NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

pomogacs2
#5935
próbáld ezzel😛asswort

És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!

#5934
Hoppá hoppá !!és a jelszó???

Tyia
#5933
OK!

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

kaposi1
#5932
Szia!

Nem is akarlak levakarni innen.<#law>

Örülök ha tiszteletedet teszed nálam.

Kérdéseidre késõbb tudok válaszolni.<#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Tyia
#5931
Kérdésem is van hozzátok kedves totyik látogatók

Próbálom jól feltenni:

Tudtok nekem olyan elõadót/elõadókat megnevezni aki/akik Bruce & Bongo, Scotch, Kinky Go féle-fajta zenét tolnak a topiknak megfelelõ stílusban?

Vagy esetleg létezik tõlük friss cucc?

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

Tyia
#5930
Szia Lacikám!

Régen jártam nálad (de te is nálam).

Meg kell modjam a bannerzenéd lelökte nálam a szíjat.
Nagyon tetszik.
Nem is tudtam, hogy Trans-X-ék újra / még mindig aktívak.
Remek feldolgozás.
Ha ilyen, vagy ehhez hasonló zenék jelentik az Italo Disco új korszakát, akkor le sem tudsz innen vakarni.

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

Tyia
#5929
Szép Estét!

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

Musachy
#5928
Scype=Skype <#nyes>

imo :) science fiction is science fact

#5927
Digitálisan pl. cd-én online shopok Trackitdown, Saifam Music, Juno meg még sorolhatnám, biztos még nem adták ki, csak vinyon!
Biztos nem a piacra álok ki vele árulni, CD-éket írok elég sokat rádiókba dj-nek meg megvannak rendszeresen akiknek...
Igaz,hogy ki mennyi anyagot vesz az nem ide tartozik!
lervi
#5926
Lacikám tudod hogy én nagy ívben tolyok a dolgokra!!!!
Engem az sem érdekel ha nincs másnak meg csak nektek a világon-- ezt el hiheted!! 😊

Musachy
#5925
Na hulye vagyok, ott van lejjebb.... <#vigyor5>

imo :) science fiction is science fact

Musachy
#5924
Nem megy a keresõ... ez volt már: Savage - Ten Years Ago (2010) ?

imo :) science fiction is science fact

kaposi1
#5923
Akkor sorba venném.
Én nem ismerlek, te se engem, meg azokat sem akivel kapcsolatban állok.
Szóval hogy ki mennyi lemezt vesz fõleg ennek a ténynek tükrében, én azért ezzel a kijelentéssel óvatosabban bánnék.

"Digitálisan ha kiadják akkor rögtön meglesz úgy is."
Ezzel a kijelentéseddel nem tudok mit kezdeni.<#fejvakaras>
Én úgy tudom már kiadták.<#wink>
"Eladásra meg most se lehetne használni!"
Ki beszél itt eladásról?<#csodalk>
Lehet te ezért veszed a lemezeket, nálunk szó sincs ilyesmirõl.<#ejnye1>
Utolsó mondatoddal viszont nagyon egyetértek.<#eljen>
Ezen régi dallamvilágú új zenék prezentálására, bemutatására nyitottam ezt a topikot.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5922
Szia! Én is veszem a zenéket nagyobb számba mint akárki itt, no de nemérdekes! Én csak 3 zenét kértem, de ha mindjárt 45e jössz akkor csak gratulálok! Digitálisan ha kiadják akkor rögtön meglesz úgy is! Eladásra meg most se lehetne használni! Csak szeretem az ilyen régi ritmusú zenéket meghallgatni!üdv
kaposi1
#5921
Cimbi errõl már igen hosszasan kifejtettem a véleményem neked Scype-n.
Továbbra is tartom, szóval nincs hozzáfûznivalóm a megjegyzésedhez.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#5920
Szia!

Akkor helyre tenném kicsit a dolgokat.

"nagyon elvannak szállva azzal a 3 számmal!"

Tudod a Kolléga ezért a három számért kifizetett 45Eurót.
Ha felteszi 320-ba szerinted hány perc múlva landolna valamelyik más fórumban felkonvertálva "lossless" formátumban.
Bakelitrõl bedigizett 320-as közel úgy szól mint az eredeti lemez.
Ezzel bizony nagyon könnyû manipulálni.

Többször elmondtam már hogy ez a topik az újdonságok bemutatására van.
Sokan azt sem tudják hogy az Italo újra él és virul.
Azért mert nem kerülnek fel ide a dolgok losslessbe az nem azt jelenti hogy nincsenek is meg.<#wink>
Szerinted mit kellene tennünk?
Önként dalolva feltölteni ezeket a lemezeket hadd vigyék csak a külföldi fórumokba.
Egyébként mindenkinek fel volt ajánlva a lehetõség hogy hozzájusson ezekhez az albumokhoz.
Igen kevesen éltek vele.
Aki viszont igen, az nagyon örül a minõségnek.<#nevetes1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

lervi
#5919
el vannak szálva : nem kicsit nagyon<#nyes>

kicsit könyörögj aztán lehet hogy kapsz belõle 1 128as másolatot!<#wave>

#5918
Szia! Nem hiszem, hogy felteszik, mert nagyon elvannak szállva azzal a 3 számmal!Én is kértem már, nekem meg csak a jelszó kéne!
lervi
#5917
ez az album sajnos a 10 es számig 1 nagy hulladék a szó szoros értelmében!

a következõ 4 instrumentális verzió az még 1 picurkát sem haladja meg a Magic Studiotól jól megszokott hangzást : mondhatnánk azt is hogy mintha azt hallanám pedig Galaxy Huntertõl többet várnék!

Na a 15 ös számtól kezd visszajönni az igazi a jellegzetes megszokott Galaxys hangzás!!! Nem tudom minek erõltetik ezt a Modern Mocsingos vokálos stílust amikor nem áll nekik jól!!!!

lervi
#5916
jó hétvégét mindenkinek!

kaposi1
#5915
Sziasztok!

Érdemes hallgatózni a lejátszóba.<#wink>
Szerintem egy igen jól sikerült feldolgozást sikerült összehoznia a csapatnak.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5914
Wish Key
#5913
http://uploading.com/files/mm2d439m/WishK-Uno.rar/ FLAAC 2010
#5912
Üdv Öreg! Látom nálad már pörög a lemez! Tudnál egy linket dobni nekem is vagy privibe is jó lesz. Elég nekem mp3-ba is (320 vagy Vbr)üdv.
#5911
KÖSZÖNÖM!!!
#5910
Sziasztok!!Savage - Ten Years Ago (2010, FLAC)
01. Ten Years Ago (Dub Version - Intro) 0:42
02. So Close 3:24
03. I'm Loosing You 3:26
04. Eyes Of The Moon 4:21
05. And You Are 4:31
06. Something More Than This 4:55
07. Ten Years Ago 3:23
08. Jane 4:12
09. Still I'm Loving You 5:24
10. So Close (Dub Version - Reprise) 2:16

bonus tracks:
11. And You Are (Extended Version) 7:00
12. So Close (Long Version) 6:39
13. I'm Loosing You (Extended Version) 6:16
14. Stand By Me 4:50
15. Save Me 5:38
16. I'm Loosing You (Dub Version - Outro) 3:33
http://www.unibytes.com/zkqXeunvKUYB
http://letitbit.net/download/48931.4460d049ac9f621536aaf9366fda/Savage.Ten.Years.Ago.rar.html

#5909
Köszönöm!<#eljen><#wave>

Codigoro
#5908
Szia Laci! <#wave>
Igen, lassan visszatérek, mint a H1N1 vírus.
De csak lassan, mert még sok pakolni való van, így felújítást követõen.
Minden kacatom zsákban <#rinya>
De majd belelendülök...

Szép hétvégét mindenkinek!!<#bohoc>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

#5907
Ezen az albumon 1 szám ami bejön nekem a többi az valahogy nem az igazi!Én vélemény!
GALAXY HUNTER - Dream Of Shanghai (MAXI MIX)<#eljen>
kaposi1
#5906
Szia Codi!<#wave>

Örülök hogy újra viszontlátom a neved a topikban.<#law>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Codigoro
#5905
Italo4Ever - Distant Galaxy <#eljen>

Innen tõtikézhetõ

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#5904
Szia Barátom!

Ezt a véletlent.

Éppen ma írtam Elennek hogy nagyon szeretném ezt a lemezt (is )losslessben megvásárolni tõlük.

Remélem a kérésem minél elõbb teljesül.<#szeret>

Köszi hogy feltetted ide ezt a remek albumot.<#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5903
Nagyon szépen köszönöm a két albumot nekem is a kedvenceim tõbekkõzt.
Szia Feri
pomogacs2
#5902
Köszönöm szépen!
<#wave>

És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!

gyorgy74
#5901
Én is imádom ezt az albumot meg ezt a csapatott milyen jó az idõzítés éppen ma hozta a posta Lengyelországból!!! <#eljen>

[/img]

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

#5900
Sziasztok!

Én is köszönöm!
Codigoro
#5899
Köszönet - elviszem<#worship><#worship>

Eddig csak 200vbr- ben találtam meg (összesen is 209MB volt)


Amúgy szép estét mindenkinek<#wave>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

#5898
Galaxy Hunter - Walk On Water/Spacesynth Odyssey
Label:
XDVISIONS
Catalog#:
XDV0001
Format:
2 x CD
Country:
Poland
Released:
17 Dec 2010
Genre:
Electronic
Style:
Italo-Disco, Synth-pop
cd-rip320kb
Tracklist
Disco One - Walk On Water
1-1 Walk On Water 4:15
1-2 Stay Late With Me Tonight 4:28
1-3 My Juliet 5:03
1-4 Dream Of Shanghai 5:07
1-5 Love Is In The Air 4:18
1-6 Love And Hate 4:19
1-7 Heartbreaker 4:17
1-8 In Love With An Angel 4:13
1-9 How-D'Ye-Do 4:09
1-10 Tell Me If You Love Me 4:31
Bonus Track - Instrumental Version
1-11 My Juliet 5:00
1-12 Stay Late With Me Tonight 4:28
1-13 Running High 4:26
1-14 See You In Venice 4:12
Disco Two - Spacesynth Odyssey
2-1 LV-426 Over 4:44
2-2 Cousteau's Dreams 4:23
2-3 Spacesynth Odyssey 4:01
2-4 Ala Ad-Din 4:11
2-5 Antimatter 4:17
2-6 Rainmaker 4:17
2-7 Dancing Laser 4:35
2-8 War In China 4:46
2-9 Synthetiseur 4:27
2-10 Electronique Run 4:23
Bonus Track - The Best Of Spacesynth In The Galaxy
2-11 Children Of Planet Earth 5:33
2-12 Space Ship One 5:38
2-13 We Came From Space 5:08
2-14 Eyes On Mars 5:11
2-15 Sleeping Child 5:18
2-16 One Orbit Away
http://www.multiupload.com/HRVIWHLGTG
http://www.multiupload.com/V7392SCUQA
Passwort

#5897
SZiasztok!!
Siberian Heat - Sorry (2011)
Bitrate : 320 kbit/cek
73mb
Italo Disco

01. SIBERIAN HEAT - SORRY (maxi 99 mix 2011)
02. SIBERIAN HEAT - SORRY (Special FX remix)
03. SIBERIAN HEAT - SORRY (Ballad Version)
04. SIBERIAN HEAT - SORRY (Rainy Dance Remix)
05. SIBERIAN HEAT - SORRY (Instrumental Version)
06. SIBERIAN HEAT - SORRY (Album Version)
http://ul.to/u7w0to
http://www.fileserve.com/file/qbXwW37
http://www.megaupload.com/?d=IO9S9KJ0

#5896
Helló! Megtudnád adni a jelszót? Vagy valaki aki tudja! Elõre is Kösz!
#5895
Sziasztok. Csak egy kérdés:Létezik már a MAX MIX 2011? Választ esetleg feltöltést elõre is köszönök. <#conf>
#5894
Nekem is tetszik! Nekem is errõl a lemezrõl lett ripelve csak mp3(320) de szépen szol!
kaposi1
#5893
Ha ti tudjátok a jelszót akkor semmi gond.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#5892
Ez igen.Köszönöm szépen!
Nálam mûködik a link,csak jelszavas<#nezze>
kaposi1
#5891
Szia!

Ellenõrizted?
Te itt látsz letöltõ linket?<#fejvakaras>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Szebby
#5890
Szia!A másik szám privibe ment üdv.
P Project & Gianni Lardera - Rotolando Respirando (Remix)

#5889
Ok! Kösz!
gyorgy74
#5888
Nagyon szépen köszönöm drága barátom régen jótékonykodtak velem és teljesen meglepõdtem a link látná még egyszer köszönöm töltöm lefelé!!!!

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

tgolyo
#5887
Jah! a kép:

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

tgolyo
#5886
Hali!
szerencséd van! tegnap töltöttem fel egyik hawernak. ha lejött légyszi jelezd , mert utána törlöm.
priviben akartam elküldeni de valamiért reklamél az opera.
http://rs178l3.rapidshare.com/cgi-bin/rsapi.cgi?sub=download&cookie=B915C317BE7152DDDE8254D2207EB3899355E8C5A862F1CA50F5647EB976C7A2&fileid=440617013&filename=Mode-One_-_Sometimes.rar

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!