NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ki volt az eredeti?
Lefagytam, nem ugrik be....
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Diamond Rain - Follow The Rainbow (320kbps)
01. Original Mix
02. Vintage Music Final Mix
03. Radio Version
04. Instrumental
http://rapidshare.com/files/419257051/Follow_The_Rainbow.rar
Ebben a topikban csak neked!!!!!<#law>#law><#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Harmadik napja kedvenc (ha nem is italo)
szóval aféle "Off"kategória..<#crazya>#crazya>
Na Én ezért nem nagyon viszem le nyáron a kölköket a strandra.
Mivel a kisebbik 4 és fél éves, így a "pancsoló" részleget kell a parton megcéloznunk. <#wink>#wink>
Mivel magyaráznám meg neki, hogy a fater miért ûcsörög a 20 centis vízben, és miért nem mer felállni?? <#szomoru1>#szomoru1>
Mert már ezen is túlvan? <#confused>#confused>
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Szerintem nem "off" akart lenni, hanem "uff"? <#nyes>#nyes>
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Lehet, hogy azoknak az anyuciknak 'B'-s volt a méretük, nem? 95B <#wink>#wink>
Na akkor szegény gyerkõcöd, tõled tuti nem tudhatta meg az órarendet.<#smile>#smile>
De én is azért vittem a volt nejemet, hogy jegyzeteljen.<#wink>#wink>
Szia atiapuka!
Most mit mondjak másfél órás volt a szülõi értekezlet.Megnéztem az Anyukákat miféle változáson estek át<#smile>#smile>
De a B-seknél ott nagyon dögös Anyucik vannak.Csöcs kint meg ami kell!<#finom>#finom>
Íme a legújabb Italo fertõzött.<#taps>#taps>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
A hölgyike egy pár selyemharisnyát kap a lovagjától. Az egyik harisnyára kis cédula van tûzve, ezzel a szöveggel:
– „Kellemes karácsonyt!” A másikra: „Boldog újévet!”
A hölgyike levélben válaszol az ajándékra:
– „A két ünnep között epekedve várom.”
ON
Állandóan a mértékegység-átváltásokkal foglalkoztál nála?
1 láb + 2 láb = hány hüvelyk?<#crazya>#crazya>
Nekem viszont az általános sulis énektanárnõ volt ász!
Mit ne mondjak, elötte soha nem mertem énekelni, pedig mindig felállított.<#wink>#wink> Na én is úgy voltam akkor a vízzel, mint oki.<#mf1>#mf1>
Mostmár csak fülcsire vagyok kiváncsi. Vajon a nõknek is voltak ilyen hajlamaik, mint nekünk hapsiknak?<#law>#law>
OFF
A témához:
Egy alak a kasszánál áll a kígyózó sor végén. A mellette lévõ sorból rá-rá pislant, mosolyog, nevetget egy szõke bombázó. A fickó nem bírja
tovább és kedvesen hozzászól
- Nem ismerjük mi egymást valahonnan?
- Nem vagyok benne biztos, de szerintem az egyik gyerekem apja lehet.
A fickónak eszébe jut az egyetlen eset, amikor hûtlen volt
- Úr Isten! Ön az a sztriptíztáncosnõ, akit a legénybúcsún a csocsóasztalon dugtam meg a haverjaim szeme láttára, miközben a te barátnõid nedves zellerlevéllel vertek és egy uborkát dugtak a seggembe?
- Nem. Én a fia angoltanárnõje vagyok
ON
Nekem a Matek tanárnõm volt egy szó szerint Bomba nõ!
Tisztába is volt vele.
Amikor átvett minket meg mondta aki nem szivózik vele ,nem szól be,annak már biztos az év végén a kettes.<#hehe>#hehe>
De aki kekeckedik vele azt kegyetlenül elkaszálja.
És így is volt.
Egyébként a férje nagyon neves több danos karate mester.
Istenem milyen lábai voltak.
És csak kimondottan seggtakaró miniszoknyákban járt.<#finom>#finom><#taps>#taps>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
A fiam alsós oszifõje nem volt egy fiatal korosztály, de húúú.... <#finom>#finom>
Néha a víz levert mikor megláttam.
Tanuló koromban volt egy kolléganõ, aki mindig "Kisfiamnak" hívott. <#kuss>#kuss>
Hiába kértem, hogy a nevemen szólítson, nem tette emg mindaddig, amíg meg nem említettem neki, hogy "Ha ilyen anyukám lenne, mindig mellette aludnék!".
Onnantól kezdve már a nevemen szólított. <#crazya>#crazya>
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Jó volt a szülõi?
Te is a tanító néni miatt jársz, mint Én?<#wink>#wink>
Bár amikor fiam alsós volt, akkor jobban szerettem. Fiatal és csini volt akkor a tanítónõje. Naná, hog ymindig az elsõ padban üldögéltem.<#smile>#smile>
ui: egyébként nálatok járnak apukák szülõire? Én mindig egyedüli apuka vagyok ott.
Lacikám,
köszönöm a zenét, tetszik.
És a névnapi köszöntést is.
Csak most volt alkalmam letölteni és meghallgatni.<#worship>#worship><#wave>#wave>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Viszont ennél jobb minõségben szívesen fogadom!
http://www.multiupload.com/QSBFH358RB
De ha valakinek netán meglenne frankóbban,ne habozzon tolja felénk!<#nevetes1>#nevetes1><#wink>#wink>
Micky MODELLE - The_Gambler - nrg dance version
http://www.4shared.com/audio/IK_LOmkg/MODELLE_Micky_-_The_Gambler_19.html
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
F 50'S - Stupid Cupid -factory team mix
http://www.4shared.com/audio/F6NTR0ah/F_50S_-_Stupid_Cupid_192.html
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
egyébként visszautasítom, a mindig-et, maradjunk a többnyire-nél!<#nevetes1>#nevetes1>
Ki foglak tiltani a topikból.<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Szomorú leszek ha így lesz.<#rinya>#rinya>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Oké köszi,én meg most szülõi értekezletre<#smile>#smile>
Valóban teljesen igazad van a Ladies-el kapcsolatban.
Na akkor hál istennek ez a rejtély is megoldódott.
Hiszen akkor nyugodt szívvel adhatjuk Sanyo barátunknak a ladies-t jó minõségben.<#nevetes2>#nevetes2>
A zene amit küldtél természetesen nekem is úgy van meg ,de én a Gazebo-ra figyeltem.
Szóval akkor ez a Flashback Remix verzió.
Nem kell már tovább keresgélnünk.
Meghallgattam a Sample-t tök ugyan az van meg nekünk is.
Ladies 320
Hat óra felé megy a privi!<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ahhoz képest nem is szól rosszul.
GAZEBO - LADIES (Andy Romano Flashback Remix).mp3 (5.73 M😎
Download
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (: