NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

lervi
#5986
lehet gondolat olvasó vagyok!!!
na meg ha már nálatok lenne négy kézzel vernéd a melled <#nyes>

gyorgy74
#5985
Mibõl gondolod hogy még nem jöttek meg ezek a lemezek!!!! <#wink>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

#5984
Én nem vittem el mert megvan de jó kis szám <#taps><#taps><#taps>
#5983
Ez jó!!! Akkor ezt is nagyon szépen köszönöm elvittem!!!<#wave>
Törölt felhasználó
#5982
Meg ez is <#vigyor2>
link:
http://www.4shared.com/audio/k68jehjQ/Program_4_featMark_Brandy_-_ba.html
lervi
#5981
leszedtem köszönet Iggy!<#eljen>

#5980
A Da Brozz Remixbe én is szerettem!<#eljen>
lervi
#5979
amíg Gyuriéknak nem jön meg bakeliten addíg kis ízelítõ 320 ban!



Miko Mission - Let it be love (Gino Mix) (5:39)
Miko Mission - Let it be love (Original) (6:16)
Miko Mission - Let it be love (Savino Mix) (6:46)

link

jelszó privátban

Törölt felhasználó
#5978
Ez pedig a kedvencem <#vigyor2>
link:
http://www.4shared.com/audio/JtOgksOB/La_Miss_-_something_i_should_k.html
Törölt felhasználó
#5977
Van még <#vigyor2>
link:
http://www.4shared.com/audio/Hen7eCf6/Be_Angel_and_Loveforce_-_memor.html
Törölt felhasználó
#5976
Na meg ez sem !
link:
http://www.4shared.com/audio/5ix-7s2N/Man_Meadow_-_love_is_gonna_get.html
Törölt felhasználó
#5975
ez sem rossz !
link:
http://www.4shared.com/audio/qOU1sfKn/Sunnyboy_-_angelo__luna_felix_.html
#5974
Kösz a musicot, meg a másikat is!!!
SPACESOUND(Lervi) neked is köszönöm!
lervi
#5973
szevasz öregfater!
légy üdvözölve a new italo birodalmában!<#wave>

lervi
#5972
Gyurikám a források azok nagyon sok rétûek lehetnek mindenki számára azt hiszem ezt te is tudod!
Sosem lehet tudni ki honnan szerzi a dolgait!
Az anyagi részét nézve a dolgoknak meg a véleményem az ez mind szép lenne ha 1 szám elsõ személyrõl beszélnél!
Magyarul más farkával könnyû a csalánt verni!!

Amíg el nem felejtem arról a bizonyos 3 emberrõl meg ne is beszéljünk: NO COMMENT!!!!

Törölt felhasználó
#5971
Sziasztok Fun-ok !
Köszönet a topic-ért amit létre hoztatok!
Ezek a muzsikák...................
Nekem itt kezdõdnek. Dallamos,táncolható,fülbemászó.
Amikor rátok találtam és meghallgattam a feltöltött zenéket
egy kicsit visszahoztátok a fiatalságomat <#rinya><#vigyor2>
Itt a helyem köztetek!!!!!!!
Köszönöm a feltöltéseket és a fáradozásokat,ami vele jár
Igyekszem meghálálni ,egy gyöngyszem tõlem
hallgassátok meg érdemes !
Tisztelettel : Öreg fater
link:
http://www.4shared.com/audio/6J4rgrSk/Caesar_-_My_Black_Lady_2010__E.html

#5970
MODE ONE-I Will Never Say Goodbye ('vinyl' MAXI ''Single 2010'' MIX)

Ja és nem tõletek származik! Emígy meg nem olyan nagy durranás, én vélemény!
Italo carlos
#5969


1 Megamix 2010 Radio Soft Version 4:31
2 Megamix 2010 Maxi Soft Version 9:35
3 Megamix 2010 Radio Bass Up Version 4:31
4 Megamix 2010 Bass Up Long Version 9:35
5 California Train 2010 3:28

http://www.multiupload.com/C0KZ42V7QF

320-as

gyorgy74
#5968
Szia Lervi diplomatikusan fogalmazva azért nem gondolod komolyan, hogy féltik ezt a lemezt! Hiszen remélem tudod te is nagyon jó hogy ennek nem kevés anyagi vonzata van. Nem beszélve a lemez feldolgozása illetve digitalizálása wav formátumban menyi lemondással és fáradsággal jár. Itt szintén említeném a technika anyagi költségét. Ha valaki nem tud vagy nem akar áldozni hanem mindent ingyen az interneten begyûjteni az csak tegye azt és ossza szét a világhálón. Mi a lemezekért nem kevés pénzt csengetünk ki, és Laci ezt már többször elmondta a fórumon, hogy az újdonságok bemutatására jött létre a topik. A zenei anyaghoz amit most megosztottál egy hozászolást fûznék. Szerintem ez volt az utolsó anyag amit begyûjtõtél egy az általunk ismeret forrásból NO COMMENT!!!!

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

Italo carlos
#5967

Köszönöm Szépen! <#wave>

kaposi1
#5966
Milyen érdekes Cimbi hogy pont ezt a számot tudod adni wav-ban.
Lehet hogy erre a magyarázatot ha több nem is, de három ember tudja a választ.<#sir>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

lervi
#5965
sziasztok!
Italocarlos a komplett maxiban nem de a maxiról 1 számban tudok neked segíteni!
Laciék nagyon féltik ezt a lemezt de talán a másik 2 számmal kisegítenek majd valamilyen formában!
Mode-One - Sometimes (7:02) wav

link

jelszó privátban

Tyia
#5964
Ez valami vicc akar lenni? ....Mert még annak sem jó!

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

#5963
és még egy feldolgozás
Codigoro
#5962
Szia Lervi!
Nem kaka, de megmondom az igazat.
Nem a nóta teszik igazán, hanem vannak benne olyan ritmus részek, amik kellenének mixekhez.
Az pedig legyen minnél "tisztább"

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

lervi
#5961
Codi az a 224 es olyan szarúl szól????? nekem ís abban van meg de szerintem élvezetes a minõsége!!!

Codigoro
#5960
Szia!
Akkor én a 224 es stereo-val még vezetek <#duhos2>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#5959
Szevasz!

Nekem egyenlõre 192 Stereoba van meg a Midnight Blue.
Tervbe van a vásárlása de még nem jutottunk el odáig.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Codigoro
#5958
Most akkor besértõdés nélkül küldöm mindenkinek, aki szereti:

Tobias Bernstrup - Ventisette

És keresné szintén tõle a 2007-es Midnight Blue számot élvezetes minõségben..<#buck>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

#5957
Ahogy mondod<#vigyor>
Codigoro
#5956
Meg van bocsátva most az egyszer <#papakacsint>
Pedig van egy sokkal hosszabb verzióm is .... <#nevetes1>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#5955
Szia Codi!

Mivel én következetes vagyok ha nem haragszol ezt az "alkotást" innen letörlöm.
Ez miatt egy taggal már összerúgtam a port a topikban.
Akkor is elmondtam, most is.
Ezzel a számmal ki tudnának kergetni a világból.<#shakehead>
No meg nem is topikdal.
Igazságtalan lenne ha csak azért mert most te tetted be, meghagynám.
Remélem megérted.<#worship><#wave>

Várom a további New Italo felvételeket tõled.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Italo carlos
#5954

Jó reggelt mindenkinek

tudna nekem valaki segíteni a

Mode One-Sometimes maxi lemezben????

Sometimes 7:02
I Will Never Say Goodbye 6:44
Lost In My Dreams 7:30

nagyon szépen köszönöm


#5953
Ez lenne az eredeti..


#5952
sziasztok-
én még ezt nem is hallottam
Tyia
#5950
A kérdés jó.

A Trans-X Living on Video-ja kiskamaszkorom egyik legjobb euro-italo dala, bár õk asszem kanadaiak.
Abban az idõben (szerintem sokan mások is) kerestem a hosszabb verziókat. Volt is néhány...

Aztán egyszercsak hozzájutottam az albumhoz, ami egyértelmû csalódás volt az Istenített alapdalhoz képest. Talán a (emlékeim szerint) második dal (valami ....radio) és a "3D Dance" ütött még. Illetve bejött még a Living on Video francia változata .... hamár kanadaiak.
A többi nem tetszett.

Namármost a Laci-féle banner buli, teljesen máshogy szól, mint 1982-84 között...érthetõ okokból.

Nem tudnék különbséget tenni tetszésileg.

Az eredetinek megvolt a maga története, köthetõ hozzá ez az.
Az új cuccra viszont felkaptam a fejem...és ez jót jelent.
Nincs felmelegítve.

Szerintem.

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

kaposi1
#5948
Srácok tudna valaki abban segíteni hogy egy normális lejátszó kerüljön a topik bannerba.
Amibe akár több számot is be lehet tenni?<#fejvakaras><#help><#help>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Musachy
#5947
Hát igen, "Transzex"-ék hangzásvilága ma is megállja a helyét, de ez a verzió neked jobban tetszik, mint az eredeti?

imo :) science fiction is science fact

#5946
Sziasztok!Egy kellemes zene.
#5945
Ez nincs meg?LA NUIT - Virtual Sex
#5944
Sziasztok!

Itt az Amon következõ maxija, ami egy újabb feldolgozás.
AMON - Donna Rouge (New Italian Remix) 2011-CDM- ''320''
#5943
Szia Tyia!

Igen, arra gondoltam. Egszer régebben én is hallgattam ezt a lemezt, de nekem igazán csak a You tetszik tõlük. De az sem tartozik a kedvenceim közé.

Tyia
#5942
Akkor ez nyílván egy Best of...album.

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

#5941
Sziasztok!

Igen van új lemezük,de igazából "régi".Az ismert dalaik vannak egycsokorba gyûjtve.
Tyia
#5940
Szia Apus!

Az Axodry-ra goldolsz....gondolom.

Az 1988 körüli Surrender albumot nemrég volt szerencsém magaménak tudni, mivel határos a stílusuk a New Wave-vel, de csak a zárótrack tetszett igazából: a Suspens (New Age Gore Mix)

Azt viszont nem tudom, hogy van-e friss lemezük...

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

#5939
Szia Tyia!<#integet2>

Szerintem az Axordy ilyesmi zene.

pomogacs2
#5938
Köszönöm én is!

És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!

pomogacs2
#5937
Szerintem is.

És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!

pomogacs2
#5936
Szia!

Fel tudnád rakni multiuploadra?
Jelenleg hotfile elõfizetõ vagyok, a rapid most járt le.

És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!