NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#4263
Letõlthetõ Disco Digitale - From Mir To You (Promo)így is úgy is
http://www.discodigitale.com/mir.html<#nyes>
#4262
Spyware doctor fizetõs. Avastnak van ingyenes változata, az megy nálam is. Te döntsél mit telepítesz, ne egy program, én ezt mondom.

#4261
Sziasztok!
Érdemes erre ránézni!!!!!!!
http://www.discogs.com/Various-Space-Sound-Records-Presents-Italo-Euro-Disco-Vol1/release/2384047<#finom>
kaposi1
#4260
Valami rejtély miatt csak a zene felét teszi be.
Már többször próbáltam újra.
Ugyanis a szám hossza 6:12
Szóval letöltése ITT!!!!!!!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4259
Srácok lenne egy off kérdésem.

A gépemen fent van a Spyware Terminator.
És emellett fent volt az Avast. De ez lejárt, s felkínálta, hogy telepítsem újra. Viszont nem az Avast-ot akarja telepíteni, hanem valami Spyware doctor 2010-et. Na most ez más mint a Spyware Terminator? Feltegyem? Vagy elég a Terminator?

kaposi1
#4258
Hm...
A nevüket még szoknom kell,a zenéjüket annál kevésbé!<#finom>
THE LOST FILES-BRAYAN MASTER MIX-EMERGENCY NIGHT 2009

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#4257
Szia Peti!<#wave>


Részemrõl még nincs meg egyik sem!<#szomoru1>
Ígéret van rá egy kollégától már de én is várom nagyon már!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

AeroCool
#4256
de sokára lesz még reggel 6 :-(
hosszu ez az éjszakás müszak

New Italo Vinyl

AeroCool
#4255
Sziasztok!

Megvan már valakinek ebbõl valamelyk?
JERRY MOON - RED SHOES
- Over And Over
ALAN COOK - - Don't Give Up
- Resiste Amor
- Around My Dream
RYAN PARIS - I Wanna Love You Once Again (80s Dance Mix)
- Besoin d'Amour
- Dolce Vita (Remake)

New Italo Vinyl

kaposi1
#4254
Szia Laci!

Annyi lehetõség van arra már hogy ehhez az albumhoz bárki hozzájusson hogy szerintem feleslegesen fáradnál!<#worship>
Viszont biztos lenne más a gyûjteményedben aminek nagyon örülnék!<#nevetes1><#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Wind 67
#4253
Egy igazi gyûjtõ csak leemel egy ilyet a polcáról... 1 Giga, tõccccsem?

Csak a WAV peregjen

#4252
Sziasztok!
Eddy Huntington - Live In Mexico 2010
http://www.megaupload.com/?d=5L5HC69V

#4251
Nekem a One Prediction a kedvencem a lemezrõl. Nektek?

#4250
Szép napot Mindenkinek!<#integet2>

Fülcsi pusz!<#wave> A héten megint isiben ülök. Most is az óra közben írok.<#wink>

#4249
Nagyon jó zenét csinálnak. Aki nem ismeri, én is bátran ajánlom!

#4248
Köszönöm szépen a jókívánságodat.!

Én 2x már nekifutottam a letöltésnek....háha lejön a vége felé megszakad ...hogy az a ...

#4247
Szia Laci!
Köszi mindjárt nézem <#wave>
Tyia
#4246
Üdvözlök Mindenkit!

Lacikám!

Köszönöm, hogy megtisztelted a kis lélekszámú, de annál lelkesebb New Wave totyikot a Vision Talk feltöltéseddel.

Érzem, hogy valamiféle véleményre számítasz tõlem.
Mint irtam odaát, uszkve 1 hét múlva bíííírom letölteni.
Azonban láthatóan kisebb fajta VT-láz van, ezért megpróbáltam belehallgatni 1-1 dalba...és reagálni.

A "Wave My Last Goodbye"-t sikerült végighallgatnom...majd megyek a többire is....

A cím számomra sokat sejtetõ volt (érthetetlen miért).
Bár én teljesen "más füllel" hallgatom az italo-zenét (ez is elõfordul velem), el kell mondjam:
egészen jó dal...minta bonyolultabb lenne a zene, mint egy átlagos italo esetén...és ez egy JÓ(nagy) pont!

Ha a többi alkotás is legalább ilyen jó, akkor nem lesz F8 az osztályrésze...

Érdekesség:

Nem titok a YouTube-on voltam képes meghallgatni a dalt, és az egyéb találatok között szerepelt a B-Movie "Nowhere Girl" cimû dala 1982-bõl ami leginkább New wave...

------------------------
Dióka #4241-ével mélységesen egyetértek!!!

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

kaposi1
#4245
Boldog Szülinapot kívánok!<#integet2>

Bizony elég nehezen jött le ,de mondhatom megérte.
Olyan dinamikája van az albumoknak amilyen nem terem sok mostanában sajnos!
Én megnézem két filmet miközben lejött!<#crazya>
Néha felkúszott 100kb-ra is<#nevetes1>de a jellemzõ a 45-50 volt!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4244
Reklámozni azt nem kell..de letölteni....hát nem egyszerû az már bisztos <#guluszem1><#conf><#guluszem1><#conf><#vigyor2>mire lecurog..10-16kb-tal ....

#4243
Lacikám,
köszönöm !!! <#worship><#worship><#worship>

kaposi1
#4242
Most tette be Mike a márciusi értékelését a lemezrõl!
Én mégis azt mondom neked hogy tegyél vele egy próbát.
Már csak a dinamikája miatt is.
Nekem tetszik a lemez nagyon!
Igen,ritka a jó zene.
De én már annak is nagyon örülök hogy egyáltalán újra éledt ez a stílus!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Dióka
#4241
én kérek elnézést! épp távol voltam!<#nyes> tudom, hogy nem zsírújdonság. egyébként nekem úgy egészben kimaradt, épp csak 1-2 számot hallottam róla. mostanában kevés az ütõs, már-már elég az a néhány értelmes zene, ami pár havonta cserren-csuppan az elõadóktól.

kaposi1
#4240
Márc.28.<#wink>
Most már csak a minõség miatt került be!<#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Dióka
#4239
nagyon kiváncsiaknak és kevésbé válogatósoknak, türelmeseknek néhány mp3 letöltési alternatíva, a végeredmény nem ellenõrzött,de jelenleg mûködõ linkek

Vision Talk 2010 Elevation 2 DISC Limited

V1 sharingmatrix
jelszó mp3db

V2 file-bit

V3 uploading

Italo carlos
#4238
Köszönöm Szépen!

<#integet2>

kaposi1
#4237
A középsõ hosszú link nem tudom hogy került oda !<#wow1>
Bár mindegy mert az is jó!<#nevetes1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#4236
Ugye nem kell reklámoznom õket?<#szeret><#taps>

Vision Talk 2010 Elevation DISC2


Performer: Vision Talk
Album: Elevation
Genre: Italo-Disco, Synth-pop, New Wave
Year: 2010
Format: FLAC (image + .cue)
Bitrate: lossless
Covers: in archive
Amount of tracks: CD1-11/CD2-15
Size ZIP: ~ 868 mb

Disc1 - Elevation
01. Confession
02. Elevation
03. For Everyone´s Sake
04. Nova
05. Wave My Last Goodbye
06. Sirius B
07. I´m Not Like You
08. Ögonblick
09. Värld 2.0
10. One Prediction
11. Who Will Be The First Man On The Moon


Disc2 - Dirty Mixed
01. Dina Tankar (Demo)
02. Numbers (Demo)
03. I Wish (Demo)
04. Wave My Last Goodbye (Spacesound Version)
05. Värld 2.0 (Demo)
06. Paradise For Free (Sthilmann Electrolight Remix)
07. Dina Tankar (Inspektor Pansar Remix)
08. Ögonblick (Radardisco Remix)
09. Paradise For Free (Ship Of Angels Remix)
10. Dina Tankar (Peter´s School Mix)
11. Ögonblick (CTPLR Remix)
12. Paradise For Free (Digital Frequence Mix)
13. Diamanter (Lustans Lakejer Cover)
14. Slice Me Nice (Fancy Cover)
15. Liv (Page Cover)

315 MB
http://letitbit.net/download/59825.59392e498e71b3aa43eb21c1cf9cd65df/Vision_Talk_2010_Elevation_DISC2.rar.html
552 MB

Sajna nagyon lassú , de megéri szerintem !<#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#4235
Szia!

Sajnos már a méretébõl is látszott hogy ez csak 128-as lesz!<#szomoru1>
Azért leszedtem.
mpeg3 volt, átneveztem mp3-ba így már lejátszható egyszerûen!
Nem rossz zene !

Mario Forgetta feat Smooth - good time.mp3 (3.44 M😎
Download

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Italo carlos
#4234
Sziasztok!

egy kérdés:

ezt hogy tudnám letölteni innen????? vajon milyen minõség lehet???

Mario Forgetta feat. Smooth - good times

http://mp3bear.com/mario-forgetta-feat-smooth-good-times



elõre is köszönöm

kaposi1
#4233
Jó reggelt!<#wave>

István!
Divine feltöltve ahol kérted!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4232
Szép estét!<#integet2>

EMJAY '' In Your Arms '' 1995
01. Sound Of My Heartbeat
02. In Your Arms
03. Flying To The Moon
04. Bring Me
05. Summertime
06. So Far Away
07. Be My Man
08. Fascinated
09. You Say Love
10. Every Night
11. Falling In Love
12. Sing It
13. Point Of No Return
14. Fascinated (Underground Mix)

http://depositfiles.com/en/files/4yz9vqm6q

#4231
Mondtam én okikám, hogy fülcsi olyan, mint a májusi esõ. Aranyat ér.<#wink>

okiland
#4230
Már megint Fülcsi. <#circling>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#4229
Fülcsi feltette 320-ba a 80-as fórumba!<#taps>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#4228
Persze hogy több annak akinek kell,de én konkrétan azt a lemezt keresem jó minõségben amirõl a képet betettem!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#4227
Lejött, de ez is csak 192-es.
A semminél azért több.

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

okiland
#4226
Azt tudom, mert ugye anno én kértem, csak a másik 2 is kellene.

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#4225
Football Megamix (XXL Party Version)

Rajta van azon a lemezen amit keresek!<#wink><#nezze>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#4224
Találtam még egy 2006-os "Greatest Hits" albumot.
Most jön le, majd megnézem milyen tömörítés.

Hermes House Band - Greatest Hits 2006

Tracklisting:
1. Go West
2. I Will Survive (2006)
3. Amarillo
4. Football's Coming Home 2006 (Three Lions)
5. Live is Life
6. Que Sera Sera
7. Can't Take My Eyes Off Of You
8. Country Roads
9. Those Were The Days
10. Hit The Road Jack
11. Suzanna
12. Friends Like You
13. Everytime You Touch Me
14. Me And Margarita
15. All Come Together
16. Portugal
17. One More For The Road
18. I Will Survive

Rapid

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

okiland
#4223
Bocsi! Ezt nem tudtam. <#worship>

Én meg ezt keresem még tõlük:

Hermes House Band - Football Megamix (The Ultimate Partymix) 2006
Tracklisting:

1. Football Megamix (XXL Party Version)
2. Football Megamix (Radio Edit)
3. Football's Coming Home 2006 (Three Lions) (Single Edit)

A Rapidos link már nem él.

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#4222
Onnan szedtem le én is ezt a 192-es lemezt!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#4221
3 HHB albumot kaptam a 90-es években pár napja.
Nézd meg.

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#4220
Sziasztok!

A csapatot nem kell szerintem bemutatni senkinek!


Hermes House Band

Tegnap melóban az új lemezüket hallgattam és az valami brilliáns szerintem.
Minden fergeteges party nélkülözhetetlen buli zenéi vannak rajta!

Szóval most az elsõ számú célpontom amit meg szeretnék találni!

Hermes House Band - Champions! The Greatest Stadium Hits (2010)



Tracklist:
01 - Hermes House Band - Chelsea Dagger.mp34.6 MB
02 - Hermes House Band - Football s Coming Home 2006 (Three Lions).mp34.9 MB
03 - Hermes House Band - I Will Survive.mp36.1 MB
04 - Hermes House Band - Que Sera Sera.mp35.3 MB
05 - Hermes House Band - Country Roads.mp34.4 MB
06 - Hermes House Band - Seven Nation Army.mp34.8 MB
07 - Hermes House Band - Sweet Caroline.mp35.2 MB
08 - Hermes House Band - Na Na Hey Hey Kiss Him Goodbye.mp34 MB
09 - Hermes House Band - Hit The Road Jack.mp34.4 MB
10 - Hermes House Band - Go West.mp34.4 MB
11 - Hermes House Band - Those Were The Days.mp35.1 MB
12 - Hermes House Bandand DJ Oetzi - Live is Life .mp35.9 MB
14 - Hermes House Band - Come On Eileen.mp35.1 MB
15 - Hermes House Band - The Moment Of Truth.mp34.6 MB
16 - Hermes House Band - Please Don't Go (Don't You).mp36.1 MB
17 - Hermes House Band - Football Megamix .mp314.9 MB

És a cél természetesen a számok címe utáni minõség lenne ,de már egy jó 320-nak is nagyon örülnék!
Fantasztikus ez az album higgyétek el!!!!!!<#finom><#szeret><#szeret>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4219
Szia!
köszi az útba igazítást,bár én máshonnan szedtem le.<#wave><#eljen>
#4218
Sziasztok!!Még nem láttam itt!
http://www.filefactory.com/file/b2ce9ed/n/Riccardo_Campa_-_Avalon.mp3
A minõség talán nincs 320kb de 1 probát megér!

#4217
Tök jó hallgatni!!!!!!!
#4216
Nekem inkább a Deep.<#eljen>

#4215
Ahhor=Akkor

#4214
Ahhor kicsit hasonlít az ízlésünk! Szerintem is messze az a legjobb számuk!<#eljen>