NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Lacinak külön ajánlom,és további jó nyaralást<#wave>#wave><#wave>#wave>
Dina Tankar (Extended Mix)
I Wish (2010 Version)
Confession (Extended Mix)
Lost in a Haze (Different Structure Edit)
Stay (Sound Edited Version)
I Could Be the One (Different Sound Edit)
Flowers on the Moon (Extended Mix)
Ripped By neX in 320kbit
http://rapidshare.com/files/414278477/Vision_Talk_-_Dirty_Mixed_Disco.rar
Amennyiben valakinek meglenne jobb minõségben, ez tegye közzé. <#worship>#worship>
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Köszi az albumot már kerestem.Van rajta egy pár nóta ami még nincs meg.
Majd 3 hétig nem volt netem így lesz mit átnéznem.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Nyaralás elsõ része letudva.
Sajnos net elérhetõség nem volt ezért nem is tudtam belenézni a topikba.
Majd átnézem hogy mi is történt a távollétemben.
Gyanítom hogy kicsit kevesebb idõm lesz a fórumokra mint eddig mert egy gyönyörûséges kutyussal tértünk haza aki máris elvarázsolta a családot.<#szeret>#szeret>
De azért igyekszem ide is koncentrálni.<#wink>#wink>
Disco Digitale - From Mir To You(38.93 M😎
Download
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Mijen igazad van.....
De ez már történelem.
<#szomoru1>#szomoru1>
Hátha valakinek érdekes ez az album - már csak Ryan Paris "Fox mix"-e miatt is.
Info: tracklista
Letölt!: New Italian Pop - 2CD ZYX Music (Megaupload)
http://rapidshare.com/files/413728080/Bobby_O_-_Bright_Nothing_World__Album___bobby_orlando__2010.rar
Ami jó csak van az életben , az vagy erkölcstelen , vagy törvényellenes , vagy hízlal .
Köszönöm szépen, nem kis meló lehetett ezt elõbányászni, valószínûleg a halom alján lehetett, poros cd-k között, de nagyon köszönöm, hogy sikerült, ez nagyon fontos volt nekem, ha én is tudok valamit segíteni neked, csak szólj, bár én inkább filmekben vagyok erõs, azt hiszem ...
Szép napot, jó éjszakát!
Ami jó csak van az életben , az vagy erkölcstelen , vagy törvényellenes , vagy hízlal .
Ami jó csak van az életben , az vagy erkölcstelen , vagy törvényellenes , vagy hízlal .
Ezt is lehet porolni, keltezés 1966.
Minõség 192-es.
A sört nem szeretem, akkoriban, amikor ezek a számok mentek, a bambi volt a menõ!Késõbb jött a szõlõ Márka!
Tényleg de nagy múzik volt bár most sem rossz!
Szólok a kollégáknak hátha valakinek a láda mélyén esetleg ott porosodik 1-2 múzik .(kicsi esély rá de kitudja )
Jövök egy szatyor sörrel ... <#worship>#worship>
Ami jó csak van az életben , az vagy erkölcstelen , vagy törvényellenes , vagy hízlal .
Csak ez az egy szám van egy maszek retro disco válogatáson.
Hunter: Rock on
Ami jó csak van az életben , az vagy erkölcstelen , vagy törvényellenes , vagy hízlal .
De jó volt végig hallgatni! Kamaszkorom kedvenc zenéje<#vigyor2>#vigyor2>
Ha valahova fel tudnád tölteni, amid van /nem tudom mennyi számuk, albumuk volt/, roppant hálás lennék, bármilyen minõségben létezik. Elõre is köszönöm<#worship>#worship><#worship>#worship>
Hiába, tudtam én, hogy itt profik vannak .... végre tudom, hogy kik is õk, igencsak 3 évtizede volt már <#nevetes1>#nevetes1>,
Ami jó csak van az életben , az vagy erkölcstelen , vagy törvényellenes , vagy hízlal .
De a 80-asban van egy dal neki is, egy orosz mulatós!<#eljen>#eljen>
Réginek régi, hegedû, stb.:
Hátha..<#guluszem1>#guluszem1><#conf>#conf><#nemtudom>#nemtudom><#wave>#wave>
jövõ hét szerdán jön a hatósági emberke nyomás próbázni és átvenni. a helyreállítás még csak ez után kezdõdik részemrõl..<#zavart2>#zavart2> 25.-én kezdek dolgozni, majd felhívlak a központból...
Csak a WAV peregjen
végeztél? mikor lehet átvenni a munkát?<#vigyor>#vigyor>
Play it loud!!
Play it loud!!
Cliff Wedge (2009)- Back To The 80's
01. Touch Me (03:23)
02. I Open Up My Eyes (03:42)
03. Survive (03:24)
04. No One Like U (03:45)
05. Only One Day (03:38)
06. Down Down (02:41)
07. Go Go Yellow Screen (03:33)
08. Finally (03:36)
09. Love At First Sight (03:39)
10. Angel Eyes (03:45)
11. Is This A Game (03:32)
12. Never Gonna Give U Up (Feat. Vasso) (04:07)
http://depositfiles.com/files/km38gok99
NOUVEAU RICHE '' Pink Trash '' 2007
http://depositfiles.com/files/a8ccfs3cf
Még keresem a mintadarabot, volt valahol egy nagyon rossz minõségû zeném, bemutatónak viszont jó volna, csak hogy tudjam/tudjuk, mirõl van szó .... a probléma az, hogy régi DVD lemezeken van a gyûjtemény, s azokat egy szomszéd barát házkutatásos incidensénél olyan sikeresen eldugtam a hülye nagy házamban, hogy azóta sincs meg, de még dolgozom az ügyön <#vigyor2>#vigyor2>
Ami jó csak van az életben , az vagy erkölcstelen , vagy törvényellenes , vagy hízlal .
Ami jó csak van az életben , az vagy erkölcstelen , vagy törvényellenes , vagy hízlal .
Mindenesetre nem vagy semmi, hogy ez is eszedbejutott.
Én filóztam rajta, hogy anno milyen hegedûs zenék voltak, de nekem semmi sem jutott az eszembe.
De ez nem ebbe a topikba való...
imo :) science fiction is science fact
Nekem sajnos ötletem sincs, de vannak itt olyanok, akik tuti képben vannak ezt az idõszakot illetõen. Pl. fülcsi vagy musichunter.
Elõre is elnézést kell kérnem, mert én csak letölteni szotam tõletek, nem tudok igazám feltölteni, már nemigen emlékszem a számok címeire, így csak nagy ostoba szemekkel nézek, mikor valakirõl, valamilyen együttesrõl beszélgettek.
Csak azt szeretném kérdezni, hogy ki emlékszik azokra a számokra, amiket a disco hõskorában pörgõs, disco stílusban adtak elõ, méghozzá hegedûvel. 70-es évek vége, 80-as évek eleje. Talán a Princess 5-10 évvel ezelõtti zenéje hasonlít hozzá.
Ha tudna valaki segíteni, kik voltak õk, hogy rákereshessek itt-ott, vagy ha még fel is töltené, roppant hálás lennék.
Nem túl sok számra emlékszem, talán 4-5 lehetett, mégis fontos volna, nosztalgiázni jól esik idõnként <#vigyor2>#vigyor2>
Elõre is köszönöm!
Ami jó csak van az életben , az vagy erkölcstelen , vagy törvényellenes , vagy hízlal .
Hááááááát a régebbi lemezei jobbak az már bisztos!
<#rinya>#rinya><#rinya>#rinya><#rinya>#rinya>
És arról a bizonyos Outside the Inside (2005) lemezrõl sem tetszett semmi.
Én akkor szerettem, amikor még Divine-nak, Flirts-nek írt zenéket. Meg voltak persze szóló számai is, na azok is marha jól voltak. Sõt van egy pár együttes, aminek õ csinálta a zenéjét, abban is remekelt.