NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Marc Fruttero - Disco Sylvia egy más verzió!
http://www.multiupload.com/J1IICG6UXK
Miért, Én ezt feltöltöttem már? <#nyes>#nyes><#awink>#awink>
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
TRACK LIST:
A Strange World
B Strange World (Instrumental)
http://rapidshare.com/files/382109247/MSW2008.rar
Password: mention2008
\"Kertváros: Próbálj valami olyat tenni, amit a szomszédod nem vesz észre. Ha sikerül: csodát tettél.\" (Vavyan Fabble)
Szeretném kérni a következõ maxikat:
Savage - Twothousandnine
Monika Novak - Lane Of My Life / I Want You Back
Monika Novak - Living On The Run / Lovely Witch
üdv és köszi
\"Kertváros: Próbálj valami olyat tenni, amit a szomszédod nem vesz észre. Ha sikerül: csodát tettél.\" (Vavyan Fabble)
Régóta kerestem ,most véletlenül belebotlottam.<#taps>#taps>
Marc Fruttero - Nineteen Eighties Songs .mp3 (14.16 M😎
Download <#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Van 1 -2 pótolni való még!<#eljen>#eljen><#nevetes1>#nevetes1>
<#worship>#worship><#szeret>#szeret><#szeret>#szeret>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Volt - 4413 Laci úr által és már én is feltoltam 4115- ben wav-ban<#eljen>#eljen>
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
erõsíts bele a gyüjtögetésbe! <#wave>#wave>
Ajánlom az Okiland nevû felhasználó feltöltését.<#taps>#taps>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ezt keresném akkor
Nálam WhereIsIt-ben 239 találat erre.
Szóval kissé több infó kellene.
Milyen stílus, kb mikori, férfi vagy nõ, esetleg együttes játssza?
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Keresek 1 múzikot...Csak a elõadó neve nen ugrik be mos amikor 4436-os hozzászólást nézem akkor ugrott be ,hogy hoppá én is keresek 1 számot .Hát nem ez az.
Szóval a szám címe Stay !!! elõadó sajnos nem tudom .Végignéztem a listáimat ..van benne ijen címmel de nem az amit keresek.( végig hallgattam mindegyiket )Kazettán megvolt igaz csak darabban.
Ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném!
<#worship>#worship><#worship>#worship><#worship>#worship>
Amúgy nagyon jó ez a zene, szeretem.
Köszi a maxit!<#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Bocsánat jobban körbe kellet volna néznem <#vigyor2>#vigyor2>
01- Dream Extended Mix
02- Dj Mahay Mix
03- i-M@T Extended Remix
04- Dj-Evil Extended Remix
05- Dream Radio Mix
06- i-M@T Radio Remix
07- Dj-Evil Radio Remix
(320)
http://rapidshare.com/files/369560017/OrioN_-_Sueno__2010_.rar
13 - Orion - Sueno (I -Mat Fm Cut Remix)
Egyébként az ilyen új Italoknak rics 78 a beszállítója.<#taps>#taps>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Kedves Fórumozó!
2010. augusztus 27-én és 28-án az esti órákban (22:00 után) 2-4 órás üzemkiamardás várható.
Az üzemkimaradás alatt a szervereinket korszerûsítjük, illetve a fórum adatszerkezetét konvertáljuk korszerûbb strukturába, amelynek köszönhetõen a fórum várhatóan jelentõsen felgyorsul.
Türelmedet és megértésedet köszönjük.
Az üzemeltetõk
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Sziasztok!
Orion-Sueño (Dream Extended Mix) 5:52
ez a verzió érdekelne .... sehol nem találom neten köszönöm aki tud segíteni...
http://www.discogs.com/OrioN-Sueño/release/2092109
Sajna ez a verzió egyenlõre csak ilyen minõségben.
Vision Talk - Wave my last goodbye (spacesound version)
Download
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Olegris - Stop (vocal + instrumental)
http://rapidshare.com/files/415328447/Olegris_-_Stop.rar
Laci Neked tudom is, hogy az egyik kedvenced.<#wink>#wink>
Persze nem baj, ha többször szerepel a jó!<#integet2>#integet2>
Ha csak nem lossless akkor már volt nálunk párszor.<#wave>#wave>
Bár csak az lenne.<#sir>#sir>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Én nem használok semmilyen progit a könyvjelzõk mentésére.
Könyvjelzõk/Könyvjelzõk kezelése/Importálás és mentés.
Ennyi kell semmi több.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
'1'mentsd le a könyvjelzõid..én a mozbackup nevû progit használom..
'2'-telepitsd újra a firefoxod.
'3'majd a mentett könyvtárlistád visszatöltöd az elõbb említett progival..
Letöltöttem a progit, érvényesítettem ,engedélyeztem neki amit csak akart, igaz nem lett jobb egyenlõre viszont az sg oldalam most ilyen kopasz lett!<#hehe>#hehe><#falbav>#falbav>
Na most ezt hol teszem vissza normális kinézetûvé.<#fejvakaras>#fejvakaras>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Hát pedig hiába vagyok itthon de nem érek rá sajna.
Fõ elfoglaltságomat a kutya adja, de valószínû hogy hétvégéig még a gépem is újra kell telepítenem mert semmi alkalmazás mellett 100%-on megy a PCU!<#falbav>#falbav>
Már próbáltam minden általam ismert megoldást de sajna nem tudom megoldani.
már bekapcsolni sincs kedvem a gépet mert csak vánszorog.
Pedig mennyire utálok mindent elölrõl kezdeni.<#sir>#sir>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Sajna kissé uborkaszezon van, de lesz ez még másképp is!<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Remélem befér ide: Velile and Safri Duo - Helele (Safri Duo single mix)
Ájlavjú Béby!
Több hónapja vadászom - meglett - megosztom.
Még ebben a verzióban is az eddigi legfülbemászóbb nóta számomra ebbõl a dallamvilágból 2010-ben.<#vigyor2>#vigyor2><#hawaii>#hawaii>
SOUL BLACK vs. Codigoro - You're Mine ( Siluro Mix )
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Biztos igazad van,de a Sándor Matyinak nem ez volt szintén a zenéje???<#fejvakaras>#fejvakaras>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Inkább a "Volt egyszer egy vadnyugat".A zene az gyönyörû meg a másik dal is a Volerao.
<#wow1>#wow1><#worship>#worship>
MARIO BISCHIN - Special zenéjét már sokszor hallottam különbözõ forrásokból,de nem tudtam a címét.
Most hogy lehullott róla a titok már be tudtam szerezni egy pár verzióban.<#taps>#taps>
A "Sándor Mátyás" zenéje pedig fantasztikusan szép szám.<#szeret>#szeret>
Bár nem is értem mit keres egy ilyen válogatáson?
<#csodalk>#csodalk>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Köszönöm szépen a jókívánságokat,na és persze a Vision Talk-ot!<#worship>#worship><#worship>#worship>
És most köszönném meg a Revelation Mix-et és a Dance & Disco DJ's Mix by DJ El Diablo & DJ Siamruz-t is!
Nagyon jó mindegyik.<#finom>#finom><#integet2>#integet2>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (: