NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#4163
Night Fox - 2 Stars In Heaven 2007 (03:43) CBR 224 kbit/s 5,95 MB
Night Fox - Endless Nights maxi version (04:39) CBR 256 kbit/s 8,52 MB
Night Fox - I Can't Live Without You 2007 (03:49) CBR 320 kbit/s 8,74 MB
Night Fox - Kak mne byt 2007 (03:50) VBR 149 kbit/s 4,07 MB
Night Fox - Only Love 2007 (03:32) VBR 283 kbit/s 7,16 MB
Night Fox - Only Love Can Break My Heart 2007 (03:08) CBR 320 kbit/s 7,17 MB
Night Fox - Tears Of Love (Maxi Version) (05:39) CBR 320 kbit/s 12,92 MB
Night Fox - Thank You For Your Love 2007 (02:59) VBR 214 kbit/s 4,57 MB
Night Fox - Брызги снов 2007 maxi version (04:37) CBR 256 kbit/s 8,44 MB
pw frank

http://www.multiupload.com/X24A1YUS1M
Talán van akit érdekel!!

#4162
Sziasztok!Ezt a számot keresném jobb minõségben!Elõre is köszi!!
Cliff Wedge - Baby Blue.mp3 (4.69 M😎 http://www.multiupload.com/OYGBTW3D7V

okiland
#4161

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#4160

Én is kutakodtam, persze csak óvatosan, mert melóhelyen vagyok.
Holnap otthon több idõt tudok rászánni.

Az biztos, hogy a Today c. lemezén van.
Egyelõre csak torrentet találtam rá, majd este otthon megnézem, hogy lejön-e.

A minõség terén lehet hogy nem leszünk elkényeztetve, maximum 192-es lehet a méret alapján.

Az biztos, hogy elõkerítem a föld alól is. <#wink>

okiland
#4159
Háát, nem lelem! <#falbav><#fejvakaras>
Egy albumát már megtaláltam, de azon nem van! <#nemtudom>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#4158
Szia Oki,

hát a ma reggelemet bearanyozta ez a zene Raul Malo-tól !!!
Meghallgattam reggel munkába indulás elõtt legalább húszszor !!

Marha jó zene, csak ismételem magam, és nem ismertem !!!
Rögtön megnéztem a youtube-on, hogy a többi zenéje is ilyen jó-e, de ehhez foghatót nem találtam !! Ez viszont csúcs.

Hétvégén szétnézek, hogy megkeressem.

Latin zenék ügyében pedig szétnézek a szekrényemben.
Biztos lesz egy-kettõ !! <#wink><#wave>

okiland
#4157
Szia Fülcsi!

Már régebben hallottam itt a boltban valamelyik zenei adón, de valahogy elfelejtettem.
Tegnap volt ismét, akkor ugrott be, hogy Én ezt nagyon-nagyon szeretném.

Amennyiben bárkinek volna ilyen vagy hasonló (latinos beütéssel) zenéje, megosztaná velem?

Angol, latin, bármilyen szöveggel lehet.

Köszönöm!

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#4156
Szép napot mindenkinek!<#integet2>

Felcsigáztál fülcsi!<#wink>

Meg fogom hallgatni éni is.

#4155

Szia Oki,
marha jó ez a zene !!
Egész reggel ezt hallgatom.
Garantált ébredés !!!

kaposi1
#4154
Szia!

Már éppen zárórát akartam csinálni de ezt még muszáj letöltenem.<#nevetes1>
Bonfeel Electro Band nagy kedvenc!
Kíváncsi leszek rá nagyon!<#worship><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Codigoro
#4153

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

Codigoro
#4152
Senki<#fogmosas>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#4151
Be van töltve az az egy szám a dupla albumból a torrentembe!
Ha valaki elkezdi seed-elni akkor egybõl meglesz!
Türelem!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#4150
Senki?? <#nemtudom><#rinya>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#4149
Szia!

Hú ez nagyon különleges zene!<#wow1>
De nekem tetszik bizony!<#eljen><#worship>

Ha jól hallom ez valami skandináv csapat!

Elmennek vakációzni a a vatikánba és ha jól veszem ki még a szentatya is megszólal benne!
<#nyes>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4148
Sziasztok!Most találtam!
STRAUSS EX MACHINA
Vacation in the Vatican ( 5 : 18 )
http://www.4shared.com/audio/ftM8iGx9/Strauss_Ex_Machina_-_Vacation_.html

okiland
#4147
Tudom NEM napjaink italo zenéje, de nekem akkor is kell.



Segítsetek.

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#4146
Vagy még több tucatot ettõl a csapattól is
Pl: This Must Be A Dream
De tényleg ne menjünk ebbe bele mert csak elõadók nevével meglehetne tölteni több lapot!
Rengeteg kedvenc van a 90-es évekbõl is!
De az egy másik topik témaköre!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Musachy
#4145
És akkor még a Basic Element - Promise Man-t nem is említettem...

imo :) science fiction is science fact

Musachy
#4144
Hoppá, átmentünk a 90-esekbe...

imo :) science fiction is science fact

Musachy
#4143
Nekem ebben a kategóriában annak idején ez volt az egyik kedvencem:


imo :) science fiction is science fact

kaposi1
#4142
Oks!
Akkor a címet se látjátok!
DJ Miko - Superboy címü száma van a klippen!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#4141
"Lacikám, itt a melóhelyemen nem tudom meghallgatni, csak este otthon. Addig kérlek ne töröld! Köszke! "

Csatlakozom az elõttem szólóhoz!

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#4140
"Srácok, ha ezt mind beszerezném..."

Pedig hidd el ez még csak az ugródeszka!<#nyes>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4139
Srácok, ha ezt mind beszerezném, akkor mást sem lenne idõm hallgatni, csak eurodance-t.😊

Azért köszi a tippeket fiúk!<#worship>

Lacikám, itt a melóhelyemen nem tudom meghallgatni, csak este otthon. Addig kérlek ne töröld! Köszke!

kaposi1
#4138
A Musicmaniacs most hol jár?

Én úgy tudom hogy a 15-nél jár!
Viszont ugye itt van a raper Discoteque 188 lemezes sorozata
meg a Discoteque Eurodance 50 lemezes Collectionja.
Ha ezeket beszerzi Atiapu akkor bõven válogathat a 90-es évek nagy Eurodance zenéi közül ugye?<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#4137
Így van, a Discoteque Eurodance sorozatot nem is említve.

A Musicmaniacs most hol jár?

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#4136
Javaslom egyébként a VA - MUSICMANIACS EURODANCE COLLECTION beszerzését ha szeretnél ilyen stílusú zenéket!
Meg még mennyi Collectiont ajánlhatnék!<#crazya>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#4135
Pl: hallgasd meg ezt ha kell küldöm!
Aztán törlöm innen mert ugye nem Napjaink Italoja!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4134
Lacikám tudsz ajánlani a több ezerbõl?
Mert leszedtem egy ilyen stílusú albumot, de nekem ez az egy szám tetszett róla.

kaposi1
#4133
Szia!

Nekem is tetszik, de ugye tudod hogy ez tipikus Eurodance zene?
Töménytelen ilyen stílusú zeném van!
Ezt csak azért mondom neked mert mint mondtad te nem vagy otthon ebben a stílusban!
Ha tetszik neked ez a fajta zene akkor több ezer zenét kellene még megszerezned.<#szomoru1>
Mert vannak ennél sokkal jobbak is!
A 90-es években számolatlanul születtek az ilyen zenék!
Én nagyon szeretem õket pedig egy kaptafára készültek!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4132
Sziasztok!<#wave>

Nekem tetszik:

Lil Suzy - When I fall in love (Euro Club)
http://www9.zippyshare.com/v/13355882/file.html

#4131

Lacikám,
köszi a Diamond Rain zenéket, nagyon tetszenek !!!<#wink><#worship>

Codigoro
#4130
Helló!
Egy kis OFF
Be kell tolnom, mint gyerek szájába a nyalókát..
Naon tecccik és eddig nem ismertem. (Sok ilyen van sajnos tuti<#nevetes1>)
Nem is ez a totyik lenne a helye, de volt már itt indián zenétõl a Burkina Faso-i veramunga törzs vadászdaláig minden.)

Szóval:

Modern Rocketry - Cuba Libre <#bohoc> ON

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#4129
Egy gyönyörû Space zene!<#szeret>
Jó lenne megszerezni!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#4128
Bocsi!

Azért látom lassan te is hazakerülsz már!<#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

mflex
#4127
Ezt igy senki se mondja wazze😊

who's that girl?

ennyi

What about the forests?

kaposi1
#4126
Ezt most találtam!

Who is this girl?<#wow1>

Diamond Rain - Follow The Rainbows


Download

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4125
Sziasztok!
Köszi a jó zenét!<#worship>
kaposi1
#4124
Na Fülcsikém most nyisd ki a füleid!

Kötelezõ letöltés számodra!!!

Diamond Rain - Leave It For Tonight


Download

És most jön az ügyeletes kedvencem!
Nagyon nagyon bejön ez a zene!
És rohadtul hasonlít az Elen Cora stílusra!
Nem véletlenül õ is Orosz hölgy!<#nevetes1>


Diamond Rain - Need For Love


Download

Diamond Rain - Online Boy


Download

Diamond Rain - Take Me Home


Download


Most õ a kedvenc elõadóm!<#szeret>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#4123
Off!

"szoval minden reszletre,szora,momentumra figyelni kell"

Pontosan ezért hagytam abba a nézését 3 perc után.
<#wink>
Mert olyan szar a felvétel hogy semmire sem lehetett figyelni nem hogy a részletekre!
Akkor majd irány Gyõr ahol a nálunk legközelebbi mozinak nevezhetõ intézmény található!<#wave>
Az év filmjét még aláírom látatlanba, is az évtized címmel vitatkoznék. <#fejvakaras>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Italo4ever
#4122
nehogymar otthon nezd meg es igen ez az ev filmje!

\" A pesszimista a sötétséget látja az alagútban, az optimista a fényt az alagút végén, a realista a közelgő vonat lámpáit, a mozdonyvezető pedig három idiótát a síneken...\"

Italo4ever
#4121
ha elsore nem erted meg akkor nem fog tetszeni,es csak moziban nezd meg
szoval minden reszletre,szora,momentumra figyelni kell
nagyon nagy film

\" A pesszimista a sötétséget látja az alagútban, az optimista a fényt az alagút végén, a realista a közelgő vonat lámpáit, a mozdonyvezető pedig három idiótát a síneken...\"

kaposi1
#4120
Szia!

Nos az Eredet biztos nagyon jó film de egyenlõre olyan minõségben lehet otthon megtekinteni ami még nem éri el azt a szintet hogy élvezhetõnek legyen mondható!
Mivel sokan az év,sõt az évtized filmjének kiáltották ki( ami azért szerintem túlzás)ezért inkább még várok egy jobb minõségre belõle!
Viszont tegnap sem maradtam filmeknélkül!
<#fogmosas>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#4119
Milyen az "Eredet"?

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#4118
Köszi Codi cimbi a zenét!

Most már csak holnap élvezkedem a zenéddel mert már nagyon kíváncsi vagyok erre az Eredet címû filmre amire csak úgy szórják a 10-es osztályzatokat!<#wow1>

Jó éjt mindenkinek!<#integet2>

Köszönök mindenkinek mindent!<#worship>
De gyurep cimborám ajándékára egyszerûen nincs szó!<#vigyor2>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#4117
Na ez ma már a sokadik jó hír számomra ( és számunkra!)<#eljen><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#4116
Jdownloader tökéletesen szedi ,sõt még automatikusan ki is bontja!<#taps>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Codigoro
#4115
Helló!
Lesasoltam a fórumot, de csak mptrében találtam Lervi cimbitõl a Disco Digitale zenéibõl az Aurora nótát.

Így most feltornásztam (óvatosan fogalmazva) jobb minõségben egy 2010 januári promo nótácskát tõlük<#awink>

Lacikám! Told fel a potit, ha már bekötötted a rendes HiFi-t <#wink>

Disco Digitale - From mir to you (promo)

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

#4114
Hát a mágus 1 nexium nevü svéd zenebarát,állítolag úton van az új Ryan Paris ÉS Alan Cook is!!