NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

gyorgy74
#5885
Szia ezt a lemezt keresem már régóta de csak losslessbe wav formátumban érdekelne légy szíves a másik oldalról is fényképezd le mert látni akarom a track listát üdv Tgolyó barátom!!!

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

kaposi1
#5884
Szia!

Nincs mert nekem nem jön be ez a zene.
Én inkább a New Italo zenéket vásárlom.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5883
Búék kollégák ,mindenkinek.
#5882
Meg ez, tudom nem italo disco zene, de hátha megvan valakinek már!
Emanuele Carocci Feat. Laura - Maria Magdalena 2011 (Pop Mix)
kaposi1
#5881
Azt bizony jól teszi kedves Zoltán.<#wink><#taps>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5880
Szia Kapaosi! Ez nincs meg neked véletlenül új zene
P Project & Gianni Lardera - Rotolando Respirando (Remix)
tgolyo
#5879
Hali!
nagyon király muzsika!
én errõl hallgatom <#wave>:

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

#5878
Köszi, de már megvan mind 2 zene, úgy hogy nem lejátszózok.<#papakacsint>
kaposi1
#5877
Szia!

Mode - One- I will never saygoodbye címü számot betettem a lejátszóba.
Ennél jobb minõségben nem tehetem be.
Remélem megérted miért.<#wink>
De szerintem így is nagyon szépen szól.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

tgolyo
#5876
Hali Laci!
PM!

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

#5875
1 1986-os felvétel....tényleg 1 picit rajtuk is látszik az idõ múlása.

tgolyo
#5874
bedobok még egy videot. volt egy fantasztikus mûsor a német tv-n is.
mintha egy picit rajtuk is fogna az idõ.

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

tgolyo
#5873
most látom a napjaink zenéi közé raktam a videót. (5871hsz)
ha a gazdának nem tetszik , majd törli.
azért tovarisék még mindig tudnak mulatni. ez is az éjszakai mûsorból lett kiollózva:

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

#5872
Sziasztok! Ez a két zene érdekelne! Modeone-I will never saygoodbye,Dj's Project-Vision Of Love! Valami jó minõségébe. Elõre is köszönöm a segítséget!
tgolyo
#5871
Üdv.Mindenkinek!
egy kis ízelítõ az éjszakai mûsorból:

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

#5870
Magic Studio-flash in the dark.mp3 (11.11 M😎 http://www.multiupload.com/DJCW8K5IV7

kaposi1
#5869
Huh ez hatalmas track lista nagyon kiváncsi leszek rá.

Hands Magic-be még rosszat nem nagyon hallottam.<#szeret>

Köszi szépen!<#eljen><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5868
BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!!
Title: Navidad 2010
Mixed: Hands Magic
Year: Diciembre 2010
Country: Mexico
Genre: Italo Disco, Megamix
Time: 01:19:04
Format: Mp3
Bitrate: 320 Kbps

http://www.megaupload.com/?d=FC1ZH6K0

#5867
Nem szaporitván a szót BUÉK ! minden kedves fórumozóknak.<#law>
#5866
Boldog Új Évet Mindenkinek, s ez úton köszönöm a sok zenét, amit jóvoltotokból meghallgathattam! <#integet2><#integet2><#integet2>

Ami jó csak van az életben , az vagy erkölcstelen , vagy törvényellenes , vagy hízlal .

#5865
Sok hasonló zenét kívánok a 2011-es évre!<#eljen><#eljen><#eljen><#eljen>

kaposi1
#5864
BUÉK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

gyorgy74
#5863
Az oroszok megadják a módját az ünneplésnek olyan neves elõadókat állítanak a színpadra hogy mi csak nézünk ki a fejünkbõl! <#guluszem1>
Na nálam is döng a ház tv meg nem nézek inkább hallgatom a jobbnál jobb zenéket egy kis pezsgõ mellet a családdal! <#pias><#eljen>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

kaposi1
#5862
Mert a kereskedelmi adók rohadtul leszarják a Szilvesztert.<#gun>
Mivel tudják hogy ilyenkor a fél ország nem nézi a TV-t, illetve nem az a célcsoport nézi, betesznek egy két Bud Spencer filmet ami már ezerszer volt.
Aztán majd csak eltelik ez az éjjel is.

Magasan tesznek arra hogy miként telik az embereknek a Szilveszter a csatornájukon.
Csak túl legyünk rajta alapon adnak valamit.
Ilyenkor még a nézettség sem fontos.<#gunyos1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

tgolyo
#5861
csak azt nem értem , hogy mi miért nem tudjuk úgy búcsúztatni 2010-et mint tovarisék. ismét nagyszerû mûsort sugároznak éjfél elõtt:
The Twins , C.C.Catch , Bad Boys Blue , Silent Circle , Ricchi e Poveri , Ottawan , Fancy , Ryan Paris stb.

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

#5860
Ismét egy hatalmas new italo disco!!!!!!!!!!!!!<#eljen>
gyorgy74
#5859
Nem semmi Mode One - Sometimes az meg hogy fekete korong forog egyenesen HQ!!!!!!!! Igen így kel búcsúztatni az Ó évet kedves barátom! <#finom><#finom><#finom><#wave>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

kaposi1
#5858
<#crazya><#finom><#szeret><#wave>Nyami!
Ebben minden benne volt.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

tgolyo
#5857
Sziasztok!
Eredményekben Gazdag Boldog Új Esztendõt Kívánok Mindenkinek!
most pedig pörögjön az a fekete korong:

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

kaposi1
#5855
Sziasztok!

Mivel a neten még mindig nem elérhetõ ez a remek nóta,ill. csak demó és mindenféle torz megcsonkított verzió beszerezhetõ ezért úgy gondoltam hogy ezzel a nótával kívánnék

ITALO ZENÉKBEN GAZDAG BOLDOG ÚJ ESZTENDÕT MINDEN KEDVES FÓRUMLÁTOGATÓNAK.

James Manoro - Another Lie (Vocal Version) (Side A) 256 STEREO
DOWNLOAD

A dal meghallgatható a lejátszóban!!


Szerencsésen túléltünk közel egy esztendõd a topik nyitása óta.
Közel 6000 hozzászólás született ami úgy gondolom igazán szép eredmény.
Az idei év végi lemezmegjelenések is azt mutatják hogy jövõre is lesz mirõl beszélnünk.<#wink><#taps>

Nagyon köszönöm mindenki részvételét aki tevékenyen hozzájárult ahhoz hogy ezt a szép eredményt elérhettük.<#law><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

gyorgy74
#5854
Én is kívánok minden kedves barátomnak, fórumtársnak, házigazdának!

Örömöt sokat, bánatot semmit, segítsen az Isten boldognak lenni! Legyetek mindig vidámak, örüljetek minden szépnek, én így kívánok nektek BOLDOG ÚJ ÉVET!



B.Ú.É.K

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

Tyia
#5853
Boldog Új Évet Kívánok Minden Kedves Italo-mániásnak!

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

#5852
Sziasztok!
Csak egyszerûen:
B.Ú.É.K.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<#integet2>
AeroCool
#5851
BOLDOG ÚJ ÉVET KIVÁNOK MINDEN KEDVES FÓRUMTÁRSAMNAK!!!

New Italo Vinyl

#5850
Srácok, szerintem tök jó ez az idei Alphaville album!<#eljen>

ui: fülcsi szerintem szedd le, ha még nem tetted!

Ja és Boldog Új Évet kívánok Mindenkinek!!!! A zene legyen velünk!<#szeret>

#5849
Áldott Új Év
Szilveszter éjszaka, mulatunk,
És megint egy évet elhagyunk,
De még fontos a múltunk nekünk,
Bárhogy élünk, bármit remélünk.

Életünkben sokszor csak játszunk,
Mert most épp így alakult sorsunk.
Ragyogást várunk, az Új Évtõl,
Hogy boldogabbak legyünk ettõl.

Fogadkozunk egy új világnak,
Talán hazudunk önmagunknak,
Vagy csak hiszünk a hazugságban,
És élünk egy régi álomban.

Elhagyjuk az éveket sorban,
Nem élhetünk többé a múltban.
Jön az Év, hogy végleg távozunk,
Pár emléket azért itt hagyunk.

Most versenyt futunk a jövõvel,
Szívünket megtöltve örömmel,
Az Új Évbe lépünk, reménnyel.
Hittel, Békével, és Istennel!

Boldog Új Évet Mindenkinek,
Reményt, Hitet, és Békét nektek.
Isten Áldja meg az Új Évet,
És legyen még több a Szeretet!!!

Áldott legyen a Béke, és a Szeretet az Új Évben!

Mindenkinek Boldog új évet kívánok!

lervi
#5848
BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!

#5847
Szia! Látom ezek nem netes zenék! Nem tennéd fel még egyszer látom törölték (ted) a linkeket!
#5845
Sziasztok!

Closed - Crazy Love (NightHawk's Special Extended Demo Re-Edit)
http://www.sendspace.com/file/a66oie



#5844
Sziasztok!
Ha valakinek megvan jobb minõségben megköszönöm.
AMBRA - Dream The Summer Back (2005) ''256''
Szebby
#5842
kaposi1
#5841
Részemrõl nagyon köszi ,de most már kivárom azt a pár napot amíg ide ér a lemez.<#wink><#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5840
Mirko Hirsch - Love Hurts
Mirko Hirich - Obsession

Inf.
Obsesson 320Love Hurts (Under A Search...

Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)

#5839
Most jutottam el az új Alphaville meghallgatasához.

Ez nem is olyan rossz lemez, szerintem!<#wink>

#5838
Szevasztok fanok!<#integet2>

Fülcsi, múltkor ajánlottam ezt a Fantasy albumot.

Tegnap este meghallgattam, és van rajta egy szám, ami nekem tökre Bohlen-es. (Skating Rink Idol - Unforgettable (Long Version))
Egybõl eszembejutottál.<#wink>

Ja itt a tracklist:
1.Zac Harry - Sping Nana.mp3
2.Kiki Cordalis - Goodbye my love goodbye (DJ Remix 2010).mp3
3.Dennis feat. loop project - frei.mp3
4.Chito - The Long Tomorrow (Maxi Version).mp3
5.Trans-X - L.O.V 2010 (Starlab club mix).mp3
6.Gunther - Famous.mp3
7.Dj Juan Martinez - Dont break my heart (original remix).mp3
8.Mark Ashley - Noche De Fiesta.mp3
9.Skating Rink Idol - Unforgettable (Long Version).mp3
10.Domyp feat. elena - I love you (dj fole slowstyle remix).mp3
11.Hurts - better than love (italoconnection remix).mp3
12.Italo4ever - Let the beat (from space).mp3
13.Alan Cook - Resiste Amor (Versión Vocal).mp3
14.Laban vs. hampenberg - hvor ska vi sove i nat (2009 nat klub version).mp3
15.Mention - No Changes (Vocal Version).mp3
16.Ms Project feat Ryan Paris - Dolce Vita 2010 (Innuendo Club Mix).mp3
17.Siberian Heat - Flute Cries (Album Version).mp3
18.Italian dance 2011 Mix (mixed by j.martinez & j.garcia).mp3
20.Dj Marc Stone feat. Israel Kamakawiwo'ole - Somewhere over the Rainbow 2010.mp3

Szerintem szedd le! (Lacikám Te is ha még nincs meg!)

#5837
Sziasztok!

Köszi az original verziót.Ez nem volt meg.Ellenben az extended az megvolt csak nem találom sehol.Sajna az oldalra sem emlékszem ahonnan letõltöttem.Ha esetleg meglenne jó minõségben azt elõre is megköszönném!
kaposi1
#5836
Jó ez a lemez.
Megszerettem.<#taps>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (: