NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Matteo Marini Feat. Alexandra - You Are Not Alone 'Cover' (Original Mix)<#nemtudom>#nemtudom><#heureka>#heureka>
#6037
<#hamm>#hamm> http://www.megaupload.com/?d=BFWZCKWO
#6036
<#wave>#wave> http://www.multiupload.com/G99EM3SUH8
#6035
<#integet2>#integet2> http://www.multiupload.com/4TNB0IQYRM
#6034
Electroheart and Moonlight Affair are two different projects by 2 brothers. Electroheart is the project by Jaakko hernesaho the lead vocalist of all electroheart songs. Moonlight affair is the project started by Joonas and Jaakko together.
Electroheart - I'll Be Waiting
192 kbps, 3.36 min
http://rapidshare.com/#!download|622|424849145|Electroheart_-_I_ll_Be_waiting.mp3|5210
Electroheart - I'll Be Waiting
192 kbps, 3.36 min
http://rapidshare.com/#!download|622|424849145|Electroheart_-_I_ll_Be_waiting.mp3|5210
#6033
VA - Italo Disco Hits - Collectors Edition Vol.2 (2010, 320kbs)
01. Jimmy & Susy - Come Back
02. Beat Band - Dancer Now
03. Mark Tower - Fall In Love
04. Tom Spencer - Ferrary
05. Garland - Heartbeat
06. Blue Russel - I Wanne Fly Away
07. Lala - Johnny
08. Paul Faber - Only One
09. Scorta - Pertini Dance
10. Laser Cowboys - The Final Conflict
11. Ken Scott - The Voice I Feel Inside
13. Hally & Kongo Band - African Man
http://depositfiles.com/files/boo5ebd1t
01. Jimmy & Susy - Come Back
02. Beat Band - Dancer Now
03. Mark Tower - Fall In Love
04. Tom Spencer - Ferrary
05. Garland - Heartbeat
06. Blue Russel - I Wanne Fly Away
07. Lala - Johnny
08. Paul Faber - Only One
09. Scorta - Pertini Dance
10. Laser Cowboys - The Final Conflict
11. Ken Scott - The Voice I Feel Inside
13. Hally & Kongo Band - African Man
http://depositfiles.com/files/boo5ebd1t
#6032
VA - Italo Disco Hits - Collectors Edition Vol.1 (2010, 320kbs)
01. Africa-Nism - In Zaire Business (House In Zaire)
02. Regina - Do You Wanne
03. Body Power - Dancing In The Tears
04. Nico Band - Let Is Show
05. Space Lovers - Magic Fly
06. Reflectors - You Drive Me Crazy
07. Finzy Kontini - In The Name Of Love
08. Fockewulf - Body Heart
09. Sensitive - Give Me
10. Bu Bu Bano - Mouendo Cafe
11. Camaro's - Companero (Single Version)
12. Common Sense - Infront Of You
13. Fluo - Magic Mirror
14. Isamar - Amor Suave
http://depositfiles.com/files/3x8l2xfmi
01. Africa-Nism - In Zaire Business (House In Zaire)
02. Regina - Do You Wanne
03. Body Power - Dancing In The Tears
04. Nico Band - Let Is Show
05. Space Lovers - Magic Fly
06. Reflectors - You Drive Me Crazy
07. Finzy Kontini - In The Name Of Love
08. Fockewulf - Body Heart
09. Sensitive - Give Me
10. Bu Bu Bano - Mouendo Cafe
11. Camaro's - Companero (Single Version)
12. Common Sense - Infront Of You
13. Fluo - Magic Mirror
14. Isamar - Amor Suave
http://depositfiles.com/files/3x8l2xfmi
#6031
<#wave>#wave> http://www.mediafire.com/?1wm77x21l2wd3h5
#6030
110 MB, 320 kbps
Tracklist:
Monte Kristo - Lady Valentine 3.33 min
Monte Kristo - Lady Valentine (Maxi Version) 5.44 min
Monte Kristo - Lady Valentine (Drion - Maxi Version) 4.32 min
Monte Kristo - Lady Valentine (Version Drion) 3.39 min
Monte Kristo - Lady Valentine (Instrumental Long) 5.32 min
Monte Kristo - Lady Valentine (New Version Janvier 1986) 3.53 min
Monte Kristo - Lady Valentine (Dub) 5.11 min
Monte Kristo - Lady Valentine (A Cappella) 3.03 min
Monte Kristo - Lady Valentine (Instrumental) 3.43 min
Monte Kristo - Lady Valentine (Piano Version 😄 ) 3.51 min
Monte Kristo - Lady Valentine (1986 Special Version) 6.42 min
http://www.multiupload.com/HG5FS8IJ9V
pass: VedranBj
#6029
Haho! Halottam egy nagyon jó átdolgozást (Atb -You Are Not Alone)amit Matteo Marini - You Are Not Alone csinált az nekem még jobb, ezt keresem. A neten fen van sok helyen de valami rossz remixbe az nem jó! Nekem az Original Mix kellene!
Matteo Marini - You Are Not Alone (Original Mix)<#nemtudom>#nemtudom>
Matteo Marini - You Are Not Alone (Original Mix)<#nemtudom>#nemtudom>
amúgy a jelszó privátban való elkérése nem azért van mert valaki valakitõl is sajnálna valamit!
hanem azért mert nagyon kevesen képesek arra hogy megköszönjenek valamit is amit mások ide raknak - attól függetlenül hogy talált linket rak ide vagy saját feltöltést!!!
arról meg én nem tehetek hogy te próbálsz olyan nagy lenni hogy nem tisztelsz meg azzal hogy elkérd a jelszót!!
nem égés kérni valamit senkitõl fõleg ha szívesen adja és ossza meg másokkal!
hanem azért mert nagyon kevesen képesek arra hogy megköszönjenek valamit is amit mások ide raknak - attól függetlenül hogy talált linket rak ide vagy saját feltöltést!!!
arról meg én nem tehetek hogy te próbálsz olyan nagy lenni hogy nem tisztelsz meg azzal hogy elkérd a jelszót!!
nem égés kérni valamit senkitõl fõleg ha szívesen adja és ossza meg másokkal!
Törölt felhasználó
#6027
A részemrõl semmi akadálya,megköszönni a feltöltést!
Itt mindenki Italofun és legtöbbünk pénzt fizet a zenékért.
Ez egy italo topic és olyan emberek vannak itt,akik megakarják
osztani másokkal a jó zenéket,ezért szerintem nincs sok értelme köszöngetni,mert a másik is feltölt zenéket önzetlenül.
Töltögettem én is.Az egyik tag azt mondta nézzek körül a keresés a fórumban opcióban mert olyat töltök fel ami már fent van.
Ez rendben is van,de nem mutatja ki a keresés opció akkor sem ha már fent van.Akkor ha már fent van miért töltötték le 27-en.
Szerintem a köszöngetésnek semmi értelme,mert egy a zenei ízlésünk
Személy szerint én örülök ha másokkal is megoszthatom a jó muzsikákat
Tisztelettel :Öreg fater.
Itt mindenki Italofun és legtöbbünk pénzt fizet a zenékért.
Ez egy italo topic és olyan emberek vannak itt,akik megakarják
osztani másokkal a jó zenéket,ezért szerintem nincs sok értelme köszöngetni,mert a másik is feltölt zenéket önzetlenül.
Töltögettem én is.Az egyik tag azt mondta nézzek körül a keresés a fórumban opcióban mert olyat töltök fel ami már fent van.
Ez rendben is van,de nem mutatja ki a keresés opció akkor sem ha már fent van.Akkor ha már fent van miért töltötték le 27-en.
Szerintem a köszöngetésnek semmi értelme,mert egy a zenei ízlésünk
Személy szerint én örülök ha másokkal is megoszthatom a jó muzsikákat
Tisztelettel :Öreg fater.
Szia!
Egyszer már kiveséztük, hogy ez kinek és miért is jó.
Elõször Én sem igazán értettem, de aztán teljesen igazat adtam a fiúknak, így hát Én is egyetértek velük.
Ha egy kicsit visszaolvasol a topikban, akkor Te is megvilágosodhatsz e témában.
Egyszer már kiveséztük, hogy ez kinek és miért is jó.
Elõször Én sem igazán értettem, de aztán teljesen igazat adtam a fiúknak, így hát Én is egyetértek velük.
Ha egy kicsit visszaolvasol a topikban, akkor Te is megvilágosodhatsz e témában.
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
#6024
Lervike ,hogy örülj nem jövök ide többet.Igen egyszer már igyvolt.kivánok nektek minél több vagánykodást meg 1200kbps t .
ha kéred barátom akkor bíztos hogy meg is adja mint mindazoknak aki eddig is kérték!!!
az undorító dolog meg az aki ilyen baromságokat ír!<#mf2>#mf2>
az undorító dolog meg az aki ilyen baromságokat ír!<#mf2>#mf2>
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
#6021
Van itt egy két feltöltés amit ,csak akkor tok letölteni ha privátban megkérem az illetöt hajlandóe megadni a passt.ja ha egyáltalán megadja .undorító ez.Ha feltöltök ide vagy belinkelek. legyen már egyértelmû a dolog.Ennyit akartam.
Ez lemaradt! Agnes feat. Gelateria Italiana vs. Dj Happy Vibes - Tonight's the Night - Aroma Records Ez is érdekelne.
Legyen szép napotok!
Legyen szép napotok!
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
Szép napot!
Ha valaki bele akadna ebbe a lemezbe DJ Happy Vibes Feat. Jazzmin-Retro Vibration-Retail-2009-VOLDiES persze veszteség mentessen dobjon már egy linket! Köszönettel!
Legyen szép napotok!
Ha valaki bele akadna ebbe a lemezbe DJ Happy Vibes Feat. Jazzmin-Retro Vibration-Retail-2009-VOLDiES persze veszteség mentessen dobjon már egy linket! Köszönettel!
Legyen szép napotok!
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
#6017
Sziasztok!
Djeldiablo ismerõsöm elkészítette új mûvét.
Mirko Hirsch - Obsession Mix (by Djeldiablo) innen letölthetõ mp3 320 formátumban!
http://rapidshare.com/#!download|818tl3|441873088|SSR_-_Obsession_Mix__by_djeldiablo_.mp3|28781
<#integet2>#integet2>
Djeldiablo ismerõsöm elkészítette új mûvét.
Mirko Hirsch - Obsession Mix (by Djeldiablo) innen letölthetõ mp3 320 formátumban!
http://rapidshare.com/#!download|818tl3|441873088|SSR_-_Obsession_Mix__by_djeldiablo_.mp3|28781
<#integet2>#integet2>
#6016
Megdöbbentõ<#ijedt>#ijedt>
Electric Lady Lab - You And Me.
http://www.megaupload.com/?d=KEECSFL0
Electric Lady Lab - You And Me.
http://www.megaupload.com/?d=KEECSFL0
#6014
Hálás köszönet érte, nagy vagy!!!<#worship>#worship><#worship>#worship>
Szia! Válogass!<#ejnye1>#ejnye1>
M'Dela - Siempre Te Amare (Love Song) (Radio Spanglish Version)
M'Dela - Love Song (Xtd English Version)
M'Dela - Siempre Te Amare (Love Song) (Radio Spanglish Version)
M'Dela - Love Song (Xtd English Version)
#6012
Sziasztok! Ez megvan valakinek?
<#wink>#wink><#worship>#worship><#worship>#worship><#worship>#worship>
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
szia Codi cimbora!
ahogy igértem az ide feltöltött számodat már el is helyeztem a sorozatom következõ darabjában!

ahogy igértem az ide feltöltött számodat már el is helyeztem a sorozatom következõ darabjában!

Törölt felhasználó
#6009
<#taps>#taps>
link:
http://www.4shared.com/audio/dQXQjIqB/Cliff_Wedge_and_Julie_-_never_.html
link:
http://www.4shared.com/audio/dQXQjIqB/Cliff_Wedge_and_Julie_-_never_.html
Törölt felhasználó
#6008
<#taps>#taps>
link :
http://www.4shared.com/audio/3o8Kabpj/Ramy__-_When_I_Feel_Love__Orig.html
link :
http://www.4shared.com/audio/3o8Kabpj/Ramy__-_When_I_Feel_Love__Orig.html
Törölt felhasználó
#6007
<#taps>#taps>
link:
http://www.4shared.com/audio/5vnBXLCv/Missing_Heart_-_Charlene__relo.html
link:
http://www.4shared.com/audio/5vnBXLCv/Missing_Heart_-_Charlene__relo.html
Törölt felhasználó
#6006
Ez sincs.
link :
http://www.4shared.com/audio/VuHVtVXT/Rytmical__-__Flames_Of_Love__D.html
link :
http://www.4shared.com/audio/VuHVtVXT/Rytmical__-__Flames_Of_Love__D.html
Törölt felhasználó
#6005
Na ez nincs
link:
http://www.4shared.com/audio/M7H62FK2/LOJ_-_cheek_to_cheek.html
link:
http://www.4shared.com/audio/M7H62FK2/LOJ_-_cheek_to_cheek.html
Törölt felhasználó
#6004
Köszönöm az infót.
Helló Fater!
Nem szeretném letörni a lelkesedésedet, de van itt felül egy olyan, hogy keresés a fórumban...
Itt, mielõtt feltöltenél valamit, le tudod ellenõrizni, hogy valami elvetemült italofun nem elõzött e be? <#nyes>#nyes>
Bevallom nehéz ide elég gyorsnak lenni...
Az utolsó kettõ, amit ajánlasz - tuti volt és nem is mostanában <#unalmas>#unalmas>
Nem szeretném letörni a lelkesedésedet, de van itt felül egy olyan, hogy keresés a fórumban...
Itt, mielõtt feltöltenél valamit, le tudod ellenõrizni, hogy valami elvetemült italofun nem elõzött e be? <#nyes>#nyes>
Bevallom nehéz ide elég gyorsnak lenni...
Az utolsó kettõ, amit ajánlasz - tuti volt és nem is mostanában <#unalmas>#unalmas>
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Törölt felhasználó
#6002
Sziasztok !
szóljatok ha ne töltsek több muzsikát fel<#vigyor2>#vigyor2>
link:
http://www.4shared.com/audio/azA0c7IP/Digimax__Marisa_Machado__-__We.html
szóljatok ha ne töltsek több muzsikát fel<#vigyor2>#vigyor2>
link:
http://www.4shared.com/audio/azA0c7IP/Digimax__Marisa_Machado__-__We.html
Törölt felhasználó
#6001
Sziasztok !
Folytatnám,ha nem baj
link:
http://www.4shared.com/audio/kGoeI4Mb/Bonfeel_Electro_Band_-_good_by.html
Folytatnám,ha nem baj
link:
http://www.4shared.com/audio/kGoeI4Mb/Bonfeel_Electro_Band_-_good_by.html
én leszedtem cimbora! <#wave>#wave>
mai nap adom fel a csomagodat : 12 dvd ig tudtam megírni a maxi gyüjteményemet hirtelen ennyi lemezem volt!
a fenmaradókat jövõ héten köldöm : kb még 8 dvd lesz maxxikkal!
mai nap adom fel a csomagodat : 12 dvd ig tudtam megírni a maxi gyüjteményemet hirtelen ennyi lemezem volt!
a fenmaradókat jövõ héten köldöm : kb még 8 dvd lesz maxxikkal!
#5998
Sziasztok!
Szia Cimbi igazad van a forrásokról😊
Lehet tõlem van? Lehet én is megvásároltam?
Vagy Te vetted meg vagy ki tudja?
Igaz nem wav de tessék biztos lesz aki leszedi .
Más farkincájával verni a csalánt talált link
Szia Cimbi igazad van a forrásokról😊
Lehet tõlem van? Lehet én is megvásároltam?
Vagy Te vetted meg vagy ki tudja?
Igaz nem wav de tessék biztos lesz aki leszedi .
Más farkincájával verni a csalánt talált link
#5997
Köszönöm szépen<#worship>#worship>
Szia!
Én mondtam neki tegye ki hogy tegye ki.Ez az a felvétel aivel a kedves
György úr "letesztelt"
Gondoltam más is szivesen halgatná ilyen minõségben!
Neked és Gyurinak pedig azt üzenem hogy nézzetek magatokba,és ne döngessétek a melleteket, hogy nagy ászok vagytok.Ugy gondolom hogy sem Lervi sem én nem vagyunk rátok szorulva. Gyurinak a "bólogatós" embernek pedig azt üzenem hogy relaxáljon és tanulja meg az alapokat, aztán majd esetleg tud õ is felmutatni valamit.
További jó fórumozást kivánok mindenkinek!
Én mondtam neki tegye ki hogy tegye ki.Ez az a felvétel aivel a kedves
György úr "letesztelt"
Gondoltam más is szivesen halgatná ilyen minõségben!
Neked és Gyurinak pedig azt üzenem hogy nézzetek magatokba,és ne döngessétek a melleteket, hogy nagy ászok vagytok.Ugy gondolom hogy sem Lervi sem én nem vagyunk rátok szorulva. Gyurinak a "bólogatós" embernek pedig azt üzenem hogy relaxáljon és tanulja meg az alapokat, aztán majd esetleg tud õ is felmutatni valamit.
További jó fórumozást kivánok mindenkinek!
New Italo Vinyl
#5994
Sziasztok! Új tag vagyok a fórumon.Megszeretném köszönni visszamenõleg a Galaxy Hunter albumot. Ezen az albumon minden szám tetszett. Még jó párszor biztosan meghallgatom.Ismertek még hasonló elõadókat? Írjatok légyszives pár nevet.
#5992
\"Kertváros: Próbálj valami olyat tenni, amit a szomszédod nem vesz észre. Ha sikerül: csodát tettél.\" (Vavyan Fabble)
#5990
Köszi. Ez tényleg jó!!!
Helló Mindenki<#integet2>#integet2>
Üdv Fater!! Biza jó itt lenni <#taps>#taps>
Új év új saját turmix..
Ajánlom Lervi-nek, no meg persze mindenkinek <#wink>#wink>
A.M. SAMURAI vs Codigoro - Secret Entrance
Üdv Fater!! Biza jó itt lenni <#taps>#taps>
Új év új saját turmix..
Ajánlom Lervi-nek, no meg persze mindenkinek <#wink>#wink>
A.M. SAMURAI vs Codigoro - Secret Entrance
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
#5988
Köszönöm,én vittem!!
#5987
Szia!!Legyél üdvözölve sorainkba!!!<#integet2>#integet2>