NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

lervi
#5835
szép napot! a díszes csapat

1. The Flashback Band - Celebration (2010 Party Mix) (8:10)
2. The Flashback Band - Celebration (2010 Another Mix) (6:43)
3. The Flashback Ban - Flashback Celebration Mix (16:51)

#5834
Szevasztok srácok!

Ez nekem is tetszik. Bár az az igazság, hogy Fruttero hangját én nem csípem, csak inkább a zenéjét. De így vagyok pl. Campa-val is.

kaposi1
#5833
Másnak viszont bejön, mert már 16-an letöltötték.
Igaz közülük senki sem köszönte meg.<#vigyor>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5832
Hát ez nem nagyon jön be, jobb az extended, de azért köszönöm!
kaposi1
#5831
Szia!

Már többször is volt itt a topikban.

Ezért én most egy olyan verziót töltöttem fel errõl a 2010-es maxirol ami elég különleges verzió.

03 Marc Fruttero - Disco Silvia (Original Mix) (b2).mp3 (13.63 M😎 7:26

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5830
Sziasztok! Ez a szám megvan valakinek jó minõségbe?
Marc Fruttero - Disco Silvia
#5829
<#eljen><#integet2>
kaposi1
#5828
István ezek a lemezek biztos be lesznek rendelve.<#eljen>
Sõt......<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5827
Köszi. Joy-tól ez a változat még nem volt meg!
#5826
Csak tömören nagyon szuper új italo disco maxik jelentek meg ! A nevek közül pl:Miko Mission,Mirko Hirsch,Fred Ventura...itt megnézhetõ
http://www.iventi-records.com/
#5825
Sziasztok!
Köszi a zenéket(lazzoo és Laci barátom!<#integet2>
kaposi1
#5824
Jó reggelt!

Az úriembert itt pár cimborámnak nem kell bemutatnom.<#wink>

Tobias Bernstrup feat. O. Looven - Power Windows (Italo-Synth 2010)
Download

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5823
Nagyon köszönöm, további kellemes ünnepeket.
#5822
Nagyon köszönöm,további kellemes ünnepeket.
#5821
pomogacs2
#5820
Ne töltsetek megauploadra, mert iszonyú lassú lett(legalábbis most), maradjatok a multiuploadnál v. zippyshare-nél v. speedyshare-nél(bár ott hamar törölnek mindent!

És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!

kaposi1
#5819
Azt hiszem nem kell hozzá komment.<#szeret><#taps>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#5818
Sziasztok!

Siberian Heat "örökzöldjének" egy újabb verziója a lejátszóban.

Elen Corától címezve egyenesen nekem.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5817
Joy - Touch by Touch 2011



http://www.megaupload.com/?d=5LV2G7W9

1. Joy - Touch By Touch 2011 (Radio Version)
2. Joy - Touch By Touch 2011 (Joy Mix)
3. Joy - Touch By Touch 2011 (Single Version)
4. Joy - Touch By Touch 2011 (3select Rmx)


#5816
Fantasy Magic Dance Vol.16 (2010)

http://rapidshare.com/files/437176610/Fantasy_Magic_Dance_Vol.16_by_dj1.rar
pass : dj1

#5815
Lacinak is tuti tetszeni fog!!!

#5814

Szia Atiapuka,
örülök, ha tetszik a karácsonyi válogatásom !!
Ha egy embernek tetszik rajtam kívül, már megérte dolgoznom vele !!

Már csak azon drukkolok, hogy Kaposi Lacinak is tetsszen !!!<#awink>

donbig
#5813
Boldog Karácsonyt mindenkinek!

<#integet2>

#5812
Fülcsi, szuper a karácsonyi válogatásod!!!

#5811
Fülcsikém, és kedves cimbikéim!

Kívánok Nektek nagyon kellemes ünnepeket, és sok-sok boldogságot!!!<#szeret>

ui: és nagyon szépen köszönöm a rengeteg klassz zenét! Hisz a zene az életem nagyon fontos része volt és mindig az is marad!<#worship>

#5810

Boldog karácsonyt, kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek !!

Sok-sok szeretetet a szívekbe, sok-sok finomságot a pocakokba, a lejátszóKba rengeteg kiváló zenét, és gazdag jézuskát a fa alá !!

BOLDOG, BÉKÉS, MEGHITT ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDENKINEK !!!<#wave>

#5809

BOLDOG KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDENKINEK!
Sok jó zenét!És sok meglepetést délutánra Helo!!! <#integet2><#integet2>
#5808

Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánok Minden Fórumozónak!

#5807
Boldog karácsonyt Italósok!



A videón az összes verzióból van kedvcsináló, sztem nem az elsõ a legjobb, érdemes beszerezni a maxit.
..Ami itt is van természetesen! <#nyes>

Albert_Mak_Feat_Jason_Rene_-_Let_The_Music_Flow-(ARC_096)-WEB-2010-ZzZz (Zippyshare)

#5806
Nagyon Boldog Békés Karácsonyi Ünnepeket Kívánok Mindenkinek!<#love12><#wave>
Szuszidi
#5805

Boldogságban, szeretetben gazdag karácsonyt kívánok!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

#5803
Hát nem kellet hasonlítani, ez fantasztikusan szépen szol!!! Köszönöm szépen!!
kaposi1
#5802
Már hogy a fenébe ne érdekelne.
Veled ellenben én imádom, és minden negatív véleményt is szívesen fogadok ebben a témában.
De ezt inkább ne itt, hanem priviben.<#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#5801
Akkor bátran hasonlítsd össze az általam ajánlottal.<#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#5800
Én minden netes hókusz-pokusz 320-as verzió helyett inkább ezt tölteném le.
Mert ez valóban a bakelitrõl származó verzióról lett készítve.
Én már csak tudom.<#ravasz1>

Mode-One - Til' The End (Side 😎.mp3 (11.84 M😎

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5799
Igazad van az utóbbi elég gyengécske minõség!
okiland
#5798
Üdv!

Nagyvárosokben lehet, de a kis vidéki üzletekben..... (nem is baj)! <#csodalk>
Nagyon nem szeretem õket, de azt majd valamikor késõbb kifejtem. Persze, csak ha érdekel. <#papakacsint>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#5797
Szia!
Természetesen volt mind két Mode-One szám.

Utóbbi valami rettenetes minõségben van fent a neten,de majd teszek róla hogy itt ne úgy legyen.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#5796
Fogytak a 3D tévék rendesen?<#crazya>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5795
Sziasztok! Nem tudom, hogy volt e már, én még nem voltam itt, üdv mindenkinek!
Modeone - Sometimes
Modeone - Til The End

KELLEMES ÜNNEPEKET!
okiland
#5794
Sziasztok!

"Hulla" fáradtan, de túl a karácsonyi rohamon, ragadom meg az alkalmat, hogy ezúton kívánjak Mindenkinek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!

Kívánok sok-sok szép ajándékot a fa alá, de mindenekelõtt a legfontosabbat: A mellettetek lévõ emberek szeretetét!

A mai rohanó világban ez az ami mindennél többet ér, és (úgy gondolom) ez az amit pénzért nem lehet megvásárolni!


Más!

Nem tudom, hol találtam, de ígérem megkeresem nektek, mert szerintem érdemes meghallgatni:

A 90's Recall MegamixXx (GuestmixXx)

INTRO - THE 90's ...
CULTURE BEAT - MR. VAIN RECALLl
DJ RED 5 vs MC MIKER G - DA BEAT GOES REANIMATED 2003
JAN WAYNE – PIECE OF MY HEART 2006
CAPTAIN HOLLYWOOD PROJEKT – MORE & MORE ‘RECALLl
SHAKIRA – WHENEVER WHENEVER 2008
STRAIGHT FLUSH – LET’S ALL CHANT
DJ VALIUM – LET’S ALL CHANT
MC SAR & THE REAL MC COY – ANOTHER NIGHT 2006
SASH – MYSTERIOUS TIMES 2008
SADEM feat. X-FADER - HERE WE ARE 2007
MR. PRESIDENT – COCO JAMBO 2007
SNAP – RHYTHM IS A DANCER 2009
CAPELLE – MOVE ON BABY 2008 REWORK
BEN SANDER – LOVE SEE’S NO COLOUR
BLOGBUSTER – FOREVER YOUNG
DARKNESS – IN MY DREAM’S 2007
SCATMAN - SCATMAN 2003
FRISCO – THE SUMMER IS MAGIC 2006
DR. BOMBAY - CALCUTTE 2008
GIGI D'AGOSTINO – BLA BLA BLA 2007
RE’ANIMATOR feat. VANILLA ICE – ICE ICE BABY 2001
OUTRO - DJ MYSTIC’S CRAZY SAMPLING

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

gyorgy74
#5793
Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok minden napjaink italo zenéit hallgató rajongóknak a házigazdának kedves Laci barátomnak és a fórumozóknak egyaránt!!!!!!!!!<#wave>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

kaposi1
#5792
Elküldve.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5791
Elõre is köszönöm.
kaposi1
#5790
Elküldhetem neked priviben.
De a lejátszóban csak 128-as a minõsége, ha kell feltöltöm.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#5789
<#fejvakaras>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5788
Sziasztok.Az EURODANCEPERU kezdõlapján hallható mixet,tudja valaki,hogy hogy tudnám letõlteni?De örök hála lenne,ha valaki felrakná.Hálás köszönet,és Boldog Karácsonyt!<#mf1>
Tyia
#5787
"Lacinak pedig további sikeres topikvezetést!"

Természetesen a Karácsonyi jókivánságon kivül....

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

Tyia
#5786
Szép Estét!

Kedves Zenebarátok!

Mindenkinek Boldog és Békés Karácsonyt Kivánok!!!

-----------------

Lacinak pedig további sikeres topikvezetést!

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0