NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#4469
Sziasztok!
Marc Fruttero - Disco Sylvia egy más verzió!
http://www.multiupload.com/J1IICG6UXK
okiland
#4468
Szia Laci!

Miért, Én ezt feltöltöttem már? <#nyes><#awink>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#4467
MENTION - Strange World (2008)
TRACK LIST:
A Strange World
B Strange World (Instrumental)
http://rapidshare.com/files/382109247/MSW2008.rar
Password: mention2008

\"Kertváros: Próbálj valami olyat tenni, amit a szomszédod nem vesz észre. Ha sikerül: csodát tettél.\" (Vavyan Fabble)

#4466
Sziasztok!
Szeretném kérni a következõ maxikat:
Savage - Twothousandnine
Monika Novak - Lane Of My Life / I Want You Back
Monika Novak - Living On The Run / Lovely Witch
üdv és köszi

\"Kertváros: Próbálj valami olyat tenni, amit a szomszédod nem vesz észre. Ha sikerül: csodát tettél.\" (Vavyan Fabble)

kaposi1
#4465
Szép jó reggelt!

Régóta kerestem ,most véletlenül belebotlottam.<#taps>

Marc Fruttero - Nineteen Eighties Songs .mp3 (14.16 M😎

Download <#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#4464

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4463
Köszönöm már csurognak lassan lefelé!<#integet2><#integet2>

#4462
Szia Lervi!

Van 1 -2 pótolni való még!<#eljen><#nevetes1>

kaposi1
#4461
Minden a legnagyobb rendben.
<#worship><#szeret><#szeret>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Codigoro
#4460
Helló!

Volt - 4413 Laci úr által és már én is feltoltam 4115- ben wav-ban<#eljen>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

lervi
#4459
Disco Digitale - From Mir To You (Demo) (3:57)

ez már volt itt???

lervi
#4458
szia Lacim!
kutyussal minden rendben????

lervi
#4457
cimbi látom le vagy maradva kicsit ezekkel a régi dolgokkal!
erõsíts bele a gyüjtögetésbe! <#wave>

kaposi1
#4456
Szevasz Cimbora!<#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

lervi
#4455
sziasztok szép estét!

kaposi1
#4454
Keresd a 80-as években.
Ajánlom az Okiland nevû felhasználó feltöltését.<#taps>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4453
STAY - MARX AND SPENCER!

Ezt keresném akkor

kaposi1
#4452
Tudod hogy ez így nagyon kevés.
Nálam WhereIsIt-ben 239 találat erre.
Szóval kissé több infó kellene.
Milyen stílus, kb mikori, férfi vagy nõ, esetleg együttes játssza?

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4451
Szépnapot mindenkinek!

Keresek 1 múzikot...Csak a elõadó neve nen ugrik be mos amikor 4436-os hozzászólást nézem akkor ugrott be ,hogy hoppá én is keresek 1 számot .Hát nem ez az.
Szóval a szám címe Stay !!! elõadó sajnos nem tudom .Végignéztem a listáimat ..van benne ijen címmel de nem az amit keresek.( végig hallgattam mindegyiket )Kazettán megvolt igaz csak darabban.

Ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném!

<#worship><#worship><#worship>

Italo carlos
#4450

<#integet2>

kaposi1
#4449
Na ezt az önállóságot már szeretem.<#nevetes1>
Amúgy nagyon jó ez a zene, szeretem.
Köszi a maxit!<#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Italo carlos
#4448

Bocsánat jobban körbe kellet volna néznem <#vigyor2>



01- Dream Extended Mix
02- Dj Mahay Mix
03- i-M@T Extended Remix
04- Dj-Evil Extended Remix
05- Dream Radio Mix
06- i-M@T Radio Remix
07- Dj-Evil Radio Remix

(320)

http://rapidshare.com/files/369560017/OrioN_-_Sueno__2010_.rar

Italo carlos
#4447

egyik verzió sincs meg ..... <#shakehead>

kaposi1
#4446
Ez megvan?

13 - Orion - Sueno (I -Mat Fm Cut Remix)

Egyébként az ilyen új Italoknak rics 78 a beszállítója.<#taps>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#4445
Olvastátok?<#eljen>

Kedves Fórumozó!

2010. augusztus 27-én és 28-án az esti órákban (22:00 után) 2-4 órás üzemkiamardás várható.
Az üzemkimaradás alatt a szervereinket korszerûsítjük, illetve a fórum adatszerkezetét konvertáljuk korszerûbb strukturába, amelynek köszönhetõen a fórum várhatóan jelentõsen felgyorsul.

Türelmedet és megértésedet köszönjük.

Az üzemeltetõk

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Italo carlos
#4444

Sziasztok!




Orion-Sueño (Dream Extended Mix) 5:52

ez a verzió érdekelne .... sehol nem találom neten köszönöm aki tud segíteni...

http://www.discogs.com/OrioN-Sueño/release/2092109

kaposi1
#4443
Sziasztok!<#wave>

Sajna ez a verzió egyenlõre csak ilyen minõségben.

Vision Talk - Wave my last goodbye (spacesound version)


Download

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4442
Üdv!

Olegris - Stop (vocal + instrumental)

http://rapidshare.com/files/415328447/Olegris_-_Stop.rar

#4441
Ebben teljesen egyetértünk!<#integet2>

kaposi1
#4440
<#eljen>Számomra megunhatatlan.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4439
Na most mindjárt meg is hallgatom, ha vége van az Eagles-nak.<#smile>

#4438
Volt bizony, és marha nagy zene!
Laci Neked tudom is, hogy az egyik kedvenced.<#wink>

Persze nem baj, ha többször szerepel a jó!<#integet2>

kaposi1
#4437
Szia!
Ha csak nem lossless akkor már volt nálunk párszor.<#wave>
Bár csak az lenne.<#sir>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#4435
Persze.
Én nem használok semmilyen progit a könyvjelzõk mentésére.
Könyvjelzõk/Könyvjelzõk kezelése/Importálás és mentés.
Ennyi kell semmi több.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4434
És megjavult a#4431??
kaposi1
#4433
Már megoldottam egy Könyvjelzõk importálásával.<#taps>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4432
Jáááá---de baró lett---<#felkialtas>velem is elõfurdult...szörnyû..
'1'mentsd le a könyvjelzõid..én a mozbackup nevû progit használom..
'2'-telepitsd újra a firefoxod.
'3'majd a mentett könyvtárlistád visszatöltöd az elõbb említett progival..
kaposi1
#4431
Szia!

Letöltöttem a progit, érvényesítettem ,engedélyeztem neki amit csak akart, igaz nem lett jobb egyenlõre viszont az sg oldalam most ilyen kopasz lett!<#hehe><#falbav>
Na most ezt hol teszem vissza normális kinézetûvé.<#fejvakaras>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4430
Laci,ha jól tudom win7-et használsz..Nálam is megjelent egyszer ez a probléma..Nekem megoldotta az Ashampoo Winoptimizer 2009 + Serial azóta<#eljen>
kaposi1
#4429
Szia Joci!

Hát pedig hiába vagyok itthon de nem érek rá sajna.
Fõ elfoglaltságomat a kutya adja, de valószínû hogy hétvégéig még a gépem is újra kell telepítenem mert semmi alkalmazás mellett 100%-on megy a PCU!<#falbav>
Már próbáltam minden általam ismert megoldást de sajna nem tudom megoldani.
már bekapcsolni sincs kedvem a gépet mert csak vánszorog.
Pedig mennyire utálok mindent elölrõl kezdeni.<#sir>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

trexxhunter
#4428
nehogy már mais csak 1 hozzászólás legyen... :-)

kaposi1
#4427
Sziasztok!

Sajna kissé uborkaszezon van, de lesz ez még másképp is!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

micuko69
#4426

Ájlavjú Béby!

Codigoro
#4425
Üdv!<#wave>
Több hónapja vadászom - meglett - megosztom.

Még ebben a verzióban is az eddigi legfülbemászóbb nóta számomra ebbõl a dallamvilágból 2010-ben.<#vigyor2><#hawaii>

SOUL BLACK vs. Codigoro - You're Mine ( Siluro Mix )

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#4424
Upsz!
Biztos igazad van,de a Sándor Matyinak nem ez volt szintén a zenéje???<#fejvakaras>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4423
Juan Martinez And C.C. Catch
#4422
Sziasztok!
Inkább a "Volt egyszer egy vadnyugat".A zene az gyönyörû meg a másik dal is a Volerao.
kaposi1
#4421
Köszi a dupla albumot bizony hogy találtam benne nekem tetszõ zenéket.
<#wow1><#worship>

MARIO BISCHIN - Special zenéjét már sokszor hallottam különbözõ forrásokból,de nem tudtam a címét.
Most hogy lehullott róla a titok már be tudtam szerezni egy pár verzióban.<#taps>

A "Sándor Mátyás" zenéje pedig fantasztikusan szép szám.<#szeret>
Bár nem is értem mit keres egy ilyen válogatáson?
<#csodalk>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#4420
Szia!<#wave>

Köszönöm szépen a jókívánságokat,na és persze a Vision Talk-ot!<#worship><#worship>
És most köszönném meg a Revelation Mix-et és a Dance & Disco DJ's Mix by DJ El Diablo & DJ Siamruz-t is!
Nagyon jó mindegyik.<#finom><#integet2>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (: