NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Mikor így is feltûnnek.<#ravasz1>#ravasz1>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ezért például az ötszörösét is megadnám!
De nem mp3-ba.<#ejnye1>#ejnye1><#szomoru1>#szomoru1>
Igaz valóban nagyon jó dolgok vannak ezen az oldalon, de mp3-ért sose fizetnék.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
http://www.maximusic-shop.com/tienda/category.php?id_category=12&p=3
Ezt szeretném a figyelmetekbe ajánlani van itt 1-2 finomság!!
http://www.youtube.com/watch?v=yYAVdf5MDNw
Mindenféle vita elkerülése mellett!
Csak beszélgetünk róla.<#eljen>#eljen>
Nem tudom milyen stúdióban veszed a zenéket, de én innen tájékozódok, és ez irányadó, ha valamit venni szeretnék.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Mallory - La Neige (Original Mix)
Hogy a neten meg más források milyen címet adnak neki az nem tud érdekelni!
Születik valamilyen eredmény.
Ha minden jól megy, lesz egy nekem megfelelõ elõadói listám, aztán majd gyüjtõgetek.
Ráadásul újra ráakadtam az e"gyik italo elõadóról" elnevezett forumra és majd ott is informálódom. Jól beköszöntem oda délután.
Asszem a kinai szinházról akkoriban komunikáltunk eleget...
New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0
Nem gond, majd figyelek, mostanában úgyis többet járok majd erre....
New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0
Nem nyüzsgök ám, csak tényleg érdekel a dolog....
New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0
Sajnos nem tudom betartani a neked tett ígéretemet.
Megneveztél pár elõadót amihez kimondottam hasonló nótákat,elõadókat nem igazán tudnék megnevezni neked,ill. csak alapos utánjárással tudnék a gyûjteményembõl.Mert tudom hogy személyedben egy élõ lexikont tisztelhetünk olyan elõadók adataiban tekintetében amiben te otthon vagy.
Sajnos nekem ez az igazán gyenge pontom nem igazán tudom megjegyezni nem hogy a számok címét, de még az elõadókat sem.
<#sir>#sir>
Szóval a kérdés továbbra is nyitott, és a labdát tovább dobom.
"Tudtok nekem olyan elõadót/elõadókat megnevezni aki/akik Bruce & Bongo, Scotch, Kinky Go féle-fajta zenét tolnak a topiknak megfelelõ stílusban?"
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Oops!! Köszi! Javítva...
...majd valamit kitalálok, hogy az "igényeket kielégítsem"...egy másik helyen...kicsit még várok...meglátjuk.
New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0
Egy dolgot azért megjegyeznék.
Ennek a számnak a becsületes címe csak ez!!
06. Ven Uto - Midnight Girl (Long Version)5:13
Nem tudom ki aggat rá ilyen hangzatos "Re-Mastered '10'" szövegeket?
Szerintem hagyjuk meg úgy ahogy a lemezen is szerepel.<#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ja, s remélem, hogy mégsem végleges a döntésed, bár igazából én megértelek, de igazán sajnálnám, ha mégis. Ilyen baromság miatt.
imo :) science fiction is science fact
Csak lazulásnak:
http://www.youtube.com/watch?v=grVrYCTkRpw
Mark Ashely - Cinderella's Heart (Special Dancefloor Remix) 4:56 256kb
http://www.multiupload.com/5NITNQQTY3
Mallory - La Neige
Mallory - La Neige (Original Mix)
Igaz nem Italo Disco zene hanem Italo Dance!
Ha egyre gondolunk.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Nagyon szépen köszönöm a muzsikát !
Hurráááááááááááááááá ezt a változatot nagyon régóta hajtottam,de neked köszönhetõen,
most már megvan .<#vigyor2>#vigyor2><#vigyor2>#vigyor2><#vigyor2>#vigyor2><#vigyor2>#vigyor2>
"Örök hálám"
Köszönettel:
Öreg fater
Aki még szereti:Ven-Uto - Midnight Girl 'Re-Mastered '10' (Long Version)
Lacikám!
Három hozzászólás visszaolvasására szeretnélek kérni:
A #5930-es, a #5931-es és az #5932-re gondolok.
Biztos sok tennivalód van/volt ezért maradt függõben.
Köszönöm szépen!
Igérem már nem változtatom meg a nick-akármimet....
#
New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Lehet ,hogy vak vagyok de sehol nem találom az Atlanteex
zenéket.
Üdv:
Öreg fater<#rinya>#rinya>
De régen nem kommunikáltunk!!!<#law>#law>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Talán egyszer kiadják veszteségmentesben ezt a hatalmas zenét.<#szomoru1>#szomoru1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Úgy értettem , hogy a
Mirko Hirsch-hez képest új
<#vigyor2>#vigyor2>
muzsika a felsorolásodból
a többi már megvan.
Köszönettel:
Öreg fater
Meg ez az új zenéd megvan már Stefy Nrg - Drifting Dreamer (Extended)
Kösz elõre is!
Ami a lejátszómban van az biztos hogy az eredeti lemezrõl van.
Viszont ami a YouTube klippben hallható az még csak nem is a lemezrõl van.
Ugyanis hallgasd csak meg mind kettõ elejét.
A lemezen szereplõ rögtön énekkel kezdõdik a másik meg nem.
Tudtommal meg nem készült két verzió ebbõl a lemezbõl.
INFO
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy van-e valakinek véleménye a Java, és a DotNet programnyelvekrõl? Én 12 éve Visual Basic programozó vagyok, de most váltanom kell.<#rinya>#rinya>
Nyáron nekirugaszkodtam a Java-nak, de az abszolut nem az én világom. Mondhatnám, hogy nekem nagyon nem tetszik.
A DotNet-ben tudtommal lehet Visual Basic-ben is programozni, és azért gondoltam arra.
Elnézést az off-ért!