NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#4773
Szia Tya!
Nincs semmilyen háború,a hangnem és a Laci letámadása nem volt emberi,és aki ezt a mércét nem üti meg nem ide való szerintem!<#ejnye1>
#4772
Sziasztok.Mintha lett volna szó talán,de lehet máshonnan van a fejemben--
Tyia
#4771
Csak nem kitört a háború?

Lacikám lehet, hogy ezentúl maori népzene is fog érkezni...

Szerintem pár hónappal ezelött pont az ilyen dolgokat vitattuk meg...alternativ formában!

Teljesen igazat adok neked!<#taps>

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

#4770
kislány vagy és kész<#nyes>
részemrõl ezzel be is fejeztem veled
Guccy 1
#4769
De most mond már, kötelezö neki belehallgatni? Nem!!! Szerintem! Csupán ROSSZINDULATBÓL törölte!!! Ez legyen neki a legnagyobb öröme!!! Én sem hallgatok bele, akit ismerek, és netán nemtetszik! Miért kellett törölni, nemzavart senkit, de õ megteheti, hogy törölje?! Te meg fogjál vele kezet!
Nem jövök ide többször!!! Diszes társaság!!!

janesz.virtualisan.net

#4768
szia Gucci1!
Figyelj azért válogasd meg szavaidat barátocskám!!!
Ha te úgy gondolod hogy szemétláda itt valaki akkor nem kell idejárni!!!
Remélem értesz belõle!<#felkialtas>
Guccy 1
#4767
Figyelj én akármit ide beillesztettem, mindig belekötöttek! Elgondolkodtató, hogy milyen emberek az ilyenek!? Én soha nemkötöttem senkibe, de õ CSÚCS!!!<#levele>

janesz.virtualisan.net

Dióka
#4766
hát nem pont ebben a stílusban gondoltam.....<#rolleyes>

Guccy 1
#4765
Mit is lehetne elvárni, te tõled? Szemétláda vagy már tudom rég óta!
Olyan beképzelt, öntelt azt hiszed körötted forog a világ!? Lentebb adhatnál kicsit!!! Nemvagyunk egyforma izlésüek! Csak ami neked, az izlésed azt lehet, beilleszteni? Akkor, nyiss magadnak külön fórumot, ott kiélheted magad a "Hasonszõrüekkel!<#gunyos1>

janesz.virtualisan.net

Dióka
#4764
bár az elsõ 3 mondatoddal teljesen egyetértek, a törlés-írtás viszont szerintem már másféle negközelítés kérdése, hisz kicsit furcsa lenne, ha csak a gazda kedvencei lehetnének egy viszonylag publikus fórumban az önkifejezés vagy semmiben sem "szabályszegõ" vélemény-gondolat-elképzelés nyilvánítás eszközei....de a Te fórumod, ahogy jónak látod....<#zavart1>

kaposi1
#4763
Nem tudhattad de ha valamivel akkor ezzel a "számmal" ki tudnának kergetni a világból.<#wilting><#rinya>
Egyszerûen gyûlölöm mindenféle formában.
Olyan egyszerû mint egy faék.
Szóval bocs de ezt kegyetlenül kiirtom innen.
Bay bay Gabry Ponte.
Majd ha valami értelmeset tud felmutatni az jöhet.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Dióka
#4761
<#nyes> hát nem éppen rá, hisz én is elborzadtam a hallatán.<#wave>

részemrõl ennél a 4-nél maradok:

I'll Be There
Photographs
Guardian Of Life
You Are My World

#4760
Szia Sanyi!
Köszi szépen<#worship>
kaposi1
#4759
PAST részen?

Csak nem erre gondolsz?

Kitsch - Rabbit Power

Mert ettõl dobtam egy hátast.
<#nevetes2><#taps>

El is készítem csengõhangnak!<#mf1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#4758
Ha hiszed ha nem pont innen szedtem le !<#taps><#worship>
AeroCool barátom pont ezt az oldalt mutatta .<#integet2>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Dióka
#4757
kieg: bocs, csak a keresett szám a 320as (de a többi is van olyan jó,mint sok más 320-as,szóval normálisak)

#4756
Sziasztok!<#wave>

Newest Italo MasterMix 2010
Mixed Tracklist:

01. MONIKA NOVAK - I Want You Back <80s Dance Mix>
02. RYAN PARIS - I Wanna Love You Once Again
03. MIRKO HIRSCH - Fire
04. MENTION - No Changes
05. THOMASTIC & HELENE - Dino

http://uploading.com/files/e535233e/UncleKohlNewestIMM.rar/

Dióka
#4755
ha már szóba hoztad ezt a svéd elõadót, csak a kedvedért:
KITSCH diszkográfia eredeti 320-ban!

Garantáltan lesz még néhány kedvenced tõle (a 'PAST' részen) és ma jó napod lesz!<#nyes>





#4754
Jó reggelt, Sziasztok!Egy kis ébresztõ!
Mas Mix Que Nunca 25th Aniversario (Edit Version) 5:43
http://www.multiupload.com/VQHZF3PFRB

kaposi1
#4753
Sziasztok!

Errõl a lemezrõl vagy máshonnan a
Kitsch - Guardian Of Life címü számot keresném.

High Energy Alex Mix 09 lemezén rajta van és szeretném megszerezni teljes terjedelmében.<#help>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#4752
Szívesen, csak majd regelni kell.

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#4751
Hátha valakinek még nincs meg ez a két etalon album.




Marc Fruttero - Fairyland

Label:Flashback Records (2)
Catalog#:
FLACD 003
Format:
CD, Album
Country:
Finland
Released:
2008
Genre:
Electronic
Style:
Italo-Disco

Audio Codec: WAVE, lossless / PCM 16 bit, 44100 Hz, stereo + covers

Pass:230317076

Download 1
Download 2


Dyva - Back Into The Light


Label:
Flashback Records (2)
Catalog#:
FLACD 002
Format:
CD, Album
Country:
Finland
Released:
Dec 2006
Genre:
Electronic
Style:
Italo-Disco

Audio Codec: WAVE, lossless / PCM 16 bit, 44100 Hz, stereo + covers

Download 1
Download 2

Köszönet norberttibort-nak a linkekért.<#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#4750
Sziasztok!

Sanyó cimborának a Mix-et köszönném meg, Okiland-nak pedig az oldal címet.<#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#4749

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#4748
Mas Mix Que Nunca 25th Anniversary 2010
01.Ken Laszlo - Tonight 2010
02.Brian Ice - Talking To The Night 2010
03.Paul Rein - Lady-o 2010
04.Noland Groove - Around My Dream
05.Daydreams - In The Night 2010
06.Norman - Let’s Go To The Beach 2010
07.Alan Cook - Do You Want To Stay 2010
08.Linda Jo Rizzo - You're My First, You're My Last 2010
09.Ara - Toy Boy ( Radio Edit )
10.Alan Cook - Bad Dreams 2010
11.Karol Project - Welcome to Rimini ( Radio Mix )
12.F.R.David - Words 2010
13.Bad Boys Blue - Come back and stay 2010
14.Raúl Orellana feat. Jocelyn Brown - Gipsy Rhythm 2010 ( Radio Edit )
http://rapidshare.com/files/418787224/Mas_Mix_Que_Nunca_25th_Aniversario_-_Mix_Session_By_Javier_Ussia_y_Juan_Martinez.rar
pass-PM
Sziasztok!!Szerintem qrva jó!!!

#4747
Meg ide is nézetek be!

okiland
#4746
Nézzetek be a 90-esekbe, mert lehet, hogy valaki nem ismerte még eddig. <#vigyor2>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#4745
Sziasztok!
Köszi a zenéket!
kaposi1
#4744
Mindent leírtam ezzel kapcsolatban az új fórumban.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

gyorgy74
#4743

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

#4742
MARCO ROCHOWSKI - COLLIDING ENERGIES (SYNHRO-TRON-MIX)
http://www.sendspace.com/file/1heesi
320kb nagyon jó lenni!!

#4741
EZT én is megsasolnám!!

#4740
Jó reggelt uraim!!

gyorgy74
#4739
Marc & Susy - In My Mind J Ez az alakítás is elismerést érdemel inkább egy album vagy maxi mert eszméletlenül nagy zenéi vannak pedig számomra ismeretlen.

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

gyorgy74
#4738
Marc & Susy - Fly Me To The Moon Nagyon nagy zene! valaki feltölthetné lossless formátumba megköszönném.

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

#4737
Ez jó oki!<#taps>

Akkor van gáz, hogyha apuka ott üldögél, álldogál a 20 centis vízben, s a gyermeke közli, apa kirepült a labdám a partra, hozd már vissza légyszíves!
Na akkor elég gázos teljesíteni a gyermek igényét.<#smile>

#4736
Sziasztok skõcök!<#integet2>

kaposi1
#4735
Na a 3 középsõ sikeresen ugyan az a klipp lett.<#wilting>

Na de igazándiból aki ide eljut azt irigylem a legjobban.
Remélem visz valaki egy normális kamerát amivel rögzítik a mûsort ,és az fel is kerül valahová.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#4734




Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#4732
Marc & Susy - Fly Me To The Moon

Szóval nekik köszönhetjük ezt a fantasztikusan jó zenét.<#worship>
Na õket se így képzeltem el az biztos.
Nem hiszem el milyen szerencsések ezek a lengyelek!!!!!!!<#rinya>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4731
Szia Laci!
Köszönöm a privát jó kívánságokat.Tudom mi az amit vársz nagyon<#beka3>
messzirõl.<#crazya>
kaposi1
#4730
Szia Cimbi!

Köszönöm szépen a maxit!<#worship><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#4729
Laci barátod tényleg örül ennek a maxinak mivel már régóta várólistán volt!<#vigyor2>
Remélem te is örülsz majd a privimnek!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4728
Ahogy vártam illetve sampleból lehetett tudni tök jó Alan Cook maxi.Laci barátom is biztos nagyon fog örülni ennek<#worship>
#4727
Sanyi nagyon köszi szépen a feltöltéseket!<#eljen>
#4726
Még1 link akinek gyorsabban kell!http://www.multiupload.com/Z7EUZNRK33

#4725
Mas Mix Que Nunca 25th Anniversary 2010 errõl hallot valaki valamit?

#4724
Chito - The Long Tomorrow
The Long Tomorrow (radio version) - 4.14 min
The Long Tomorrow (maxi version) - 6.00 min
The Long Tomorrow (karaoke version) - 4.10 min

quali 320

pw frank

http://www.multiupload.com/RX75P4C2V7
Én még életemben nem hallottam õket,állitólag oroszok,de nem rosszak!!

#4723
Sziasztok!!
Alan Cook - Don't Give Up (Vinyl 12") (2010) (320 kbps)
Label:Energy Level
Catalog#:E.L. 004
Format:Vinyl, 12", Maxi-Single, 33 ? RPM
Country:Italy
Released:09 Jul 2010
Genre:Electronic
Style:Italo-Disco, Hi NRg

Tracklist:

A Don't Give Up (Versión Vocal) 7:11
B1 Resiste Amor (Versión Vocal) 7:11
B2 Around My Dream (Versión Vocal) 5:10

http://depositfiles.com/files/o2r9kmqvl

Tyia
#4722
"Találtam egy dalt egy még érdekesebb dalt."

Ez szép volt...

Módosítom:

Találtam egy érdekes dalt, egy még érdekesebb párostól...

Bocsi!

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0