NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

lervi
#3963
nekem semmi közöm a borítóhoz : meg a zenéhez sem!<#beka3>

lervi
#3962
neked az A.M SAMURAI - GAME 42 maxija nincs meg?????
ott lehetne hallgatni bõven pinkopogást!

lervi
#3961
mire gondolsz fizetõsre??????????
mert ezek nem fizetõsek egyik sem!!!<#nevetes1>

#3960
IMÁDOM A FIZETÕS letöltõ helyeket!<#levele>

#3959
Ismét jót alkottál!A fiam egyfolytában a pinpongos részt hallgatja...miután rákerült az õ gépére is!<#worship><#eljen>

Codigoro
#3958
Helló Mindenki!<#integet2>

Jó a borító Lervi! Gratula <#bohoc>

És a foci kapcsán egy kis "vinyófoglaló" vuvuzelás Italo ritmico..

Gigi D'Codigoro - Another Way (Tucc mix)

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

lervi
#3957
sziasztok!<#integet2>

kaposi1
#3956
Én már "elõ is kerestem" ezt a remek albumot!<#wink>

Baby's Gang - Challenger (1985)

01. Challenger 5:16
02. Jamin 5:56
03. Happy Birthday (To My Mammy) 4:55
04. Happy Song 5:35
05. My Little Japanese Boy 4:22
06. Step By Step 4:32
07. America 4:26
08. Challenger (Instrumental Mix) 3:04
09. Disco Maniac 5:45
10. Let's Dance In The Music 4:39
11. America (Swedish Remix) 6:41
12. Challenger (Swedish Remix) 5:29
13. Happy Song (Original Version '83) 5:30
14. Ice Cream (Instrumental) 5:41
Downloador Download<#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3955
ijen jöhet még szeressem.....nyam nyam!
<#eljen><#eljen><#eljen><#eljen>

elõ is keresem a Baby's gang albumot ....kazettán is megvolt annó,hú de régen volt!<#rinya><#rinya>

#3954
Egy kis ízelítõ Lervi cimbora közremûködésével
http://www.multiupload.com/EE02MSFA3H<#wink>
italo4ever - baby's gang america......
#3953
Szia!Köszi az útba igazítást<#eljen>
lervi
#3952
benne van a nevében is!!!<#alien2><#nevetes1>

kaposi1
#3951
Egy kis "hazai"?<#crazya><#nevetes1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

lervi
#3950
én mostanában ezeket hallgatom szivesen!

kaposi1
#3949
Szívesen!<#nevetes2>
De csak egy nagyon apró részét!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Codigoro
#3948
Köszi mindenkinek, hogy foglalhatom a vinyó egy részét <#worship><#worship><#worship><#worship>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

Codigoro
#3947
Igen, de nem csak az került àm bele <#ejnye1>

Van abban màs finomkodás is..

<#wave>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#3946
Sziasztok!

Én szintén elrakom a ezt a remek zenét!
Érdekes ez a Game 42 betét benne!<#wow1><#finom>
Köszi szépen!<#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

lervi
#3945
Köszi Codi elrakom a gyüjteménybe!<#wave>

#3944
Szia Codi!Magassan repülnek a pingpong labdák<#nevetes1>
köszi a zenét<#eljen>
Codigoro
#3943
Ma úgy látom senki nincs a saját gépe elõtt, így az egeremmel megkonzultálva felklikkelem Nektek az alábbit.<#hehe>

Fogyasztási javaslat:
ha az idõ, tér és egyébb körülmények engedik, legalább 60%-os hangerõt eresszetek rá - megéri.

Felhúzott 320-as, de ezt úgy is tudja mindenki, hogy losslessben az eredeti sem kering a neten, amit csak úgy le lehet pacsizni a winyóra..

Olegris Vs. Codigoro - Wild But Quiet (Butterfly Mix)

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

#3942

Lacikám,
köszi a DJ Maxwell-t, nem ismertem, de nagyon jó kis zene !!

kaposi1
#3941
Nem vagyok saját gép elõtt,de azért ...<#integet2>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#3940
na jól van nem is olyan rossz<#nyes><#eljen><#worship>
Codigoro
#3939
Ha már így unszolod <#bohoc>
Dreamtime - Typhoon

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

#3938
várjuk sok sok szeretettel<#finom>
#3937
oké<#worship><#wave>
lervi
#3936
szia! válasz ment!<#wave><#worship>

lervi
#3935
hát ha a Sayonara robot a Robot matador vagy a Ladies esetleg Ladies of fire számaihoz hasonlítjuk akkor mintha ez a szám kicsit más zenei világ lenne!!
bár lehet hogy neked van igazad és csak a minõség miatt van ez a véleményem!<#worship>

Codigoro
#3934
Szép estét!<#wave>

Meló vége, így nézek valamit Nektek is Cimbik..nemsokára.

Lervi - privi ment!<#ijedt>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

#3933
de azért nem olyan szar<#smile>
fõleg ha minõségben is szólna,többet kihozna belõle,na meg belõled<#nevetes1>
lervi
#3932
hát azért ezzel a számmal nem ugrik be a top 10 be!!<#nevetes1>

ennél többszörösen jobb számai vannak véleményem szerint!

#3931
köszi a zenét,nem is rossz!<#eljen>
#3930
Hatalmas zenéket tud ez az ANDY Romano csinálni,bizonyitja ez a track is!
- tomorrow you know (2010)
http://www.multiupload.com/3W0A34CRJZ<#eljen>
remélem meglesz azért ennél sokkal jobb minõségben<#wink>
lervi
#3929
kis orosz népzene!
Roma Zhukov - My Devchenki (4:52)

link

kaposi1
#3928
Jó hogy mondod mert én délben ittam utoljára!<#ijedt>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

lervi
#3927
ilyen melegben állandóan inni kell!!<#nevetes1>

kaposi1
#3926
Szevasz!<#wave>
Nincs még korán az iváshoz?<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

lervi
#3925
szevasztok!<#pias>

kaposi1
#3924
Úgy legyen!<#eljen><#integet2>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#3923
Nem baj, akkor majd vuvuzelázunk a jövõ hónapban egymásnak a Balaton két bartjáról.
Legalább még a vb feeling megmaradjon.

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#3922
Bejelentkezõ szignál?
Abból már régen kinõttem!<#nevetes1>
Nem kell nekem semmi ilyesmi,viszont ez a labda nagyon megtetszett mint asztal kép!
A VB végéig biztos ez marad!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#3921
Látni, látom, csak nem értem. <#confused>

A Windows bejelenkezõ szignálod meg vuvuzela hang? <#hehe>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#3920
Igen elírtam az elsõ rarban 1-13-ig vannak a számok!<#worship>
A másodikban viszont 14-tõl 29-ig!
<#nyes>
KÉP<#nezze>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#3919
Akkor itt valami árulás történt! <#nemtudom>

Én leszedtem mind a 2 rar-t, kibontottam, és csak 13-ig volt benne.
...vagy valamit ELBA.. szigetére küldtem? <#falbav>

Passz! <#fejvakaras>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#3918
Szia Oki!

Ha leszeded az elsõ kettõ rar-t abban mind a 29 szám benne van!!!
Az elsõben 1-14-ig
A másodikban meg a többi!
Szóval a harmadik rar ami ugye csak premiummal elérhetõ a nagysága miatt teljesen felesleges leszedned mert abban sem találsz mást!!!!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

lervi
#3917
nem déli!
máriafürdõ!

okiland
#3916
Szintén északi part, mint a Lacinak?

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#3915
Mindig az északi part!<#wink>
Zenét majd megpróbálom beazonosítani!<#wave>
Most pedig nálunk kezdõdik a Valentin nap!
Legalább is filmen!<#nyes>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

lervi
#3914
na aki ott lakik az mindig ott van <#nevetes1><#nevetes1>
nekem azért kel utaznom 50 kmt!
de amúgy amikor hétvégenként kint vagyunk a telken akkor nekem sem kell olyan sokat gyalogolni!