NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kaposi1
#4013
Szevasz cimbi!

Úgy ahogy mondod.
Nem csak szájalni kell hogy megyek aztán mégse!<#fejvakaras>

Én Aug 12-tõl 27-ig leszek szabin!
De még a nyaralás pontos dátumát nem tudom.
Hová is lenne pontosan az az "elugrás"?<#nevetes1>
Lehet róla szó szerintem!<#eljen>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

lervi
#4012
sziasztok!
a lényeg az hogy legalább a kb 30 40 regisztrált tagból 9 elment és azok megmentették a csapat bescületét!
legközelebb talán többen eljönnek és nem csak gondolatban foglalják el helyüket!
nekem a hétvége megkezdõdött estére már a balcsin hasíttok a fûnyíróval<#nevetes1>
nektek is jó pihenést kikapcsolódást kívánok a hétvégére!
Laci te mikor leszel a balcsin szabin???? esetleg elugorhatnátok hozzánk!!!<#integet2>

kaposi1
#4011
Jó volt, de lehetett volna jobb is!<#szomoru1>
Mert pont az nem valósult meg amiért szervezõdött!
Sajnos csak azok beszéltek egymással akik keresték is a másik társaságát.
Az elején legalább a fórumosokat be kellett volna mutatni egymásnak.
Még jó hogy Lervi ill pár cimborát be tudtunk azonosítani fényképek alapján.
Így legalább velük összejött a beszélgetés.
Mással beszélgetni esély se volt(gondolom sejted kire gondolok) a hangos zene ill. elfoglaltsága miatt!
Talán majd legközelebb Szeptemberben ha minden jól megy!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4010
Szia Laci!
Bizony így volt ez a 80' években is.Köszi a képeket látom jó volt a buli.<#wink>
kaposi1
#4009
Jók ezek a harmonika beütéses zenék,csak kissé az bosszant hogy nem azok viszik sikerre akiké az igazi érdem!

Lásd most még a csapból is a Stereo love szól bizonyos Edward Maya feat Vika Jigulina elõadásában holott az Akcent nevû csapat Thats My Name számából lopták ezt az igazán fülbemászó dallamot!

Celia - My Story (Radio Accordion Version).mp3 (8.11 M😎
Stereo 320<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#4008
Szia István!

Végignéztem az összes samplet!
Nem lesznek rosszak !
És a Ryan Paris ezen verziója tényleg hiányzik még!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4007
Szia Lervi!
Igen velem együtt,de ez nem az a verzió(k)<#wink>
#4006
Sziasztok!
Igaz nem olasz hanem román,de kellemes nyári sláger.A dal még 2009-es,de a maxit most adták ki a planeta records kiadványaként.
kaposi1
#4005
Sziasztok sracok!
Sajnos nekem ma melo van elrendelve reggel 6-ig!
Hiaba van klima majd meg pusztulunk!<#confused>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

lervi
#4004
sziasztok!
az itt található Ryan Paris nótát azt hiszem már hallgatjuk már jó ideje Kaposi cimborával!
bár az igaz hogy ezekben a verziókban!
1. RYAN PARIS - I Wanna Love You Once Again (Full Mix) (4:01)
2. RYAN PARIS - I Wanna Love You Once Again (remix) (4:14)
3. RYAN PARIS - I Wanna Love You Once Again (X-Mas Love Mix) (3:31)

#4003
Szia Laci!
http://www.iventi-records.com/
az elsõ 5 maxira gondoltam<#finom>
kaposi1
#4002
Szia Oki!

Irigyellek!
Egy biztos,a Balaton nagyon jó hely!
És ha belegondolok hogy a belépõ még a felébe se kerül mint itthon a strandon, akkor bõven megéri nekem az a benzinpénz hétvégenként, mert az élmény nem ugyan az ám mint itthon!
Nagyon szeretjük a Balcsit!<#szeret>


És hogy valami zene is legyen igaz kivételesen közel sem mai idõkbõl de ez valami iszonyú jó!!!!!!!
Haluska játszotta a múlt heti Italo Partyn és egyszerûen beleszerelmesedtem!<#szeret><#szeret>
Bûn kihagyni a beszerzését!
Köszönet a feltöltésért John Lennon-nak!

Hot R.S. - House Of The Rising Sun (Full Lenght Version 14.39) flac
Download

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#4001
Hi Laci! <#wave>

Ma már Én is lógatom a lábamat.
A héten már nagy ívben elkerülöm a munkahelyemet. <#taps>
SZABI, még ha csak 3 nap is de pihi.

...bár tuti, hogy a telefonom állandóan csörögni fog. <#gun>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#4000
Sziasztok!

Tegnap kicsit visszasûllyedtünk a balkánba!
Nem hogy netem de még villanyunk se volt!<#rinya>

Okiland!
Akár még láthattalak volna is annyira tiszta idõ volt aznap a parton!<#nevetes1><#wave>

István!
Hol is láthatók azok a szuper maxi-k?<#fejvakaras>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3999
Sziasztok!
Hú hát most néztem körül picit és nagyon szuper italo disco maxikat adtak ki.<#finom><#eljen><#eljen><#eljen>
okiland
#3998
Szia Laci! <#wave>

Jó nyaralást!

Tegnap este vuvuzeláztam Neked a déli partról. Hallottad? <#papakacsint>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

Guccy 1
#3997

janesz.virtualisan.net

#3996
pontosan,ráérsz vele jó pihit!<#wave>
kaposi1
#3995
Next Generation Italo Disco Player
Na körülbelül ezek azok a zenék amiért a topik anno elindult!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3994
Sziasztok!

Szia István!

Ígérem meglesz de sajna nem ma, és nem is holnap (Balaton)<#crazya>!
Ebben a dög melegben megmozdulni sincs kedvem nem hogy a gép elõtt ücsörögni és bármiben aktivizálni magamat!
De még a héten megoldom ha otthon leszek! <#integet2>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3993
Szia Laci!
Privibe írhatnál errõl a buliról (italo party) no meg fényképek<#finom><#guluszem1><#wave>
kaposi1
#3992
Szevasz Cimbi!
Igen nem volt semmi gond,sott meg hirtelen elhatarozasbol meg a Komaromi Disco-t is utba ejtettem!<#nyes><#integet2>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

lervi
#3991
szép estét!
Lacikám remélem szerencsésen hazaértél??!!

#3990
Helló! Az érdekelne, h mikor adták ki ezt a remix albumot, vagy ki keverte? Több helyen is fent van a neten, de elég gyenge minõség! De van 2-3 szám ami szerintem jó sikerült remix!
kaposi1
#3989
Persze ott leszek!
<#wink><#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#3988
Sziasztok!

István errõl a lemezrõl a neten a Discogs-on kívül még csak hír sincs!
Szóval tényleg nagyon friss!
A másik zenéjére azért vagyok csak kíváncsi mert odaírtad hogy "nem egészen"<#nemtudom>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

lervi
#3987
sziasztok szép estét és mindenkinek kellemes hétvégét kívánok!
Laci barátomnak üzenem hogy akkor remélem holnap a Fehérvári italo partyn találkozunk!
Én most indulok a balcsira jó pihenést mindenkinek!

#3986

Hú most nézem ez nagyon forró még<#nevetes1>
#3985
Errõl tud valaki mondani valamit illetve belehallgatni ebbe a maxiba?
http://www.discogs.com/Mention-No-Changes/release/2348360
<#nemtudom><#help>
#3984
Sziasztok!
Mention - Strange World (Instrumental)nem egésszen
http://www.multiupload.com/T8O0E66O0D<#wave>
okiland
#3983
Azt hiszem, még nem volt:

Samantha vs. Sabrina - Call Me(mini album) (92.51 M😎

http://www.multiupload.com/7NEKMJ9PHI
borító kép

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#3982
Talán befér a topik profiljába..











Artist : Modern Talking
Title : Modern Talking - CLUB - Remixes
Year : 2010
Genre : Dance/Disco/Club
Quality : MP3 CBR192kbps
Total Time : 02:06:34
Total Sise : 177 Мb
Pass: Music
Club Remix




#3981
Ja egy tök érdekes dolog van ezekkel a németekkel.
Elvileg 320-as, de nekem a gépem nem játsza le csak a dvd lejátszóm. Hogy miért, nem tudom.<#conf>

#3980
Made In Germany 4
01 - Mary Roos - Zeit (Words)
02 - Andreas Martin - Samstagnacht in der Stadt
03 - Caesar - Spieglein an Der Wand
04 - Ronny Krappmann - Du wirst sehn (Silent Circle - What A Shame)
05 - Rosanna Rocci & Michael Morgan - Felicita (dt. Version)
06 - Mike Bauhaus - Amore mio (Remix)
07 - Francine Jordi - Tus doch tus
08 - Ingrid Peters - Afrika (Dance Maxi)
09 - Mary Roos - Ich bin stark, nur mit dir (You_re my heart, you_re my soul)
10 - F.R.David - Words (Remix 91)
11 - Marcell Dominik & Eichblatt - Der Sommer war noch jung
12 - Hannes Kr Fger - Der blonde Hans
13 - George Baker - Paloma Blanca
14 - HOI ! - I schau gen fern
15 - Ruhmanns Scherben - Kalinka
16 - BAD BOYS BLUE & SILVIA - Der Sommer war noch jung (Mix)
17 - Mary Roos - Bleib' wie du bist
18 - Celine Dion Vs. Vicky Leandros - My Heart Will Go On _ Weil mei
19 - Ronny Krappmann - Heute Nacht (Silent Circle-Touch in the Night)

http://depositfiles.com/en/files/fs5zjouce

#3979
Elsõsorban fülcsinek ajánlom:

Made In Germany 3 (2009)
01 Hauff & Henkler - Nikolaja-Nikolai
02 Michael Morgan - Rien ne va plus
03 Hot Banditoz - Hands Up
04 Mickie Krause - Orange Tr4gt Nur Die MLllabfuhr
05 Uta Bresan - Der Himmel schweigt
06 Frank Lars - Du Liebst Ihn Noch Immer - Fox Mix
07 Modern System - Backstreet Heaven
08 Andreas Rauch - Hello Again (Extended-DJ-Mix)
09 Michelle - Reise durch die Zeit
10 Bangbros - Mein Freund Vinyl Ist Tot
11 Jan Wayne vs Scarlet - Wish You Were Here (handz up club mix)
12 Andy - Wenn mich heut derTeufel holt
13 Ice Mc - It's A Rainy Day (scenziato dj's vs casanova dj extended remix)
14 Wilden Herzen - Wilden Herzen - Das geht nie vorbei
15 Pascale - Gib deinem Herzen ein Zeichen (Disco Edit)
16 Schulte und Epoz - Lass die Jacke an!
17 Fresh Fox - Rock My Life
18 Caesar - Spieglein an Der Wand (Engel Mix)
19 Andreas Martin - Wir sind immer noch gut

http://depositfiles.com/en/files/qbhtlddm7

#3978
Sziasztok!<#integet2>

lervi
#3977
szép estét!

#3976

http://rapidshare.com/files/405442972/Modern_Tracking_-_My_Way__single_2010_.rar
#3975

http://rapidshare.com/files/405444019/Modern_Tracking_-_Believe_in_Dream__single__2010.rar
#3974

<#eljen><#eljen><#eljen>
#3973
#3972
Electron - The Victory (akit érdekelne)
http://www.multiupload.com/52HAHSKXXG<#wow1>
kaposi1
#3971
Sziasztok!

Én is megköszönöm a Game 42-t ami egy rendkívül jó zene!
Igaz nekem már nagyon régen odaadtad.<#law>
Majd holnapután személyesen is megköszönöm!<#wink><#taps>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3970
Lervi!
Köszöntem és 1000Hála neked!

<#eljen><#eljen><#eljen><#worship><#worship><#worship><#worship>

#3969
Sziasztok!
Köszi a zenét<#worship>
lervi
#3968
sziasztok! szép napot!
Musichunter barátomnak!!

1. A.M.Samurai - Game 42 Dance feat Misia (3:41)
2. A.M.Samurai feat Anette - Game42 Dance Remix (3:39)
3. A.M.Samurai - Game42 Instrumental (3:39)
4. A.M.Samurai - Game42 Original (4:43)
5. A.M.Samurai - Game 42 Space Remix (3:57)
6. A.M.Samurai feat Anette - Game42 Trance Remix (3:33)
link

#3967
Sziasztok!
olegris_-_Return.mp3 (13.67 M😎 http://www.multiupload.com/TH2IGRSNHH

#3966
Köszönöm!
szerintem ma este tudom mi fog szolni a gyrekszobában...+nálam<#eljen><#eljen><#wave>

Codigoro
#3965
Külön Neked <#wave> no meg a gyerkõcnek:


Codigoro - Game 42 (Ping a Pong short mix)

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

#3964
nics meg a maxi!


no igen de free-ben meg a csiga is megelõz.....15-30kb/s eléggé sokára jön le a cucc!<#rinya><#rinya>