NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
http://www.hypermusic.ch/mp3/mp_cowSong_0804_20_short.mp3
\"Kertváros: Próbálj valami olyat tenni, amit a szomszédod nem vesz észre. Ha sikerül: csodát tettél.\" (Vavyan Fabble)
Itt a gépemen változatosság kedvéért az Evolution version van meg. (4:31) <#smile>#smile>
Nekem special nem volt eddig meg ez a zene.Köszönöm!<#worship>#worship>
Peter Arcade - Into Marta's Eyes (Flashback First Version)6:48
vagy
Peter Arcade - Into Marta's Eyes (Future Disco Mix)6:34
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Egyébként nálam is az eredeti, 3 perces a nyerõ.<#eljen>#eljen>
ez lesz az, köszi! Még mindíg sztem a 3 perces verzió a legjobb, csak rövid. De kell ez a remix is a kollekcióba.
Thx!
07 Peter Arcade - Bodies (Flashback Ver).mp3 (8.02 M😎
Download<#finom>#finom>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Szerintem nekem otthon megvan egy hosszabb változat is. Majd este megnézem, de biztos addig más is fel tudja pakolni.
Szerintem Fülcsinek van egy rakás Flirts-e.
Ez még mindíg csak rövidben van meg nekem, igaz az a legjobb verzió.
Szóval ez van meg:
De van egy bakelit kiadvány amin van remix hosszúban, ez:
Discogs
Szerintem ez lehet a remix:
Szóval esetleg megvan valakinek a hosszú verzió? Nagyon örülnék neki!
Amit kitettem linket rádiót Minden kedden 19.00-tól kb 24:00 ig van.
Elnézést hogy nem irtam oda.
New Italo Vinyl
A Human League dallama és szövege is teljesen más.
Azért érdekelt a dolog, mert volt idõ amikor sokan nekiugrottak ennek a HL dalnak.
Például, egy másik totyikon általam rommá szidott Mandy Smith is.
Felixet nem vágom ki...
New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0
De Human League-nak is volt ilyen száma, nem?
Meghallhattam a dalt...
Valóban semmi köze a Human League-hez.
Egy tipikus '90-es évek közepérõl származó nóta.
New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0
Nem.Ez Savage,ha jól emlékszem '94-es dala.
Igen okikám, tegnap este szedegettem le, de még nem hallgattam meg. Szeretem a zenéjüket.
Ez a "Don't You Want Me" az 1981-es Human League dal átirata?
New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0
Mixed by Dj-Ripper
23rd underpass - sometimes (extended version)
23rd underpass - you'll never know (extended version)
galaxy hunter - we came from space (earth version)
savage - twothousandnine (italomax version)
galaxy hunter - black celebration (earth version)
mention - strange world (vocal version)
fred ventura - when i let you down (extended version)
bruno mosti - zero gravity (extended version)
mr zivago - russian paradise (dance version)
eddy huntington - love for russia (ruble version)
stage - i can't get you out of my mind (dance version)
monika novak - living on the run (vocal version)
monika novak - lovely witch (vocal version)
buckingham palace - give me your name (extended version)
jimmy mc foy - do you believe (vintage mix)
george aaron - fear (vocal version)
ken laszlo - dancing together (vocal version)
swan - shining star (vocal version)
paul parker - don't stop (hi nrg remix)
2 get her - japanese girl (vocal version)
http://tinyurl.com/3xwf66z
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ugyanis ez egy Fantasztikusan jó élõ kívánságmûsor jellegû rádió!
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Italian Vocals - Don't You Want Me
Label😛laneta Mix Records (Spain)
Catalog#😛LAMIX.006
Format:CD, Single
Country:Spain
Released:2008
Genre:Electronic
Style:Euro House, Italodance
Quality: 320 kbps
Tracklist
1 Don't You Want Me (Nick Eastman Radio Remix) 3:46
2 Don't You Want Me (Nick Eastman Extended Remix) 5:36
3 Don't You Want Me (DJ Cala Remix) 4:45
4 Don't You Want Me (Italo Mix) 4:34
Remix - DJ Cala (tracks: 3) , Nick Eastman (tracks: 1, 2)
Written By - D. Bonaventura , Roberto Zanetti
Download
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
akkor mostan mi is van!
Inkább mondjuk azt hogy jelenleg pang egy kicsit.
Az sokkal barátságosabb.<#eljen>#eljen>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
1., Láttam megköszönted a Radiorama-t. Szívesen!
2., Én ma a 80-as topikban voltam (fõleg).
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Vagy mindenki nyaral még?<#integet2>#integet2>
Nem tudom, hogy a többiek már segítettek-e.
Most mindenesetre ezt feltöltöttem Neked:
Savage-Twothousandnine (Italo Radio)
http://www49.zippyshare.com/v/3139970/file.html
New Italo Vinyl
Találtam:
Kim Wilde - Come Out And Play (2010)
1. King Of The World
2. Lights Down Low
3. Real Life
4. Greatest Journey - Kim Wilde duet with Glenn Gregory
5. I Want What I Want
6. Love Conquers All - Kim Wilde with Nik Kershaw
7. Hey! You!
8. Suicide
9. This Paranoia
10. Loving You More
11. Get Out
12. My Wish Is Your Command
13. Jessica
http://hotfile.com/dl/65386824/99d11f7/KW.rar.html
Én a First és a Second Albumig bírtam követni a munkásságukat.
New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0
Egyébként ha valakinek van hozzá kitartása csak tessék tessék.
Radiorama - Discography (33 CD releases) 1986-2007
320 mp3
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
A 90-es fórumba ígértem Zalrobtonak egy zenét, de még megtoldottam párral.
Ha nem gond.... <#nyes>#nyes>
Radiorama - It's A Lonely Wait
Radiorama - Like An Angel
Axel Force meets Radiorama - Nothing Can't Keep Me From You
Radiorama - 'Cause The Night
Radiorama - P.a.s.s.i.o.n '2002
Radiorama - Ninna Ninna Oh
Radiorama - Love Of My Life
Radiorama - Touch Me Now
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Én is csak azt tudom mondani amit már te is említettél.
A te fórumodba én sem találom fel magam, mert számomra teljesen ismeretlen terület.
Ott meg én kapkodom a fejem az elõadók nevét hallva.
De a lényeg hogy mindig szívesen látott vendég vagy nálunk.<#wave>#wave>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Persze hogy beillik.
Mivel már régóta ugyan ezzel a bitrátával bent is van.<#wink>#wink>
De persze köszi hogy gondoltál rám vele.<#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Pannonos vagyok, és mint tudni lehet õk nem nagyon kultiválják a letöltögetést. Volt idõ amikor sitty-sutty lejöttek a dolgok, de ma már csak gyakorlatilag a Shareplace és a Sharebee-rõl jön le viszonylag gyorsan, de ez is nap- és napszak föggõ.
Valszeg "rájöttek", hogyan tudják távozásra bírni az izgága zene- és filmmániákusokat. Ha pl.: rapidról akarnék free letölteni akkor az kb. 1 Kbps-mal!!! jönne le és a FlashGet sem tudja megkönnyíteni a dolgomat.
Sok esetben marad a torrent, mert az kicsit gyorsabb és...
Úgy, hogy jól meg kell gondolnom mi az amit lecsoszogtatok...
Igy ebben a pillanatban csak a "bomba biztos" dolgokba megyek bele. Ráadásul nagy adatforgalom esetén még jobban lelassítanak...
New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0
Soxor Én is csak pislogok, amikor egy-egy elõadó neve megjelenik valamelyik hozzászólásban. Fõleg amikor több reakció is jön rá, hegy ez ilyen meg olyan jó zene. Aztán leszedem, meghallgatom, és eldöntöm, hogy tetszik-e.
Nem mindig.....
De gyöngyszemeket lehet találni mindig.
Csak keresgélni kell olykor-olykor.
... és hinni benne!
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Az a baj, hogy nem nagyon tudok érdemben hozzászólni.
Nem nagyom tudom egyes elõadókról, hogy eszik-e vagy isszák.
Kicsit bõvítenem kell az ismereteimet "Új Generációs Italo" ügyben, mert ez még egyes esetekben belefér az izlésvilágomba.
A "régebbi" fajtájú meg nagytöbbségében rendesen idegesít, de olyan nem nagyon tûnik fel itt, vagy csak nem ismerem fel....
New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0
Ha valakit érdekelne:
Eliza Doolittle - Pack Up (Royal Palms Mix)
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Háát, tényleg nem láttunk mostanában.
Vége a nyárnak, egy kicsit több idõd van?
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.