NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#4419
Sziasztok!Vision Talk - Dirty Mixed Disco (2010)
Lacinak külön ajánlom,és további jó nyaralást<#wave><#wave>
Dina Tankar (Extended Mix)
I Wish (2010 Version)
Confession (Extended Mix)
Lost in a Haze (Different Structure Edit)
Stay (Sound Edited Version)
I Could Be the One (Different Sound Edit)
Flowers on the Moon (Extended Mix)

Ripped By neX in 320kbit
http://rapidshare.com/files/414278477/Vision_Talk_-_Dirty_Mixed_Disco.rar

okiland
#4417
Sajnos csak itt és ilyen minõségben találtam csak meg.
Amennyiben valakinek meglenne jobb minõségben, ez tegye közzé. <#worship>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

okiland
#4416
Sziasztok!

2010-ben is készül még fülbemászó nóta:

Eliza Doolittle - Pack Up

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#4415
Szia!
Köszi az albumot már kerestem.Van rajta egy pár nóta ami még nincs meg.
Majd 3 hétig nem volt netem így lesz mit átnéznem.
kaposi1
#4414

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#4413
Sziasztok!<#wave>

Nyaralás elsõ része letudva.
Sajnos net elérhetõség nem volt ezért nem is tudtam belenézni a topikba.
Majd átnézem hogy mi is történt a távollétemben.

Gyanítom hogy kicsit kevesebb idõm lesz a fórumokra mint eddig mert egy gyönyörûséges kutyussal tértünk haza aki máris elvarázsolta a családot.<#szeret>
De azért igyekszem ide is koncentrálni.<#wink>



Disco Digitale - From Mir To You(38.93 M😎
Download

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4412
Köszönöm éek a lehetõséggel!<#wave><#eljen>

#4411
"akkoriban, amikor ezek a számok mentek, a bambi volt a menõ!Késõbb jött a szõlõ Márka!"

Mijen igazad van.....

De ez már történelem.

#4410
Elnézést, ezt sokszor elfelejtem - pass: rics78
<#szomoru1>

#4409
Hellóka! <#wave>
Hátha valakinek érdekes ez az album - már csak Ryan Paris "Fox mix"-e miatt is.
Info: tracklista

Letölt!: New Italian Pop - 2CD ZYX Music (Megaupload)

#4408
Ha esetleg még érdekel valakit errõl a linkrõl le lehet tölteni Bobby Orlando 2010-es új albumát teljes egészében ( 320 kbps ).
http://rapidshare.com/files/413728080/Bobby_O_-_Bright_Nothing_World__Album___bobby_orlando__2010.rar
#4407
Nem is arról szól a dolog, hogy ki mit iszik, a jó hangulat a lényeg ...<#vigyor2>

Ami jó csak van az életben , az vagy erkölcstelen , vagy törvényellenes , vagy hízlal .

#4406
De nagyon szuper!!!!!!! .... hallottam ezt annak idején, talán sokszor is, ki tudja, csak akkor még Tesla 100-as gépem volt, s néha megpróbáltam a szabadkai /91,5??/ rádióból lenyúlni, menteni számokat, esetenként átmenni a határon, bevásárolni, hétvégen a disco-ban pedig ropni rá egyet .... szép kis idõk voltak, ma már csak nosztalgiázok ....

Köszönöm szépen, nem kis meló lehetett ezt elõbányászni, valószínûleg a halom alján lehetett, poros cd-k között, de nagyon köszönöm, hogy sikerült, ez nagyon fontos volt nekem, ha én is tudok valamit segíteni neked, csak szólj, bár én inkább filmekben vagyok erõs, azt hiszem ...

Szép napot, jó éjszakát!

Ami jó csak van az életben , az vagy erkölcstelen , vagy törvényellenes , vagy hízlal .

#4405
Ugye hogy ugye, milyen kis baba zenék voltak akkor, csak az a fõ baj, hogy nehéz felkutatni, szerencsére vannak itt olyan profik, akik emlékeznek, s tán' meg is van nekik, ezért szeretek itt olvasgatni és esetenként töltögetni, amit nagyon köszönök a többieknek is ... <#worship>

Ami jó csak van az életben , az vagy erkölcstelen , vagy törvényellenes , vagy hízlal .

#4404
Egyébként ajánlom a figyelmetekbe ebbõl a korból -na jó, kicsit korábbról - a 80-asban a hHunters "Jánosát", meg a másik Hunters számot.
Ezt is lehet porolni, keltezés 1966.

#4403
Nos! Szétnéztem a ládafiában (vinyón), azitán - hála Vaskó Ferinek 80-as topic - tálaltam valamit, ami kicsit átmagyaritított elnevezéssel, de a Hunters Get up, get down címû száma lehet! Ugyanaz a stílus, elõször azt hittem, a szám is ugyanaz A címe lehet, nem az, amit adtam neki, de ez a refrénje.Hunters - Get up, get down
Minõség 192-es.
A sört nem szeretem, akkoriban, amikor ezek a számok mentek, a bambi volt a menõ!Késõbb jött a szõlõ Márka!

#4402
Én 1 kis gyümölcs párlatot ajánlok fel.....<#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1><#eljen>

#4401
Hú a mindenit!

Tényleg de nagy múzik volt bár most sem rossz!

Szólok a kollégáknak hátha valakinek a láda mélyén esetleg ott porosodik 1-2 múzik .(kicsi esély rá de kitudja )

#4400
Le is jött, nagyon köszönöm, kár hogy csak egy van belõle, de ez is nagy szó ilyen régi csapatnál.

Jövök egy szatyor sörrel ... <#worship>

Ami jó csak van az életben , az vagy erkölcstelen , vagy törvényellenes , vagy hízlal .

#4399
Örülök, hogy sikerült mgtaálni a számot.
Csak ez az egy szám van egy maszek retro disco válogatáson.
Hunter: Rock on

#4398
Természetesen mindenkinek köszönöm a segítõ szándékot, a többi ötletet is megnézem, elképzelhetõ, hogy azok is tetszenek majd, a hasonló stílus nagyon bejön ....

Ami jó csak van az életben , az vagy erkölcstelen , vagy törvényellenes , vagy hízlal .

#4397
Húúúú de király vagy, õ az!!!!!

De jó volt végig hallgatni! Kamaszkorom kedvenc zenéje<#vigyor2>

Ha valahova fel tudnád tölteni, amid van /nem tudom mennyi számuk, albumuk volt/, roppant hálás lennék, bármilyen minõségben létezik. Elõre is köszönöm<#worship><#worship>

Hiába, tudtam én, hogy itt profik vannak .... végre tudom, hogy kik is õk, igencsak 3 évtizede volt már <#nevetes1>,

Ami jó csak van az életben , az vagy erkölcstelen , vagy törvényellenes , vagy hízlal .

#4396
Majd ha hazajön a gazda, legfeljebb törli a sok off-ot.<#nevetes1>
De a 80-asban van egy dal neki is, egy orosz mulatós!<#eljen>

#4395
128-ban van csak, ha kell.

#4394
Nem ezt keresed véletlenül?
Réginek régi, hegedû, stb.:

#4393
Idáig én is eljutottam...<#nemtudom><#guluszem1><#guluszem1><#guluszem1>

#4392
Én még keresgélek .....nem könnyû igy ennyi infóval átmézni 1.5Tb múzikot


Hátha..<#guluszem1><#conf><#nemtudom><#wave>

Wind 67
#4391
Szeja Papa,

jövõ hét szerdán jön a hatósági emberke nyomás próbázni és átvenni. a helyreállítás még csak ez után kezdõdik részemrõl..<#zavart2> 25.-én kezdek dolgozni, majd felhívlak a központból...

Csak a WAV peregjen

#4390
Sziasztok!<#integet2>
shirak
#4389
szewa Wind<#wave>
végeztél? mikor lehet átvenni a munkát?<#vigyor>

Play it loud!!

Wind 67
#4388
CHARLIE DANILES-THE DEVIL WNET DOWN TO GEORGIA 1979

Csak a WAV peregjen

shirak
#4387
korabban kerestek mar parszor zenet ehhez hasonlo leirassal, 1-2 alkalommal Thembi-Love me forever volt a nyero. <#wave>

Play it loud!!

#4386
Sziasztok!<#integet2>

Cliff Wedge (2009)- Back To The 80's
01. Touch Me (03:23)
02. I Open Up My Eyes (03:42)
03. Survive (03:24)
04. No One Like U (03:45)
05. Only One Day (03:38)
06. Down Down (02:41)
07. Go Go Yellow Screen (03:33)
08. Finally (03:36)
09. Love At First Sight (03:39)
10. Angel Eyes (03:45)
11. Is This A Game (03:32)
12. Never Gonna Give U Up (Feat. Vasso) (04:07)

http://depositfiles.com/files/km38gok99

#4385
Köszi Sanyo!<#worship> Én is magamévá tettem.

#4384
Itt már kiöregedtem a piercing-bõl. Ki sem tudom mondani.<#smile>

#4383
Én nem ismertem, de van rajta olyan, ami szerintem egész jó zene:

NOUVEAU RICHE '' Pink Trash '' 2007

http://depositfiles.com/files/a8ccfs3cf

#4382
Szerintem itt nincsen piercing-es fiú.😊

#4381
Köszi Sanyo71!<#eljen>
#4380
Remélem, itt csak nem piercing-es fiúk szaladgálnak az egylemezes együtteseket keresve<#nyes>

Még keresem a mintadarabot, volt valahol egy nagyon rossz minõségû zeném, bemutatónak viszont jó volna, csak hogy tudjam/tudjuk, mirõl van szó .... a probléma az, hogy régi DVD lemezeken van a gyûjtemény, s azokat egy szomszéd barát házkutatásos incidensénél olyan sikeresen eldugtam a hülye nagy házamban, hogy azóta sincs meg, de még dolgozom az ügyön <#vigyor2>

Ami jó csak van az életben , az vagy erkölcstelen , vagy törvényellenes , vagy hízlal .

#4379
Cimbi, engem abszolút nem zavar, hogy itt tetted fel a kérdést. Végül is, lehet, hogy pont egy italoõrült fogja tudni a megoldást.😊

#4378
Lehet hogy nem is jó topikban tettem fel a kérdést, nem feltétlen italo stílusú, rokizni szoktak rá, már ugye régebben, csak gondoltam, hogy itt ismeritek esetleg , igencsak õsrégi .... mint én 😊)))

Ami jó csak van az életben , az vagy erkölcstelen , vagy törvényellenes , vagy hízlal .

#4377
Ez is marha nagy zene volt, de szerintem a cimbi nem erre gondolt, mert õ több számról beszél.

Mindenesetre nem vagy semmi, hogy ez is eszedbejutott.
Én filóztam rajta, hogy anno milyen hegedûs zenék voltak, de nekem semmi sem jutott az eszembe.

Musachy
#4376
Nekem a hegedûrõl ez jut eszembe: Amati - Are You In The Mood For Bach Tonight?


De ez nem ebbe a topikba való...

imo :) science fiction is science fact

#4375
Szia!

Nekem sajnos ötletem sincs, de vannak itt olyanok, akik tuti képben vannak ezt az idõszakot illetõen. Pl. fülcsi vagy musichunter.

#4374
Sziasztok!

Elõre is elnézést kell kérnem, mert én csak letölteni szotam tõletek, nem tudok igazám feltölteni, már nemigen emlékszem a számok címeire, így csak nagy ostoba szemekkel nézek, mikor valakirõl, valamilyen együttesrõl beszélgettek.

Csak azt szeretném kérdezni, hogy ki emlékszik azokra a számokra, amiket a disco hõskorában pörgõs, disco stílusban adtak elõ, méghozzá hegedûvel. 70-es évek vége, 80-as évek eleje. Talán a Princess 5-10 évvel ezelõtti zenéje hasonlít hozzá.

Ha tudna valaki segíteni, kik voltak õk, hogy rákereshessek itt-ott, vagy ha még fel is töltené, roppant hálás lennék.

Nem túl sok számra emlékszem, talán 4-5 lehetett, mégis fontos volna, nosztalgiázni jól esik idõnként <#vigyor2>

Elõre is köszönöm!

Ami jó csak van az életben , az vagy erkölcstelen , vagy törvényellenes , vagy hízlal .

#4373
Látom neked mégjobban nem tetszett. Nekem csak 1 sírós fejem volt.<#wink>

#4372
Köszi a gyorssegítséget!

Hááááááát a régebbi lemezei jobbak az már bisztos!

<#rinya><#rinya><#rinya>

#4371
Valahogy nekem is ez a véleményem.

És arról a bizonyos Outside the Inside (2005) lemezrõl sem tetszett semmi.

Én akkor szerettem, amikor még Divine-nak, Flirts-nek írt zenéket. Meg voltak persze szóló számai is, na azok is marha jól voltak. Sõt van egy pár együttes, aminek õ csinálta a zenéjét, abban is remekelt.

Dióka
#4370
reméljük a lemezen nem torzít majd így,mint az állat. <#kacsint>
a 2005-ös lemeze is elég kesze-kusza volt, volt rajta 2-3 értelem,a többit nem is tudom minek nevezzem.