NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kaposi1
#4671
Legalább 128-as mp3-ba le tudtam menteni!
Ahhoz képest nem is szól rosszul.
GAZEBO - LADIES (Andy Romano Flashback Remix).mp3 (5.73 M😎
Download

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#4670
Szia Cimbora!

A Flashback verzióra én is nagyon régóta vadászok már sajna!<#sir>

Ezzel szolgálhatok.
Gazebo - Ladies!.mp3 (12.53 M😎
Download

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4669
GAZEBO - Ladies!
Evvel a számmal valaki megjutalmazhatna,ha lehet minnél jobb minõségben!!
1000 köszönet<#worship><#worship>

#4668
Sziasztok!!!
Title - I Love Italo Disco Mix - vol 02
Mixed - DJ Alex Mix
Genre - ItaloDisco, Megamix
Time - 33:52
Format - MP3
Bitrate - 320 Kbps CBR
Total Size - 72 Mb (3% Recovery Record Included)
Uploaded - Uploading.com

Mixed Tracklist:

01. CHITO - The Long Tomorrow
02. MAGIC STUDIO - Don't Stop The Driver
03. GAZEBO - Ladies!
04. ALAN COOK - Resiste Amor
05. ROSE - I Wanna Be Your Love
06. ANDY ROMANO - Lady Of Fire
07. JIMMY Mc FOY - Do You Believe
08. MONICA NOVAK - I Want You Back <80s Dance Mix>
http://uploading.com/files/f1c79145/AlexMixLoveItalo2.rar/

mflex
#4667
Hát jah, ez kicsit más kategória. 😊

What about the forests?

#4666
Fiúk, mostmár én is kiváncsi lettem.😊

kaposi1
#4665
Én csak az Into Your Hand miatt kerestem ami bent van az Alex mix sorozatban.
Arra írtam hogy tetszik.
Mivel nagylemezt találtam arról nem tehetek hogy vannak benne más zenék is.
Kétségtelen hogy inkább ilyenek szólnak nálam!<#nyes><#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

mflex
#4664
Kíváncsi voltam, hogy mi lehet olyan hatalmas benne. Még jó, hogy nem vagyunk egyformák, a tököm aki ezt tudná hallgatni, a ferde szemû csaj kínai- angol akcentusától a falra tudtam volna mászni, az egész albumon talán 4-5 szó van, amit normálisan kiejt. A hangszerelés meg talán két szintirõl mehetett, ilyen "modertakonyféle", de annál jóval rosszabb gép stílusban.

Persze ez csak az én véleményem, de ez szörnyû volt, de mint írtam, csak a hatalmas megjegyzés miatt voltam kíváncsi rá.

<#smile>

What about the forests?

kaposi1
#4663
Szintén Fülcsinek egy dal a maxi albumról a tegnapi Névnapjára.
Mivel tagnap nem volt alkalmam feltölteni.


Boldog Névnapot!<#puszis>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#4662
Na meg is van!

Fülcsikém hallgasd meg!

Fõleg a a címadó dalt.
Nekem az nagyon tetszik,ezért is kerestem .<#wink>
Csak én azt hittem hogy a 80-as éveknél kell kutakodnom a hangzás alapján.<#taps>

Tuyet Nhung - Into Your Hand (2010)

Title — Tuyet Nhung - Into Your Hand
Year — 2010
Country — Vietnam
Style — Italo Disco
Time — 50:06
Format — MP3
Bitrate — 224 Kbps CBR
Size — 79 Mb

TRACK LIST

1. Give Me Your Love (6:18)
2. Tim Hong (Angel Heart) (3:35)
3. Stranger By Night (5:03)
4. Stay (6:15)
5. Hay Giu Em (Hold Me Tight) (5:59)
6. Dau Yeu (Venus) (5:51)
7. Good Guys Only In Movie (4:40)
8. Separate Lives (6:32)
9. Into Your Hand (Deliverance) (5:53)

Incluye Covers de People Like Us y Modern Talking

Download

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4661
Szép napot kívánok!<#integet2>

#4660
Köszi cimbi!<#wave>

kaposi1
#4659
Sziasztok!


Ezt a lemezt keressük meg együtt ,mert hatalmas zene van rajta!!!!!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4658
én sem fukarkodtam..<#nyes>###
#4657
Ezt mondja benne,idézek:"de van egy kis meglepetés benne lánok fiuk,nem csak Jackson hanem az a bizonyos Close to me..."G-Unit-tól...
trexxhunter
#4656
szia atiapu! toltam neked egy ilyet : cascada_-_because_the_night__original_mix_.mp3
üdv JOCI

trexxhunter
#4655
sziasztok! rég jártam erre! de hoztam valamit :

nem tudom ki mennyire szereti gugcan kollégát, de én nagyon csípom a zenéit, itt van egy belõle :
Gurcan - Love Is Not A Fun
itt nyomd

#4654
Sajnos nem az a szám megy a Jakco szám mellett. Vajon melyik lehet az a szám???????<#conf><#conf>
okiland
#4653
THX! <#worship>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#4652
Basic element - Got U screaming
letöltés
okiland
#4651
Ezt akkor senki sem tudja adni?

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#4650
Szívesen,
Tudom ám, hogy szereted a svédeket.<#wink>

#4649
Sziasztok
<#help>
Cascada-tól keresem ezeket a számokat:
A Never Ending Dream
Because the night
Everytime we touch

Ha van vkinek lemeze, akkor az is jöhet..
Elõre is köszi

#4648

Atikám,
nagyon szépen köszönöm !!

És köszi az ajándék zenét, Magnus Carlsson zenéjét imádom és ez nem volt meg!<#taps><#worship>

#4647
Fülcsi, nagyon sok boldog névnapot kívánok!!!<#smile>

Magnus Carlsson - Rosalina (2010)
http://www25.zippyshare.com/v/78300852/file.html

#4646
Sziasztok!<#integet2>

#4645
Igen nem voltam elég pontos. Ez a jó és "nekem":
04. unborn love (millennium style remix) 05:51
Hogy másnak mi tetszik azt nem tudom.

#4644
Az a baj hogy még így se találok rá...
#4643
Mondja is hogy Jackson:Billy Jean+EZ..
Igazi takony zene...Az a kis nyomorék Kuki se pizzát nem tud sütni,se zenélni--De még magyarul sem..Talán az olaszt ha töri...<#nevetes2>
#4642
Segítsetek! Már nagyon fontos lenne!
1:24:45-tõl melyik szám megy??????,:

http://www.partyzoo.hu/letoltes/Cooki%20M%20Gee%20Blond%202008%2002%2008.mp3
okiland
#4641
Egy kis zene, ha még nem lett volna.
Most találtam:

General Base – Get The Base (2010)

01 - Back Again (Space Mix) - 05:53
02 - Apache (Exteded Version) - 04:42
03 - Base Of Love (Damage Control Remix) - 05:54
04 - In Trance (Party Mix) - 06:40
05 - Music - 03:43
06 - Bidi, Bidi, Do You Wanna Dance (Final Remix) - 04:17
07 - On And On (Damage Control Remix) - 07:21
08 - Cry To Apache (A.T.Tekkk Mix) - 05:18
09 - Even On The Floor (Party Remix) - 04:03
10 - I See You (Remixed Records Release Mix) - 04:39
11 - High And Low - 04:11
12 - Deep Down - 03:14
13 - Thank U (For Your Love)(Club Mix) - 06:29
14 - Sax'y '99 (ATB Remix) - 05:48
15 - Rhythm & Drums '2001 (Ragga Mix) - 03:25
16 - My House (Part 1) - 04:47
17 - Poison (ATB Remix) - 04:21

RAPIDSHARE

Alex Party - Pure Party (2010)

CD 1 - Once Upon A Party
01 - Alex Party - U Gotta Be (Eiffel 65 Remix) - 03:36
02 - Alex Party - On My Mind - 03:16
03 - Alex Party - Don't Give Me Your Life '99 (Savastano's Radio Mix) - 03:44
04 - Alex Party - Saturday Night Party - 03:21
05 - Alex Party - Simple Things (Light Piano Edit) - 03:11
06 - Alex Party - Once Upon A Time - 04:23
07 - Alex Party - Read My Lips (Chris Ortega And Thomas Gold Remix) - 07:53
08 - Alex Party - Wrap Me Up (FM's Edit) - 06:29
09 - Alex Party - Megamix (Radio Edit) - 03:39
10 - Alex Party - I Am The One - 03:28
11 - Alex Party - Don't Give Me Your Life (Club Mix) - 06:43
12 - Alex Party - Spirit Of Love - 05:59
13 - Alex Party - You Can't Escape My Love (Alternative Mix) - 03:52
14 - Alex Party - What Fool Am I? - 03:15
15 - Alex Party - Megamix (Full Length Version) - 05:56

CD 2 - Pure Party - The Mixes
01 - Molella Feat.The Outhere Brothers - If You Wanna Party (Alex Party Mix) - 05:18
02 - Ti.Pi.Cal. Feat.Fosh - Round And Around (Alex Party Beat Mix) - 04:50
03 - 2 Unlimited - Do What's Good For Me (Alex Party Remix) - 05:04
04 - Carol Bailey - I Can't Make You Love Me (Alex Party Mix) - 05:01
05 - Elastic Band - Running Up That Hill (Alex Party Version) - 05:56
06 - The Shamen - Transamazonia (Alex Party Aguirre Mix) - 05:36
07 - JX - Son Of A Gun (Alex Party Mix) - 04:51
08 - ClubZone - Hands Up (Alex Party Remix) - 05:31
09 - Living Joy - Dreamer (Alex Party Underground Mix) - 05:45
10 - Corona - Try Me Out (Alex Party Cool Mix) - 05:43
11 - Elastic Band - Ventura Highway (Alex Party High Mix) - 04:52
12 - Carol Bailey - Fever (Alex Party Mix) - 05:22
13 - Playahitty - The Summer Is Magic (Alex Party Radio) - 03:55
14 - 2 Unlimited - Here I Go (Alex Party Remix) - 04:42
15 - Jinny - Keep Warm (Alex Party Mix) - 04:48

part.1.
part.2.
part.3.

Ez viszont mind a kettõhöz kell: DR@KE

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#4640
SKALAR cover Bad Boys Blue New Hits ezt is ha van valakinek elöre is köszi
#4639
szeretném kérni a bad boys blue megamix 2008-ast nagyon ott van
Dióka
#4638
mi a nagyon jó? a minõség vagy a zene? az utóbbi megosztását részemrõl köszönöm, de hallgatva ez az ezredik remix és mellette még valami nálam a két hír között egy kis háttérzene kategória...nem igazán fogott meg.

#4637
A Juan Martinez & C.C. Catch nagyon jó, így itt a maxi.

01. unborn love (radio version) 03:32
02. unborn love (extended mix) 05:50
03. unborn love (millennium style edit) 03:58
04. unborn love (millennium style remix) 05:51
05. i can lose my heart tonight 2010 (radio edit) 03:41
06. i can lose my heart tonight 2010 (extended mix) 05:19

Juan_Martinez_And_C.C.Catch-Unborn_Love_(4250444775736)-WEB-2010-DWM (Multiupload)

#4636
dc kicsit?<#wink>
kaposi1
#4635
Szia István!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4634
Sziasztok!
kaposi1
#4633
Ezen a vinyón igen.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Dióka
#4632
ahhoz képest, hogy ez minden eddigi legjobb alapanyagú kiadás az ígéret szerint, 2 db szám még mindig elég necces pcm (wav) szempontból (azaz nem az), bár összességében ezen az albumon már látszanak az "akarás" jelei....<#nyes>
hangzásra meg szubjektív, de szerintem megfelelõ.

Dióka
#4630
látom, van még bõven helyed!<#kacsint>

kaposi1
#4629
Nagyon szivesen feltölteném neked ,de az én netemmel ez nem igazán menne.

Ezen az oldalon ha reggelve vagy le tudod vadászni!

Én meg köszönöm szépen a Master Voice-t.
Nagy kincs ez ha veszteségmentes.<#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#4628

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4627
Szia!
Köszi a zenét!Érdeklõdök,hogy neked mint nagy gyûjtõnek nincs-e meg véletlenûl Marc Fruttero-Fairyland(2008-as)albuma?Köszi elõre is!
kaposi1
#4626
Sziasztok!

Gyorgy 74 kérésére a 80-as évekbõl!!!!!


23rd Underpass - Sometimes (Extended Version) 73.03 M😎
Download

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4625
lervi
#4624
jó barát és nagy italo mániákus a cimbora!
na meg nagy torrenttezõ!

kaposi1
#4623
Nem lattam.
Ki ez a Claudius?
Koszi az infot.<#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

lervi
#4622
Claudius barátom szépen adagolgatja a muzsikákat!