NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ez így legfeljebb egy, a mai közönségnek kényszermegfeleléses próbálkozás
ennyi erõvel hívhatták volna akárhogy, mondjuk
Divine, Cowley, vagy a freddy Mercury legújabb megjelenésének is.
kibaszott producerek és marketingesek.<#levele>#levele>
De azért kiváncsi leszek a többiek véleményére is...
hát ha még õ is megérhette volna!<#nyes>#nyes><#nevetes1>#nevetes1><#falbav>#falbav>
már nagyon várom michael jackson 2020-as vadiúj albumát is!
Én múltkor megkaptam priviben a lemezt. Az a link már viszont nincs meg.
Én kimazsoláztam belõle azokat a számokat, amik nekem tetszenek. Ezeket feltöltöttem addig is ,míg nem találsz mást...
De szerintem nem nagy durranás. Legalábbis én csalódtam benne,mint nagy Orlando rajongó.<#rinya>#rinya>
http://www11.zippyshare.com/v/3361099/file.html
jó kis album lett már belehalgattam ..( letölteni nem sikerült)mostmár csak le kellene vadászi
valahonnan...
Tippeket szívesen fogadok!
<#conf>#conf><#wave>#wave>
<#worship>#worship><#eljen>#eljen><#eljen>#eljen>
Nem semmi mix a címek alapján!
http://rapidshare.com/files/412977632/Dance___Disco_DJ_s_Mix_by_dj_el_diablo___dj_siamruz.rar
71.5MB / 320kBit/s
Space Sound Records Presents: Revelation Mix
*Revelation Mix / Part Two: Italo & Euro Disco*
Riccardo Campa - Mistress Of My Heart
Riccardo Campa - Delantero
Mirko Hirsch - All The Night
Retronic Voice - The Awakening
Galaxy Hunter - Juliet
Elen Cora - Sleeping In Your Hands
Tiziana Rivale - Don't Be Alone
Vision Talk - Wave My Last Goodbye
Mirko Hirsch - Fire
Armando Ferro - Stay Late With Me Tonight
Retronic Voice - Menace To Society
Quatrorama - Midnight Sun
Eddy Huntington -Warsaw In The Night
Tiziana Rivale - Take Me In Your Arms
Mirko Hirsch - Agent Of Love
Marc Fruttero - Miracle Of Love
Galaxy Hunter - Running High
22,3MB / 192kBit/s
http://rapidshare.com/files/411811330/SSRREVELATION_MIX.rar
pass: 08082010
Ruhmanns Scherben - Kalinka
http://www9.zippyshare.com/v/34650347/file.html
Grant Miller Megamix 2010(maxi cd)amirõl én beszéltem<#nevetes1>#nevetes1>
nem az újra kiadott best of.<#ejnye1>#ejnye1>
Jó pihenést!<#wave>#wave>
aztán meg sok örömet a kutyushoz: bíztos hogy rengeteg vidám és érdekes napokat fog okozni az életetekben amit nagyon sok szeretettel és kedvességgel fogtok tudni elérni vele szemben!
Amennyi szeretetet gondoskodást fogtok adni neki annyit fogtok visszakapni!
Mint te már tudod holnap reggeltõl már nem leszek gép közelébe mert irány a Balaton.
De azért a laptop ott lesz velünk és remélem esténként rátok tudok nézni egy kicsit!<#buck>#buck>
Aztán hazafelé már egy családtaggal többen leszünk akit be kell vezetnem az Italo disco világába is.<#wink>#wink><#nevetes2>#nevetes2>
Szóval ha valami miatt a szállodába nem lenne lehetõségem netezni akkor most közlöm hogy nem vesztem el csak kicsit pihenni térek mert rám ( ránk fér).
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
KAIR - Towarisch Tshin Gash Guk (3:58)
http://www.multiupload.com/CX2GGX91K0
Megpróbálom leszedni...bár errõl a tárhelyrõl??
KÖSZÖNÖM a lehetõséget!<#eljen>#eljen><#worship>#worship>
István melyik új kiadásra gondolsz?
"Grant Miller új kiadását tegnap délelõtt leszedtem veszteségmentesen"<#fejvakaras>#fejvakaras>
én ezt a lemezt nem szedtem le
Mert nekem ez van meg
És a track lista szinte egy és ugyan az a két lemezen.
Mégis érdemes beszereznem a 2010-es albumot is?<#nemtudom>#nemtudom>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
1. sanyo71= köszi szépen a Ryan Paris zenét mert ez ahogy nézem dupla akkora mb bír mint ami eddig megvolt nekem!
2. Laci= bizony tök jó és nagyon örülök a (roma roma)muzsikának ebben a formátumban!Most már mindennap oda is fel kell néznem<#wink>#wink>
köszi Laci hogy szóltál!
Grant Miller új kiadását tegnap délelõtt leszedtem veszteségmentesen,hát ez megint tök jó dolog.Nagyon beindult az italo disco aminek nagyon örülök!Gondolom rajtam kívül még jó páran így vagytok vele <#nevetes1>#nevetes1><#wave>#wave><#eljen>#eljen>
A lakhelyedre gondoltam.
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Így viszont nem értem.<#nemtudom>#nemtudom>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
De ahogy nézem Te meg ismered a "nagyfalu" minden szépasszonyát <#eljen>#eljen>
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Másnak is hagytok nagy halat amerre jártok?<#wow1>#wow1><#wow3>#wow3><#eljen>#eljen><#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
És tényleg!<#nevetes1>#nevetes1>
Köszi,válasz már ment is.<#law>#law>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Szedegetem. Köszike.<#worship>#worship>
Kaposi Úr - ha minden igaz, kaptál mailt, de nem ide.. <#wink>#wink>
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
"GRANT MILLER - MEGAMIX 2010 CD-je CSAK A HARGENT-nál!
Részlet a mixbõl
Eurodisco.hu ár: 1790 Ft"
A tiéd is a Hargent-es kiadás?
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Miket tudok ilyen fáradtan.
Nézd el nekem a tévedésemet.
Egyébként rákukkoltam a linkekre, amiket az oldal keresõje feldobott, de 5-bõl 5 törölve van már. A linkek nem élnek.
Viszont az albumokat (talán) máshol meg lehet lelni, ha a címlista alapján érdekelne.
Kicsit kutakodni kell, de bízom benne, hogy sikerrel jársz.
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Jó a linked, az én régi elmentésemen jön be a rágógumi oldal.
A tiéden jön rendesen a az általad ajánlott mûfaj.<#eljen>#eljen>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ja...., az Én voltam.
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
"Természetesen" oda is bejárásom van<#nevetes1>#nevetes1> csak ha rákattintok az oldalra nálam a Bubble gum dance oldal van beállítva.<#nevetes2>#nevetes2>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Space - The Space Remixes Volume 1 (2010) (320)
Tracklist:
01. Magic Fly (2009 Remastered Version) 4:21
02. Just Blue (Ichisan's Quatro Diversion) 7:39
03. Fasten Seat Belt (Sare Havlicek Mix) 5:58
04. Tango In Space (Bottin Remix) 7:01
05. Air Force (King DJ Remix) 7:12
06. Carry On Turn Me On (Bottin Remix) 5:53
07. Prison (D-Pulse Remix) 6:24
08. Mixed Up (Bottin & Loudery's Halo Halo Version) 6:22
09. Tender Force (Rusty Egan Remix) 6:14
10. Deliverance (Foto's Boulevard Of Dreams Mix) 5:38
11. Running In The City (Ilya Santana Remix) 6:08
12. Flying Nightmare (Acos Coolkas Version) 6:47
13. Save Your Love For Me (Extended Disco Mix) 6:33
http://www.fileserve.com/file/Fn86uh3
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
1. 02. Grant Miller - Megamix 2010 (Maxi Soft Version) (9:34)
2. 04. Grant Miller - Megamix 2010 (Radio Bass Long Version) (9:34)
3. 01. Grant Miller - Megamix 2010 (Radio Soft Version) (4:31)
4. 03. Grant Miller - Megamix 2010 (Radio Bass Up Version) (4:31)
5. 05. Grant Miller - California Train 2010 (3:27)
feltöltés alatt!
Vedd elõ a postaláda kulcsát, és kukkants bele.
Lehet, hogy érdemes.
Majd kiderül.
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Lehet élezni a letöltõ progikat!<#eljen>#eljen><#nevetes1>#nevetes1>
01. You gave me love (Radio mix) 3:34
02. You gave me love (Original mix) 4:40
03. You gave me love (Hot power mix) 4:00
04. You gave me love (Club mix) 6:33
http://www.megaupload.com/?d=WQ6B6NT7
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
És vannak benne olyan zenék amiket még nem is hallottam.<#wow1>#wow1><#csodalk>#csodalk>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
A helyes cím: "You gave me love"
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.