NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Musachy
#4369

imo :) science fiction is science fact

Dióka
#4368
"O"-hoz = mármint régi önmagához
ez így legfeljebb egy, a mai közönségnek kényszermegfeleléses próbálkozás

Dióka
#4367
ne már srácok, ennek annyi köze van "O"-hoz,mint nekem az operához.
ennyi erõvel hívhatták volna akárhogy, mondjuk
Divine, Cowley, vagy a freddy Mercury legújabb megjelenésének is.

kibaszott producerek és marketingesek.<#levele>

#4366
Szerintem a régi száma jobbak voltak. Nálam a She has a way a favorit.

De azért kiváncsi leszek a többiek véleményére is...

Musachy
#4365

imo :) science fiction is science fact

Dióka
#4364
új albuma?!
hát ha még õ is megérhette volna!<#nyes><#nevetes1><#falbav>

már nagyon várom michael jackson 2020-as vadiúj albumát is!

#4363
Szia cimbi!

Én múltkor megkaptam priviben a lemezt. Az a link már viszont nincs meg.
Én kimazsoláztam belõle azokat a számokat, amik nekem tetszenek. Ezeket feltöltöttem addig is ,míg nem találsz mást...
De szerintem nem nagy durranás. Legalábbis én csalódtam benne,mint nagy Orlando rajongó.<#rinya>

http://www11.zippyshare.com/v/3361099/file.html

#4362
Jó hír a Bobby Orlandó rajongóknak megjelent a mester új 2010albuma!



jó kis album lett már belehalgattam ..( letölteni nem sikerült)mostmár csak le kellene vadászi
valahonnan...
Tippeket szívesen fogadok!

<#conf><#wave>

#4361
Jó válogatásnak igérkezik!
<#worship><#eljen><#eljen>

#4360
Köszi Sanyo!<#eljen>

Nem semmi mix a címek alapján!

#4359
Sziasztok!<#integet2>

#4358
Dance & Disco DJ's Mix by DJ El Diablo & DJ Siamruz (2010)

http://rapidshare.com/files/412977632/Dance___Disco_DJ_s_Mix_by_dj_el_diablo___dj_siamruz.rar
71.5MB / 320kBit/s

#4357
Sziasztok!
Space Sound Records Presents: Revelation Mix
*Revelation Mix / Part Two: Italo & Euro Disco*

Riccardo Campa - Mistress Of My Heart
Riccardo Campa - Delantero
Mirko Hirsch - All The Night
Retronic Voice - The Awakening
Galaxy Hunter - Juliet
Elen Cora - Sleeping In Your Hands
Tiziana Rivale - Don't Be Alone
Vision Talk - Wave My Last Goodbye
Mirko Hirsch - Fire
Armando Ferro - Stay Late With Me Tonight
Retronic Voice - Menace To Society
Quatrorama - Midnight Sun
Eddy Huntington -Warsaw In The Night
Tiziana Rivale - Take Me In Your Arms
Mirko Hirsch - Agent Of Love
Marc Fruttero - Miracle Of Love
Galaxy Hunter - Running High

22,3MB / 192kBit/s

http://rapidshare.com/files/411811330/SSRREVELATION_MIX.rar

pass: 08082010

#4356
Én is köszönöm a Ryan Parist!<#wave>

#4355
Lacikám múltkor ilyen ruszki zenéket kerestél. Találtam, hátha nincs meg:

Ruhmanns Scherben - Kalinka
http://www9.zippyshare.com/v/34650347/file.html

#4354
Ez a Ryan Paris egy Istencsászár! Köszönöm a zenét!

#4353
Szia Laci!
Grant Miller Megamix 2010(maxi cd)amirõl én beszéltem<#nevetes1>
nem az újra kiadott best of.<#ejnye1>
Jó pihenést!<#wave>
lervi
#4352
Jó pihenést Lacikám!
aztán meg sok örömet a kutyushoz: bíztos hogy rengeteg vidám és érdekes napokat fog okozni az életetekben amit nagyon sok szeretettel és kedvességgel fogtok tudni elérni vele szemben!
Amennyi szeretetet gondoskodást fogtok adni neki annyit fogtok visszakapni!

kaposi1
#4351
Köszönöm Cimbi!<#worship>

Mint te már tudod holnap reggeltõl már nem leszek gép közelébe mert irány a Balaton.
De azért a laptop ott lesz velünk és remélem esténként rátok tudok nézni egy kicsit!<#buck>
Aztán hazafelé már egy családtaggal többen leszünk akit be kell vezetnem az Italo disco világába is.<#wink><#nevetes2>

Szóval ha valami miatt a szállodába nem lenne lehetõségem netezni akkor most közlöm hogy nem vesztem el csak kicsit pihenni térek mert rám ( ránk fér).

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Szebby
#4350
Sajna ezt csak újra kiadták, de ez '99-es!

lervi
#4349
Lacikám az orosz gyüjteményedbe!<#nevetes1>
KAIR - Towarisch Tshin Gash Guk (3:58)
http://www.multiupload.com/CX2GGX91K0

#4348
ÉN nem !
Megpróbálom leszedni...bár errõl a tárhelyrõl??


KÖSZÖNÖM a lehetõséget!<#eljen><#worship>

#4347
Üdv Mindenkinek!

lervi
#4346
szevasztok!

kaposi1
#4345
Sziasztok!<#wave>

István melyik új kiadásra gondolsz?
"Grant Miller új kiadását tegnap délelõtt leszedtem veszteségmentesen"<#fejvakaras>
én ezt a lemezt nem szedtem le

Mert nekem ez van meg

És a track lista szinte egy és ugyan az a két lemezen.

Mégis érdemes beszereznem a 2010-es albumot is?<#nemtudom>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4344
Sziasztok!
1. sanyo71= köszi szépen a Ryan Paris zenét mert ez ahogy nézem dupla akkora mb bír mint ami eddig megvolt nekem!
2. Laci= bizony tök jó és nagyon örülök a (roma roma)muzsikának ebben a formátumban!Most már mindennap oda is fel kell néznem<#wink>
köszi Laci hogy szóltál!
Grant Miller új kiadását tegnap délelõtt leszedtem veszteségmentesen,hát ez megint tök jó dolog.Nagyon beindult az italo disco aminek nagyon örülök!Gondolom rajtam kívül még jó páran így vagytok vele <#nevetes1><#wave><#eljen>
Codigoro
#4343
Én kérek elnézést..
A lakhelyedre gondoltam.

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#4342
Nagyfalu gondolom Budapest lenne.
Így viszont nem értem.<#nemtudom>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Codigoro
#4341
<#bohoc> Van ott még, ahol ez volt..
De ahogy nézem Te meg ismered a "nagyfalu" minden szépasszonyát <#eljen>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#4340
Figyu!
Másnak is hagytok nagy halat amerre jártok?<#wow1><#wow3><#eljen><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Codigoro
#4339
<#eljen><#worship>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#4338
"ha minden igaz, kaptál mailt"
És tényleg!<#nevetes1>
Köszi,válasz már ment is.<#law>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Codigoro
#4337
<#wave>

Szedegetem. Köszike.<#worship>

Kaposi Úr - ha minden igaz, kaptál mailt, de nem ide.. <#wink>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

lervi
#4336
akkor amirõl alább beszéltem!
http://www.multiupload.com/7Q4SBL0E3C

okiland
#4335
A "freemail" címemre jött üzibõl egy részlet:

"GRANT MILLER - MEGAMIX 2010 CD-je CSAK A HARGENT-nál!
Részlet a mixbõl

Eurodisco.hu ár: 1790 Ft"

A tiéd is a Hargent-es kiadás?

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

okiland
#4334
Látod, tényleg nem jól definiáltam.

Miket tudok ilyen fáradtan.

Nézd el nekem a tévedésemet.

Egyébként rákukkoltam a linkekre, amiket az oldal keresõje feldobott, de 5-bõl 5 törölve van már. A linkek nem élnek.
Viszont az albumokat (talán) máshol meg lehet lelni, ha a címlista alapján érdekelne.
Kicsit kutakodni kell, de bízom benne, hogy sikerrel jársz.

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#4333
De félreértettél!!!!
Jó a linked, az én régi elmentésemen jön be a rágógumi oldal.
A tiéden jön rendesen a az általad ajánlott mûfaj.<#eljen>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#4332
Finomabban fogalmazva: "Pejparipa pimpili a popójába" annak aki ezt elcseszte.

Ja...., az Én voltam.

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#4331
Köszi szépen.<#eljen>
"Természetesen" oda is bejárásom van<#nevetes1> csak ha rákattintok az oldalra nálam a Bubble gum dance oldal van beállítva.<#nevetes2>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#4330
Ez megvan nektek?

Space - The Space Remixes Volume 1 (2010) (320)

Tracklist:
01. Magic Fly (2009 Remastered Version) 4:21
02. Just Blue (Ichisan's Quatro Diversion) 7:39
03. Fasten Seat Belt (Sare Havlicek Mix) 5:58
04. Tango In Space (Bottin Remix) 7:01
05. Air Force (King DJ Remix) 7:12
06. Carry On Turn Me On (Bottin Remix) 5:53
07. Prison (D-Pulse Remix) 6:24
08. Mixed Up (Bottin & Loudery's Halo Halo Version) 6:22
09. Tender Force (Rusty Egan Remix) 6:14
10. Deliverance (Foto's Boulevard Of Dreams Mix) 5:38
11. Running In The City (Ilya Santana Remix) 6:08
12. Flying Nightmare (Acos Coolkas Version) 6:47
13. Save Your Love For Me (Extended Disco Mix) 6:33

http://www.fileserve.com/file/Fn86uh3


Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#4329
Messzebb van az még.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

lervi
#4328
kiegészíteném én ezt a cuccost még ezel !
1. 02. Grant Miller - Megamix 2010 (Maxi Soft Version) (9:34)
2. 04. Grant Miller - Megamix 2010 (Radio Bass Long Version) (9:34)
3. 01. Grant Miller - Megamix 2010 (Radio Soft Version) (4:31)
4. 03. Grant Miller - Megamix 2010 (Radio Bass Up Version) (4:31)
5. 05. Grant Miller - California Train 2010 (3:27)
feltöltés alatt!

okiland
#4327
Szia!

Vedd elõ a postaláda kulcsát, és kukkants bele.
Lehet, hogy érdemes.

Majd kiderül.

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#4326
jó bizony!!!
Lehet élezni a letöltõ progikat!<#eljen><#nevetes1>

okiland
#4325
Meg biza!

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#4324
És így már megvan?<#nemtudom>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#4323
Haddaway - You gave me Love (cdm) (2010)

01. You gave me love (Radio mix) 3:34
02. You gave me love (Original mix) 4:40
03. You gave me love (Hot power mix) 4:00
04. You gave me love (Club mix) 6:33

http://www.megaupload.com/?d=WQ6B6NT7

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#4322
Huh ez nagyon erõs sorozat bemutatkozó része lesz !!!!!
És vannak benne olyan zenék amiket még nem is hallottam.<#wow1><#csodalk>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#4321
Megvan miért nem leltem meg.

A helyes cím: "You gave me love"

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

okiland
#4320
Sziasztok!

Ezt nagyon-nagyon be szeretném szerezni:

Haddaway - You Give Me Love (2010)

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.