NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
1. The Flashback Band - Celebration (2010 Party Mix) (8:10)
2. The Flashback Band - Celebration (2010 Another Mix) (6:43)
3. The Flashback Ban - Flashback Celebration Mix (16:51)
Ez nekem is tetszik. Bár az az igazság, hogy Fruttero hangját én nem csípem, csak inkább a zenéjét. De így vagyok pl. Campa-val is.
Igaz közülük senki sem köszönte meg.<#vigyor>#vigyor>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Már többször is volt itt a topikban.
Ezért én most egy olyan verziót töltöttem fel errõl a 2010-es maxirol ami elég különleges verzió.
03 Marc Fruttero - Disco Silvia (Original Mix) (b2).mp3 (13.63 M😎 7:26
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Marc Fruttero - Disco Silvia
Sõt......<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
http://www.iventi-records.com/
Köszi a zenéket(lazzoo és Laci barátom!<#integet2>#integet2>
Az úriembert itt pár cimborámnak nem kell bemutatnom.<#wink>#wink>
Tobias Bernstrup feat. O. Looven - Power Windows (Italo-Synth 2010)
Download
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
!Joy - Touch By Touch 2011 (7'' Single Version)
Siberian Heat Pres. Elen Cora - Sorry (12'' Rainy Dance Version)
És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Siberian Heat "örökzöldjének" egy újabb verziója a lejátszóban.
Elen Corától címezve egyenesen nekem.<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
http://www.megaupload.com/?d=5LV2G7W9
1. Joy - Touch By Touch 2011 (Radio Version)
2. Joy - Touch By Touch 2011 (Joy Mix)
3. Joy - Touch By Touch 2011 (Single Version)
4. Joy - Touch By Touch 2011 (3select Rmx)
http://rapidshare.com/files/437176610/Fantasy_Magic_Dance_Vol.16_by_dj1.rar
pass : dj1
Szia Atiapuka,
örülök, ha tetszik a karácsonyi válogatásom !!
Ha egy embernek tetszik rajtam kívül, már megérte dolgoznom vele !!
Már csak azon drukkolok, hogy Kaposi Lacinak is tetsszen !!!<#awink>#awink>
Kívánok Nektek nagyon kellemes ünnepeket, és sok-sok boldogságot!!!<#szeret>#szeret>
ui: és nagyon szépen köszönöm a rengeteg klassz zenét! Hisz a zene az életem nagyon fontos része volt és mindig az is marad!<#worship>#worship>
Boldog karácsonyt, kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek !!
Sok-sok szeretetet a szívekbe, sok-sok finomságot a pocakokba, a lejátszóKba rengeteg kiváló zenét, és gazdag jézuskát a fa alá !!
BOLDOG, BÉKÉS, MEGHITT ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDENKINEK !!!<#wave>#wave>
BOLDOG KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDENKINEK!
Sok jó zenét!És sok meglepetést délutánra Helo!!! <#integet2>#integet2><#integet2>#integet2>
Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánok Minden Fórumozónak!
A videón az összes verzióból van kedvcsináló, sztem nem az elsõ a legjobb, érdemes beszerezni a maxit.
..Ami itt is van természetesen! <#nyes>#nyes>
Albert_Mak_Feat_Jason_Rene_-_Let_The_Music_Flow-(ARC_096)-WEB-2010-ZzZz (Zippyshare)
Boldogságban, szeretetben gazdag karácsonyt kívánok!
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
Veled ellenben én imádom, és minden negatív véleményt is szívesen fogadok ebben a témában.
De ezt inkább ne itt, hanem priviben.<#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Mert ez valóban a bakelitrõl származó verzióról lett készítve.
Én már csak tudom.<#ravasz1>#ravasz1>
Mode-One - Til' The End (Side 😎.mp3 (11.84 M😎
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Nagyvárosokben lehet, de a kis vidéki üzletekben..... (nem is baj)! <#csodalk>#csodalk>
Nagyon nem szeretem õket, de azt majd valamikor késõbb kifejtem. Persze, csak ha érdekel. <#papakacsint>#papakacsint>
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Természetesen volt mind két Mode-One szám.
Utóbbi valami rettenetes minõségben van fent a neten,de majd teszek róla hogy itt ne úgy legyen.<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Modeone - Sometimes
Modeone - Til The End
KELLEMES ÜNNEPEKET!
"Hulla" fáradtan, de túl a karácsonyi rohamon, ragadom meg az alkalmat, hogy ezúton kívánjak Mindenkinek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!
Kívánok sok-sok szép ajándékot a fa alá, de mindenekelõtt a legfontosabbat: A mellettetek lévõ emberek szeretetét!
A mai rohanó világban ez az ami mindennél többet ér, és (úgy gondolom) ez az amit pénzért nem lehet megvásárolni!
Más!
Nem tudom, hol találtam, de ígérem megkeresem nektek, mert szerintem érdemes meghallgatni:
A 90's Recall MegamixXx (GuestmixXx)
INTRO - THE 90's ...
CULTURE BEAT - MR. VAIN RECALLl
DJ RED 5 vs MC MIKER G - DA BEAT GOES REANIMATED 2003
JAN WAYNE – PIECE OF MY HEART 2006
CAPTAIN HOLLYWOOD PROJEKT – MORE & MORE ‘RECALLl
SHAKIRA – WHENEVER WHENEVER 2008
STRAIGHT FLUSH – LET’S ALL CHANT
DJ VALIUM – LET’S ALL CHANT
MC SAR & THE REAL MC COY – ANOTHER NIGHT 2006
SASH – MYSTERIOUS TIMES 2008
SADEM feat. X-FADER - HERE WE ARE 2007
MR. PRESIDENT – COCO JAMBO 2007
SNAP – RHYTHM IS A DANCER 2009
CAPELLE – MOVE ON BABY 2008 REWORK
BEN SANDER – LOVE SEE’S NO COLOUR
BLOGBUSTER – FOREVER YOUNG
DARKNESS – IN MY DREAM’S 2007
SCATMAN - SCATMAN 2003
FRISCO – THE SUMMER IS MAGIC 2006
DR. BOMBAY - CALCUTTE 2008
GIGI D'AGOSTINO – BLA BLA BLA 2007
RE’ANIMATOR feat. VANILLA ICE – ICE ICE BABY 2001
OUTRO - DJ MYSTIC’S CRAZY SAMPLING
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
De a lejátszóban csak 128-as a minõsége, ha kell feltöltöm.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Természetesen a Karácsonyi jókivánságon kivül....
New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0