NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
...és még ma is aktívak...úgy ahogy...
Lehet, hogy már Mike Score nem úgy hordja a haját, ahogy elhíresûlt...
New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0
A Flock of Seagulls - I ran
Facts And Fiction - Give Me The Night
Denise & Baby's Gang - Disco Maniac
Marc & Susy - In My Mind
Mirko Hirsch - Obsession
Mirko Hirsch - Fire
Savage - 2009
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Biza néha "kegyes csalásra" van szükségem, hogy elinduljon a dolog <#buck>#buck>
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
<#dumcsi>#dumcsi> http://www.multiupload.com/8LLFD3VKL1
http://www.megaupload.com/?d=NUC97KZI
A kezdõ múzik ...hát nem mai de jó kis csapat Floc os Seagues ha jól emlékszem valahol a polcon meg is van az album...
Ismét csak gratulálni tudok a munkádhoz!<#eljen>#eljen><#eljen>#eljen><#eljen>#eljen>
Innen pedig letölthetõ<#integet2>#integet2>
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
van mindenféle verzió, itt:
DJ_Cry_Feat._Daniele_Meo-T.V.B.V._(Ti_Voglio_Bene_Veramente)_2K11-(3000034696)-WEB-2011-M4E (Zippyshare)
közben meg ezt találtam.!
Nekem k..vára tetszik ez a maxi, és remélem elõbb, mint utóbb de csak meg lesz egyszer.Itt is bele lehet hallgatni:
http://clone.nl/item19266.html
<#eljen>#eljen><#integet2>#integet2>
imo :) science fiction is science fact
A szám amugy is nagy kedvenc!
http://www.youtube.com/watch?v=nae_px1Cuak&feature=related
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Ennyi idõ alatt nagyon jó kis mixecskét dobtál össze.<#eljen>#eljen><#worship>#worship>
Én nem "sajnálom" hogy megkértelek rá.
Elteszem a többi alkotásod közé.
Köszönöm szépen!
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Megnézem mit tehetek, de hogy ütõs lesz e - nem tom.<#fejvakaras>#fejvakaras>
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Ebbõl a számból nem tudnál összedobni nekem egy ütõs kis mix-et?<#crazya>#crazya>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
És ez már így is marad nálam.<#szeret>#szeret><#nyes>#nyes>
Csak már megjelenne a maxi.<#rinya>#rinya>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ma megpróbálom orvosolni a problémát.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Amíg nem hallgattam, nem tudtam mire vélni ezt a "kész röhej" szöveget?<#fejvakaras>#fejvakaras>
De aztán megvilágosodtam.<#taps>#taps>
Nagy kópé vagy.<#eljen>#eljen><#wave>#wave>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Az elején megijedtem ez a világok háborúja nem a Savage...de pár pillanat és minden okés lett!
Nem volt nehéz megcsinálni gondolom 1 ijen rutinos Mix készítõnek?!
<#eljen>#eljen><#eljen>#eljen>
In Lak\'ech Ala K\'in
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Play it loud!!
Személx szeint rühellem, de nem próbáltad W Intézõvel mozdítani a fálokat? Hátha az nem ilyen finnyás.
Play it loud!!
Én a Juno downloads oldallal jártam már így.
Nem azt kaptam amiért fizettem.<#gun>#gun>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
ugyan az az eredmény sajna.
Így nem tudom elkezdeni a biztonsági mentéseket egy másik vinyóra.
<#sir>#sir>
KÉP
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Szerintem CD-t kapsz a pénzedért. Valószínûleg azért ilyen olcsó, mert CD-R-en érkezik az anyag igénytelen papírtokban vagy rosszabb esetben papírlappal. Sõt azon sem lepõdnék meg, ha egy-két tracknél nem CDDA-t mutatna a csekkoló...
Hangsúlyoznám, hogy én ettõl a cégtõl még nem rendeltem, de számtalanszor jártam már így hivatalos kiadóval. Sajnos ezért vannak fenntartásaim evvel a céggel is, de mint tudjuk a puding próbája...
10 print "eurodance rulez!" 20 goto 10
Sokkal egyszerûbb volt behúzkodni így egy könyvtárba, mintha bepötyögtem volna a címeket.<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Play it loud!!
De én is pont küzdök valamirõl amirõl még az életben sem hallottam.
Nem tudok Total Commanderben egyik ablakból a másikba másolni mert túl hosszúnak találja a karakterek számát.
" A megengedett név ( 276) karakterrel hosszabb 259 karakternél!"
A vicc az hogy nemhogy 276 de még 76 karakterbõl sem áll!
Egész nap ezt próbálom orvosolni de még lövésem sincs mi lehet a hiba!<#falbav>#falbav>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Behalt az XP-m, újratelepítettem, de a másik partíciómon lévõ Dokumentumok mappához nem tudok hozzáférni, pedig nagyon kéne. Ugyanis az volt az elõzõ install alapértelmezett Dokumentumok mappája, de most üresnek látja az új telepítés és a hozzáférés megtagadva. Hasznos ötlet kéne. Köszi!
imo :) science fiction is science fact
Laci ezt nevezem!Nagyon super italo disco összeállítás ez.No persze a minõsége sem elhanyagolható.
<#eljen>#eljen><#integet2>#integet2>
(és mindezt wavban <#bohoc>#bohoc>)
Ha jól megnézzük Te is nyithatnál egy "webitalo" butikot empétré és lossless árazással. <#nyes>#nyes>
A listához még csak annyit - tuti biztos voltam benne, hogy a Closed nem marad ki <#eljen>#eljen>
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Kérdés mit tekintesz az én topikomnak...
Az én topikon mától a WORLD MUSIC....
Ha jól emlékszem ez téged is érdekelt valamennyire, gondolok itt az indián cuccra...
New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0
Bízzunk benne hogy ez az arány még javulni fog.<#nyes>#nyes>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Most végre volt egy kis idõm és összeállítottam amiket a legszívesebben hallgattam 2009-2010-ben.
New Italo Top 21 2009
New Italo Top 21 2010
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Hátulról haladva már a 64.-oldnál vagyok képes járni.
Találtam már két megfelelõ dalt.....:
1. Italo4ever - Angels Of heart
2. Chinese Theatre - I'm Leaving You Behind
Nem túl jó arány ugye?
New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ugyan ezen az oldalon lenyitottam a CD kategóriát, és létezne hogy ezek a lemezek csak ennyibe kerülnének losslessben?<#wow1>#wow1>
Mert ha igen akkor itt nagy bevásárlás lenne.<#taps>#taps>
Szerintetek?<#nemtudom>#nemtudom>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (: