NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Törölt felhasználó
#6314
Nagy vagy Sanyo!
köszönöm a linket!
Ilyenek jöhetnek mééééééééééééééééééégggg
<#finom>
Tyia
#6313
Szép Estét!

Ismerõs nektek a

"Mash-Up Your Bootz Party Sampler" széria?

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

#6312
SZiASZTOK!!
Air Castles - This Is Our Night 2011
Tracklist:
01-This Is Our Night (Radio Edit) 3:48
02-This Is Our Night (Extended Version) 4:30
320KB
http://www.multiupload.com/IM2XFUWXSH

kaposi1
#6311
Éppen most akartam betenni!<#wink><#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6310
kaposi1
#6309
srácok többen jelezték kicsomagolás után hogy a D.J.Savage-nél nem jelennek meg se a lejátszóban ,se a Commanderükben az orosz karakterek.
Nos sajnos errõl nem én tehetek.<#szomoru1>
Nálam így néz ki a két helyen a dolog.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Codigoro
#6308

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#6307
Nem nagyon kell ezt ragozni.<#wilting>

Ez valami külön kategória amit most alkotott a mester.

Lejátszó egyenlõre legalsó száma.

Italo4ever Feat.Monte Kristo - Lady Valentine

Kész vagyok tõle.<#finom><#szeret><#szeret><#szeret><#szeret>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6306
1. Trans-X
2. Mirko - Hirsch
3. Mirko - Hirsch
4. D.J. Savage
5. D.J. Savage
6. DJ.TOMIX-DISCONATIONS MEGAREMIX(ITALIAN VISION)

Igen, ezt meg kellene oldanom egy normális lejátszóval, mint amilyen Mike-nak volt a topikjában, de senki sem segít.<#sir>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6305
ÉS hogy én is hozzak valamit!
Coo Coo – Walking On Music (2010)

Bitrate : 320 kbit/cek
26mb
01. Walking On Music (Extended Version)
02. Walking On Music (Instrumental)
03. Walking On Music (Radio Version)
http://www.megaupload.com/?d=00IB9MXZ

#6304
Sziasztok!!Lacikám DJ SAVAGE-A Long Way NEKEM ez az 1 hiányzik ha lennél szíves!Különben jó a srác de az orosztól a hideg ráz!!

Musachy
#6303
Azt honnan lehet tudni, hogy a "lejátszó"ban mwlyik csík melyik zenét indítja el?<#wow1>

imo :) science fiction is science fact

kaposi1
#6302


DJ.TOMIX-DISCONATIONS MEGAREMIX(ITALIAN VISION)

1. Cliff Wedge - Go Go Yell...tovább »ow Screen (Tom Tom Short mix)

2. Cliff Wedge - Touch Me (Extended)

3. Trans-X - L.O.V 2010(Starlab club mix)

4. Master Blaster - until the end 2010(extended mix)

5. Amon - fotonovela 2010(alex addea extended remix)

6. Juan Martinez & C.C.Catch - Unborn Love2010 (Millennium Style Remix)

7. Bandido - Tarzan Boy 2010 (The Factory Team version)

8. Yasmin - Kiss Kiss (Vanni G Remix)

9. Brothers - The Moon (Extended Italian Version)

10.Maggie - One Way (Strong Extended remix)

11.Gabry Ponte feat. Miani - Vivi Nell Aria (Manian Remix)

12.Robycus Feat. Anna C - Viaggio Virtuale (Extended Version)

13.DJ Ruco Feat. Spike - Sara' Perche' Ti Amo (Original Mix)

14.Mike Oldfield - Moonlight Shadow (Dj Power Remix)

15.Dj Power - voyage voyage (nicola d alena rmx)

A lejátszóban!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6301
Sziasztok!
Így van jó zenék ezek bizony,de tipp se volt rossz!
<#awink><#eljen>
gyorgy74
#6300
Ezúton itt is hagy köszönjem meg a munkádat nem volt kis idõ ezt a remek albumot összerakni!!!<#worship> Az ilyen zenéktõl teljesen kész vagyok még egyszer gratulálok hozzá!!!<#taps><#taps><#taps>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

kaposi1
#6299
Sziasztok!

Szeretnék figyelmetekbe ajánlani egy Orosz úriembert! ( Ki mást?<#nyes>

Nem kevés munkámba telt mire így összeraktam ezt a lemezt + a Bunus számokat hogy stimmeljen trackenként.
Szóval tetszik nem tetszik jelszó priviben hozzá.

Két számot betettem a lejátszóba kedvcsinálónak.
Mellesleg nálam a 9:25 hosszú Your Eyes jelenleg igen csak a toppon van.<#finom><#szeret>




D.J.Savage 257 MB

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Musachy
#6298
Csak? Hát az a lényeg, Öreg, te tudhatnád! 😉

imo :) science fiction is science fact

Törölt felhasználó
#6297
Sziasztok !
szeretnék tõletek egy kis segítséget kérni!
keresek egy muzsikát:
Closed - Living In Your Eyes 2011
nagyon tetszik de csak az eredeti van meg
<#rinya>
elõre is köszönöm.
Törölt felhasználó
#6296
Sziasztok
Így már kezdem kapizsgálni a dolgot
Ez viszont érdekes
Gyári lemezt mp3-ból konvertálják vissza wav-ba
a patkányok és ezért még szép árat is kérnek
<#gun>
kaposi1
#6295
Szia!

Ha meghallgattam nyilatkozok.
Sajnos odáig még nem jutottam el én sem.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6294
Konkrétan ez esetbe ez a szám egy 160-as körüli mp3-ból lett felkonvertálva.
Ha megnézed a képet ez egyértelmûen kiderül róla.
Egy izmos wav-nak kb ÍGY kell kinéznie.

Azt nem tudom hogy a barátod honnét szerezte a zenét, de az biztos hogy a kép árulkodik róla hogy 16 ezernél bizony csúnyán meg van vágva.

De hangsúlyozom ez csak tájékoztatás a részemrõl, nem ellened irányul.<#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Tyia
#6293
Szép Estét!

Lacikám, én nem töltöttem le a cuccot.

Viszont feltûnt két dalcím:

A "Road To Nowhere" és a "The Rain".

Az elõbbi az a Talking Heads, míg a második a Cult dala lenne "kissé" átgondolva?

Ha ez igy van, akkor gondolom többi is átgondoloás, és akkor innen a "The Legend" albumcím....

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

Törölt felhasználó
#6292
Sziasztok !
Én már nem értem ezt a lossless témát
A barátom hozta a lemezt Olaszországból és onnan
másoltam a gépemre Wav-ba tehát nem értem.
lossles = veszteségmentes
akkor mi a lossles valójában ?
kaposi1
#6291
Project A & Magic Studio - The Legend (2010)




1. Road To Nowhere (3:48)
2. The Way And (4:26)
3. Call On Magic (5:01)
4. The Rain (3:38)
5. Prolog (1:24)
6. Good Mood (4:11)
7. Tears Of Love (4:19)
8. The Rain (first mix) (4:03)
9. Night Train (4:41)

Download

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Codigoro
#6290
Privi ment ide <#papakacsint>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#6289
Egyébként soha sem fogom megérteni kinek, minek ez a megvezetés?<#szomoru1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6288
Na, közben te is rájöttél.<#eljen>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6287
Szia Codi!

Sajnos el kell hogy szomorítsalak.
Ellenõriztem sajnos nem az!
Nyilván nem Öreg fater tehet róla de tény az tény.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Codigoro
#6286
<#rinya>
Sajnos no pálesz (második eset maradhat). Ez nem wav, de a szándék nemes..volt.

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

Codigoro
#6285
Na Fater ezt kb fél éve keresem jó minõségben - Soul Black - youre mine!!

Ha ez tényleg lossless, akkor akárki vagy is (fiú/lány) elsõ esetben páleszt szopogatunk, második esetben diszkrét kézcsók illet.. <#wink>
Addig is <#worship><#worship>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

#6284
Sziasztok!!1 kiváló lemez,aki még nem hallott róla!
Magnus Carlsson - Pop Galaxy <2CD>
Label:
Free Star Music
Catalog#:
FREE015
Format:
CD, Album
Country:
Sweden
Released:
01 Oct 2010
Genre:
Electronic, Pop
Style:
Schlager, Disco
http://www.discogs.com/Magnus-Carlsson-Pop-Galaxy-2CD/release/2644833
Talán a legjobb szám az albumról
Magnus Carlsson- Take Me To Your Heart.flac (26.42 M😎 http://www.multiupload.com/GGQ9DUU7E0

Törölt felhasználó
#6283
Régi muzsika újabb köntösben

Paul Shaun - People from Ibiza

http://www.4shared.com/audio/OnXQqP_m/Paul_Shaun_-_people_form_ibiza.html
Törölt felhasználó
#6282
Ez sem piskóta !

Francesco Napoli - Americano

http://www.4shared.com/audio/r7LdU1vu/Francesco_Napoli_-_Americano.html
Törölt felhasználó
#6281
Sziasztok.
A 2 legújabb kedvencem
2011-bõl
Soul Black - youre mine (original mix 2011)Wav
http://www.4shared.com/audio/b_Qt_dQ4/Soul_Black_-_youre_mine__origi.html



Fantomius Meets D@ny85dj - Battlecry (D@ny85dj mix 2011)Wav
http://www.4shared.com/audio/l-JwWX6u/Fantomius_Meets_Dny85dj_-_Batt.html
#6280
Ezek se rosszak!
Re-v-er-Only you and me
http://www.multiupload.com/9DOEV0ZFCT
Boys Disco Polo - Amazing Women
http://www.multiupload.com/QDMQSFGF8V

#6279
Szia!
Köszönöm a Magic Studio-t.
#6278
Sziasztok!

Szia Laci!Szerintem, igen jó zenéket nyomatnak a lengyelek ami a dallamos dance vonulatot illeti.Sõt a közép európai régiókban (szlovák,horvát) is találhatók jó nóták.Egy klippet,ha nem gond belinkelek.Az egyik kedvencem.
Chanel-Chwila Wspomnien
#6277
<#smile><#csodalk>
kaposi1
#6276
Ez sem rossz szerintem tõlük.
De még ez a név!<#csodalk><#wow1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6275
innen letölthetõ:
http://www.kinokoma.de/?mikrofisch:europe_80%27s_90%27s
#6274
kaposi1
#6273
Akkor legyen már itt teljes terjedelmében ez a fantasztikusan jó anyag.




1. Leave It For Tonight
2. Need For Love
3. Above The Stars
4. At Seaside
5. Day By Day
6. Follow The Rainbow
7. Heal My Lonely Heart
8. I Need You Tonight
9. Take Me Home
10. Tonight
11. Online Boy
12. Mystic Night
13. Wait Till The Night
14. Take My Love
15. Diamond Rain
16. I Need You Tonight (Juan Martinez mix)

bónusz
1. Diamond Rain - At Seaside (Original Long Version)
2. Diamond Rain - At Seaside (Short Video Version)
3. Diamond Rain - Mystic Night (Light Version)
4. Diamond Rain - Need For Love (Extended Version)
5. Diamond Rain & Chito - Online Boy
6. Diamond Rain - Leave It For Tonight (Short Dance Mix)
7. Diamond Rain - Take My Love (Bonus Version)

Innen
vagy
Innen

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6272
Szia Sanyi!

Én még nem hallgattam végig ezt az albumot.

De ahogy ismerem a hölgy zenéit valóban Gyémántot érhet.<#szeret>
Remélem kiadják CD minõségben is ,mert mp3-ba már megvan nekem is.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6271
dj one - Italo Diamonds Mix (2011)

http://rapidshare.com/files/444386415/djone_-_Italo_Diamonds_Mix_Vol.1__2011_.rar
pass: dj1

#6270
Magic Studio - Flash In The Dark (2011)
1. Intro (1:39)
2. Flash In The Dark (4:51)
3. The sound of silence (5:22)
4. Impossible Mirage (3:54)
5. Midnight (6:15)
6. The blue circle (5:26)
7. Electronic Pause (3:56)
8. Travel in Time (4:19)
9. Out of the Blue (2:51)
10. Silence (4:15)


http://www.multiupload.com/4UJQ8XOMMA

#6269
Sziasztok! Diamond Rain - Take My Love (2010 Album)
Tracklist
1. Leave It For Tonight
2. Need For Love
3. Above The Stars
4. At Seaside
5. Day By Day
6. Follow The Rainbow
7. Heal My Lonely Heart
8. I Need You Tonight
9. Take Me Home
10. Tonight
11. Online Boy
12. Mystic Night
13. Wait Till The Night
14. Take My Love
15. Diamond Rain
16. I Need You Tonight (Juan Martinez mix)
Bonus track
1. Diamond Rain - At Seaside (Original Long Version)
2. Diamond Rain - At Seaside (Short Video Version)
3. Diamond Rain - Mystic Night (Light Version)
4. Diamond Rain - Need For Love (Extended Version)
5. Diamond Rain & Chito - Online Boy
6. Diamond Rain - Leave It For Tonight (Short Dance Mix)
7. Diamond Rain - Take My Love (Bonus Version)
Diamond Rain - Take my Love.mp3 (14.76 M😎 1 kis izelítõ! http://www.multiupload.com/MWWO8KGPHQ
én végig hallgattam,nagyon kellemes az egész!!

kaposi1
#6268
Focus - My Lady Tonight


Download

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6267
Kedves Italo Freak!

Köszönöm szépen a Reborn Mix-eket.<#worship>
Bár még nem írtál magadról,lehet hogy nem is magyar vagy?<#nemtudom>

Továbbra is várom ezeket a gyöngyszemeket a topikban.<#szeret>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6266
Hoppá!
Ezt nem is tudtam...(persze sok mindent nem még)

#6265
Igen!