NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

AlterEgo5561
#4720
Köszönöm! Csak "gyengébb" volt meg.

lervi
#4719
vagy Doris Day!?

lervi
#4718
az az Jose!

lervi
#4717
talán Hose Feliciano!

okiland
#4716
Ha már a múltkor szóbakerültek:



Ki volt az eredeti?
Lefagytam, nem ugrik be....

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#4715
#4714
Hi!

Diamond Rain - Follow The Rainbow (320kbps)
01. Original Mix
02. Vintage Music Final Mix
03. Radio Version
04. Instrumental

http://rapidshare.com/files/419257051/Follow_The_Rainbow.rar

kaposi1
#4713
Hali!<#wave>
Ebben a topikban csak neked!!!!!<#law><#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

AlterEgo5561
#4712
#4711
Szép estét mindenkinek.Nem épp italo de szépen a fülembe mászott-

szóval aféle "Off"kategória..<#crazya>
okiland
#4710
"Megnéztem az Anyukákat miféle változáson estek át"

Na Én ezért nem nagyon viszem le nyáron a kölköket a strandra.
Mivel a kisebbik 4 és fél éves, így a "pancsoló" részleget kell a parton megcéloznunk. <#wink>

Mivel magyaráznám meg neki, hogy a fater miért ûcsörög a 20 centis vízben, és miért nem mer felállni?? <#szomoru1>
Mert már ezen is túlvan? <#confused>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

okiland
#4709
Laci , elírtad nem?

Szerintem nem "off" akart lenni, hanem "uff"? <#nyes>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#4708
<#smile>
#4707
Szia apuka<#integet2>

Lehet, hogy azoknak az anyuciknak 'B'-s volt a méretük, nem? 95B <#wink>

Na akkor szegény gyerkõcöd, tõled tuti nem tudhatta meg az órarendet.<#smile>
De én is azért vittem a volt nejemet, hogy jegyzeteljen.<#wink>

#4706
Sziasztok!
Szia atiapuka!
Most mit mondjak másfél órás volt a szülõi értekezlet.Megnéztem az Anyukákat miféle változáson estek át<#smile>
De a B-seknél ott nagyon dögös Anyucik vannak.Csöcs kint meg ami kell!<#finom>
kaposi1
#4705
Off!

Íme a legújabb Italo fertõzött.<#taps>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#4704
Jó rámenõs a hölgyike.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

AlterEgo5561
#4703
OFF /míg a házigazda türelme el nem fogyott/
A hölgyike egy pár selyemharisnyát kap a lovagjától. Az egyik harisnyára kis cédula van tûzve, ezzel a szöveggel:
– „Kellemes karácsonyt!” A másikra: „Boldog újévet!”
A hölgyike levélben válaszol az ajándékra:
– „A két ünnep között epekedve várom.”
ON

#4702
<#taps>

#4701
És mindig jártál hozzá korrepetálásra?<#smile>

Állandóan a mértékegység-átváltásokkal foglalkoztál nála?
1 láb + 2 láb = hány hüvelyk?<#crazya>

Nekem viszont az általános sulis énektanárnõ volt ász!
Mit ne mondjak, elötte soha nem mertem énekelni, pedig mindig felállított.<#wink> Na én is úgy voltam akkor a vízzel, mint oki.<#mf1>

Mostmár csak fülcsire vagyok kiváncsi. Vajon a nõknek is voltak ilyen hajlamaik, mint nekünk hapsiknak?<#law>

kaposi1
#4700
<#mf1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

AlterEgo5561
#4699
Sziasztok!
OFF
A témához:
Egy alak a kasszánál áll a kígyózó sor végén. A mellette lévõ sorból rá-rá pislant, mosolyog, nevetget egy szõke bombázó. A fickó nem bírja
tovább és kedvesen hozzászól
- Nem ismerjük mi egymást valahonnan?
- Nem vagyok benne biztos, de szerintem az egyik gyerekem apja lehet.
A fickónak eszébe jut az egyetlen eset, amikor hûtlen volt
- Úr Isten! Ön az a sztriptíztáncosnõ, akit a legénybúcsún a csocsóasztalon dugtam meg a haverjaim szeme láttára, miközben a te barátnõid nedves zellerlevéllel vertek és egy uborkát dugtak a seggembe?
- Nem. Én a fia angoltanárnõje vagyok
ON

kaposi1
#4698
Sziasztok!

Nekem a Matek tanárnõm volt egy szó szerint Bomba nõ!
Tisztába is volt vele.
Amikor átvett minket meg mondta aki nem szivózik vele ,nem szól be,annak már biztos az év végén a kettes.<#hehe>
De aki kekeckedik vele azt kegyetlenül elkaszálja.
És így is volt.
Egyébként a férje nagyon neves több danos karate mester.
Istenem milyen lábai voltak.
És csak kimondottan seggtakaró miniszoknyákban járt.<#finom><#taps>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4697
Na akkor okikám mindig fogadóórákra jártál, mi?<#crazya>

okiland
#4696
Szi Atiapu!

A fiam alsós oszifõje nem volt egy fiatal korosztály, de húúú.... <#finom>
Néha a víz levert mikor megláttam.

Tanuló koromban volt egy kolléganõ, aki mindig "Kisfiamnak" hívott. <#kuss>
Hiába kértem, hogy a nevemen szólítson, nem tette emg mindaddig, amíg meg nem említettem neki, hogy "Ha ilyen anyukám lenne, mindig mellette aludnék!".
Onnantól kezdve már a nevemen szólított. <#crazya>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#4695
Ja és bocs az off-ért! De hát elvétve csak lehet másról is dumcsizni itt. Laci barátom biztos megengedi.<#eljen>

#4694
Szia cimbi!

Jó volt a szülõi?
Te is a tanító néni miatt jársz, mint Én?<#wink>
Bár amikor fiam alsós volt, akkor jobban szerettem. Fiatal és csini volt akkor a tanítónõje. Naná, hog ymindig az elsõ padban üldögéltem.<#smile>

ui: egyébként nálatok járnak apukák szülõire? Én mindig egyedüli apuka vagyok ott.

#4693
Sziasztok italorajongók!<#integet2>

#4692

Lacikám,
köszönöm a zenét, tetszik.
És a névnapi köszöntést is.
Csak most volt alkalmam letölteni és meghallgatni.<#worship><#wave>

#4691
Nem fogjuk elfelejteni!<#nevetes1>
kaposi1
#4690
Ha István nem is, én biztos emlékeztetni foglak rá!!!!<#beka3>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#4689
<#eljen>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

Dióka
#4688
#4687 a #4686-ra MENT volna, de ma összevissza klikkelgetek <#falbav><#nevetes1>

Dióka
#4687
valakinek biztos megvan, (én is valaki vagyok)<#kacsint>, de én még 2 hétig nem tudok semmit sem adni, ha addig nem jön elõ,akkor emlékeztess nyugodtan.

#4686
Nem tudom volt e már itt SINUS - ITALO DISCO
Viszont ennél jobb minõségben szívesen fogadom!
http://www.multiupload.com/QSBFH358RB
Dióka
#4685
no komment....<#nyes><#falbav><#wave><#worship>

#4684
Dióka,most mit mondjak sajnos nincs meg jobb minõségben.Bár tudnám adni jó mp3 ba vagy annál is jobba.
De ha valakinek netán meglenne frankóbban,ne habozzon tolja felénk!<#nevetes1><#wink>
okiland
#4683
Egy kicsit más stílus:

Micky MODELLE - The_Gambler - nrg dance version

http://www.4shared.com/audio/IK_LOmkg/MODELLE_Micky_-_The_Gambler_19.html

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

okiland
#4682
Többnyire mindig. <#taps>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

okiland
#4681
Egy kis esti jókedv:

F 50'S - Stupid Cupid -factory team mix

http://www.4shared.com/audio/F6NTR0ah/F_50S_-_Stupid_Cupid_192.html

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

Dióka
#4680
ha kitiltasz,akkor ritkábban fog fény derülni a HIT-bõl!<#nyes>és a szomszédban kell elmondanom,amit akarok.<#nyes>
egyébként visszautasítom, a mindig-et, maradjunk a többnyire-nél!<#nevetes1>

kaposi1
#4679
Úgy utálom hogy mindig igazad van.<#sir>
Ki foglak tiltani a topikból.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Dióka
#4678
szerintem ne szomorkodj, ahhoz képest mennyi ki van szedve belõle, nem is szól rosszul.<#kacsint>

kaposi1
#4677
Na mindjárt megnézem az enyém is.
Szomorú leszek ha így lesz.<#rinya>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Dióka
#4676
ez még mindig az a lejátszóból leszedett agyonbutított verzió. a 128-as is ebbõl van kreálva.....<#nevetes1>

#4675
Fiuk mégegyszer is<#worship><#wave>

#4674
Szia Laci!
Oké köszi,én meg most szülõi értekezletre<#smile>
kaposi1
#4673
Szia István!

Valóban teljesen igazad van a Ladies-el kapcsolatban.
Na akkor hál istennek ez a rejtély is megoldódott.
Hiszen akkor nyugodt szívvel adhatjuk Sanyo barátunknak a ladies-t jó minõségben.<#nevetes2>
A zene amit küldtél természetesen nekem is úgy van meg ,de én a Gazebo-ra figyeltem.

Szóval akkor ez a Flashback Remix verzió.
Nem kell már tovább keresgélnünk.
Meghallgattam a Sample-t tök ugyan az van meg nekünk is.
Ladies 320

Hat óra felé megy a privi!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4672
Sziasztok!
kaposi1
#4671
Legalább 128-as mp3-ba le tudtam menteni!
Ahhoz képest nem is szól rosszul.
GAZEBO - LADIES (Andy Romano Flashback Remix).mp3 (5.73 M😎
Download

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (: