NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#4213
Köszi szépen a feltöltéseidet!<#worship><#worship>

kaposi1
#4212
És Monika Novak-é is ugyan innen Sanyó 71 jóvoltából!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4211
Mention No change c. száma is óriási!<#eljen>

Tegnap szedtem le valahonnét, de láttam már itt is.

#4210
Irány a F1!

#4209
Ez nekem túl melankolikus.<#wink>

#4208

Meghallgattam !! Jók, jöhetnek majd nekem.

Viszont továbbra is a Melancholy man a kedvencem tõlük.<#wave>

#4207
Fülcsikém, a Moody Blues-okat meghallgattad?

#4206

Atikám,
Laci ajánlatait mindig letöltöm, az ízlésében még sohasem csalódtam.

Nekem is nagyon bejön az ominózus mix, de Raul Malo most nálam mindent visz.

Köszönet érte Okinak, hogy felhívta rá a figyelmemet !!<#worship><#wink>

#4205
Tényleg, igazad van!<#wink>

#4204
Okikám, dehogynem kötelezõ neked is.
Csak Te inkább a 90-es évek világában vagy otthon, azt tudom.
Bár a Savage-Twothousandnine számot hozzád kötöm.<#wink>

kaposi1
#4203

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#4202
De!!!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#4201
Nekem nem kötelezõ? <#nevetes1><#wink>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#4200
Apukám én biztos leszedtem,mivel én voltam a feltöltés elkövetõje is!<#hehe>
Mondtam én hogy nagyon jó!
Aki elhiszi az leszedi, aki meg nem az így járt!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4199
Fülcsi, Laci ti is leszedtétek anno? Nektek kötelezõ!<#wink>

#4198
Srácok most jutottam oda, hogy meg tudtam hallgatni a Uncle Kohl's # Italo Evolution Mixet.

Marha jó, nagyon tetszik...<#eljen>

Köszönet a feltöltõnek!<#worship>

#4197
Köszi Laci!<#wink>

kaposi1
#4196
Priviben ment!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4195
Szívesen!<#wave>

kaposi1
#4194
Jó reggelt Mindenkinek!

Fülcsi, Atiapuka, Sanyó 71, Codigoro, Big Thankx a feltöltésekért!<#law><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#4193
Nem is tudom, hogy mit mondjak.

<#rinya><#law><#worship>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#4192
Lacikám, ez tényleg gyönyörû zene!!!

Ilyet sikerült szereznem:

Cyber Space - Children of the World (Single Version)
http://www.sendspace.com/file/m9b9c4

#4191
TV makes the superstar DJ AVGYST.mp3 (7.11 M😎 http://www.multiupload.com/ZR32MZ645T
JSC - Dutch Rebels (Spacesynth/192 Kb)
http://www.multiupload.com/6EZSZN9TYV

#4190
Sziasztok,jó reggelt!!
Jsc - Move Your Body (Italo/Instrumental/192 kb)
http://www.multiupload.com/1A9N2L0NXZ

#4189
Ezt keresem, mert tetszik. De nem tudom, hogy hova való. Lehet, hogy inkább a 90-esekhez?

Cascada - Piece of heaven

#4188
Köszi!<#worship>

#4187
Lacikám, ez más verzió, mint amit cordi barátunk tett fel?

#4186
Köszi, megsasolom!<#integet2>

#4185
Ez csúcs ez a szám!<#eljen>

#4184
Kellemes hétvégét!!!<#integet2>

#4183

Szia Oki,
megvan a zene, lejött torrentrõl.
Jól sejtettem, hogy csak 192-es mp3, de ennél jobbat ha megfeszülök akkor se találok.

Jó hír viszont, hogy az egyik kollegámnak megvan a lemez gyári CD-n, ha visszajön szabadságról, felteszem veszteségmentesen.

Raul Malo - I said I love you (mp3 192 kbps)

Codigoro
#4182
Köszönöm Laci Úr!!<#worship><#worship><#worship>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

#4181
ment PM!!<#wave><#guluszem1>

#4180
ismerõs a dolog!<#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1><#conf>

pláne ha az embernek több mint 10 lemeze van....<#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1>

kaposi1
#4179
Köszi!

Muszáj mert másként káosz lenne!
Néha így is van!<#nevetes2>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4178
Szép könyvtár!

Gratulálok hozzá!<#eljen>

kaposi1
#4177
Thomas Anders Megamix (2010)

Nincs is semmi gond ezzel a maszek mixel, csak az a fránya 128-as minõség!<#szomoru1>

Download

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#4176
SKATING RINK IDOL feat. BONFEEL ELECTRO BAND - Sexy Lady LO.mp3
Download

A közkincset pedig köszi!<#eljen>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4175
Köszi Laci!!

Codigoro
#4174
Akkor legyen "közkincs".

BEB - album

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#4173
Nincsenek nekem ezek <#wow1>
Úgy hogy.......<#eljen>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Codigoro
#4172
Köszönöm nem. Csak az az 1.

Viszont nekem van ezeken kívül (lehet Neked is, csak a képen nem látszik):

- Bad you 8,78MB
- Dark night 8,78MB
- Dejavu 10,1MB
- Disco spy 8,13MB
- Homecoming 8,66MB
- Time 9,24MB

Ha kellenek, felteszem..

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#4171
Codi!

Innen kellene még valami???

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#4170
Okés intézem!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#4169
Most néztem mi is van tõlük nekem!
Találtam a leválogatlak könyvtáramba olyan maxit amit még meg se néztem
tõlük!<#falbav>

Pedig tudod vannak nagyon jó zenéik!
Szóval köszönettel ezt is elvittem!<#eljen><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Codigoro
#4168
Lacikám! Tennék..<#nyes>

Nekem is bejönnek.<#worship><#worship>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#4167
Cimbi!

Nekem ez 13 MB itthon 32o STEREO-nak van írva!
Ha gondolod tehetsz vele egy próbát!

Nagyon köszi a Bonfeel Electro Band mix-et !<#worship>
Nekem nagyon bejön ez a csapat!<#finom>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Codigoro
#4166
A video, ha tetszik, akkor ITT elérhetõ

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#4165
Szia Cimbora!

Mivel Cliff Wedge nagy nagy kedvenc ezért elég jól állok belõle!
Amit tudtam begyûjtöttem tõle!<#szeret>

01 Cliff Wedge - Baby blue.mp3 (7.57 M😎
Download

Cliff Wedge - Baby blue (Curacao D.J. mix).mp3 (5.8 M😎
Download

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Codigoro
#4164
Nem kutyultam, ahogy kaptam úgy adom tovább.
2010 Nippon Hot Italo
(Ugyan 320-nak titulált, de jó az 256-nak is - megsasolni viszont tökéletes)

Skating Rink Idol - Do not forget (Long Version) (Feat. Bonfeel Electro Band)

És egy másik - videón..


Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!