NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.


pl. nekem az égvilágon semmiért nem lenne értelme mást használnom,mint amit évek óta használok....
ha valaki minden nap tucatnyi vagy gigányi anyagot mindenfajta formátumból mindig más-más formátumokba akar konvertálgatni,annak van értelme (talán) hasonló fazonú progikat használni.
Mivel Gyurep cimborám érdemesnek találta hogy felhívja erre a programra a figyelmet,kíváncsi vagyok rá hogy mi az a plus amiért érdemes kipróbálni.
Régebben én is rengeteg progit tesztelgettem, de aztán rájöttem hogy "járt utat a járatlanért el ne hagyd".<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
1. <#eljen>#eljen> (ezért a jelért)
2. mert ha már más is kipróbálta
3. mert ha még nem használtad
4. csak mert
5. miért ne?
6. nem mindegy? használd és kész!
7. mert ez is konvertál minden szart.
8. mert ajánlották
9. mert reklámozzák
10. mert még van 4 tucatnyi ugyanilyen, azt is linkeljük?
biztos vannak még indokok, de most hirtelen csak ennyi jutott eszembe....<#taps>#taps><#nevetes1>#nevetes1>
Nincs kedvem végignézni mind a 30 lemezt.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Valaki feltenné a Doctor Faust-féle Lady Gaga - Paparzzi remixet? (Alex Mix)
Köszi!
\"Kertváros: Próbálj valami olyat tenni, amit a szomszédod nem vesz észre. Ha sikerül: csodát tettél.\" (Vavyan Fabble)

download
\"Kertváros: Próbálj valami olyat tenni, amit a szomszédod nem vesz észre. Ha sikerül: csodát tettél.\" (Vavyan Fabble)
Ha autó ütötte volna el semmi sem menthetne fel, mert oda ahová autó mehet ott kutyának keresnivalója nincs.
Az mind szép és jó amiket leírtál,csak hogy borul minden ha az a bizonyos elütés a bicikliúttal párhuzamos gyalogjárdán történik.
Szóval elhiheted joggal vagyok dühös erre a baromra.
Szerintem ezt a témát én itt zárnám is.<#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
download
\"Kertváros: Próbálj valami olyat tenni, amit a szomszédod nem vesz észre. Ha sikerül: csodát tettél.\" (Vavyan Fabble)
Köszönöm a részvétet!
Ami meg a másikat illeti, tudom, hogy egy kutyus mennyire hozzá tud nõni az emberhez (elhiheted).
Nekünk gyerekkorunkban egy 15 éves tacsink volt, amíg öregségében el nem pusztult.
Sirattuk is rendesen, de amint kaptunk egy másik kölyök tacsit, könnyebben tudtunk rajta túllépni.
Amúgy meg köszönöm, hogy a földön fekvõbe még rúgsz egyet....
Illetve ha valamerre jársz, megkérnélek rá, hogy akkor már légyszi vegyél nekem egy új nagymamát (mint ahogy kutyust lehet), mert ez pokolian hiányzik!!!!!!!!!!!!!!!!
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Egyszer anyámék kutyusát is elcsapta, aztán rá kellett mindenkinek jönnie, ha "gazda normálisan vigyáz rá", akkor nem történik ilyesmi, akár akarattal, akár véletlenül üti el. Az már más kérdés, hogy van pár fasz, aki direkt élvezi, ha át mehet egy szegény állaton, ha ez bebizonyosodik, akkor kaphat pár állrúgást például, de megint érvénybe lép az elsõ szabály, nem történik meg, ha rendesen vigyázunk rá, aki meg erre képtelen, az vagy megtanulja, vagy nem való neki semmilyen házi kedvenc, mert alapvetõen az õ életével játszik.
What about the forests?
Másodszor, már ne is haragudj, de az utolsó mondatottal egyáltalán nem értek egyet!
A mi kiskutyánk épp most töltötte be a 13-ik évét, betegeskedik is szegényke, de alapvetõen gyógyszerekkel elég jól elvan, ennyi idõ alatt, annyira családtag lett, hogy õ egyáltalán nem pótolható, szívesebben látnék pár emberismerõsömet a föld alatt, mint õt.
What about the forests?
"Bár van egy másik problémám is ezzel a progival, hogy amikor keresel, a talált dolgokat nem teszi ABC sorrendbe, így a különbözõ helyen lévõ, ugyan az a zene, de más változatai, össze-vissza vannak a találatok között." Ha lefutott a keresés és utána kattintasz a "File, Folder or Disk" fejlécre, akkor a találatot ABC sorrendbe rendezi. Keresés közben nem mûködik ez a funkció...
az oszlopok sorrendje is variálható, tehát beljebb hozhatod ami fontosabb, "fogd meg és vidd" alapon, amit meg nem tartasz annyi lényegesnek, a sor végére tehetõ, vagy kijjebb helyezhetõ...
Jó kisérletezgetést... <#wave>#wave><#wave>#wave>
Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)
Akkor kénytelen leszek én súgni neked:
1. A menüben az ABLAK - LEÍRÁS ABLAK menü pontra kattintva elõjön az alsó kis ablak is.
2. Az oszlopokat pedig a NÉZET - OSZLOPBEÁLLÍTÁSOK alatt tudod megcsinálni. Érdemes ott is leírást bekapcsolni, és mp3, és más formátumoknál idõt, és egyéb hasznos infót kiír.
No ezekkel szarakodva. láthatod, hogy wav-nál, nem tudom miért, de ott két sorba rakja az infót, és így a fenti listarészben nem látszik az idõ.
Bár van egy másik problémám is ezzel a progival, hogy amikor keresel, a talált dolgokat nem teszi ABC sorrendbe, így a különbözõ helyen lévõ, ugyan az a zene, de más változatai, össze-vissza vannak a találatok között.
Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)
Köszönöm!
Elvileg sima power point-tal meg lehet csinálni.
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
na azokat a klippeket milyen progival csinálják?
ha van valakinek használható progija erre a dologra szivesen venném!
Õszinte részvétem!
Köszönöm midenkinek a részvétnyilvánítást.
Szegény, az utolsó nagyszülõm volt.
Rettenetesen szerettem, ezért is lesz nehéz.
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Elõször nagyobb bajra gondoltam,de amint olvasom szerencsére nem.
Reméljük hamar kiheveri.
Egy fórumba ahová mostanában sûrün járok éppen ma került fel ez a válogatás.
Itt is rajta van + még egy verzióban.
Tracklist :
Italo4ever - Active Force (Extended Version)
Italo4ever - Active Force (Without Voice)
Italo4ever - Angels of heart
Italo4ever - Cosmic Life(Extended)
Italo4ever - Let the beat (from space) - 192 Kbps
Italo4ever - Let the Beat (from space) Vs Corona - Rythm of the night
Italo4Ever - Let The Beat (Remix Willy Deejay)
Italo4ever - Prayer of the wolf
Italo4ever - Voice from heaven (Extended New)
Italo4ever - Voice from heaven (Extended) - 192 Kbps
Italo4ever - Voice of Heaven (Alternative Version)
Italo4ever presents Baby's Gang - America (robotic Version)
Download
Köszönet DiscoBoy barátomnak a munkájáért.<#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Akkor Õ is azok közé tartozik akinek mindent megengedtek csak a gázcsapot nem...
New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Nem azért fogom megcsapkodni ha találkozok vele mert elütötte.
Hanem mert neki állt feljebb, és még az asszonyt is megríkatta a szövegével.
De mivel szomszédban lakik nem kerülheti el a sorsát.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ezt a napot nevezzük fekete vasárnapnak.
Az elkövetkezõ pár napban nem leszek sûrûn megtalálható a fórumokban.
Neked a kiskutyád, Nekem a nagymamám. <#rinya>#rinya>
Csak az a baj, hogy a kiskutyus pótolható.......
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Illetve értem csak nem tudom miért zavar hogy lent abban az ablakban két sorban írja az adatokat.
Elárulom nekem nincs is ilyen alsó ablakom.
Azt sem tudom hogy hoztad elõ.<#fejvakaras>#fejvakaras>
Szóval ebbõl is látszik hogy nem vagyok én olyan nagy guru ebben a progiban.
Csak azt használom amire feltétlenül szükségem van.
Az enyém így néz ki.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
"Csak átment a lábán és bevérzett és egyenlõre nem tud lábra állni.
Elsõ dühömben elmentem az emberünkhöz és beígértem neki egy méretes verést.
De nem mert kijönni az ajtón.<#nyes>#nyes>
Szóval nincs gyász csak sajnálom szegényt.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Nagyon sajnálom!
De tényleg minnél hamarabb be kell szerezned egy kutyust, csak az lehet a gyógyír sebedre!!!
Na én is jókor kukkantok be..
Gyász és veszekedés - <#csodalk>#csodalk>
Laci! Sajnálom a "drazsészemû" vérebeteket <#rinya>#rinya><#rinya>#rinya>.
Ilyenkor a legjobb gyógyír, gyorsan pótlásról gondoskodni.
Még nem olvastam vissza (van mit), de hátha nem volt..
Italo4ever - Active Force (without voice)
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Te nagy mágus vagy ebben a progiban, úgy tudom. Kellene egy kis segítség, mert egyesével képtelenség lesz 40.000 file infóját átírnom...
A probléma a következõ: A képen jól látható alul, hogy két sorba írja a file-ról begyûjtött adatokat. Ha oda bele megyek, és kijavítom úgy, hogy egy sorba legyenek, akkor fent is rendesen kiírja az idõt is. Mp3, és más formátumoknál, ez úgy látom megy is, de a WAV-val ezt csinálja, két sorba pakol. Van erre valami megoldás, vagy beállítás, mert több 1000 albumot átírni... szinte képtelenség...
Köszi elõre is ha van valami ötleted, megoldásod...
<#lookaround>#lookaround><#lookaround>#lookaround>
Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
<#integet2>#integet2><#integet2>#integet2><#integet2>#integet2><#smile>#smile><#vigyor0>#vigyor0>
Már leírtam neked annó priviben is hogy felejtsd el még a nevemet is.
Idiótákkal nem tudok mit kezdeni.
Annak idején én próbáltam segíteni neked a 80-as évek fórumán.
Mi volt a köszönet?
Olyanokat írtál rólam amit itt mindenki tudja hogy nem igaz.
De akkor még lenyeltem a békát.
Csak értetlenül álltunk a dolog elõtt.
Ám most azt mondom hogy húzzál el innen sovány malac vágtában, és nem is szeretném többé se a feltöltésedet, se a nevedet látni.
Kurva rosszkor találtál meg kis barátom.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Nincs semmilyen háború,a hangnem és a Laci letámadása nem volt emberi,és aki ezt a mércét nem üti meg nem ide való szerintem!<#ejnye1>#ejnye1>