NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Jó a borító Lervi! Gratula <#bohoc>#bohoc>
És a foci kapcsán egy kis "vinyófoglaló" vuvuzelás Italo ritmico..
Gigi D'Codigoro - Another Way (Tucc mix)
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Baby's Gang - Challenger (1985)
01. Challenger 5:16
02. Jamin 5:56
03. Happy Birthday (To My Mammy) 4:55
04. Happy Song 5:35
05. My Little Japanese Boy 4:22
06. Step By Step 4:32
07. America 4:26
08. Challenger (Instrumental Mix) 3:04
09. Disco Maniac 5:45
10. Let's Dance In The Music 4:39
11. America (Swedish Remix) 6:41
12. Challenger (Swedish Remix) 5:29
13. Happy Song (Original Version '83) 5:30
14. Ice Cream (Instrumental) 5:41
Downloador Download<#wave>#wave>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
<#eljen>#eljen><#eljen>#eljen><#eljen>#eljen><#eljen>#eljen>
elõ is keresem a Baby's gang albumot ....kazettán is megvolt annó,hú de régen volt!<#rinya>#rinya><#rinya>#rinya>
http://www.multiupload.com/EE02MSFA3H<#wink>#wink>
italo4ever - baby's gang america......
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
De csak egy nagyon apró részét!<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Van abban màs finomkodás is..
<#wave>#wave>
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Én szintén elrakom a ezt a remek zenét!
Érdekes ez a Game 42 betét benne!<#wow1>#wow1><#finom>#finom>
Köszi szépen!<#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
köszi a zenét<#eljen>#eljen>
Fogyasztási javaslat:
ha az idõ, tér és egyébb körülmények engedik, legalább 60%-os hangerõt eresszetek rá - megéri.
Felhúzott 320-as, de ezt úgy is tudja mindenki, hogy losslessben az eredeti sem kering a neten, amit csak úgy le lehet pacsizni a winyóra..
Olegris Vs. Codigoro - Wild But Quiet (Butterfly Mix)
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Lacikám,
köszi a DJ Maxwell-t, nem ismertem, de nagyon jó kis zene !!
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Dreamtime - Typhoon
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
bár lehet hogy neked van igazad és csak a minõség miatt van ez a véleményem!<#worship>#worship>
Meló vége, így nézek valamit Nektek is Cimbik..nemsokára.
Lervi - privi ment!<#ijedt>#ijedt>
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
fõleg ha minõségben is szólna,többet kihozna belõle,na meg belõled<#nevetes1>#nevetes1>
ennél többszörösen jobb számai vannak véleményem szerint!
- tomorrow you know (2010)
http://www.multiupload.com/3W0A34CRJZ<#eljen>#eljen>
remélem meglesz azért ennél sokkal jobb minõségben<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Nincs még korán az iváshoz?<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Legalább még a vb feeling megmaradjon.
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Abból már régen kinõttem!<#nevetes1>#nevetes1>
Nem kell nekem semmi ilyesmi,viszont ez a labda nagyon megtetszett mint asztal kép!
A VB végéig biztos ez marad!
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
A Windows bejelenkezõ szignálod meg vuvuzela hang? <#hehe>#hehe>
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
A másodikban viszont 14-tõl 29-ig!
<#nyes>#nyes>
KÉP<#nezze>#nezze>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Én leszedtem mind a 2 rar-t, kibontottam, és csak 13-ig volt benne.
...vagy valamit ELBA.. szigetére küldtem? <#falbav>#falbav>
Passz! <#fejvakaras>#fejvakaras>
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Ha leszeded az elsõ kettõ rar-t abban mind a 29 szám benne van!!!
Az elsõben 1-14-ig
A másodikban meg a többi!
Szóval a harmadik rar ami ugye csak premiummal elérhetõ a nagysága miatt teljesen felesleges leszedned mert abban sem találsz mást!!!!<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Zenét majd megpróbálom beazonosítani!<#wave>#wave>
Most pedig nálunk kezdõdik a Valentin nap!
Legalább is filmen!<#nyes>#nyes>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
