NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Nem is akarlak levakarni innen.<#law>#law>
Örülök ha tiszteletedet teszed nálam.
Kérdéseidre késõbb tudok válaszolni.<#wave>#wave>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Próbálom jól feltenni:
Tudtok nekem olyan elõadót/elõadókat megnevezni aki/akik Bruce & Bongo, Scotch, Kinky Go féle-fajta zenét tolnak a topiknak megfelelõ stílusban?
Vagy esetleg létezik tõlük friss cucc?
New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0
Régen jártam nálad (de te is nálam).
Meg kell modjam a bannerzenéd lelökte nálam a szíjat.
Nagyon tetszik.
Nem is tudtam, hogy Trans-X-ék újra / még mindig aktívak.
Remek feldolgozás.
Ha ilyen, vagy ehhez hasonló zenék jelentik az Italo Disco új korszakát, akkor le sem tudsz innen vakarni.
New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0
Biztos nem a piacra álok ki vele árulni, CD-éket írok elég sokat rádiókba dj-nek meg megvannak rendszeresen akiknek...
Igaz,hogy ki mennyi anyagot vesz az nem ide tartozik!
Engem az sem érdekel ha nincs másnak meg csak nektek a világon-- ezt el hiheted!! 😊

imo :) science fiction is science fact
Én nem ismerlek, te se engem, meg azokat sem akivel kapcsolatban állok.
Szóval hogy ki mennyi lemezt vesz fõleg ennek a ténynek tükrében, én azért ezzel a kijelentéssel óvatosabban bánnék.
"Digitálisan ha kiadják akkor rögtön meglesz úgy is."
Ezzel a kijelentéseddel nem tudok mit kezdeni.<#fejvakaras>#fejvakaras>
Én úgy tudom már kiadták.<#wink>#wink>
"Eladásra meg most se lehetne használni!"
Ki beszél itt eladásról?<#csodalk>#csodalk>
Lehet te ezért veszed a lemezeket, nálunk szó sincs ilyesmirõl.<#ejnye1>#ejnye1>
Utolsó mondatoddal viszont nagyon egyetértek.<#eljen>#eljen>
Ezen régi dallamvilágú új zenék prezentálására, bemutatására nyitottam ezt a topikot.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Továbbra is tartom, szóval nincs hozzáfûznivalóm a megjegyzésedhez.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Akkor helyre tenném kicsit a dolgokat.
"nagyon elvannak szállva azzal a 3 számmal!"
Tudod a Kolléga ezért a három számért kifizetett 45Eurót.
Ha felteszi 320-ba szerinted hány perc múlva landolna valamelyik más fórumban felkonvertálva "lossless" formátumban.
Bakelitrõl bedigizett 320-as közel úgy szól mint az eredeti lemez.
Ezzel bizony nagyon könnyû manipulálni.
Többször elmondtam már hogy ez a topik az újdonságok bemutatására van.
Sokan azt sem tudják hogy az Italo újra él és virul.
Azért mert nem kerülnek fel ide a dolgok losslessbe az nem azt jelenti hogy nincsenek is meg.<#wink>#wink>
Szerinted mit kellene tennünk?
Önként dalolva feltölteni ezeket a lemezeket hadd vigyék csak a külföldi fórumokba.
Egyébként mindenkinek fel volt ajánlva a lehetõség hogy hozzájusson ezekhez az albumokhoz.
Igen kevesen éltek vele.
Aki viszont igen, az nagyon örül a minõségnek.<#nevetes1>#nevetes1>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
kicsit könyörögj aztán lehet hogy kapsz belõle 1 128as másolatot!<#wave>#wave>
a következõ 4 instrumentális verzió az még 1 picurkát sem haladja meg a Magic Studiotól jól megszokott hangzást : mondhatnánk azt is hogy mintha azt hallanám pedig Galaxy Huntertõl többet várnék!
Na a 15 ös számtól kezd visszajönni az igazi a jellegzetes megszokott Galaxys hangzás!!! Nem tudom minek erõltetik ezt a Modern Mocsingos vokálos stílust amikor nem áll nekik jól!!!!
Érdemes hallgatózni a lejátszóba.<#wink>#wink>
Szerintem egy igen jól sikerült feldolgozást sikerült összehoznia a csapatnak.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
01. Ten Years Ago (Dub Version - Intro) 0:42
02. So Close 3:24
03. I'm Loosing You 3:26
04. Eyes Of The Moon 4:21
05. And You Are 4:31
06. Something More Than This 4:55
07. Ten Years Ago 3:23
08. Jane 4:12
09. Still I'm Loving You 5:24
10. So Close (Dub Version - Reprise) 2:16
bonus tracks:
11. And You Are (Extended Version) 7:00
12. So Close (Long Version) 6:39
13. I'm Loosing You (Extended Version) 6:16
14. Stand By Me 4:50
15. Save Me 5:38
16. I'm Loosing You (Dub Version - Outro) 3:33
http://www.unibytes.com/zkqXeunvKUYB
http://letitbit.net/download/48931.4460d049ac9f621536aaf9366fda/Savage.Ten.Years.Ago.rar.html
Igen, lassan visszatérek, mint a H1N1 vírus.
De csak lassan, mert még sok pakolni való van, így felújítást követõen.
Minden kacatom zsákban <#rinya>#rinya>
De majd belelendülök...
Szép hétvégét mindenkinek!!<#bohoc>#bohoc>
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
GALAXY HUNTER - Dream Of Shanghai (MAXI MIX)<#eljen>#eljen>
Örülök hogy újra viszontlátom a neved a topikban.<#law>#law>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Ezt a véletlent.
Éppen ma írtam Elennek hogy nagyon szeretném ezt a lemezt (is )losslessben megvásárolni tõlük.
Remélem a kérésem minél elõbb teljesül.<#szeret>#szeret>
Köszi hogy feltetted ide ezt a remek albumot.<#worship>#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Szia Feri
[/img]
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
Én is köszönöm!
Eddig csak 200vbr- ben találtam meg (összesen is 209MB volt)
Amúgy szép estét mindenkinek<#wave>#wave>
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Label:
XDVISIONS
Catalog#:
XDV0001
Format:
2 x CD
Country:
Poland
Released:
17 Dec 2010
Genre:
Electronic
Style:
Italo-Disco, Synth-pop
cd-rip320kb
Tracklist
Disco One - Walk On Water
1-1 Walk On Water 4:15
1-2 Stay Late With Me Tonight 4:28
1-3 My Juliet 5:03
1-4 Dream Of Shanghai 5:07
1-5 Love Is In The Air 4:18
1-6 Love And Hate 4:19
1-7 Heartbreaker 4:17
1-8 In Love With An Angel 4:13
1-9 How-D'Ye-Do 4:09
1-10 Tell Me If You Love Me 4:31
Bonus Track - Instrumental Version
1-11 My Juliet 5:00
1-12 Stay Late With Me Tonight 4:28
1-13 Running High 4:26
1-14 See You In Venice 4:12
Disco Two - Spacesynth Odyssey
2-1 LV-426 Over 4:44
2-2 Cousteau's Dreams 4:23
2-3 Spacesynth Odyssey 4:01
2-4 Ala Ad-Din 4:11
2-5 Antimatter 4:17
2-6 Rainmaker 4:17
2-7 Dancing Laser 4:35
2-8 War In China 4:46
2-9 Synthetiseur 4:27
2-10 Electronique Run 4:23
Bonus Track - The Best Of Spacesynth In The Galaxy
2-11 Children Of Planet Earth 5:33
2-12 Space Ship One 5:38
2-13 We Came From Space 5:08
2-14 Eyes On Mars 5:11
2-15 Sleeping Child 5:18
2-16 One Orbit Away
http://www.multiupload.com/HRVIWHLGTG
http://www.multiupload.com/V7392SCUQA
Passwort
Siberian Heat - Sorry (2011)
Bitrate : 320 kbit/cek
73mb
Italo Disco
01. SIBERIAN HEAT - SORRY (maxi 99 mix 2011)
02. SIBERIAN HEAT - SORRY (Special FX remix)
03. SIBERIAN HEAT - SORRY (Ballad Version)
04. SIBERIAN HEAT - SORRY (Rainy Dance Remix)
05. SIBERIAN HEAT - SORRY (Instrumental Version)
06. SIBERIAN HEAT - SORRY (Album Version)
http://ul.to/u7w0to
http://www.fileserve.com/file/qbXwW37
http://www.megaupload.com/?d=IO9S9KJ0
Nálam mûködik a link,csak jelszavas<#nezze>#nezze>
Ellenõrizted?
Te itt látsz letöltõ linket?<#fejvakaras>#fejvakaras>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
P Project & Gianni Lardera - Rotolando Respirando (Remix)
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
szerencséd van! tegnap töltöttem fel egyik hawernak. ha lejött légyszi jelezd , mert utána törlöm.
priviben akartam elküldeni de valamiért reklamél az opera.
http://rs178l3.rapidshare.com/cgi-bin/rsapi.cgi?sub=download&cookie=B915C317BE7152DDDE8254D2207EB3899355E8C5A862F1CA50F5647EB976C7A2&fileid=440617013&filename=Mode-One_-_Sometimes.rar
forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!
