NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kaposi1
#5174

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#5173
Sziasztok!

Egy pár nyomós indok miért is az év legjobban várt albuma nálam a Retronic Voice.<#szeret>





Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

AeroCool
#5172
Tegnap jót derültem az egyik fórum csetjén a következõ iráson:-))
Lacika! Acti-Vision - Let The Rhythm Take Control (5+42) (New Extended Mix) meg van neked veszettségmentesen???
:-))

Be kell oltani veszettség ellen és akkor talán halgatható:-))

New Italo Vinyl

micuko69
#5171
Köszönöm a linket Laci <#worship>

Ájlavjú Béby!

gyorgy74
#5170
Szia Laci barátom rajta vagyok én is a beszerzésen csak Amerikából lehet megrendelni CD Universe forgalmazza Regiztem az oldalán csak a kifizetéssel vagyok gondban valaki segíthetne benne hogy megtudjam venni. Addig is meghallgatás céljából elküldhetnéd privivben nekem is elõre is köszönöm. Bepróbálkoztam az USACD honlapján de õk nem tudják beszerezni mert míg a listájukra nem kerül rá addig nem tudják megrendelni sajnos ez van!!!

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

micuko69
#5169
Leköteleznél, elõre is köszi!<#worship><#worship>

Ájlavjú Béby!

kaposi1
#5168
Szia!
Igen, priviben megkaphatod.!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

micuko69
#5167
Szép jó napot! Üdv Gazduram!
Annyit "hallani" Nálad a italo euro disco volume 1-rõl, már én is kíváncsi vagyok. Megoldható hogy hozzájussak a linkhez?

További szép napot!

Ájlavjú Béby!

#5165
Szia!

Te nagy "Alex mánias" hírében állsz... Mostanság volt idõm, a kocsiban, és elég sok mixét végig hallgattam. Jók, bár elsõre, ez a fajta mixelést, még úgy 2007 környékén Dj Max-tól hallottam. Van is egy elég jó kis sorozata a Mega Beat Italo Mix 1-23.ig. Érdemes lenne azokon is átfutni, ha szereted az ilyen hangulatú italo mixeket.

Mix-Tenger...
Nem néztem jó e linkek, próba cseresznye a konyakodba <#vigyor2><#vigyor2><#vigyor2><#vigyor2>

Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)

kaposi1
#5164
Szia!<#wave>

Használd a keresõt!<#wink><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5163
Sziasztok!

Ezt csak ajánlani tudom annak, aki régen is szereette a zenéjét:

Bobby O - Bright Nothing World (CD Album - 2010)

http://depositfiles.com/files/bvlkzgdht

Italo 4Ever .-)
#5162
Szia,

köszi a linket :-)
És köszi az építõ kritikát, majd lesz még
másik verzió is, egyébként ez az elsõ
próbálkozásom ezen a téren.
Az õszinteség fontos különösen a mai világban <#worship>
kaposi1
#5161
Szia!

Elõször is üdv a topikban.

Link ment priviben.

Mivel kérdezted a véleményünk.
Az én személyes véleményem hogy ez a két szám stílusában ,lendületében nagyon nem passzol egymáshoz.
Ezért sajna nem tudom azt mondani hogy tetszik.
Biztos találsz két egyforma tempójú zenét amibõl frankó mix-et tudsz készíteni, de ez sajna nem az volt.
Remélem nem haragszol az õszinte "kritikámra".<#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#5160
Jó Reggelt.

Gyurikám sajnos ez a mix így nem jó.<#shakehead>

Ugyanis kicsomagolás után hiányzik a .cue file.
Így kibontás után sajna minden szám önállóan lejátszható, viszont a váltásoknál nagyon csúnya ugrás hallható.
így nem folyamatos a mix.
Én nem tudom hogyan kell a mix lemezeket csomagolni, de sajna így nem jó.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5159
Szia!
Már megvolt a maxi.Szerintem tényleg jó.Angelo Ciaravola,DJ Store,EMJ verziók is.Mondjuk az elõzõ két maxi is jól sikerûlt.
#5158
háááááááááát dobtak már ki jobbat is....<#rinya><#rinya><#rinya><#rinya>

a régi lemezei valahogy jobbak

#5157
+1 elfelejtettem a címet ide írni:

Lady Gaga - Alejandro (Retro Mix)

Jó éjt, mindenkinenk!
#5156
Sziasztok, új vagyok a fórumon, de én is ezt a stílust kedvelem.
Szombaton csináltam egy mixet, mint ez az elsõ próbálkozásom,
iváncsi vagyok, hogy tetszik nektek :-)

http://www.youtube.com/watch?v=kC1NOC0YoBQ

üdvözlettel:
djmegadiscoboy
#5155
Szia, új vagyok ezen a fórumon, de nagyon szeretem
az Italo Disco stílust.
Nekem is el tudnád küldeni az italo euro disco volume 1
linkjét, és a jelszót?
Elõre is köszönöm!

üdvözlettel:
megadiscoboy
#5154
Üdv skacok!



Ez jó, letöltöm! --> ItaloTunez_-_Paradise-(PLAMIX072)-WEB-2010-M4E (Zippyshare)
pass: rics78

kaposi1
#5153
Gyurikám jók ezek a felvételek ,de próbáljunk maradni a topik eredeti elképzelésénél.<#wink>
Tudod hogy szívesen veszem a felvételeidet, de vissza kell térnünk a Napjaink zenéihez.
<#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

gyorgy74
#5152
Kárpótlásul AVENUE - Mi Amore (1987)mp3 320kbps maxi http://www.multiupload.com/YZWQCUM88M

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

#5151
Gyurikám,köszönöm!Szeretem az ilyen finomságokat!lehet hogy régebbi de nekem igy nem volt meg<#eljen><#worship>

gyorgy74
#5150
Igen a cím lemaradt bocsi!!!

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

kaposi1
#5149
Cimbi régi vagy sem, itt most az eredeti lemez a lényeg.
Na meg a ráfordított idõ amit Gyuri ránk fordított.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Dióka
#5148
miért nem írod ki, hogy ez a
Ben Liebrand - Spirit of Disco (Italodisco Edition 1-2)

mixrajongóknak már régi, egyébként jó anyag, kár, hogy azóta nem erõsködött hasonló jóval.

#5147
Te félsz hogy csupa nagybetûvel "kiabálsz" itt? Én így az egész maxit még nem láttam ezelõtt sehol, az hogy egy promó vagy egy mix részeként már láttad valahol az más tészta.

#5146
Ez sajnos nincsen 😞

kaposi1
#5145
Köszi szépen Gyuri!

Nagyon ígéretes track listával rendelkezik az album.<#eljen><#worship>

Amint kapacitásom lesz rá már mentem is .

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

gyorgy74
#5144
Mindenkinek aki szereti a jó egyveleget saját gyári lemezrõl ripeltem lossless!!! TRACKLIST
CD 1

1 Ben Liebrand - Intro italo edition
2 Topo & Roby - Under The Ice
3 Gary Low - La Colegiala
4 Funny Twins - You And Me
5 Radiorama - Vampires
6 Radiorama - Fire
7 Lucia - Marinero
8 Savage - Don’t Cry Tonight
9 Scotch - Pictures
10 Whish Key - Last Summer
11 Stage - Ocean Of Crime
12 Tulio de Piscopo - Stop Bajon
13 Radiorama - Aliens
14 Jimmy & Susy - Come Back
15 Gazebo - I Like Chopin
16 Lee Marrow - Shanghai
17 Radiorama - Chance To Desire
18 Brian Ice - Talking to the Night
19 Eddy Huntington - U.S.S.R
20 Plastic Mode - Mi Amor
21 Silver Pozzoli - Around My Dream
22 Valerie Dore - The Night
23 Mike Rogers - Just A Story
24 Miko Mission - How Old Are You
25 Tony Esposito - Kalimba De Luna
26 Valerie Dore - Get Closer
27 Scotch - Disco Band
28 P Lion - Happy Children
29 Creatures - Believe In Yourself
30 Kano - Another Live
31 Hypnosis - Droid
32 Patrick Colby - Mandrill
33 Solo - Harem
34 Cyber People - Doctor Faustus
35 Albert One - For Your Love
36 Albert One - Secrets
37 Danny Keith - Love me Again
38 Miko Mission - The World Is You
39 Fabian Nesti - Heigh Ho
CD2

1 Doctor’s Cat - Feel the Drive
2 Koto - Jabdah
3 Roy - Destiny Time
4 William King - Robin Hood
5 Doctor’s Cat - Watch Out
6 Mr Flagio - Take A Chance
7 Sandy Marton - People From Ibiza
8 JD Jaber - Don’t Wake Me Up
9 Albert One - Hopes and Dreams
10 Koto - Visitors
11 Robert Camero - Love Games
12 Koto - Dragons Legend
13 Alan Barry - Tell me the Reason
14 Brando - Rainy Day
15 Meccano - Activate My Heart
16 Carrera - SOS Bandido
17 Cyber People - Polaris
18 Fancy - Slice me Nice
19 Fun Fun - Happy Station
20 J D Faber - Don’t Stop Loving
21 Diviacchi - Waiting for the Heaven
22 Silent Circle - Touch The Night
23 Cyber People - Void Vision
24 Cruisin’ Gang - Chinatown
25 Fun Fun - Color my Love
26 Ryan Paris - Dolce Vita
27 Max Coveri - One More Time
28 Ken Laszlo - Tonight
29 Vivian Vee - Give Me a Break
30 Fun Fun - Could This Be Love
31 Max Him - Lady Fantasy
32 Scotch - Mirage
33 Silver Pozzoli - Step By Step
34 Fun Fun - Baila Bolero
35 Albert One - Heart on Fire
36 Ken Laszlo - Hey Hey Guy
37 Roy - Shooting Star
38 Laserdance - Humanoid Invasion
39 Jock Hattle - Crazy Family

part1. http://www.multiupload.com/A9Z3P69SWF
part2. http://www.multiupload.com/IGLPPV02DV
part3. http://www.multiupload.com/YLD5HXVM17
part4. http://www.multiupload.com/3Z4AESYKKV
part5. http://www.multiupload.com/MUDBJE4NM4
part6. http://www.multiupload.com/LSTGRT8DG2

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

kaposi1
#5143
De az!
Legalább is részemrõl.<#szomoru1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5142
Cimbi, meghallgattad Paul Parker új lemezét?
Milyen?

Én szerettem a régi zenéjét.
De szerettem anno Orlando-t is, de az új lemeze elég gyatra lett.
Nem ugyanez a helyzet Parkerrel is?

#5141
Sziasztok!<#integet2>

#5140
Ha jól emlékszem bit records-os kiadvány 2010-07.Azért figyelem a kiadókat, úgy zenében mint filmekben.
#5139
EZ MÁR RÉGI ZENE ÖREG! ESETLEG A NETEN ÚJ!
#5138
Szia Rics!
Köszi a maxit.Kérdésem lenne,hogy egy 2007-es zenének pontosabban a Mim Project-For Love(Small Town Boys Remix)nincs-e meg véletlenûl.
#5137
Egy újdonság:
Tab_-_Tonight-(MIE8032774613959)-WEB-2010-M4E (Zippyshare)

Nekem a "Tia" és az "Atomic" verziók tetszenek.

#5136
köszönöm
én letöltöm!<#taps><#taps><#worship>

#5135
1 nagy köszönöm<#wave><#taps>

kaposi1
#5134
Jó Reggelt.<#wave>

Srácok tegnap este óta nem él a link a Space Sound Records Presents - Italo Euro Disco vol.1-hez.

Talán jobb is ez így.

Ugyanis kiderült hogy pár percen belül egy német fórumban landolt a zene innen.<#wow3>
Egy köszönöm nélkül vitték, de a jelszóval szerintem nem boldogultak.<#nyes>


Szóval feltöltöttem egy másik helyre az albumot.
Akinek kell rendelkezésére áll ha elkéri tõlem priviben a linket.<#integet2>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#5132
Tgolyo privi ment!!!!!!!!!<#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

tgolyo
#5131
Hi All!
Kaptam egy levelet a rapidrdól:
Dear customer xxxxxxx

Based on your download logs, your Premium Account xxxxxxx was shared with other people. This is not allowed.

It follows a list of all /16 networks having downloaded via your account today:

79.121.0.0/16 (79.121.0.0 - 79.121.255.255)
81.183.0.0/16 (81.183.0.0 - 81.183.255.255)
84.0.0.0/16 (84.0.0.0 - 84.0.255.255)
85.66.0.0/16 (85.66.0.0 - 85.66.255.255)
85.67.0.0/16 (85.67.0.0 - 85.67.255.255)
87.97.0.0/16 (87.97.0.0 - 87.97.255.255)
87.101.0.0/16 (87.101.0.0 - 87.101.255.255)
87.242.0.0/16 (87.242.0.0 - 87.242.255.255)
88.208.0.0/16 (88.208.0.0 - 88.208.255.255)
88.209.0.0/16 (88.209.0.0 - 88.209.255.255)
89.135.0.0/16 (89.135.0.0 - 89.135.255.255)
89.186.0.0/16 (89.186.0.0 - 89.186.255.255)
91.82.0.0/16 (91.82.0.0 - 91.82.255.255)
91.137.0.0/16 (91.137.0.0 - 91.137.255.255)
93.141.0.0/16 (93.141.0.0 - 93.141.255.255)
94.21.0.0/16 (94.21.0.0 - 94.21.255.255)
99.229.0.0/16 (99.229.0.0 - 99.229.255.255)
109.110.0.0/16 (109.110.0.0 - 109.110.255.255)
122.43.0.0/16 (122.43.0.0 - 122.43.255.255)
189.180.0.0/16 (189.180.0.0 - 189.180.255.255)
217.17.0.0/16 (217.17.0.0 - 217.17.255.255)


It might also be possible that your account has been hacked and other people were using it as well without your knowledge.

To protect us and yourself from hackers, we have changed your password.

----- YOUR NEW PASSWORD -----
Password: xxxxxxx
-----------------------------

Feel free to change your password to something suiting you better.

Please notice that if we detect many different IP addresses in your account in the future, we reserve the right to permanently close your account.

You can check the IPs using your account in the log section of your premium zone.
Mit Jelent?
sajna én sem érem el a saját feltöltésem.
no mnd 1. feltolom máshova.

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

#5130
Hát apa, igazán kiteheted volna az arcoknak rendesen, mert így több vele a gond, mintha simán csak megosztottad volna. No de sebaj, a zene a fontos, így sokak kérésére, igaz nem az a version, és megtoldva eggyel, itt van leszedhetõ változatban is...
Ha viszont leszedted, és gondjaid támadnának, a kulcs maga a gazda, hiszen õ majd kisegít a bajból... <#vigyor2><#vigyor2><#vigyor2><#vigyor2>

a rar tartalma:
Mirko Hirsch - All The Night (Trend Boy Super Long Remix)2009
Mirko Hirsch - Fire (Long Version) 2010

Mirko.rar

Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)

#5129
Talán ez is érdekel valakit!
Paul Parker - Take It From Me (2010)
Title — Paul Parker - Take It From Me
Year — 2010
Country — US
Style — Electronic
Time — 43:22
Format — MP3
Bitrate — 224 Kbps CBR
Size — 68 Mb

01 Take It From Me (5:09)
02 Chargin' Me Up (6:43)
03 Wallflower (4:55)
04 Don't Stop (What You're Doin' To Me) (6:07)
05 Echoes Of Love (4:18)
06 Letting Go (4:50)
07 I'll Be That Man (2:56)
08 Just Hold Onto Love (3:54)
09 Raining For You (Piovendo Per Te) (4:30)

http://www.megaupload.com/?d=0KOLFG4I

#5128
Ilyen van
Blue System - Two Hearts Beat As One (2010) (The 5-th album by DJ Modern Max)
Format: mp3, 192-256 Kbps
Size: 118 Mb

Tracklist:
01. Blue System - History`2010 (Rap Techno Version By DJ Modern Max)
02. Blue System - Two Hearts Beat As One`2010 (New Original Mix By DJ Modern Max)
03. Blue System - It`s Extasy`2010 (Hard Trance Version By DJ Modern Max)
04. Blue System - 48 Hours`2010 (Dance Mix By DJ Modern Max)
05. Blue System - Deeper Deeper`2010 (Hard Trance Version By DJ Modern Max)
06. Blue System - Titanic 650604`2010 (New Version By DJ Modern Max)
07. Blue System - Does Your Mother Really Know`2010 (Rap Version By DJ Modern Max)
08. Ricky King - Fly With Me To Malibu`2010 (New Version By DJ Modern Max)
09. Blue System - Two Hearts Beat As One`2010 (New Rap Mix By DJ Modern Max)
10. Blue System - It`s Extasy`2010 (Extended Hard Trance Version By DJ Modern Max)
11. Modern Talking - Space Mix`99 (DJ Modern Max Extended Re-Edit 2010)

http://www.megaupload.com/?d=7476BBMH

#5127
Olegris-On a silent beach mp3 320kb
http://rapidshare.com/files/422731742/olegris_-_On_A_Silent_Beach.mp3

AeroCool
#5126
Nagyon szépen köszi én is TGOLYÓ!

New Italo Vinyl

#5125
Szia!
Köszönöm a lemezt.Nagyon állat alig várom, hogy kicsit erõteljesebben megrezegtessem a levegõt.Mégegyszer köszi!
tgolyo
#5124
Bakker!
a lényeg lemaradt. a jelszó:orion

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!