NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Night Fox - Endless Nights maxi version (04:39) CBR 256 kbit/s 8,52 MB
Night Fox - I Can't Live Without You 2007 (03:49) CBR 320 kbit/s 8,74 MB
Night Fox - Kak mne byt 2007 (03:50) VBR 149 kbit/s 4,07 MB
Night Fox - Only Love 2007 (03:32) VBR 283 kbit/s 7,16 MB
Night Fox - Only Love Can Break My Heart 2007 (03:08) CBR 320 kbit/s 7,17 MB
Night Fox - Tears Of Love (Maxi Version) (05:39) CBR 320 kbit/s 12,92 MB
Night Fox - Thank You For Your Love 2007 (02:59) VBR 214 kbit/s 4,57 MB
Night Fox - Брызги снов 2007 maxi version (04:37) CBR 256 kbit/s 8,44 MB
pw frank
http://www.multiupload.com/X24A1YUS1M
Talán van akit érdekel!!
Cliff Wedge - Baby Blue.mp3 (4.69 M😎 http://www.multiupload.com/OYGBTW3D7V
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Én is kutakodtam, persze csak óvatosan, mert melóhelyen vagyok.
Holnap otthon több idõt tudok rászánni.
Az biztos, hogy a Today c. lemezén van.
Egyelõre csak torrentet találtam rá, majd este otthon megnézem, hogy lejön-e.
A minõség terén lehet hogy nem leszünk elkényeztetve, maximum 192-es lehet a méret alapján.
Az biztos, hogy elõkerítem a föld alól is. <#wink>#wink>
Egy albumát már megtaláltam, de azon nem van! <#nemtudom>#nemtudom>
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
hát a ma reggelemet bearanyozta ez a zene Raul Malo-tól !!!
Meghallgattam reggel munkába indulás elõtt legalább húszszor !!
Marha jó zene, csak ismételem magam, és nem ismertem !!!
Rögtön megnéztem a youtube-on, hogy a többi zenéje is ilyen jó-e, de ehhez foghatót nem találtam !! Ez viszont csúcs.
Hétvégén szétnézek, hogy megkeressem.
Latin zenék ügyében pedig szétnézek a szekrényemben.
Biztos lesz egy-kettõ !! <#wink>#wink><#wave>#wave>
Már régebben hallottam itt a boltban valamelyik zenei adón, de valahogy elfelejtettem.
Tegnap volt ismét, akkor ugrott be, hogy Én ezt nagyon-nagyon szeretném.
Amennyiben bárkinek volna ilyen vagy hasonló (latinos beütéssel) zenéje, megosztaná velem?
Angol, latin, bármilyen szöveggel lehet.
Köszönöm!
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Felcsigáztál fülcsi!<#wink>#wink>
Meg fogom hallgatni éni is.
Szia Oki,
marha jó ez a zene !!
Egész reggel ezt hallgatom.
Garantált ébredés !!!
Már éppen zárórát akartam csinálni de ezt még muszáj letöltenem.<#nevetes1>#nevetes1>
Bonfeel Electro Band nagy kedvenc!
Kíváncsi leszek rá nagyon!<#worship>#worship><#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Ha valaki elkezdi seed-elni akkor egybõl meglesz!
Türelem!
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Hú ez nagyon különleges zene!<#wow1>#wow1>
De nekem tetszik bizony!<#eljen>#eljen><#worship>#worship>
Ha jól hallom ez valami skandináv csapat!
Elmennek vakációzni a a vatikánba és ha jól veszem ki még a szentatya is megszólal benne!
<#nyes>#nyes>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
STRAUSS EX MACHINA
Vacation in the Vatican ( 5 : 18 )
http://www.4shared.com/audio/ftM8iGx9/Strauss_Ex_Machina_-_Vacation_.html
Segítsetek.
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Pl: This Must Be A Dream
De tényleg ne menjünk ebbe bele mert csak elõadók nevével meglehetne tölteni több lapot!
Rengeteg kedvenc van a 90-es évekbõl is!
De az egy másik topik témaköre!<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
imo :) science fiction is science fact
imo :) science fiction is science fact
Akkor a címet se látjátok!
DJ Miko - Superboy címü száma van a klippen!<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Csatlakozom az elõttem szólóhoz!
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Pedig hidd el ez még csak az ugródeszka!<#nyes>#nyes>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Azért köszi a tippeket fiúk!<#worship>#worship>
Lacikám, itt a melóhelyemen nem tudom meghallgatni, csak este otthon. Addig kérlek ne töröld! Köszke!
Én úgy tudom hogy a 15-nél jár!
Viszont ugye itt van a raper Discoteque 188 lemezes sorozata
meg a Discoteque Eurodance 50 lemezes Collectionja.
Ha ezeket beszerzi Atiapu akkor bõven válogathat a 90-es évek nagy Eurodance zenéi közül ugye?<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
A Musicmaniacs most hol jár?
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Meg még mennyi Collectiont ajánlhatnék!<#crazya>#crazya>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Aztán törlöm innen mert ugye nem Napjaink Italoja!
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Mert leszedtem egy ilyen stílusú albumot, de nekem ez az egy szám tetszett róla.
Nekem is tetszik, de ugye tudod hogy ez tipikus Eurodance zene?
Töménytelen ilyen stílusú zeném van!
Ezt csak azért mondom neked mert mint mondtad te nem vagy otthon ebben a stílusban!
Ha tetszik neked ez a fajta zene akkor több ezer zenét kellene még megszerezned.<#szomoru1>#szomoru1>
Mert vannak ennél sokkal jobbak is!
A 90-es években számolatlanul születtek az ilyen zenék!
Én nagyon szeretem õket pedig egy kaptafára készültek!
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Nekem tetszik:
Lil Suzy - When I fall in love (Euro Club)
http://www9.zippyshare.com/v/13355882/file.html
Lacikám,
köszi a Diamond Rain zenéket, nagyon tetszenek !!!<#wink>#wink><#worship>#worship>
Egy kis OFF
Be kell tolnom, mint gyerek szájába a nyalókát..
Naon tecccik és eddig nem ismertem. (Sok ilyen van sajnos tuti<#nevetes1>#nevetes1>)
Nem is ez a totyik lenne a helye, de volt már itt indián zenétõl a Burkina Faso-i veramunga törzs vadászdaláig minden.)
Szóval:
Modern Rocketry - Cuba Libre <#bohoc>#bohoc> ON
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Jó lenne megszerezni!
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Azért látom lassan te is hazakerülsz már!<#wave>#wave>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Köszi a jó zenét!<#worship>#worship>
Kötelezõ letöltés számodra!!!
Diamond Rain - Leave It For Tonight
Download
És most jön az ügyeletes kedvencem!
Nagyon nagyon bejön ez a zene!
És rohadtul hasonlít az Elen Cora stílusra!
Nem véletlenül õ is Orosz hölgy!<#nevetes1>#nevetes1>
Diamond Rain - Need For Love
Download
Diamond Rain - Online Boy
Download
Diamond Rain - Take Me Home
Download
Most õ a kedvenc elõadóm!<#szeret>#szeret>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
"szoval minden reszletre,szora,momentumra figyelni kell"
Pontosan ezért hagytam abba a nézését 3 perc után.
<#wink>#wink>
Mert olyan szar a felvétel hogy semmire sem lehetett figyelni nem hogy a részletekre!
Akkor majd irány Gyõr ahol a nálunk legközelebbi mozinak nevezhetõ intézmény található!<#wave>#wave>
Az év filmjét még aláírom látatlanba, is az évtized címmel vitatkoznék. <#fejvakaras>#fejvakaras>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
\" A pesszimista a sötétséget látja az alagútban, az optimista a fényt az alagút végén, a realista a közelgő vonat lámpáit, a mozdonyvezető pedig három idiótát a síneken...\"
szoval minden reszletre,szora,momentumra figyelni kell
nagyon nagy film
\" A pesszimista a sötétséget látja az alagútban, az optimista a fényt az alagút végén, a realista a közelgő vonat lámpáit, a mozdonyvezető pedig három idiótát a síneken...\"
Nos az Eredet biztos nagyon jó film de egyenlõre olyan minõségben lehet otthon megtekinteni ami még nem éri el azt a szintet hogy élvezhetõnek legyen mondható!
Mivel sokan az év,sõt az évtized filmjének kiáltották ki( ami azért szerintem túlzás)ezért inkább még várok egy jobb minõségre belõle!
Viszont tegnap sem maradtam filmeknélkül!
<#fogmosas>#fogmosas>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Most már csak holnap élvezkedem a zenéddel mert már nagyon kíváncsi vagyok erre az Eredet címû filmre amire csak úgy szórják a 10-es osztályzatokat!<#wow1>#wow1>
Jó éjt mindenkinek!<#integet2>#integet2>
Köszönök mindenkinek mindent!<#worship>#worship>
De gyurep cimborám ajándékára egyszerûen nincs szó!<#vigyor2>#vigyor2>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Lesasoltam a fórumot, de csak mptrében találtam Lervi cimbitõl a Disco Digitale zenéibõl az Aurora nótát.
Így most feltornásztam (óvatosan fogalmazva) jobb minõségben egy 2010 januári promo nótácskát tõlük<#awink>#awink>
Lacikám! Told fel a potit, ha már bekötötted a rendes HiFi-t <#wink>#wink>
Disco Digitale - From mir to you (promo)
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!