NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#6037




<#hamm> http://www.megaupload.com/?d=BFWZCKWO
#6036




<#wave> http://www.multiupload.com/G99EM3SUH8
#6035




<#integet2> http://www.multiupload.com/4TNB0IQYRM
#6034
Electroheart and Moonlight Affair are two different projects by 2 brothers. Electroheart is the project by Jaakko hernesaho the lead vocalist of all electroheart songs. Moonlight affair is the project started by Joonas and Jaakko together.

Electroheart - I'll Be Waiting
192 kbps, 3.36 min

http://rapidshare.com/#!download|622|424849145|Electroheart_-_I_ll_Be_waiting.mp3|5210
#6033
VA - Italo Disco Hits - Collectors Edition Vol.2 (2010, 320kbs)

01. Jimmy & Susy - Come Back
02. Beat Band - Dancer Now
03. Mark Tower - Fall In Love
04. Tom Spencer - Ferrary
05. Garland - Heartbeat
06. Blue Russel - I Wanne Fly Away
07. Lala - Johnny
08. Paul Faber - Only One
09. Scorta - Pertini Dance
10. Laser Cowboys - The Final Conflict
11. Ken Scott - The Voice I Feel Inside
13. Hally & Kongo Band - African Man

http://depositfiles.com/files/boo5ebd1t
#6032
VA - Italo Disco Hits - Collectors Edition Vol.1 (2010, 320kbs)


01. Africa-Nism - In Zaire Business (House In Zaire)
02. Regina - Do You Wanne
03. Body Power - Dancing In The Tears
04. Nico Band - Let Is Show
05. Space Lovers - Magic Fly
06. Reflectors - You Drive Me Crazy
07. Finzy Kontini - In The Name Of Love
08. Fockewulf - Body Heart
09. Sensitive - Give Me
10. Bu Bu Bano - Mouendo Cafe
11. Camaro's - Companero (Single Version)
12. Common Sense - Infront Of You
13. Fluo - Magic Mirror
14. Isamar - Amor Suave

http://depositfiles.com/files/3x8l2xfmi
#6031


<#wave> http://www.mediafire.com/?1wm77x21l2wd3h5
#6030




110 MB, 320 kbps

Tracklist:

Monte Kristo - Lady Valentine 3.33 min
Monte Kristo - Lady Valentine (Maxi Version) 5.44 min
Monte Kristo - Lady Valentine (Drion - Maxi Version) 4.32 min
Monte Kristo - Lady Valentine (Version Drion) 3.39 min
Monte Kristo - Lady Valentine (Instrumental Long) 5.32 min
Monte Kristo - Lady Valentine (New Version Janvier 1986) 3.53 min
Monte Kristo - Lady Valentine (Dub) 5.11 min
Monte Kristo - Lady Valentine (A Cappella) 3.03 min
Monte Kristo - Lady Valentine (Instrumental) 3.43 min
Monte Kristo - Lady Valentine (Piano Version 😄 ) 3.51 min
Monte Kristo - Lady Valentine (1986 Special Version) 6.42 min

http://www.multiupload.com/HG5FS8IJ9V
pass: VedranBj
#6029
Haho! Halottam egy nagyon jó átdolgozást (Atb -You Are Not Alone)amit Matteo Marini - You Are Not Alone csinált az nekem még jobb, ezt keresem. A neten fen van sok helyen de valami rossz remixbe az nem jó! Nekem az Original Mix kellene!
Matteo Marini - You Are Not Alone (Original Mix)<#nemtudom>
lervi
#6028
amúgy a jelszó privátban való elkérése nem azért van mert valaki valakitõl is sajnálna valamit!
hanem azért mert nagyon kevesen képesek arra hogy megköszönjenek valamit is amit mások ide raknak - attól függetlenül hogy talált linket rak ide vagy saját feltöltést!!!
arról meg én nem tehetek hogy te próbálsz olyan nagy lenni hogy nem tisztelsz meg azzal hogy elkérd a jelszót!!
nem égés kérni valamit senkitõl fõleg ha szívesen adja és ossza meg másokkal!

Törölt felhasználó
#6027
A részemrõl semmi akadálya,megköszönni a feltöltést!
Itt mindenki Italofun és legtöbbünk pénzt fizet a zenékért.
Ez egy italo topic és olyan emberek vannak itt,akik megakarják
osztani másokkal a jó zenéket,ezért szerintem nincs sok értelme köszöngetni,mert a másik is feltölt zenéket önzetlenül.
Töltögettem én is.Az egyik tag azt mondta nézzek körül a keresés a fórumban opcióban mert olyat töltök fel ami már fent van.
Ez rendben is van,de nem mutatja ki a keresés opció akkor sem ha már fent van.Akkor ha már fent van miért töltötték le 27-en.
Szerintem a köszöngetésnek semmi értelme,mert egy a zenei ízlésünk
Személy szerint én örülök ha másokkal is megoszthatom a jó muzsikákat
Tisztelettel :Öreg fater.
okiland
#6026
Szia!

Egyszer már kiveséztük, hogy ez kinek és miért is jó.
Elõször Én sem igazán értettem, de aztán teljesen igazat adtam a fiúknak, így hát Én is egyetértek velük.

Ha egy kicsit visszaolvasol a topikban, akkor Te is megvilágosodhatsz e témában.

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

AeroCool
#6025
Olyan nehéz kimondani egy köszönöm-öt? :-((

New Italo Vinyl

#6024
Lervike ,hogy örülj nem jövök ide többet.Igen egyszer már igyvolt.kivánok nektek minél több vagánykodást meg 1200kbps t .
lervi
#6023
ha kéred barátom akkor bíztos hogy meg is adja mint mindazoknak aki eddig is kérték!!!
az undorító dolog meg az aki ilyen baromságokat ír!<#mf2>

okiland
#6022

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

#6021
Van itt egy két feltöltés amit ,csak akkor tok letölteni ha privátban megkérem az illetöt hajlandóe megadni a passt.ja ha egyáltalán megadja .undorító ez.Ha feltöltök ide vagy belinkelek. legyen már egyértelmû a dolog.Ennyit akartam.
Szuszidi
#6020
Ez lemaradt! Agnes feat. Gelateria Italiana vs. Dj Happy Vibes - Tonight's the Night - Aroma Records Ez is érdekelne.
Legyen szép napotok!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Szuszidi
#6019
Szép napot!
Ha valaki bele akadna ebbe a lemezbe DJ Happy Vibes Feat. Jazzmin-Retro Vibration-Retail-2009-VOLDiES persze veszteség mentessen dobjon már egy linket! Köszönettel!
Legyen szép napotok!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Codigoro
#6018
Sziasztok!

Egy kis ebéd utáni lazulós <#nyes>

Cats Disco Lab - Cats Planet

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

#6017
Sziasztok!
Djeldiablo ismerõsöm elkészítette új mûvét.
Mirko Hirsch - Obsession Mix (by Djeldiablo) innen letölthetõ mp3 320 formátumban!
http://rapidshare.com/#!download|818tl3|441873088|SSR_-_Obsession_Mix__by_djeldiablo_.mp3|28781
<#integet2>
#6016
Megdöbbentõ<#ijedt>

Electric Lady Lab - You And Me.
http://www.megaupload.com/?d=KEECSFL0
Szebby
#6015
Szívesen!

#6014
Hálás köszönet érte, nagy vagy!!!<#worship><#worship>
#6012
Sziasztok! Ez megvan valakinek?
Codigoro
#6011
<#wink><#worship><#worship><#worship>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

lervi
#6010
szia Codi cimbora!
ahogy igértem az ide feltöltött számodat már el is helyeztem a sorozatom következõ darabjában!

Törölt felhasználó
#6009
<#taps>
link:
http://www.4shared.com/audio/dQXQjIqB/Cliff_Wedge_and_Julie_-_never_.html
Törölt felhasználó
#6008
<#taps>
link :
http://www.4shared.com/audio/3o8Kabpj/Ramy__-_When_I_Feel_Love__Orig.html
Törölt felhasználó
#6007
<#taps>
link:
http://www.4shared.com/audio/5vnBXLCv/Missing_Heart_-_Charlene__relo.html
Törölt felhasználó
#6006
Ez sincs.
link :
http://www.4shared.com/audio/VuHVtVXT/Rytmical__-__Flames_Of_Love__D.html
Törölt felhasználó
#6005
Na ez nincs
link:
http://www.4shared.com/audio/M7H62FK2/LOJ_-_cheek_to_cheek.html
Törölt felhasználó
#6004
Köszönöm az infót.
Codigoro
#6003
Helló Fater!
Nem szeretném letörni a lelkesedésedet, de van itt felül egy olyan, hogy keresés a fórumban...
Itt, mielõtt feltöltenél valamit, le tudod ellenõrizni, hogy valami elvetemült italofun nem elõzött e be? <#nyes>
Bevallom nehéz ide elég gyorsnak lenni...

Az utolsó kettõ, amit ajánlasz - tuti volt és nem is mostanában <#unalmas>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

Törölt felhasználó
#6002
Sziasztok !
szóljatok ha ne töltsek több muzsikát fel<#vigyor2>
link:
http://www.4shared.com/audio/azA0c7IP/Digimax__Marisa_Machado__-__We.html
Törölt felhasználó
#6001
Sziasztok !
Folytatnám,ha nem baj
link:
http://www.4shared.com/audio/kGoeI4Mb/Bonfeel_Electro_Band_-_good_by.html
Italo carlos
#6000

Sziasztok!

Köszönöm Szépen

lervi
#5999
én leszedtem cimbora! <#wave>
mai nap adom fel a csomagodat : 12 dvd ig tudtam megírni a maxi gyüjteményemet hirtelen ennyi lemezem volt!
a fenmaradókat jövõ héten köldöm : kb még 8 dvd lesz maxxikkal!

#5998
Sziasztok!
Szia Cimbi igazad van a forrásokról😊

Lehet tõlem van? Lehet én is megvásároltam?
Vagy Te vetted meg vagy ki tudja?

Igaz nem wav de tessék biztos lesz aki leszedi .

Más farkincájával verni a csalánt talált link

#5997
Köszönöm szépen<#worship>
AeroCool
#5995
Szia!

Én mondtam neki tegye ki hogy tegye ki.Ez az a felvétel aivel a kedves
György úr "letesztelt"
Gondoltam más is szivesen halgatná ilyen minõségben!
Neked és Gyurinak pedig azt üzenem hogy nézzetek magatokba,és ne döngessétek a melleteket, hogy nagy ászok vagytok.Ugy gondolom hogy sem Lervi sem én nem vagyunk rátok szorulva. Gyurinak a "bólogatós" embernek pedig azt üzenem hogy relaxáljon és tanulja meg az alapokat, aztán majd esetleg tud õ is felmutatni valamit.
További jó fórumozást kivánok mindenkinek!

New Italo Vinyl

#5994
Sziasztok! Új tag vagyok a fórumon.Megszeretném köszönni visszamenõleg a Galaxy Hunter albumot. Ezen az albumon minden szám tetszett. Még jó párszor biztosan meghallgatom.Ismertek még hasonló elõadókat? Írjatok légyszives pár nevet.
tgolyo
#5993

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

#5992

\"Kertváros: Próbálj valami olyat tenni, amit a szomszédod nem vesz észre. Ha sikerül: csodát tettél.\" (Vavyan Fabble)

#5990
Köszi. Ez tényleg jó!!!
Codigoro
#5989
Helló Mindenki<#integet2>

Üdv Fater!! Biza jó itt lenni <#taps>

Új év új saját turmix..
Ajánlom Lervi-nek, no meg persze mindenkinek <#wink>

A.M. SAMURAI vs Codigoro - Secret Entrance

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

#5988
Köszönöm,én vittem!!

#5987
Szia!!Legyél üdvözölve sorainkba!!!<#integet2>