NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#6212
Szerintem nem jól nézted meg!lehet választani cd és mp3 között!

#6211
Nem rossz fizetõs oldal<#eljen>
#6210
1000-rel Köszönöm! Milyen régóta keresem már és végre megvan!<#worship><#wave>
kaposi1
#6209
Meg amúgy is,minek?<#nezze>
Mikor így is feltûnnek.<#ravasz1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6208
Szia!

Ezért például az ötszörösét is megadnám!

De nem mp3-ba.<#ejnye1><#szomoru1>
Igaz valóban nagyon jó dolgok vannak ezen az oldalon, de mp3-ért sose fizetnék.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6207
Sziasztok!
http://www.maximusic-shop.com/tienda/category.php?id_category=12&p=3
Ezt szeretném a figyelmetekbe ajánlani van itt 1-2 finomság!!
http://www.youtube.com/watch?v=yYAVdf5MDNw

kaposi1
#6206
Szia!

Mindenféle vita elkerülése mellett!

Csak beszélgetünk róla.<#eljen>

Nem tudom milyen stúdióban veszed a zenéket, de én innen tájékozódok, és ez irányadó, ha valamit venni szeretnék.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Szebby
#6205
Szia Öreg! Íme a zenéd, nem volt benne a gépbe azért tartott ilyen sokáig!
Mallory - La Neige (Original Mix)

Szebby
#6204
Szia! Én nem a világhalóról veszem a zenéket, hanem egy stúdióból és így kaptam a címeket!Van is igazság benne mert az album újra van masterelve!
Hogy a neten meg más források milyen címet adnak neki az nem tud érdekelni!

Tyia
#6203
Most azt találtam ki, hogy elõlrõl végigbogarászom az ajánlatokat, amit tudok meghallhagatok.

Születik valamilyen eredmény.
Ha minden jól megy, lesz egy nekem megfelelõ elõadói listám, aztán majd gyüjtõgetek.

Ráadásul újra ráakadtam az e"gyik italo elõadóról" elnevezett forumra és majd ott is informálódom. Jól beköszöntem oda délután.

Asszem a kinai szinházról akkoriban komunikáltunk eleget...

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

Tyia
#6202
Bocsi kicsit lefagytam!!!

Nem gond, majd figyelek, mostanában úgyis többet járok majd erre....

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

Tyia
#6201
Tessék szives észrevenni engem...<#crazya>

Nem nyüzsgök ám, csak tényleg érdekel a dolog....

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

kaposi1
#6200
Szia Tyia!

Sajnos nem tudom betartani a neked tett ígéretemet.
Megneveztél pár elõadót amihez kimondottam hasonló nótákat,elõadókat nem igazán tudnék megnevezni neked,ill. csak alapos utánjárással tudnék a gyûjteményembõl.Mert tudom hogy személyedben egy élõ lexikont tisztelhetünk olyan elõadók adataiban tekintetében amiben te otthon vagy.
Sajnos nekem ez az igazán gyenge pontom nem igazán tudom megjegyezni nem hogy a számok címét, de még az elõadókat sem.
<#sir>

Szóval a kérdés továbbra is nyitott, és a labdát tovább dobom.

"Tudtok nekem olyan elõadót/elõadókat megnevezni aki/akik Bruce & Bongo, Scotch, Kinky Go féle-fajta zenét tolnak a topiknak megfelelõ stílusban?"

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Tyia
#6199
Hali Cimbi!

Oops!! Köszi! Javítva...

...majd valamit kitalálok, hogy az "igényeket kielégítsem"...egy másik helyen...kicsit még várok...meglátjuk.

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

kaposi1
#6198
Nekem is nagyon tetszik ez a szám, sõt az a többi verziója is a lemezen.
Egy dolgot azért megjegyeznék.
Ennek a számnak a becsületes címe csak ez!!

06. Ven Uto - Midnight Girl (Long Version)5:13

Nem tudom ki aggat rá ilyen hangzatos "Re-Mastered '10'" szövegeket?
Szerintem hagyjuk meg úgy ahogy a lemezen is szerepel.<#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Musachy
#6197
Ez a #6185-re ment, csak a mobil néha megviccel.

imo :) science fiction is science fact

Musachy
#6196
Hello itt, Tyia! Javítsd a "faltokat" falatokra. : )
Ja, s remélem, hogy mégsem végleges a döntésed, bár igazából én megértelek, de igazán sajnálnám, ha mégis. Ilyen baromság miatt.

imo :) science fiction is science fact

#6195
Senkinek semmi ötlete hol lehet megszerezni?
Törölt felhasználó
#6194
Sziasztok!
Csak lazulásnak:
http://www.youtube.com/watch?v=grVrYCTkRpw
#6193
Sziasztok!!
Mark Ashely - Cinderella's Heart (Special Dancefloor Remix) 4:56 256kb
http://www.multiupload.com/5NITNQQTY3


#6192
Kis részlet a számból
Mallory - La Neige
#6191
Sziasztok! Keresek egy 2008-as zenét, de nem nagy szerencsével hát ha valakinek megvan itt. Érdekes jó kis zene, ez lenne a címe
Mallory - La Neige (Original Mix)
#6190
Hát Ez Borzasztó Jó Zene Még Mindig!!!
#6189
Ez jobb mint a youtuben amit halhattál! Az nekem se jó! Ebbe nem nyomja a rapet a faszi!
Igaz nem Italo Disco zene hanem Italo Dance!
kaposi1
#6188
Csak azert mert meghallgattam ill. neztem a Youtuben, es ugy gondolom hogy abszolute nem ide valo.
Ha egyre gondolunk.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Törölt felhasználó
#6187
Ciao Szebby !
Nagyon szépen köszönöm a muzsikát !

Hurráááááááááááááááá ezt a változatot nagyon régóta hajtottam,de neked köszönhetõen,
most már megvan .<#vigyor2><#vigyor2><#vigyor2><#vigyor2>
"Örök hálám"
Köszönettel:
Öreg fater
Szebby
#6186
Egy nagy zene '86-ból amit 2010-be újra kiadtak Digitális formába! Szerintem az Albumon ez ami ér valamit , sajnos!
Aki még szereti:Ven-Uto - Midnight Girl 'Re-Mastered '10' (Long Version)

Tyia
#6185
Szép Estét!

Lacikám!

Három hozzászólás visszaolvasására szeretnélek kérni:

A #5930-es, a #5931-es és az #5932-re gondolok.

Biztos sok tennivalód van/volt ezért maradt függõben.

Köszönöm szépen!

Igérem már nem változtatom meg a nick-akármimet....


#

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

#6184
Ép azért is, itt is megköszönöm!<#taps>
#6181
No most meg miért?
kaposi1
#6180
De lehetõleg priviben küldje el.<#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6179
Szia Szebb! Tudom sokat segítettél már, de én is kérném a STEFY NRG - Driting számot!<#worship>
Szebby
#6178
Hello! Nem tettem föl mivel azt mondtad megvannak!

Törölt felhasználó
#6177
Hello Szebby !
Lehet ,hogy vak vagyok de sehol nem találom az Atlanteex
zenéket.
Üdv:
Öreg fater<#rinya>
kaposi1
#6176
Kérlek NE küld!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

AlterEgo5561
#6175
Igen. Qva sokat sikerül dolgozni mostanában. Only For Love megvan 2009 áprilisa óta, de gondolom már ne küldjem... (Vagy mégis?)

kaposi1
#6174
Hali Cimbora!<#wave>
De régen nem kommunikáltunk!!!<#law>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6173
Még mindig az egyik legnagyobb Most Wanted részemrõl.
Talán egyszer kiadják veszteségmentesben ezt a hatalmas zenét.<#szomoru1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

AlterEgo5561
#6172
Sziasztok! Privi ment!

kaposi1
#6171
Még mindig 2009-es év egyik megunhatatlan kedvence részemrõl.<#szeret>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Szebby
#6170
Hello! Elküldem a Atlanteex számokat! Meg a STEFY NRG-it is, ha bejelentkezel biztos ott lesz!üdv.

#6169
Nekem kéne a másik 2 szám, ha feltolnád!
Törölt felhasználó
#6168
"Nem annyira új ez már"
Úgy értettem , hogy a
Mirko Hirsch-hez képest új
<#vigyor2>
Törölt felhasználó
#6167
Köszönöm szépen.Kellene az elsõ
muzsika a felsorolásodból
a többi már megvan.

Köszönettel:
Öreg fater
#6166
Szia! Nekem kéne, gondolom nem netes
Meg ez az új zenéd megvan már Stefy Nrg - Drifting Dreamer (Extended)
Kösz elõre is!
kaposi1
#6165
Sõt mondok egy érdekességet .
Ami a lejátszómban van az biztos hogy az eredeti lemezrõl van.
Viszont ami a YouTube klippben hallható az még csak nem is a lemezrõl van.
Ugyanis hallgasd csak meg mind kettõ elejét.
A lemezen szereplõ rögtön énekkel kezdõdik a másik meg nem.
Tudtommal meg nem készült két verzió ebbõl a lemezbõl.
INFO

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6164
Sajnos én semmit se tudok ezekrõl a program nyelvekrõl.<#fejvakaras>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6162
Sziasztok srácok!<#integet2>

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy van-e valakinek véleménye a Java, és a DotNet programnyelvekrõl? Én 12 éve Visual Basic programozó vagyok, de most váltanom kell.<#rinya>
Nyáron nekirugaszkodtam a Java-nak, de az abszolut nem az én világom. Mondhatnám, hogy nekem nagyon nem tetszik.
A DotNet-ben tudtommal lehet Visual Basic-ben is programozni, és azért gondoltam arra.

Elnézést az off-ért!