NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
na meg ha már nálatok lenne négy kézzel vernéd a melled <#nyes>#nyes>
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
link:
http://www.4shared.com/audio/k68jehjQ/Program_4_featMark_Brandy_-_ba.html
Miko Mission - Let it be love (Gino Mix) (5:39)
Miko Mission - Let it be love (Original) (6:16)
Miko Mission - Let it be love (Savino Mix) (6:46)
link
jelszó privátban
link:
http://www.4shared.com/audio/JtOgksOB/La_Miss_-_something_i_should_k.html
link:
http://www.4shared.com/audio/Hen7eCf6/Be_Angel_and_Loveforce_-_memor.html
link:
http://www.4shared.com/audio/5ix-7s2N/Man_Meadow_-_love_is_gonna_get.html
link:
http://www.4shared.com/audio/qOU1sfKn/Sunnyboy_-_angelo__luna_felix_.html
SPACESOUND(Lervi) neked is köszönöm!
Sosem lehet tudni ki honnan szerzi a dolgait!
Az anyagi részét nézve a dolgoknak meg a véleményem az ez mind szép lenne ha 1 szám elsõ személyrõl beszélnél!
Magyarul más farkával könnyû a csalánt verni!!
Amíg el nem felejtem arról a bizonyos 3 emberrõl meg ne is beszéljünk: NO COMMENT!!!!
Köszönet a topic-ért amit létre hoztatok!
Ezek a muzsikák...................
Nekem itt kezdõdnek. Dallamos,táncolható,fülbemászó.
Amikor rátok találtam és meghallgattam a feltöltött zenéket
egy kicsit visszahoztátok a fiatalságomat <#rinya>#rinya><#vigyor2>#vigyor2>
Itt a helyem köztetek!!!!!!!
Köszönöm a feltöltéseket és a fáradozásokat,ami vele jár
Igyekszem meghálálni ,egy gyöngyszem tõlem
hallgassátok meg érdemes !
Tisztelettel : Öreg fater
link:
http://www.4shared.com/audio/6J4rgrSk/Caesar_-_My_Black_Lady_2010__E.html
Ja és nem tõletek származik! Emígy meg nem olyan nagy durranás, én vélemény!
1 Megamix 2010 Radio Soft Version 4:31
2 Megamix 2010 Maxi Soft Version 9:35
3 Megamix 2010 Radio Bass Up Version 4:31
4 Megamix 2010 Bass Up Long Version 9:35
5 California Train 2010 3:28
http://www.multiupload.com/C0KZ42V7QF
320-as
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
Lehet hogy erre a magyarázatot ha több nem is, de három ember tudja a választ.<#sir>#sir>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Italocarlos a komplett maxiban nem de a maxiról 1 számban tudok neked segíteni!
Laciék nagyon féltik ezt a lemezt de talán a másik 2 számmal kisegítenek majd valamilyen formában!
Mode-One - Sometimes (7:02) wav
link
jelszó privátban
Nem kaka, de megmondom az igazat.
Nem a nóta teszik igazán, hanem vannak benne olyan ritmus részek, amik kellenének mixekhez.
Az pedig legyen minnél "tisztább"
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Akkor én a 224 es stereo-val még vezetek <#duhos2>#duhos2>
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Nekem egyenlõre 192 Stereoba van meg a Midnight Blue.
Tervbe van a vásárlása de még nem jutottunk el odáig.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Tobias Bernstrup - Ventisette
És keresné szintén tõle a 2007-es Midnight Blue számot élvezetes minõségben..<#buck>#buck>
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Pedig van egy sokkal hosszabb verzióm is .... <#nevetes1>#nevetes1>
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Mivel én következetes vagyok ha nem haragszol ezt az "alkotást" innen letörlöm.
Ez miatt egy taggal már összerúgtam a port a topikban.
Akkor is elmondtam, most is.
Ezzel a számmal ki tudnának kergetni a világból.<#shakehead>#shakehead>
No meg nem is topikdal.
Igazságtalan lenne ha csak azért mert most te tetted be, meghagynám.
Remélem megérted.<#worship>#worship><#wave>#wave>
Várom a további New Italo felvételeket tõled.<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Jó reggelt mindenkinek
tudna nekem valaki segíteni a
Mode One-Sometimes maxi lemezben????
Sometimes 7:02
I Will Never Say Goodbye 6:44
Lost In My Dreams 7:30
nagyon szépen köszönöm
én még ezt nem is hallottam
A Trans-X Living on Video-ja kiskamaszkorom egyik legjobb euro-italo dala, bár õk asszem kanadaiak.
Abban az idõben (szerintem sokan mások is) kerestem a hosszabb verziókat. Volt is néhány...
Aztán egyszercsak hozzájutottam az albumhoz, ami egyértelmû csalódás volt az Istenített alapdalhoz képest. Talán a (emlékeim szerint) második dal (valami ....radio) és a "3D Dance" ütött még. Illetve bejött még a Living on Video francia változata .... hamár kanadaiak.
A többi nem tetszett.
Namármost a Laci-féle banner buli, teljesen máshogy szól, mint 1982-84 között...érthetõ okokból.
Nem tudnék különbséget tenni tetszésileg.
Az eredetinek megvolt a maga története, köthetõ hozzá ez az.
Az új cuccra viszont felkaptam a fejem...és ez jót jelent.
Nincs felmelegítve.
Szerintem.
New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0
Amibe akár több számot is be lehet tenni?<#fejvakaras>#fejvakaras><#help>#help><#help>#help>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
imo :) science fiction is science fact
Itt az Amon következõ maxija, ami egy újabb feldolgozás.
AMON - Donna Rouge (New Italian Remix) 2011-CDM- ''320''
Igen, arra gondoltam. Egszer régebben én is hallgattam ezt a lemezt, de nekem igazán csak a You tetszik tõlük. De az sem tartozik a kedvenceim közé.
Igen van új lemezük,de igazából "régi".Az ismert dalaik vannak egycsokorba gyûjtve.
Az Axodry-ra goldolsz....gondolom.
Az 1988 körüli Surrender albumot nemrég volt szerencsém magaménak tudni, mivel határos a stílusuk a New Wave-vel, de csak a zárótrack tetszett igazából: a Suspens (New Age Gore Mix)
Azt viszont nem tudom, hogy van-e friss lemezük...
New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0
Szerintem az Axordy ilyesmi zene.