NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kaposi1
#4319
Remélem sok örömet fog okozni.
Amúgy meg szóra sem érdemes.
Nagyon szívesen máskor is.<#law>
Köszi az újabb finomságokat.<#eljen>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4318
Még elfelejtettem megköszönni a vasárnapi informatikai továbbképzést<#worship><#worship>

kaposi1
#4317
Júj ez nagyon finom zene így egyben.<#szeret><#taps>
István nagyon örülni fog neki.<#wink>

Tényleg,Istvántól kérdezném.
Sikerült még menteni ezt ?
SCALA - ROMA ROMA -street opera mix-.wav<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4316
Discobonus - Let Me Love You (2010).mp3 (8.23 M😎 http://www.multiupload.com/C7F8264TBW

#4315
Grant Miller - Megamix 2010 (Radio Bass Long Version).mp3 (21.93 M😎 http://www.multiupload.com/MR291IS8VU

kaposi1
#4314
Szia!

Bizony!
Írtam az adminnak és imám meghallgattatott!<#taps>
Köszönöm szépen.
Ennek nem csak én fogok örülni azt hiszem.<#worship><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4313
Sziasztok!Lacikám láttam sikerült feljutnod a forumra!
Ryan Paris - I Wanna Love You Once Again 2010 (80s Dance Mix).rar (15.78 M😎 http://www.multiupload.com/I7CMLCFUKT
Ezt találtam!!

kaposi1
#4312
Sziasztok!<#wave>

Nagyon köszönöm az utóbbi napok feltöltéseit mindenkinek.<#worship>
Különösen a Retronic Voice zene varázsolt el.
Fantasztikus album alakul ahogy hallom a zenéket amik idáig publikusak róla.<#szeret>
Most éppen egy projekten dolgoztam két napig.
Ma végre sikerült leruccannom Érdre a családdal és jövõ héten szerdán végre már elhozhatom ezt a kis pamacsot.<#taps>
Szóval elkelt!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4311
Sziasztok!
Ezt én is elvittem és nagy köszönet érte!<#worship><#eljen>
#4310
Artist: VA
Title: Venti Compilation - (The Best Of Italo Disco - New Generation)
Date of Realise: 2009
Genre: Pop,Disco
Total Tracks: 20
Format: FLAC
Quality: lossless
Total Time: 02:11:14 min
Size: 1.03 gb

Tracklist:
CD. 1
01. Swan - Shining Star (Vocal Version) 7:00
02. Savage - Twothousandnine (Italomaxi Version) 7:27
03. Mr.Zivago - Russian Paradise (Dance Version) 6:57
04. Monika Novak - Living On The Run (Vocal Version) 5:55
05. Eddy Huntington - Love For Russia (Ruble Version) 6:10
06. Buckingham Palace - Give Me Your Name (Extended Version) 6:16
07. Ken Laszlo - Dancing Together (Vocal Version) 6:37
08. Monika Novak - Lovely Witch (Vocal Version) 5:33
09. 2 Get Her - Japanese Girl (Vocal Version) 5:38
10. Paul Parker - Don't Stop (Hi-Nrg Remix) 7:35

CD. 2
01. George Aaron - Fear (Vocal Version) 7:23
02. Galaxy Hunter - We Came From Space (Earth Version) 6:20
03. Fred Ventura - When I Let You Down (Extended Version) 5:36
04. Mention - Strange World (Vocal Version) 7:11
05. 23rd Underpass - You'll Never Know (Extended Version) 6:44
06. Jimmy McFoy - Do You Believe (Vintage Mix) 6:51
07. Bruno Mosti - Zero Gravity (Extended Version) 6:09
08. Stage - Can't Get You Out Of My Mind (Dance Version) 6:15
09. Galaxy Hunter - Black Celebration (Earth Version) 6:29
10. 23rd Underpass - Sometimes (Extended Version) 7:14
best-of-italo-disco-new-generation-flac.
Codigoro
#4309
Köszönöm! Elvittem..<#worship><#worship>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

AeroCool
#4308
lervi
#4307
nem akartam elsõ lenni!<#integet2><#nevetes1>

ezt meg Lacinak küldöm:Retronic Voice - Bessinia (5:23)
http://www.multiupload.com/1LK0FWVLAC

lervi
#4306
szevasz Codi!!!!

Codigoro
#4305
Ha már így együtt vagyunk, reklámoznám kicsit magam (bár itt tilos)<#hawaii>

Megnéztem a "Tube-on", hogy mit lelek a "nevemmel" kapcsolatban:

Íme: (hasonlít a dolog <#bohoc>)

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

Codigoro
#4304
Helló!<#wave>
No még ez sem volt eddig.. A mai nap elsõ posztos lehetek <#bohoc>

Egy 2001-es "rarero" italodance..tupírral <#whatever>

(nagyon enyhe tuc tuc beütéssel)

Lady Violet vs. Codigoro - Calling your name

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

lervi
#4303
valaki ezt a számot keresi ha jók az infóim!
Motel Synth George - Russian Blue (Lucky Version) (3:07)
http://www.multiupload.com/K37HP25540

lervi
#4302
hát fürödni keveset fürödtem de pihenésnek megfelelõ volt az idõ!

nem messze tõlünk átmentünk Csisztafürdõre kis gyógyvizes fürdõ nyugis környezet no tömegnyomor és ha fáztunk akkor volt még 40 fokos víz is!

Tegnap meg meglestük Kecskeméten a repülõs mûsort!

kaposi1
#4301
Pihenni lehetett, de fürödni mostanság nem nagyon.<#szomoru1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4300
Üdv mindenkinek!

Lervi ! jól elvoltál a Balaton parton???
Ki pihented magad?
<#wave><#wave>

kaposi1
#4299
Sziasztok!<#wave>

Lervi Cimbi is elõkerül úgy látom!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

lervi
#4298
üdv mindenkinek!

#4297
mit mondjak..az eredeti jobban tettszett<#nemtudom>

#4296
INFO 2010' C.C. CATCH:Go
Codigoro
#4295
<#wave>Helló mindenki !!

Szép hétvégét Nektek! Feldobnám egy vidám ketyveleggel.. <#vigyor3>
innen a szomszédból.

descãrcãri :-)

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

#4294

A zene megvolt nekem, ha megfelel ez a minõség.

A videót pedig gyorsan megtaláltam rákeresésre, egy orosz fórumon.

Egyébként ma eléggé vacakol a rapid letöltés, ezért a videó letöltéséhez adok egy másik linket, ez talán gyorsabb lesz:

Ruben Gomez - Baila Baila Conmigo videó (multiupload)

okiland
#4293
Honnan tudtad elõszedni ilyen gyorsan?

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#4292

Szia Oki,
a zenét letöltheted innen:

Ruben Gomez - Baila Baila Conmigo (mp3 256 kbps)

a videót pedig innen:

Ruben Gomez Baila Baila Conmigo videó

okiland
#4291
Fülcsi, Kaposi vagy Bárki! <#integet2>

Szeretném a segítségeteket kérni ismét egy zeneszám felkutatásában. <#worship>
Errõl lenne szó:



A klippet sem találom sehol. <#rinya>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#4290
Jó hétvégét Italósok! <#wave>



Letöltöm! --> Paps'N'Skar-Spazio_Fratto_Tempo-(Deluxe_Version)-(BIT341)-WEB-2020-M4E (Zippyshare)
pass: rics78

Van rajta még Lento stílusú mix is meg a DJ Mauro Vay GF jó kis fütyülõs mixe!

kaposi1
#4289
ATB munkásságát igazándiból nem ismerem.
Ahogy elnézem kb egy tucat számom van tõle!
Biztos jó de annyi és annyi zenét kell még átnéznem hogy ezt egyenlõre kihagyom!
De azért köszi!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4288
akkor talán ez inkánbbATB
kaposi1
#4287
Na nekem ilyen bele nem kerülhet a lejátszómba.
Sajnálom de ki nem állhatom ezt a csapatot!
Talán még a kezdetekkor nem volt velük bajom de most már nem szeressem õket!
Neked jó zenehallgatást a Tannoy-al, nekem Jamo-k vannak!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4286
Az eddig megjelentekbe már bele-bele hallgatgattam..Szinte kötelezõ darab,úgyhogy húzzál bele..És jól is szólnak..
Bár én mostanságeféle dolgokkal nyüstölöm a jó öregtannoy-om.<#vigyor5>
kaposi1
#4285
Köszönni valóm nekem van feléd!<#eljen>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#4284
Errõl a sorozatról már sokat hallottam!<#vigyor2>
Nem is volt meg csak az 1-2 belõle de ezt most pótolom gyorsan!<#wink>


Szia Atiapu!<#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4283
Tökéletes,köszönöm cimbi.Így már jól mutat a polcon ez a gyûjtemény is..
#4282
Sziasztok!<#integet2>

kaposi1
#4281
Szia!

Neked mindent barátom!!<#law>




Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4280
És még kis segitség kellene...ENNEKkeresem a hátsó cd borítóját.Front van bõven,de a "back" nincs sajna..
#4276
'INFO 2010' BAD BOYS BLUE:Go
#4275
Sziasztok!<#integet2>

Ez marha jó, tényleg fizetõs? Mert amikor kiírta az avast, hogy lejárt, s adott eg ylinket, hogy tegyem fel újra, akkor kiválasztottam at Avast 4.8 free verzióját. S erre jött be a Spyware. Eleve nem is az Avast jött be, amin meglepõdtem, de ráadásul nem is ingyenes. Különös.<#conf>

#4271
na nem is annyira jók...<#hehe>
#4270
VA - Space Ibiza 09
Cd1

01 - Analog People In A Digital<07:45>
World-Rose Rouge (Vocal Edit)
02 - Coyu & Edu Imbern髇-El Baile Aleman <04:56>
03 - Okani-Where Is Monday <04:18>
04 - 2000 And One-Spanish Fly <03:55>
05 - Julien Chapdal-Mamdaye <02:58>
06 - The Face Vs Mark Brown & Adam <04:17>
Shaw-Needin U (DJ Wady Ibiza Mix)
07 - M.Y.N.C. Vs Harry Chod Choo Romero <04:54>
& Jose Nunez-Boogers (Space Edit)
08 - DJ Wady-Bruce Banner <03:39>
(Original Bedroom Mix)
09 - Lee Cabrera Vs Thomas Gold-Shake It <04:24>
(Move A Little Closer) (Terrace Mix)
10 - Harry Choo Choo Romero & Jose <05:01>
Nunez-Lifting Me High (DJ Dlg Huge Mi
11 - Joris Voorn-Sweep The Floor <03:46>
12 - Wally Lopez-Patricia Never Left The <05:04>
House (Kamisshake Remix)
13 - Steve Lawler-Kalimba <08:00>
14 - Moony-I Don't Know Mhy <05:40>
(DJ Chus A Jerome Isma-Ae Super Dub M

Cd2

01 - Harry Choo Choo Romero Vs Nick & <06:30>
Danny Chatelain-The Crawl (Lights Out
02 - DJ Ortzy-Gems <03:00>
03 - Fanny Freakazoid-Left & Right <04:45>
04 - Paul Woolford-Pandemonium <04:29>
05 - DJ Yellow-Sleep With Me (Mink Edit) <05:30>
06 - Simian Mobile Disco-Audacity Of <03:44>
Huge (Fekker & Johan Dub)
07 - Bobby Tee & Juan Kidd-Come One <05:02>
08 - Carlo Lio-Domeday <04:28>
09 - Nicfanciulli-Green Tea <07:12>
10 - Emijay-Cultura De Radio <03:17>
(Supernova Remix)
11 - Gui Boratto-No Turning Back David <05:20>
Tort The MansionRemix)
12 - Pryda-Reeperbahn <05:42>
13 - Reuben Keeney-Coming Up <04:16>
(Steve Mac Remix)
14 - Petrae Foy & Pjc Project-Long Train <05:30>

http://hotfile.com/dl/10752050/8631211/VA_-_Space_Ibiza_09_%282009%29_-_Dance.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/10753242/221b8a7/VA_-_Space_Ibiza_09_%282009%29_-_Dance.part2.rar.html
minõségrõl nincs adat sajna.
#4269
Lacikám jó munkát!<#integet2>

Én most éppen Bobby Orlando-val merülök álomba.<#wink> Ha már a barátnõm nincs itt.<#szeret>

#4268
Na azt még meg is kell élnünk. De a zene majd konzervál bennünket.<#wave><#wink>

kaposi1
#4267
Sziasztok!

Nekem sajna melo van,de azert figyellek bennetek!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4266
nekem még 1760 nap van hátra.az elég lesz egy darabig...<#vigyor2>
#4265
Köszi!!!<#integet2>

Ez is le fog járni valamikor?

#4264
Itt egy avast+a sorszámgenerátora.Avast4.8ProfessionalEdition-nálam ez megy.