NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#4519
Matterhorn Projeck - The Cow Song (2008 demo)

http://www.hypermusic.ch/mp3/mp_cowSong_0804_20_short.mp3

\"Kertváros: Próbálj valami olyat tenni, amit a szomszédod nem vesz észre. Ha sikerül: csodát tettél.\" (Vavyan Fabble)

#4518
Én már nem tudom, hogy melyiket tartottam meg.
Itt a gépemen változatosság kedvéért az Evolution version van meg. (4:31) <#smile>

#4517
Szia Laci!
Nekem special nem volt eddig meg ez a zene.Köszönöm!<#worship>
kaposi1
#4516
Melyik verzió?

Peter Arcade - Into Marta's Eyes (Flashback First Version)6:48

vagy

Peter Arcade - Into Marta's Eyes (Future Disco Mix)6:34

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#4515
Igen van.
Az Italo Disco!<#szeret>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4514
Nekem az Into Martas Eyes a kedvencem tõle.<#smile>

#4513
Lacikám, szerintem van jobb zenéje is Peternek. Nem?<#wave>

#4512
Szívesen!

Egyébként nálam is az eredeti, 3 perces a nyerõ.<#eljen>

#4511
helló,
ez lesz az, köszi! Még mindíg sztem a 3 perces verzió a legjobb, csak rövid. De kell ez a remix is a kollekcióba.
Thx!

#4510
Nekem egy ilyen remixem van: http://www24.zippyshare.com/v/1581839/file.html

kaposi1
#4509
Ezt a remek zenét meg hogy a rákba nem ismertem idáig?<#wilting>

07 Peter Arcade - Bodies (Flashback Ver).mp3 (8.02 M😎
Download<#finom>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4508
Szia rics!<#wave>

Szerintem nekem otthon megvan egy hosszabb változat is. Majd este megnézem, de biztos addig más is fel tudja pakolni.

Szerintem Fülcsinek van egy rakás Flirts-e.

#4507
Srácok csak eszembe jutott egy dal - The Flirts - Dancin' medley backwards
Ez még mindíg csak rövidben van meg nekem, igaz az a legjobb verzió.
Szóval ez van meg:


De van egy bakelit kiadvány amin van remix hosszúban, ez:
Discogs
Szerintem ez lehet a remix:


Szóval esetleg megvan valakinek a hosszú verzió? Nagyon örülnék neki!

Dióka
#4506
hát nem ezt, de egy ugyanilyen címû számot.<#nyes>

AeroCool
#4505
Sziasztok!
Amit kitettem linket rádiót Minden kedden 19.00-tól kb 24:00 ig van.
Elnézést hogy nem irtam oda.

New Italo Vinyl

Tyia
#4504
Nem véletlenül kérdeztem Apus...

A Human League dallama és szövege is teljesen más.
Azért érdekelt a dolog, mert volt idõ amikor sokan nekiugrottak ennek a HL dalnak.
Például, egy másik totyikon általam rommá szidott Mandy Smith is.

Felixet nem vágom ki...

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

#4503
De most lehet, hogy valami baromságot mondtam.

De Human League-nak is volt ilyen száma, nem?

#4502
Srácok, ezt énekelte Felix is, nem?

Tyia
#4501
Most már kiváncsi voltam.

Meghallhattam a dalt...
Valóban semmi köze a Human League-hez.
Egy tipikus '90-es évek közepérõl származó nóta.

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

#4500
Sziasztok!<#integet2>
#4499
Szia!
Nem.Ez Savage,ha jól emlékszem '94-es dala.
Tyia
#4498
És ez?

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

#4497
Sziasztok srácok!<#integet2>

Igen okikám, tegnap este szedegettem le, de még nem hallgattam meg. Szeretem a zenéjüket.

Tyia
#4496
Szép Napot!

Ez a "Don't You Want Me" az 1981-es Human League dal átirata?

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

kaposi1
#4495
I Venti d'Azzurro Records Mix 2010
Mixed by Dj-Ripper

23rd underpass - sometimes (extended version)
23rd underpass - you'll never know (extended version)
galaxy hunter - we came from space (earth version)
savage - twothousandnine (italomax version)
galaxy hunter - black celebration (earth version)
mention - strange world (vocal version)
fred ventura - when i let you down (extended version)
bruno mosti - zero gravity (extended version)
mr zivago - russian paradise (dance version)
eddy huntington - love for russia (ruble version)
stage - i can't get you out of my mind (dance version)
monika novak - living on the run (vocal version)
monika novak - lovely witch (vocal version)
buckingham palace - give me your name (extended version)
jimmy mc foy - do you believe (vintage mix)
george aaron - fear (vocal version)
ken laszlo - dancing together (vocal version)
swan - shining star (vocal version)
paul parker - don't stop (hi nrg remix)
2 get her - japanese girl (vocal version)

http://tinyurl.com/3xwf66z

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#4494


Nagyon jó verziók!
Pass mindkét lemezhez: Vedran_Bj

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#4493
Az van hogy ezt akkor tudod hallgatni amikor Peti éppen felajánlja.
Ugyanis ez egy Fantasztikusan jó élõ kívánságmûsor jellegû rádió!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#4492

Italian Vocals - Don't You Want Me
Label😛laneta Mix Records (Spain)
Catalog#😛LAMIX.006
Format:CD, Single
Country:Spain
Released:2008
Genre:Electronic
Style:Euro House, Italodance
Quality: 320 kbps

Tracklist

1 Don't You Want Me (Nick Eastman Radio Remix) 3:46
2 Don't You Want Me (Nick Eastman Extended Remix) 5:36
3 Don't You Want Me (DJ Cala Remix) 4:45
4 Don't You Want Me (Italo Mix) 4:34

Remix - DJ Cala (tracks: 3) , Nick Eastman (tracks: 1, 2)
Written By - D. Bonaventura , Roberto Zanetti

Download

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4491
Én hallgatnám de nem tudom!

akkor mostan mi is van!

kaposi1
#4490
Szia!<#wave>

Inkább mondjuk azt hogy jelenleg pang egy kicsit.
Az sokkal barátságosabb.<#eljen>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#4489
Szia Atiapu!

1., Láttam megköszönted a Radiorama-t. Szívesen!

2., Én ma a 80-as topikban voltam (fõleg).

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#4488
Kihalt ez a topik?
Vagy mindenki nyaral még?<#integet2>

#4487
Köszi cimbi!<#integet2>

#4486
Monika Novak tuti megvan valakinek, mert itt már terítékre került. Csak nekem nem tetszett.

#4485
Szia cimbi!

Nem tudom, hogy a többiek már segítettek-e.
Most mindenesetre ezt feltöltöttem Neked:

Savage-Twothousandnine (Italo Radio)
http://www49.zippyshare.com/v/3139970/file.html

AeroCool
#4484
sziasztok!
Ha van kedvetek halgassátok velem!
Italodisco-Eurodance
saját rádió

New Italo Vinyl

#4483
Sziasztok!<#integet2>

Találtam:

Kim Wilde - Come Out And Play (2010)

1. King Of The World
2. Lights Down Low
3. Real Life
4. Greatest Journey - Kim Wilde duet with Glenn Gregory
5. I Want What I Want
6. Love Conquers All - Kim Wilde with Nik Kershaw
7. Hey! You!
8. Suicide
9. This Paranoia
10. Loving You More
11. Get Out
12. My Wish Is Your Command
13. Jessica

http://hotfile.com/dl/65386824/99d11f7/KW.rar.html

Tyia
#4482
Uhhh 33 CD?

Én a First és a Second Albumig bírtam követni a munkásságukat.

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

kaposi1
#4481
Köszi szépen!<#worship>

Egyébként ha valakinek van hozzá kitartása csak tessék tessék.

Radiorama - Discography (33 CD releases) 1986-2007
320 mp3

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Tyia
#4480
<#integet2> <#worship>

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

okiland
#4479

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#4478
Szia!

Én is csak azt tudom mondani amit már te is említettél.
A te fórumodba én sem találom fel magam, mert számomra teljesen ismeretlen terület.
Ott meg én kapkodom a fejem az elõadók nevét hallva.
De a lényeg hogy mindig szívesen látott vendég vagy nálunk.<#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#4477
Okikám!
Persze hogy beillik.
Mivel már régóta ugyan ezzel a bitrátával bent is van.<#wink>
De persze köszi hogy gondoltál rám vele.<#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Tyia
#4476
Az intenziv leszedegetésekkel még várnom kell (ez is prolémám).
Pannonos vagyok, és mint tudni lehet õk nem nagyon kultiválják a letöltögetést. Volt idõ amikor sitty-sutty lejöttek a dolgok, de ma már csak gyakorlatilag a Shareplace és a Sharebee-rõl jön le viszonylag gyorsan, de ez is nap- és napszak föggõ.
Valszeg "rájöttek", hogyan tudják távozásra bírni az izgága zene- és filmmániákusokat. Ha pl.: rapidról akarnék free letölteni akkor az kb. 1 Kbps-mal!!! jönne le és a FlashGet sem tudja megkönnyíteni a dolgomat.
Sok esetben marad a torrent, mert az kicsit gyorsabb és...
Úgy, hogy jól meg kell gondolnom mi az amit lecsoszogtatok...

Igy ebben a pillanatban csak a "bomba biztos" dolgokba megyek bele. Ráadásul nagy adatforgalom esetén még jobban lelassítanak...

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

okiland
#4475
Hi!

Soxor Én is csak pislogok, amikor egy-egy elõadó neve megjelenik valamelyik hozzászólásban. Fõleg amikor több reakció is jön rá, hegy ez ilyen meg olyan jó zene. Aztán leszedem, meghallgatom, és eldöntöm, hogy tetszik-e.
Nem mindig.....

De gyöngyszemeket lehet találni mindig.
Csak keresgélni kell olykor-olykor.
... és hinni benne!

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

Tyia
#4474
Szia Oki!

Az a baj, hogy nem nagyon tudok érdemben hozzászólni.
Nem nagyom tudom egyes elõadókról, hogy eszik-e vagy isszák.
Kicsit bõvítenem kell az ismereteimet "Új Generációs Italo" ügyben, mert ez még egyes esetekben belefér az izlésvilágomba.
A "régebbi" fajtájú meg nagytöbbségében rendesen idegesít, de olyan nem nagyon tûnik fel itt, vagy csak nem ismerem fel....

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

okiland
#4473
A múltkor kerestem ezt a zenét, most megtaláltam másik verzióban is.
Ha valakit érdekelne:

Eliza Doolittle - Pack Up (Royal Palms Mix)

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

okiland
#4472
Laci!

Az "orosz" zenéid közé ez beillik?

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

okiland
#4471
Szia Tyia!

Háát, tényleg nem láttunk mostanában.
Vége a nyárnak, egy kicsit több idõd van?

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

Tyia
#4470
Szép Napot Mindenkinek!

Oly nagyon rég jártam erre, hogy már most már benézek kicsit.
Sajnos én nem tudok semmi idevalót ajánlani, lett lévén mérhetetlen hiányosságom, ebben a témában.

Max informálódom mi újság a zene ezen "sarkában"

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0