NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kaposi1
#4873
Sanyikám ezeket már csak holnap szedem le ,mert már nem bírom.<#nevetes2>
Nagyon köszönöm az összes feltöltésed.<#law><#worship><#worship><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4872
Brian Ice - Talking To The Night 2010 .mp3 (15.22 M😎 http://www.multiupload.com/LG463QG21R
az én személyes nagy-nagy kedvencem!!!!

#4871
Alan Cook - Bad Dreams 2010.mp3 (12.27 M😎 http://www.multiupload.com/660QYBIBQJ

#4870
Alan Cook - Do You Want To Stay 2010.mp3 (14.79 M😎 http://www.multiupload.com/9E5PFCWYB5

#4869
még1
Ken Laszlo - Tonight 2010.mp3 (14.23 M😎 http://www.multiupload.com/FXURWTLWS5

kaposi1
#4868
Azt hiszem Peti barátunk is örülni fog a mai nap felkerült zenéinek.<#taps>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4867
még mindig én-Paul Rein - Lady O 2010.mp3 (13.65 M😎 http://www.multiupload.com/VJWRFMUAGJ

kaposi1
#4866
Szuper,ezt meg én vittem.<#wink><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4865
És még1
Various_Italian Dance 2010_010_Ara_-Toy Boy ((Juan Martinez.mp3 (12.38 M😎 http://www.multiupload.com/J3OQVNSBMR

#4864
KÖSZI vittem!

#4863
Sziasztok!!Csak jönnek ezek a számok a lemezrõl!!
Daydream - In The Night 2010.mp3 (12.65 M😎 http://www.multiupload.com/80M4IJJ550

#4862
Végre nem egy el.aszott verzió!Mert csúnyán eltudják rontani.<#eljen>
Köszi Laci!
#4861
Köszi a zenét, majd este otthon leszedem.<#worship>

Kivi vagyok rá, mert az eredetit nagyon szerettem és szeretem most is.

#4860
Jó Reggelt!
Szia Laci most gép közelbe vagyok,ha még aktuális fent vagyok Petinél<#integet2>
kaposi1
#4859
Fú Bocsi nem is tûnt fel.
Nagyon köszi akkor neked is, mert bizony ezek nagyon jó mix-ek.

És akkor a mixbõl küldöm neked és Fülcsinek ,meg persze aki még szereti ezt a nagyon jól sikerült újragondolást.<#wave>

F.R.David - Words 2010.mp3 (13.05 M😎
Download

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4858
Lacikám, ugyanezeket tettem fel én is tegnap.<#wink>

#4857
Sziasztok!<#integet2>

kaposi1
#4856
És akkor már legyen itt az elsõ részei is.

DJ Alex Mix - Italo Dance Mix 1 (2010)


01. Khrys feat Pol Rossignani — This Is The Day
02. Control C — Dance Forever (Control Italo Mix)
03. Buenos Ares — Baby, Baby
04. Di Lucci Feat Jason — Send Me An Angel (Club Mix)
05. Samantha Vs. Sabrina — Call Me (Sirrel and Tole Bassline Mix)
06. DJ Power — Historias De Amor (Dj Danilo Delta Remix)
07. Dj Lhasa — No Controles
08. Alex Teddy And Dance Rocker Feat Hoxygen — This Is Love
09. DJ Evil feat Jolly Axe — Be Mine Tonight (DJ Power Remix)
10. Marc Korn — Le Pardon (DJ Zulan Remix)
11. Dj Lhasa — Super Tanz (Ma.Bra. Extended Remix)
12. Italian Rockaz — La Verita (Dj Pijalis Remix)
13. Danijay Feat. Alberto Fortis — Senza Fretta

Regular Download<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#4855
Jó Reggelt!

Úgy látszik Alex barátunk továbbra is aktív marad.<#taps>

Csupa olyan számot tartalmaz amit AeroCool barátom említett mint megszerzendõ zenék.<#ijedt>


Title - Italo Dance Mix 2 (2010)
Mixed - DJ Alex Mix
Genre - ItaloDance, ItaloDisco, Remixed, Dance, Megamix
Time - 64:53
Format - MP3
Bitrate - 256 Kbps CBR
Total Size - 116 Mb (3% Recovery Record Included)

Mixed Tracklist:

01. Bad Boys Blue - Come Back and Stay (Remix 2010)
02. Brian Ice - Talking To The Night (Remix 2010)
03. Karol Project - Welcome To Rimini (Remix 2010)
04. Ken Laszlo - Tonight (Remix 2010)
05. Norman - Let's Go To The Beach (Remix 2010)
06. Paul Rein - Lady O (Remix 2010)
07. Ryan Paris - Dolce Vita (Remix 2010)
08. Linda Jo Rizzo - You're My First, You're My Last (Remix 2010)
09. Alan Cook - Bad Dreams (Remix 2010)
10. Alan Cook - Do You Want To Stay (Remix 2010)
11. Daydream - In The Night (Remix 2010)
12. F.R.David - Words (Remix 2010)
13. Juan Martinez And C.C.Catch - I Can Lose My Heart Tonight (Remix 2010)

Download

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4854
Kellemes kis zene-remélem nem köveztek meg érte--
lervi
#4853
szia Lacikám ! megnyugodtam!😊
meg hogy a kutyusod is jobban van annak is örülök!😊

kaposi1
#4852
Nem tapostál bele Cimbi!

Sõt elmondom neked hogy elõítéletekkel utáltam ezt a csajt.
Aztán meghallgattam a dupla albumát és képzeld még le is töltöttem.
Mert bizony vannak olyan számai ami bizony nekem tetszik.<#crazya>

Amit múltkor töröltem az olyan volt mintha kést döftek volna belém.
Nem tudom elviselni azt a számot.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

lervi
#4851
bár a topik minõségét kicsit rontja!!😞

lervi
#4850
Lacika remélem nem tapostam bele a lelki világodba ezzel a Gagával????😊)

lervi
#4849
sziasztok!
valaki ezt a hatalmas zenét kereste!!!😊



1. Paparazzi (Feat Dr. Faust) (Alex Italo Remix) (7:32)
2. Paparazzi (Feat Dr. Faust) (Alex Dub Remix) (2:44)

http://www.megaupload.com/?d=ZUSNJAV0

#4848
Sziasztok-
#4847
Ez a 4840-re válasz, csak rosszul nyomtam.<#wink>

#4846
Szuper!!!<#eljen><#smile><#eljen>

#4845
Italo Dance Mix 2 (2010)
Mixed - DJ Alex Mix

01. Bad Boys Blue - Come Back and Stay (Remix 2010)
02. Brian Ice - Talking To The Night (Remix 2010)
03. Karol Project - Welcome To Rimini (Remix 2010)
04. Ken Laszlo - Tonight (Remix 2010)
05. Norman - Let's Go To The Beach (Remix 2010)
06. Paul Rein - Lady O (Remix 2010)
07. Ryan Paris - Dolce Vita (Remix 2010)
08. Linda Jo Rizzo - You're My First, You're My Last (Remix 2010)
09. Alan Cook - Bad Dreams (Remix 2010)
10. Alan Cook - Do You Want To Stay (Remix 2010)
11. Daydream - In The Night (Remix 2010)
12. F.R.David - Words (Remix 2010)
13. Juan Martinez And C.C.Catch - I Can Lose My Heart Tonight (Remix 2010)

http://uploading.com/files/get/fd8ab888/AlexMixIDMiks02.rar/

#4844
Italo Dance Mix 1 (2010)
Mixed - DJ Alex Mix

01. Khrys feat Pol Rossignani - This Is The Day
02. Control C - Dance Forever (Control Italo Mix)
03. Buenos Ares - Baby, Baby
04. Di Lucci Feat Jason - Send Me An Angel (Club Mix)
05. Samantha Vs. Sabrina - Call Me (Sirrel and Tole Bassline Mix)
06. DJ Power - Historias De Amor (Dj Danilo Delta Remix)
07. Dj Lhasa - No Controles
08. Alex Teddy And Dance Rocker Feat Hoxygen - This Is Love
09. DJ Evil feat Jolly Axe - Be Mine Tonight (DJ Power Remix)
10. Marc Korn - Le Pardon (DJ Zulan Remix)
11. Dj Lhasa - Super Tanz (Ma.Bra. Extended Remix)
12. Italian Rockaz - La Verita (Dj Pijalis Remix)
13. Danijay Feat. Alberto Fortis - Senza Fretta

http://uploading.com/files/fbffa8m9/DJ%2BAlex%2BMix%2B-%2BItalo%2BDance%2BMix%2B1%2B%25282010%2529.rar/
vagy
http://hotfile.com/dl/59515964/a8fadb6/DJ_Alex_Mix_-_Italo_Dance_Mix_1_(2010).rar.html

kaposi1
#4843
Értem, akkor nem gyûjtöm be mert ezek a számok már meg vannak jobba.
Thankx az infót.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#4842
Off!

Egy kis érdekesség.
Selenea Gomes lemezeit gyûjtöm be<#szeret> és közben találtam ezt a Budapesti városnézést tõle.<#puszis>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4841
Sziasztok!
Tony Hendrik mint német producer.
kaposi1
#4840
Köszönöm kérdésed.
Tegnap voltunk orvosnál vele.
Csak zúzódás ami pár napom belül rendbe jön.
Már most is nagyon sokat javult.<#vigyor2>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#4839
Szép napot MIndenkinek!<#integet2>

#4838
Laci, hogy van a kutyusod?<#nemtudom>

#4837
Én sem tudom Lacikám.
Tegnap egy ruszki oldalon találtam.

Lehet, hogy ha meghallgatjuk, mi is blue-k leszünk? Vagy inkább bad-ek.<#wink>

kaposi1
#4836
Szia!

Ezek a számok nagyon jók nem vitás a 80-as évekbõl.
De nem értem mi közük ezeknek a Bad Boys Blue-hoz?<#ijedt><#fejvakaras>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

gyorgy74
#4835
Nagy nehezen sikerült becserkészni bakelitrõl rakták föl egy kicsit perceg de így is nagyon örültem! Gondoltam megosztom veletek de ha valakinek jobb minõségben megvan akkor rakja föl a kedvemért! Mirko Hirsch - Fire (Vocal Version).flac (45.09 M😎 http://www.multiupload.com/I51CF4EPKK

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

#4833
Sziasztok!<#integet2>

Ace Of Base - All For You-2010

01 Ace Of Base - All For You (Radio Edit)
02 Ace Of Base - All For You (Dance Extended Version)
03 Ace Of Base - All For You (Madhouse Monkeys Remix)
04 Ace Of Base - All For You (The Sign Dub Remix)
http://turbobit.net/cxruhw7nz8vj.html

AeroCool
#4832
Aki szeretne halgathat:-)
http://wishman-hosting.hu:8600/listen.pls

New Italo Vinyl

#4831
Ez egy különálló maxi:

\"Kertváros: Próbálj valami olyat tenni, amit a szomszédod nem vesz észre. Ha sikerül: csodát tettél.\" (Vavyan Fabble)

#4830
Sziasztok!1Kis electro-disco!
Nekem nagyon tetszik!
FM Attack-Astrowave EP LEMEZRÕL 2 SZÁM 320KB
06.Love Is Anywhere (Flashworx Vs. FM Attack - Remix).mp3 (12.71 M😎 http://www.multiupload.com/1CR23LWYIY
04.Invisible.mp3 (13.45 M😎 http://www.multiupload.com/3QHCRW4Y84

kaposi1
#4829
Elintézem ezt én magam is.<#wink>
Ismerem ezeket a rendõrségi hercehurcákat,inkább nem kérnék belõle.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

mflex
#4828
Rendõrséget hívtad?

What about the forests?

mflex
#4827
Nem hinném, hogy beléd rúgtam, csak nem értettem egyet azzal, amit írtál.
Amit írtam fent tartom. 😉

What about the forests?

Dióka
#4826
na, az is érdekesebb mint egy konverter....<#nyes> de milyet? maroklõ- kézi- félautomata- automata- karabély konyhakés vagy ipari méretût? <#kacsint>

#4825
Néha fegyvereket
kaposi1
#4824
Na az a helyzet hogy nálam bevált már egy konvertáló progi.
Ez pedig a Easy CD-DA Extractor Professionál.
Videó konvertálásra pedig a Allok Video to 3GP Converter-t használom.
Töménytelen konvertáló progi van de nekem ezek jöttek be.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Dióka
#4823
én is, az elsõ változatokat bõ 3 évvel ezelõtt! <#nevetes1>
hajrá!

esetleg nem teszteltél még valami mást is?! mondjuk hangfalat vagy erõsítõt vagy csak egy sima wav-et vagy windows 8-at?! <#wave><#vigyor5>