara is fellép a szezonnyitó program keretében. A kedvelt mûsorvezetõk, Bakos Piroska, Fiar Sándor és Nagy György már nem csupán a televízió képernyõjén láthatók, hanem élõben, a "világot jelentõ deszkákon" is bemutatják, milyen remek zenészek"

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

okiland
#3233
Ebbe a fórumba még mindig nem tudok beszúrni url-t, ezért a hagyományos módon adom:

01.Snap vs. Timbaland feat. Keri Hilson - Rhythm Is The Way I Are May:
http://www.4shared.com/audio/7vUBnEmF/01Snap_vs_Timbaland_feat_Keri_.html

05.Haddaway vs. Madonna vs. Who Da Funk - What Is Music:
http://www.4shared.com/audio/VPgvs0Aa/05Haddaway_vs_Madonna_vs_Who_D.html

12.Michael Jackson vs. Eminem vs. Mr. Vegas vs. Justin Timberlake vs. Whitney Houston vs. Limp Bizkit - Without Black Or White:
http://www.4shared.com/audio/pB-TocrF/12Michael_Jackson_vs_Eminem_vs.html

15.Bronski Beat vs. One Republic feat. Timbaland - Small Town Apology:
http://www.4shared.com/audio/ZKwirOha/15Bronski_Beat_vs_One_Republic.html

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#3232
Hosszú hétvége, halgassunk mixet! <#alien2>

Artist: VA
Title: Italo Mega Dance vol 17
Label: Agenda
Genre: Dance
Str.date: 29-01-2010
Rip.date: 21-05-2010
Source: CDDA
Encoder: LAME 3.97 -V2 --vbr -new
Ripper: Team ZzZz
Quality: VBRkbps / 4410kHz / Joint Stereo
Tracks: 21
Size: 110.17MB
Track Title Time
Û²
Û² 01. Prezioso & Marvin - The Riddle (Original Radio 3:17
Û² Mix)
Û² 02. Gabry Ponte pres Goldsylver - I know You Better 3:46
Û² (Cut Mix)
Û² 03. Buzzer - Insomnia (MaBra Edit Mix) 3:27
Û² 04. Java - Watcha Say (The Factory Team Remix) 3:14
Û² 05. Dj Sanny J & Daniele feat Ruly MC - En Tanga (Domy 3:40
Û² P Radio Remix)
Û² 06. Luca Zeta - I'll be There (Original Edit Mix) 4:09
Û² 07. Emporia feat Penelope - September Rain (Original 3:24
Û² Radio Edit)
Û² 08. MaBra & Rainy - Scream to the Moon (MaBra Edit 3:42
Û² Mix)
Û² 09. Bad Boys - Lascia Stare Lalla (Dj Mauro Vay GF 4:34
Û² Remix)
Û² 10. Purple Red - Jump another Jump (Sweet Mix) 3:19
Û² 11. Beat Halls - Trip with a Ghost (Trip Radio) 3:02
Û² 12. Camelia & Delgado feat Lucia Chucarro - Crashed 2:59
Û² Love (Dj Evil Radio Rmx)
Û² 13. New Fresh - Masterpiece (Dj Evil Radio Rmx) 3:09
Û² 14. Jungly & Pepe Raudino - Ticket to go (Dj sTore 3:29
Û² Remix Radio)
Û² 15. Two Minds - Love is (Fabrizio E Marco Cut) 3:34
Û² 16. Dj Zulan feat Jelya - Blu (Luna Felix Radio Edit) 3:20
Û² 17. Gaetanodj vs DPJ feat Kate - L'Amore (Angelo 3:31
Û² Ciaravola Radio Remix)
Û² 18. Sunnyboy - Angelo (Siculand Radio Edit) 3:04
Û² 19. Miki M & Kenny May feat Susy - Deja vu (Dany85DJ 3:29
Û² Radio Mix)
Û² 20. Trialcore feat Fantomius - I'm flying with you 3:42
Û² (Dany85Dj Radio Mix)
Û² 21. PrezerDj and Emy feat Alicia - Baila 4:58



VA_-_Italo_Mega_Dance_Vol_17-2010-ZzZz (Sendspace)
Pass: rics78

#3231
Laci free rapid downloader-rel jött le<#wink>
#3230
Szia Laci!
Köszi szépen.<#worship><#wave>
kaposi1
#3229

1 Don't Wake Me Up (New Mix) (5:45)
2 Don't Wake Me Up (Swedish Remix) (7:15)
3 Don't Wake Me Up (Another Mix) (8:00)

Mp3 320 Kbp/s - 40,9 MB
Download

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3228


Andy Romano - Run To Love / Stay With You

Label: Rebirth Records
Catalog#: RR 002
Format: Vinyl, 12", 45 RPM
Country: Finland
Released: Jul 2009
Genre: Electronic
Style: Italo-Disco
Notes: Mp3 320k - 32,7 MB Stereo!!

Tracklist:

A Run To Love (Extended Version) (8:04)
B Stay With You (Extended Version) (6:13)

Download
<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

lervi
#3227
szia Biatomi! Tom Lacy külön a Prodomo a válogatásról szedheted!

Tom Lacy - Travel With The Harmonizer (6:40)
link



Created by :Leroy
traklist:vol.51
1. Am Samurai - Welcome To Space (4:05)
2. Amok - Stormlord (The calm before the storm) (4:34)
3. Galaxy Hunter - Eyes On Mars (versio) (5:03)
4. Haggeman - Spacevillage Kragom (6:21)
5. Haggeman - The Woody Trip (3:49)
6. Mac of BIOnighT - Another Morning (5:26)
7. Mulperi - Rainbow in the night (Space mix) (5:18)
8. Olegris - Wild But Quiet (5:07)
9. Prodomo - The Conqueror (5:03)
10. Spiral & Andreas Viklund - A New Era <2009 Edit> (5:34)
11. Synth.nl - AeroDynamics (6:30)
12. Talos - Great Warloard (Vocoder-War) (4:41)
13. Tom Lacy - Rescue The Galaxy (Synthesizer Mix) (5:39)
14. Vanello - Planet Synth (Orog) (8:58)
link

#3226
Sziasztok!Már csak az a kérdés honnan lehet ezeket leszedni barátom?<#wink>
okiland
#3225
Biztos vagyok benne én is.
A bóti géprõl minden o.k. most reggel.<#taps>
Majd ha hazaértem otthon megint lecsekkolom.

Egyébként korábbi hozzászólásaimnál mûködött, csak tegnap nem akart. <#falbav>
Ezért nem értettem, és nem is értem még most sem. <#nemtudom>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

Codigoro
#3224
Tanusítom, hogy ok itt minden <#zavart1><#eljen>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

okiland
#3223
Az az igazság, hogy sajnos ezt már én is gyanítom.
Csak azt nem értem emit már írtam, hogy a másik fórumokban meg, hogy-hogy mûködik?
Már kiléptem, beléptem, de akkor is ez van.

Ez nekem magas mint kacsának az eperfa!!!!!!!!!!

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#3222
Próba!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3221
Sajnos a gond nálad van mert itt minden mûködik!<#szomoru1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#3220
Na most röhögj:

Ha lenyomom a már említett 3 funkció bármelyikét egy ilyen hang hallatszik:

hhhmmmpty!!!

Korábban meg sikerült.

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#3219
Baby Alice -Hurricane (freddy l radio mix)320-as!<#wink>
Látod hogy mûködik!

A videó címét meg a VIDEÓ BESZÚRÁSA ablakba másold bele.
És az már automatice megcsinál mindent.
Sõt még meg is kérdezi hogy szélesvásznú legyen-e a videó!<#taps>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#3218
A videó beszúrása, a szmájlik, az URL beszúrása több fórumban is megy, de itt nem.
Na ez hogy van??

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#3217
Szia!

Nem sokára kapod!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#3216
Master Blaster - The Greatest Hits 2007

Disc 1:

1. Hand Up
2. Hypnotic Tango
3. How Old R U
4. Dial My Number
5. Since You've Been Gone
6. Ballet Dancer feat. Turbo B (Snap!)
7. Pay 4 Ur Life
8. Another Life
9. Hands Up (Ruhrpott Soldiers Remix)
10. How Old R U (Special D Remix)
11. Dial My Number (MB3 Club Mix)
12. Since You've Been Gone (Disco Boys Remix)
13. Ballet Dancer (Jens O. Remix)
14. Another Life (Hot Steppaz Remix)


Disc 2:

1. Hypnotic Tango (Klubbingman Club Mix)
2. How Old R U (Extended Mix)
3. Dial My Number (Extended Mix)
4. Since You've Been Gone (Discoblaster Remix)
5. Ballet Dancer (Club Mix)
6. Pay 4 Ur Life (Extended Mix)
7. Another Life (Extended Mix)
8. Hypnotic Tango (Steve Woods Remix)
9. Since You've Been Gone (Original Extended)
10. Hypnotic Tango (Original Extended)

http://www.mediafire.com/download.php?omh23hfyjnm
http://www.mediafire.com/download.php?2zdmgytnrko

Pass: fmsummer

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

okiland
#3215
Hi!

Ezt a zenét keresném:
http://www.youtube.com/watch?v=WuJvtjNDBcU

Valamiért nem tudokse URL-t, sem pedig videót beszúrni!
Ja... és a szmájli sem megy!

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#3214
Karakán fazon nagyon!<#nevetes1><#eljen>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

lervi
#3213
cuki nem????<#nevetes1><#integet2>

kaposi1
#3212
Köszönöm szépen!<#fogmosas><#worship><#crazya>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

lervi
#3211
Laci ha nem lenne meg ebben a hosszban akkor itt van tessék csak maga a szám

NS2 - Fly Rocket (6:37)

link

vagy akár ez a válogatás is!

produced:Leroy
cover promo:mixxi
genere:spacesynth,synthpop
1. Alphawave - Infrared Vision - demo (2:39)
2. Anssi H - Linear Dimensions (4:50)
3. Cyber Space - Journey Through My Mind (Space Version) (5:06)
4. Digimax - Night Mode (5:54)
5. Ernesto - Oxygene 4 (JMJ respect & tradition mix) (4:15)
6. Everdune - Nemesis Conquer Final (5:05)
7. Galaxy Hunter - Eyes on Mars (5:05)
8. Italo4ever - Voice From Heaven (6:13)
9. Koto - Japanese War Game (mega track2) (8:26)
10. Marcel De Van - Come Back (3:26)
11. Mulperi - Spectrum of Life (5:23)
12. NS2 - Fly Rocket (6:37)
13. Olegris - Flowers (6:22)
14. Photon Burst - Fairytale (4:23)

http://www.multiupload.com/P0RKBJC6YF