NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Tyia
#6264
A Flock of Seagulls New Wave zene a javából....

...és még ma is aktívak...úgy ahogy...
Lehet, hogy már Mike Score nem úgy hordja a haját, ahogy elhíresûlt...

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

Codigoro
#6263
A teljes lista pedig:

A Flock of Seagulls - I ran
Facts And Fiction - Give Me The Night
Denise & Baby's Gang - Disco Maniac
Marc & Susy - In My Mind
Mirko Hirsch - Obsession
Mirko Hirsch - Fire
Savage - 2009

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

Codigoro
#6262
Hiába -jó füle van itt egyeseknek!
Biza néha "kegyes csalásra" van szükségem, hogy elinduljon a dolog <#buck>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

#6261




<#dumcsi> http://www.multiupload.com/8LLFD3VKL1
#6260
Silent Circle - Touch In The Night (Remix 2011)

http://www.megaupload.com/?d=NUC97KZI
Tyia
#6259
A Flock Of Seagulls-ra gondolsz?

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

#6258
A kiskésit neki de jó lett ez is !
A kezdõ múzik ...hát nem mai de jó kis csapat Floc os Seagues ha jól emlékszem valahol a polcon meg is van az album...
Ismét csak gratulálni tudok a munkádhoz!<#eljen><#eljen><#eljen>

#6255
Számomra ez egy új dolog,de lehet hogy volt már itt.Nekem nagyon tetszik a Mauro Farina címû számuk.Discogs szerint 2 számos kiadás mp3 file 256 kb/s kivitelben.

Innen pedig letölthetõ<#integet2>
Codigoro
#6254
<#integet2>
Az elmúlt napok történéseibõl..

Codigoro - Grande Italo Mixxi

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

Musachy
#6253
Na, ez tényleg jó.

imo :) science fiction is science fact

#6252
#6251
Nem rossz...sõtt!

közben meg ezt találtam.!

#6250
Akkor a mai napra még egy nagyon super italo disco lemezbemutató 2011 kiadással ALBA feat.FRED VENTURA - WITHOUT YOU
Nekem k..vára tetszik ez a maxi, és remélem elõbb, mint utóbb de csak meg lesz egyszer.Itt is bele lehet hallgatni:
http://clone.nl/item19266.html
<#eljen><#integet2>
kaposi1
#6249
Na ennek szívbõl örülök.<#eljen>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Musachy
#6248
Köszi Neked is az igyekezetet Laci, közben Breki útmutatásai alapján megoldottam a bajom.

imo :) science fiction is science fact

#6247
Codi!Ez igen jó lett<#eljen><#wave>
A szám amugy is nagy kedvenc!

#6246
Sziasztok!Ebben tud valaki segiteni?Nem igen találom!
http://www.youtube.com/watch?v=nae_px1Cuak&feature=related

Codigoro
#6245
Szívesen... a zene öröméért.<#law>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#6244
Nem semmi egy figura vagy te hallod-e?<#wow1>
Ennyi idõ alatt nagyon jó kis mixecskét dobtál össze.<#eljen><#worship>
Én nem "sajnálom" hogy megkértelek rá.
Elteszem a többi alkotásod közé.

Köszönöm szépen!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Codigoro
#6243
Laci!
Ez jött össze ebédre <#awink>

Codigoro - Sorry Mr Kaposi

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

Codigoro
#6242
Laci!
Megnézem mit tehetek, de hogy ütõs lesz e - nem tom.<#fejvakaras>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#6241
Codi!

Ebbõl a számból nem tudnál összedobni nekem egy ütõs kis mix-et?<#crazya>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6240
Még mindig 2009 No1 száma.
És ez már így is marad nálam.<#szeret><#nyes>
Csak már megjelenne a maxi.<#rinya>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6239
Köszi mindenkinek aki TC ügyben írt.<#law>
Ma megpróbálom orvosolni a problémát.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6238
Szia Codi!

Amíg nem hallgattam, nem tudtam mire vélni ezt a "kész röhej" szöveget?<#fejvakaras>
De aztán megvilágosodtam.<#taps>
Nagy kópé vagy.<#eljen><#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6237
Egészen jó lett....
Az elején megijedtem ez a világok háborúja nem a Savage...de pár pillanat és minden okés lett!
Nem volt nehéz megcsinálni gondolom 1 ijen rutinos Mix készítõnek?!
<#eljen><#eljen>

#6236
Próbáld meg a mappákat ékezetes betûk nélkül, és a felkiáltójelet is mellõzd.

Wescone
#6235
Lehetséges, hogy a TC nem csípi az idegen (angoltól eltérõ) karaktereket a file-, illetve mappa nevekben.

In Lak\'ech Ala K\'in

Codigoro
#6234
<#integet2> Joccakát!

Kész röhej..

Codigoro - Savage 2009 _ 2011

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

shirak
#6233
Személy szeirnt rühellem, de nem próbáltad W Intézõvel mozdítani a fájlokat? Hátha az nem ilyen finnyás.<#falbav>

Play it loud!!

shirak
#6232
Nem tudtam, hogy a TC-nek ilyen jellegû korlátozása van, de ahogy elnézem az általad föltett képet, a G:-tól a wav-ig, biza bõven 250 karakter fölött van. Lehet, hogy a TC ezt az egész kolbászt egy fájlnévnek tekinti?!<#fejvakaras><#wilting>
Személx szeint rühellem, de nem próbáltad W Intézõvel mozdítani a fálokat? Hátha az nem ilyen finnyás.

Play it loud!!

kaposi1
#6231
Köszi az infót!<#eljen>
Én a Juno downloads oldallal jártam már így.
Nem azt kaptam amiért fizettem.<#gun>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6230
Már régebbiekkel ,és a legújabbal is próbáltam,
ugyan az az eredmény sajna.
Így nem tudom elkezdeni a biztonsági mentéseket egy másik vinyóra.
<#sir>
KÉP

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6229
Szia!

Szerintem CD-t kapsz a pénzedért. Valószínûleg azért ilyen olcsó, mert CD-R-en érkezik az anyag igénytelen papírtokban vagy rosszabb esetben papírlappal. Sõt azon sem lepõdnék meg, ha egy-két tracknél nem CDDA-t mutatna a csekkoló...
Hangsúlyoznám, hogy én ettõl a cégtõl még nem rendeltem, de számtalanszor jártam már így hivatalos kiadóval. Sajnos ezért vannak fenntartásaim evvel a céggel is, de mint tudjuk a puding próbája...

10 print "eurodance rulez!" 20 goto 10

kaposi1
#6228
Szia István!

Sokkal egyszerûbb volt behúzkodni így egy könyvtárba, mintha bepötyögtem volna a címeket.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

shirak
#6227
egyszer nekem is volt ilyesmi, de nem emlekszem, hogy csináltam volna valamit vele, megjavult. probaltad regebbi TC-el?

Play it loud!!

kaposi1
#6226
Sajnos én nem értek hozzá,nem tudok segíteni.<#shakehead>
De én is pont küzdök valamirõl amirõl még az életben sem hallottam.
Nem tudok Total Commanderben egyik ablakból a másikba másolni mert túl hosszúnak találja a karakterek számát.

" A megengedett név ( 276) karakterrel hosszabb 259 karakternél!"

A vicc az hogy nemhogy 276 de még 76 karakterbõl sem áll!
Egész nap ezt próbálom orvosolni de még lövésem sincs mi lehet a hiba!<#falbav>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Musachy
#6225
Sziasztok! Géphez értõk segítségére lenne szükségem.
Behalt az XP-m, újratelepítettem, de a másik partíciómon lévõ Dokumentumok mappához nem tudok hozzáférni, pedig nagyon kéne. Ugyanis az volt az elõzõ install alapértelmezett Dokumentumok mappája, de most üresnek látja az új telepítés és a hozzáférés megtagadva. Hasznos ötlet kéne. Köszi!

imo :) science fiction is science fact

#6224
Jó Estét!
Laci ezt nevezem!Nagyon super italo disco összeállítás ez.No persze a minõsége sem elhanyagolható.
<#eljen><#integet2>
Codigoro
#6223
Szép csomagocskák Laci!

(és mindezt wavban <#bohoc>)
Ha jól megnézzük Te is nyithatnál egy "webitalo" butikot empétré és lossless árazással. <#nyes>

A listához még csak annyit - tuti biztos voltam benne, hogy a Closed nem marad ki <#eljen>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

Tyia
#6222
Lacikám az meglehet...

Kérdés mit tekintesz az én topikomnak...

Az én topikon mától a WORLD MUSIC....

Ha jól emlékszem ez téged is érdekelt valamennyire, gondolok itt az indián cuccra...

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

kaposi1
#6221
lehet nálam sem lenne jobb az arány ha a te topikodban keresgélnék.<#crazya>
Bízzunk benne hogy ez az arány még javulni fog.<#nyes>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6220
Ígértem az én Top listámat.
Most végre volt egy kis idõm és összeállítottam amiket a legszívesebben hallgattam 2009-2010-ben.

New Italo Top 21 2009
New Italo Top 21 2010

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6219
Bizony jó kis múzik!

kaposi1
#6218
Megfogadom a tanacsod.
Ugy lesz.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6217
Hát annak nem látom értelmét,hogy mp3-ban 2 féle bitrátával árulják!!<#nemtudom>Talán meg kéne probálni 1-et vásárolni,és meglátni hogy ez franko lossless!!

Tyia
#6216
Szép Estét!

Hátulról haladva már a 64.-oldnál vagyok képes járni.

Találtam már két megfelelõ dalt.....:

1. Italo4ever - Angels Of heart
2. Chinese Theatre - I'm Leaving You Behind

Nem túl jó arány ugye?

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

kaposi1
#6215
Én is éppen ezen álmélkodom.<#fejvakaras>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6214
Na most ez nem igazán értem.
Ugyan ezen az oldalon lenyitottam a CD kategóriát, és létezne hogy ezek a lemezek csak ennyibe kerülnének losslessben?<#wow1>
Mert ha igen akkor itt nagy bevásárlás lenne.<#taps>
Szerintetek?<#nemtudom>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6213
Az egyik 10 euro tokkal-vonóval a másik ennek a fele!