NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Atikám,
most este valahogy mégis sikerült letöltenem az Andy Romano-t, úgyhogy ha még nem töltötted fel, akkor már ne bajlódj vele.
Sziasztok!
Nagyon szuper italo disco zenék<#eljen>#eljen>
Atikám,
a válaszom röviden: oksa !!
Az Axel, és Gary Moore-t meg majd kimásolom neked. Ja meg a Status Quo-t, s bemegyek a melóhelyedhez valamikor. Oksa?
Szép napot Mindenkinek!<#integet2>#integet2>
Atikám,
az Andy Romano-t letölteném szívesen, de törölt a fájl. Legalábbis az elsõ rész.
Feltennéd máshová ?
Elõre is köszi !!!
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Download
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Tudom ám, hogy a másik favoritod a Stay.<#wink>#wink>
Szerintem fülcsink is viszi.<#wink>#wink>
Azt bizony jól tudod hogy egyik kedvencem a sok közül!<#wink>#wink>
Köszönöm szépen kíváncsi vagyok rá!<#worship>#worship><#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Andy Romano singles
01. Every Time Feel Allright (7.35)
02. Sayonara Robot (6.20)
03. Stay With You (6.03)
04. Heaven (Clouds Mix) (5.52)
05. Heaven (L-Ectro Instrub Mix) (7.36)
06. Run To Love (8.02)
07. Robot Matador (6.01)
08. Open Your Eyes (6.38)
09. I Want You Back (5.38)
10. Another Day (7.29)
11. Flame (6.44)
12. Ash (6.28)
13. Disco Silvia (5.11)
14. Italo Disco (7.49)
15. The Fairytale (4.56)
16. Ladies (Remix) (6.17)
Part1: http://www.mediafire.com/?ymunkiqzynheiyw
Part2: http://www.mediafire.com/?mv2hjdmynj1vdgg
2004-bõl Rozzetta - Fantasy (Dub Mix)
http://www.multiupload.com/CJQZAD6LB5<#wave>#wave>
Csak egyet érteni tudok veled.
Kiváncsi volnék, hogy az ilyen "32. bõrbõl" mennyi fogy a boltokban.
Vagy ez csak megrendelésre kapható és csak az a 20 örült rajongó vesz ilyet aki csak és kizárólag öket akarja.
Szoktam nézegetni discográfiákat ilyen-olyan témában, és sajnos sok esetben több a válogatás- ,meg a remastered- ,meg a remixalbum, mint a sorlemez...
New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0
Biztos hogy már jó párszor megvannak ugyan ezek a verziók más lemezeiken is!
Ugyan ez vonatkozik Fancy, Modern Talking és még sorolhatnám hosszasan hogy kire!
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Még nem volt idõm meghallgatni majd nyilatkozom róla!
Bad Boys Blue - Bad Boys Essential 3CD (2010)
Performer: Bad Boys Blue
Album: Bad Boys Essential
Genre: Synth-pop, Disco
Year: 2010
Format: APE (image + .cue)
Bitrate: lossless
Covers: in archive
Amount of tracks: CD1-14/CD2-14/CD3-12
Size ZIP: ~ 1697 mb
Disc1: Extended & Instrumental
01. L.O.V.E. In My Car 5:20
02. Car Crash (Instrumental) 4:48
03. You're A Woman (Long Version) 5:21
04. You're A Woman (Instrumental) 4:40
05. Kisses And Tears (My One And Only) (Long Version) 5:41
06. Sentimental (Instrumental) 3:56
07. I Wanna Hear Your Heartbeat (Sunday Girl) 6:28
08. I Wanna Hear Your Heartbeat (Instrumental) 5:13
09. Gimme Gimme Your Lovin' (Little Lady) (Long Version) 5:08
10. Gimme Gimme Your Lovin' (Little Lady) (Instrumental) 4:00
11. Come Back And Stay (Audio Classic Mix) 6:52
12. Come Back And Stay (Studio Version Instrumental Mix) 5:51
13. Don't Walk Away Suzanne (Dance Mix) 7:13
14. Don't Walk Away Suzanne (Instrumental Mix) 3:58
Disc2: Extended & Instrumental
01. Lovers In The Sand (Long Version) 5:55
02. Lovers In The Sand (Instrumental) 3:13
03. A World Without You (Michelle) (Dance Mix) 5:45
04. A World Without You (Michelle) (Instrumental) 3:39
05. Hungry For Love (Club Mix) 5:53
06. Hungry For Love (Instrumental) 4:30
07. Lady In Black (Shakespearean Mix) 6:10
08. Lady In Black (Instrumental) 3:51
09. A Train To Nowhere (Club Mix) 6:44
10. A Train To Nowhere (Instrumental) 3:58
11. How I Need You (Long Distance Mix) 6:37
12. How I Need You (Instrumental) 3:44
13. Queen Of Hearts (Club Mix) 6:36
14. Queen Of Hearts (Dub Mix) 4:14
Disc3: Extended, Remixes & Bonus Tracks
01. Pretty Young Girl 5:44
02. For Your Love 5:52
03. Love Really Hurts Without You 5:55
04. Come Back And Stay (Dance Mix) 7:36
05. Don't Walk Away Suzanne (Special A.T. Mix) 4:47
06. Lovers In The Sand (Special Heavy DJ Dub Remix) 5:53
07. A World Without You (Michelle) (Remix) 6:16
08. Hungry For Love (Hot-House Sex Mix) 8:19
09. Jungle In My Heart (Extended Mix) 5:21
10. Mega-Mix (The Official Bootleg Megamix Vol. 1) 9:34
11. Pretty Young Girl (Club Mix '88) 4:31
12. L.O.V.E. In My Car (Special Remix '88) 6:25
Download 1
Download 2
Download 3
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Örülök hogy azért ti aktívak vagytok ebben a nagy melegben is!
Sajna most különösen sokat vagyok melóban ezért elnézést hogy kissé mostohán bánok a topikkal!<#worship>#worship><#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ezzel most sokat mondtál tesó.
Igaz amit írsz, meg az is amit én..
Itt van a hivatkozás
Szóval 2010-ben kiadták megint..<#crazya>#crazya>
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
rádió verzió
01.Straight Through My Soul (Extended Mix)
02.Straight Through My Soul (Stefano Iezzi Extended Remix)
03.Straight Through My Soul (Vito Soprano Remix)
04.Straight Through My Soul (Original Radio Edit)
05.Straight Through My Soul (Stefano Iezzi Radio Remix)
http://ul.to/tpoe8u
http://depositfiles.com/files/kxmlhdcf8
http://www.megaupload.com/?d=DO6F3OQ3
Bitrate : 320 kbit/cek
65mb
Sziasztok!<#wave>#wave>
Ezek az A=P remixek (ha jól emlékszem) 1986 és 1988 között készültek Hong Kong-ban. Alex Baboo Yang és Patrick Delay Leung keverte õket. Ez a Roger Meno remix '86-os.
Köszi a zenét, még nem tudtam meghallgatni de biztos jó lesz!<#wave>#wave>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Sajnálom, hogy lemaradtam a fehérvári találkozóról (fõleg, hogy nekem itthon volt),de épp a Balcsin dagonyázott a család..és a muszály nagy úr.
Egy kis zene..
Újabb bõr lehúzása - 2010-es remastered version.(nem saját<#eplus2>#eplus2> )
Roger Meno - I Find the way (A-P Mix)
(A rövidítés megfejtése)
A = Alex Baboo
P = Patrick Delay
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Van egy kb.80-85 éves néni a szomszédban.
Ahogy Õ mondaná: "A szárazságtól már furuglál a kukorica."
Jóatyám és a barátja lejött este pecázni a kikötõbe.
Ilyenkor az esti programunk, hogy lemegyünk hozzájuk "segíteni".
Az árvaszúnyog rajok és a vihar közeledte hazazavart fél egykor.
Aztán az egészbõl csak reggel lett pár csepp.
"Oki neveben meg nem tudok nyilatkozni!!"
Hát, ha rajtam múlna, akkor a szeszgyárak már régen csõdbe mentek volna.
De azért egy sört, egy jó pohár bort, vagy valami mást megiszok a haverokkal, persze csak is mértékkel.
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Miért, ki mondta, hogy hazamegyünk a Lacival, és nem alszunk nálatok? <#nyes>#nyes>
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
"némi esõ is!"<#wow1>#wow1><#wilting>#wilting>
Hat nalunk mindennek lehet nevezni az ejszakai dolgot csak neminek nem!<#nevetes1>#nevetes1>
Usztunk rendesen!
Es akkorakat dorgott villamlott hogy nem gyoztek elhallgattatni a szomszedok a a riasztokat!<#vigyor>#vigyor>
"én benne vagyok csak ha sörözünk akkor ki vezet???"
Ha hozzatok mennenk akkor te nem mesz sehova, szoval te nyugodtan ihatsz!<#nyes>#nyes>
En eleve nem iszom sort, de mas alkoholt sem surun!
Oki neveben meg nem tudok nyilatkozni!!<#fogmosas>#fogmosas>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
kifogtátok rendesen a hetet! tegnap még nagyon király idõ volt de az élyszaka megjött a lehülés meg a viharok és némi esõ is!
jobbnak láttam idõben hazatérni!
én benne vagyok csak ha sörözünk akkor ki vezet???<#nevetes1>#nevetes1><#pias>#pias>
Közben már beszereztem ezt a lemezt is mert nagyon kellett a Lento-s verzió!<#crazya>#crazya>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Jó idõtök volt!
<#taps>#taps>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
balcsi és a fehérvári buli túlélve!
külön üdv kaposi és lervi cimbinek!<#wave>#wave>
nekem meg megvan vagy 3-4 verzióba és nagyon szeretem a csapat többi zenéit is!<#finom>#finom><#szeret>#szeret>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
http://www.multiupload.com/GY71Z5Z33P
Ha már Alan Cook akkor legyen egy kis 2010 remix
http://www.multiupload.com/YJFAZ1XUOS<#wave>#wave>
Kaposi úr kérte korábban a Lento-s verziót:
dj_maxwell_feat._vivian_b_-_vivi_nell'aria
Celia maxi:
Celia-My_Story_(100175_02)-WEB-2010-DWM-UP_Dke16
Új Luca Zeta:
Jap-Riders_Feat_Luca_Zeta-Born_To_Win_(366158_5448136)-WEB-2010-DWM
Nem rossz kopogós:
Zaira_Feat_Fil_Renzi_DJ-Its_All_Over_(OTB_018)-WEB-2010-DWM
És a végére egy magyar nóta:
Cairo_Feat._Szaszem_-_Itt_Van_A_Nyár_CDS-HU-2010-M4E
Mind Zippyshare, pass nélkül.
Ha jól tudom akkor mindkét elõadó romániából indult (Edward Maya,Akcent).Megpróbálnak hasonló stílusú slágereket kiadni romániában. Román válogatásokon is döntõen ezt a lovat ülik meg.Az akcent zenéit 2006-os albumuktól ismertem meg(Jokero, Kylie, French Kiss).
Elmehetnénk sörözni, pizzázni, meg dumcsizni.
Laci!
Te is benevezel?
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Majd ha aktuális lesz beszélünk róla!
Köszi!<#law>#law>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (: