NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Tegnap szedtem le valahonnét, de láttam már itt is.
Meghallgattam !! Jók, jöhetnek majd nekem.
Viszont továbbra is a Melancholy man a kedvencem tõlük.<#wave>#wave>
Atikám,
Laci ajánlatait mindig letöltöm, az ízlésében még sohasem csalódtam.
Nekem is nagyon bejön az ominózus mix, de Raul Malo most nálam mindent visz.
Köszönet érte Okinak, hogy felhívta rá a figyelmemet !!<#worship>#worship><#wink>#wink>
Csak Te inkább a 90-es évek világában vagy otthon, azt tudom.
Bár a Savage-Twothousandnine számot hozzád kötöm.<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Mondtam én hogy nagyon jó!
Aki elhiszi az leszedi, aki meg nem az így járt!<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Marha jó, nagyon tetszik...<#eljen>#eljen>
Köszönet a feltöltõnek!<#worship>#worship>
Fülcsi, Atiapuka, Sanyó 71, Codigoro, Big Thankx a feltöltésekért!<#law>#law><#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
<#rinya>#rinya><#law>#law><#worship>#worship>
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Ilyet sikerült szereznem:
Cyber Space - Children of the World (Single Version)
http://www.sendspace.com/file/m9b9c4
JSC - Dutch Rebels (Spacesynth/192 Kb)
http://www.multiupload.com/6EZSZN9TYV
Jsc - Move Your Body (Italo/Instrumental/192 kb)
http://www.multiupload.com/1A9N2L0NXZ
Cascada - Piece of heaven
Szia Oki,
megvan a zene, lejött torrentrõl.
Jól sejtettem, hogy csak 192-es mp3, de ennél jobbat ha megfeszülök akkor se találok.
Jó hír viszont, hogy az egyik kollegámnak megvan a lemez gyári CD-n, ha visszajön szabadságról, felteszem veszteségmentesen.
Raul Malo - I said I love you (mp3 192 kbps)
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
pláne ha az embernek több mint 10 lemeze van....<#nevetes1>#nevetes1><#nevetes1>#nevetes1><#nevetes1>#nevetes1>
Muszáj mert másként káosz lenne!
Néha így is van!<#nevetes2>#nevetes2>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Gratulálok hozzá!<#eljen>#eljen>
Nincs is semmi gond ezzel a maszek mixel, csak az a fránya 128-as minõség!<#szomoru1>#szomoru1>
Download
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Download
A közkincset pedig köszi!<#eljen>#eljen>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Úgy hogy.......<#eljen>#eljen>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Viszont nekem van ezeken kívül (lehet Neked is, csak a képen nem látszik):
- Bad you 8,78MB
- Dark night 8,78MB
- Dejavu 10,1MB
- Disco spy 8,13MB
- Homecoming 8,66MB
- Time 9,24MB
Ha kellenek, felteszem..
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Találtam a leválogatlak könyvtáramba olyan maxit amit még meg se néztem
tõlük!<#falbav>#falbav>
Pedig tudod vannak nagyon jó zenéik!
Szóval köszönettel ezt is elvittem!<#eljen>#eljen><#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Nekem is bejönnek.<#worship>#worship><#worship>#worship>
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Nekem ez 13 MB itthon 32o STEREO-nak van írva!
Ha gondolod tehetsz vele egy próbát!
Nagyon köszi a Bonfeel Electro Band mix-et !<#worship>#worship>
Nekem nagyon bejön ez a csapat!<#finom>#finom>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
2010 Nippon Hot Italo
(Ugyan 320-nak titulált, de jó az 256-nak is - megsasolni viszont tökéletes)
Skating Rink Idol - Do not forget (Long Version) (Feat. Bonfeel Electro Band)
És egy másik - videón..
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!