NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
Nincs mert nekem nem jön be ez a zene.
Én inkább a New Italo zenéket vásárlom.<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Emanuele Carocci Feat. Laura - Maria Magdalena 2011 (Pop Mix)
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
P Project & Gianni Lardera - Rotolando Respirando (Remix)
nagyon király muzsika!
én errõl hallgatom <#wave>#wave>:

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!
Mode - One- I will never saygoodbye címü számot betettem a lejátszóba.
Ennél jobb minõségben nem tehetem be.
Remélem megérted miért.<#wink>#wink>
De szerintem így is nagyon szépen szól.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
mintha egy picit rajtuk is fogna az idõ.
forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!
ha a gazdának nem tetszik , majd törli.
azért tovarisék még mindig tudnak mulatni. ez is az éjszakai mûsorból lett kiollózva:
forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!
egy kis ízelítõ az éjszakai mûsorból:
forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!
Hands Magic-be még rosszat nem nagyon hallottam.<#szeret>#szeret>
Köszi szépen!<#eljen>#eljen><#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Title: Navidad 2010
Mixed: Hands Magic
Year: Diciembre 2010
Country: Mexico
Genre: Italo Disco, Megamix
Time: 01:19:04
Format: Mp3
Bitrate: 320 Kbps
http://www.megaupload.com/?d=FC1ZH6K0
Ami jó csak van az életben , az vagy erkölcstelen , vagy törvényellenes , vagy hízlal .
Na nálam is döng a ház tv meg nem nézek inkább hallgatom a jobbnál jobb zenéket egy kis pezsgõ mellet a családdal! <#pias>#pias><#eljen>#eljen>
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
Mivel tudják hogy ilyenkor a fél ország nem nézi a TV-t, illetve nem az a célcsoport nézi, betesznek egy két Bud Spencer filmet ami már ezerszer volt.
Aztán majd csak eltelik ez az éjjel is.
Magasan tesznek arra hogy miként telik az embereknek a Szilveszter a csatornájukon.
Csak túl legyünk rajta alapon adnak valamit.
Ilyenkor még a nézettség sem fontos.<#gunyos1>#gunyos1>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
The Twins , C.C.Catch , Bad Boys Blue , Silent Circle , Ricchi e Poveri , Ottawan , Fancy , Ryan Paris stb.
forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
Ebben minden benne volt.<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Eredményekben Gazdag Boldog Új Esztendõt Kívánok Mindenkinek!
most pedig pörögjön az a fekete korong:
forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!
Mivel a neten még mindig nem elérhetõ ez a remek nóta,ill. csak demó és mindenféle torz megcsonkított verzió beszerezhetõ ezért úgy gondoltam hogy ezzel a nótával kívánnék
ITALO ZENÉKBEN GAZDAG BOLDOG ÚJ ESZTENDÕT MINDEN KEDVES FÓRUMLÁTOGATÓNAK.
James Manoro - Another Lie (Vocal Version) (Side A) 256 STEREO
DOWNLOAD
A dal meghallgatható a lejátszóban!!
Szerencsésen túléltünk közel egy esztendõd a topik nyitása óta.
Közel 6000 hozzászólás született ami úgy gondolom igazán szép eredmény.
Az idei év végi lemezmegjelenések is azt mutatják hogy jövõre is lesz mirõl beszélnünk.<#wink>#wink><#taps>#taps>
Nagyon köszönöm mindenki részvételét aki tevékenyen hozzájárult ahhoz hogy ezt a szép eredményt elérhettük.<#law>#law><#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Örömöt sokat, bánatot semmit, segítsen az Isten boldognak lenni! Legyetek mindig vidámak, örüljetek minden szépnek, én így kívánok nektek BOLDOG ÚJ ÉVET!
B.Ú.É.K
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
Csak egyszerûen:
B.Ú.É.K.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<#integet2>#integet2>
ui: fülcsi szerintem szedd le, ha még nem tetted!
Ja és Boldog Új Évet kívánok Mindenkinek!!!! A zene legyen velünk!<#szeret>#szeret>
Szilveszter éjszaka, mulatunk,
És megint egy évet elhagyunk,
De még fontos a múltunk nekünk,
Bárhogy élünk, bármit remélünk.
Életünkben sokszor csak játszunk,
Mert most épp így alakult sorsunk.
Ragyogást várunk, az Új Évtõl,
Hogy boldogabbak legyünk ettõl.
Fogadkozunk egy új világnak,
Talán hazudunk önmagunknak,
Vagy csak hiszünk a hazugságban,
És élünk egy régi álomban.
Elhagyjuk az éveket sorban,
Nem élhetünk többé a múltban.
Jön az Év, hogy végleg távozunk,
Pár emléket azért itt hagyunk.
Most versenyt futunk a jövõvel,
Szívünket megtöltve örömmel,
Az Új Évbe lépünk, reménnyel.
Hittel, Békével, és Istennel!
Boldog Új Évet Mindenkinek,
Reményt, Hitet, és Békét nektek.
Isten Áldja meg az Új Évet,
És legyen még több a Szeretet!!!
Áldott legyen a Béke, és a Szeretet az Új Évben!
Mindenkinek Boldog új évet kívánok!
Closed - Crazy Love (NightHawk's Special Extended Demo Re-Edit)
http://www.sendspace.com/file/a66oie
Ha valakinek megvan jobb minõségben megköszönöm.
AMBRA - Dream The Summer Back (2005) ''256''
08_albert_one_-_stay_(dandeej_and_roberto_forti_mix)-m4e.mp3 (11.85 M😎
1. Antonia - A Little Bit Of Respect (Radio Edit)
2. Dj Space'c - One Night In Bangkok 'Cover Vox' (The Ricky P. Xtd Mix)
3. Kikka - Heaven Is A Place On Earth 'Cover Vox' (The Ricky P. Xtd Mix)
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)
Ez nem is olyan rossz lemez, szerintem!<#wink>#wink>
Fülcsi, múltkor ajánlottam ezt a Fantasy albumot.
Tegnap este meghallgattam, és van rajta egy szám, ami nekem tökre Bohlen-es. (Skating Rink Idol - Unforgettable (Long Version))
Egybõl eszembejutottál.<#wink>#wink>
Ja itt a tracklist:
1.Zac Harry - Sping Nana.mp3
2.Kiki Cordalis - Goodbye my love goodbye (DJ Remix 2010).mp3
3.Dennis feat. loop project - frei.mp3
4.Chito - The Long Tomorrow (Maxi Version).mp3
5.Trans-X - L.O.V 2010 (Starlab club mix).mp3
6.Gunther - Famous.mp3
7.Dj Juan Martinez - Dont break my heart (original remix).mp3
8.Mark Ashley - Noche De Fiesta.mp3
9.Skating Rink Idol - Unforgettable (Long Version).mp3
10.Domyp feat. elena - I love you (dj fole slowstyle remix).mp3
11.Hurts - better than love (italoconnection remix).mp3
12.Italo4ever - Let the beat (from space).mp3
13.Alan Cook - Resiste Amor (Versión Vocal).mp3
14.Laban vs. hampenberg - hvor ska vi sove i nat (2009 nat klub version).mp3
15.Mention - No Changes (Vocal Version).mp3
16.Ms Project feat Ryan Paris - Dolce Vita 2010 (Innuendo Club Mix).mp3
17.Siberian Heat - Flute Cries (Album Version).mp3
18.Italian dance 2011 Mix (mixed by j.martinez & j.garcia).mp3
20.Dj Marc Stone feat. Israel Kamakawiwo'ole - Somewhere over the Rainbow 2010.mp3
Szerintem szedd le! (Lacikám Te is ha még nincs meg!)
Köszi az original verziót.Ez nem volt meg.Ellenben az extended az megvolt csak nem találom sehol.Sajna az oldalra sem emlékszem ahonnan letõltöttem.Ha esetleg meglenne jó minõségben azt elõre is megköszönném!

