NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kaposi1
#6365
Köszönöm szépen Gyuri, ez valóban az aminek írtad a formátumát..<#worship><#taps>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

gyorgy74
#6364
Szia Laci elõre bocsájthatom hogy jövõ héten forogni fog a lejátszódba a Mirko lemez ha nem jön közbe valami nagyon nagy baj!!!!<#wink>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

mflex
#6363
Én, a wimpyplayer-t használnám, vagy bármilyen másik flash playert, mondjuk mixpod, viszont kell hozzá külsõ tárhely, anélkül nem lehet megoldani. Ha ez megvan, fel kell tölteni a zenéket, majd egyenként megadni az elérési útvonalat, utána már csak rajtad múlik, hogy mennyi szabad tárhelyed van. Mint anno, ahogy nálam is meg volt oldva az ISD topikban.

What about the forests?

kaposi1
#6362
Még annyit hogy most törlöm a hozzászólása valótlan részét, de a klipp marad, mert ezzel a zenével nem nagyon tudok betelni.<#finom><#szeret>
Talán jövõhéten ûbereli a Mirko album ha megérkezik, de ez még a "jövõ zenéje".<#ravasz1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6361
1.Igen, elnézést kérek mindenkitõl.
Természetesen már abban a pillanatban tudtam hogy nem lehet wav amikor megláttam a topikban a berakva ezt a fantasztikusan jól sikerült Italo4Ever feldolgozást.
Mert tisztában vagyok azzal amiket leírtál.
2.Kaptam visszajelzést már azzal kapcsolatban hogy másoknak lassítja a betöltést a a mozgó fényreklám.
Nagyon furcsállom mert nekem aztán nem mondható erõsnek a gépem, de egyáltalán nem lassítja le az oldal betöltését.<#fejvakaras>
De ha már te is mondod akkor tényleg lehet benne valami, és törölni fogom a gyorsabb betöltés érdekében.
A zene számok ilyen módon bemutatása tudom hogy nem az a mód ahogy kellene, de sajnos még mindig nem találtam meg a megoldást egy normális zenelejátszó beillesztésére a bannerba.<#szomoru1>
Ebben éppen te tudnál segíteni, ha jól tudom.<#wink>
De számomra nem fontos hogy ott legyenek ezek a zenék, ezért most ezeket is törlöm.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

mflex
#6360
Azt ugye tudod, hogy a fenti flash-ek kurvára lassítják a topikod betöltõdését, ezért is csak ritkán nézek be, akinek meg gyengébb a gépe, annak prociját is szétzabálják a fenti szarok 😊

What about the forests?

mflex
#6359
Lehet, hogy nem õ csinálta, ha így van, akkor természetesen nem neki szólt az üzenet, csak felhívásként értelmezze. Lehet, hogy ruszkik mûve...

What about the forests?

gyorgy74
#6358
Én is teszteltem az Italo Freak által felrakott anyagot, nem akarok senkit megsérteni de ez úgy van ahogyan leírtad! Még csak hallgatni is rossz annyira gyengén szól!!!<#fejvakaras>Pedig ez egy nagyszerû feldolgozás, én is szeretném lossless formátumba a gyûjteményem közé de ami késik az nem múlik!!!<#kacsint>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

gyorgy74
#6357
Sziasztok már szerepelt a topik-ban JOY de lossless formátumban tudtommal nem akkor tessék itt a maxi Joy - 2011 - Touch By Touch!!!<#finom>



Joy - 2011 - Touch By Touch (CDM) (FLAC)<#wave>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

mflex
#6356
Ritkán szoktam ide benézni, de ezt most nem hagyom szó nélkül, ha már más nem tette meg!

Kinek akartál ezzel a "liarwav" zenével bizonyítani?
1. Nicolas, soha a büdös életben nem ad ki lossless anyagot, csak album formájában, az meg még nincs, minden jog fen tartva Marcel De Van-nál.
2.Ehhez még analizáló szarságra sincs szükség, hogy füllel hallani lehessen a 128-as szintet sem éri el.
3.wav=24khz? 😄

Nem kellene átbaszni a népet!

What about the forests?

Codigoro
#6355
Bármennyire meglepõ - nem piszkáltam bele <#crazya>

2009- es Best Of lemezrõl:
Curacao - Yiasou (Special Mix)

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

#6354
Köszönöm!
Ez valamennyivel szebben szól!
#6353
Meg ezek valakinek?
Sally Shapiro - I'll Be By Your Side (Cheap Zyx Mix)
John St. John - Phantom of The Opera (Disco)
Bobby O - When A Man Cries
kaposi1
#6352
Szia!

Csak azért FLAC-ban mert így gyorsabban felment.<#wink>

CLAY PEDRINI - NEW DREAM

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6351
Kösz! ez gyors volt de valahogy nekem nem jön be a minõség!Ez van a neten fönt!
Vagy! alatt meg nem is ez a szám van!
koko71
#6350

A fecske egy költöző madár,olyan mint a gólya csak sokkal kisebb és nem hasonlít rá! A macska egy nagyon makacs madár,csak akkor repül ha belerúgok!!

#6349
Sziasztok! Ha már így témába van Clay Pedrini, ez a száma megvan valakinek
New Dream
Codigoro
#6348

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

tgolyo
#6347
<#fejvakaras>
PM

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

kaposi1
#6346
Szia!

Bár tudom mirõl van szó Zolikám,de ez pestiesen szólva most nem jött össze neked.<#shakehead>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

tgolyo
#6345
Jóóóóó estét!<#wave>

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

kaposi1
#6344
Nem tagadom az egyik legnagyobb kedvencem az utóbbi idõkbõl.<#szeret>
Már alig várom hogy végig tudjam hallgatni ezt a lemezt.<#finom>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Codigoro
#6343
Szép estét!<#integet2>

Codigoro - Galaxy Dream (Rebuild mix)

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

gyorgy74
#6342
És megjelent a várva várt album!!!<#szeret>Mirko Hirsch - Obsession!<#wink>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

gyorgy74
#6341
Ha már Galaxy Hunter akkor eszt a klipet is érdemes megnézni meghallgatni!!!<#eljen>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

Codigoro
#6340
Mármint a klipp-re meredek nagy szemekkel, mert eddig lemaradtam errõl<#nemtudom>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

Codigoro
#6339
<#wow1><#wow1>


Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

#6338
Jól el lazultam ....Köszi!
Jöhet a következõ!<#eljen><#eljen><#wave>

Codigoro
#6337
Laci! Sejtem Neked megvan minden, amit a Föderációban kiadtak és azt is tudom, hogy nem mai... De hátha van, aki nem ismeri..



Bazykina Twins - Moscow Night

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

Szebby
#6336
Megvan a (1) kereset zenéd is!
Dj Emotion Feat. Laura Dive - Where Is Your Love Gone (Original Cut)
(Nekem Jan. jött meg)

kaposi1
#6335
Az elsõ nekem is egybõl a fülembe mászott, de sajna én sem tudom ki a hölgy?<#szomoru1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6334
Sziasztok!

Most már legalább látom is ezt a remek párost.<#szeret>

Marc & Susy - Fly Me To The Moon

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

gyorgy74
#6333
Sziasztok bemutató jelleggel egy jó kis feldolgozás Fair Control - Symphony of Love (WolfBack's Remix)!!! <#taps>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

#6332
<#smile> Meg is kaphatnám? Remélem 1 is meglesz mert az jobban bejön!
(akkor azért nem válaszoltál!)
Szebby
#6331
SZa öreg! 'Láttam' privát üze. de valahogy nem bírom megnézni egy jó ideje <#nemtudom> No mindegy, bele hallgattam a zenékbe (1) nem ismerõs mert már 5 napja nem voltam itthon és nem néztem meg az új anyagokat, majd most! A (2) zene az megvan 2010 Dec. kaptam Tote Dj - Felicita (Tote-F. Perversi Original Mix)

#6330
Hát ez nem az, de legalább meg volt az akarat. Kösz!
Codigoro
#6329
Bár nem az, amit keresel, de 2011-es...

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

Codigoro
#6328

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

#6327
Sziasztok! Keresem ennek a kettõ számnak az elõadóját, állítólag új zenék!
No Artist 1
No Artist 2
kaposi1
#6326
Majd megkérdem tõle.
Így látatlanban azt mondom hogy 60-40% az arány hogy, nem!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Musachy
#6325
És õ nem segít?

imo :) science fiction is science fact

kaposi1
#6324
Szia!

Amint látod a lehetõségeim ( hely) igen csak korlátoltak.
Egyedül a bannerbe tudnám betenni mint ahogy ( most már kiírom<#ravasz1>)
anno Mike topikjában volt.
Na egy olyan lejátszó nagyon jó volna.
Több tucat szám volt benne és lehetett váltogatni.
És egy kis ablakban futott a számok elõadója,címe.

Köszi az oldal címet!<#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Codigoro
#6323
Laci!
Én ennyit tudok innen segíteni.

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#6322
Köszi!
Azt hiszem maximálisan kihasználtam a rendelkezésre álló helyet.<#crazya>
Talán így otthonosabb lett egy kicsit az oldal.
Már csak egy jó kis lejátszó hiányzik a bannerba.
De vagy nem tud segíteni senki ebben, vagy nem akar.<#szomoru1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

gyorgy74
#6321
Szia Laci most látom a háttér kép két oldalán nagyszerû elõadók sorakoznak fel!!!<#taps> Gratulálok hozzá jól meg csináltad!!!<#wink>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

#6319
Köszönöm
#6318
Köszönöm
#6317
Köszönöm
#6316
Doctor Disco mix (2011) дядя коля mix
Italo Disco
: 13:30
: 30.9 MB
MP3, 320KB
Tracklist
Miko Mission - Let It Be Love
Savage -Save Me
Mirko Hirsch - Obsession
Mirko Hirsch - Fire
Retronic Voice - The Awakening
Riccardo Campa - Delantero
Alphaville - Call Me Down
http://www.multiupload.com/VIB77DZ0UT

#6315
Sziasztok!
Fantasy Magic Mix Vol.1 / El Premier Megamix by dj1/

http://rapidshare.com/#!download|830tl|439570743|dj1_-_Fantasy_Magic_Mix_Vol.1.rar|13088
pass-dj1
Fantasy Magic Mix Vol.2 (2011) By dj1

http://rapidshare.com/#!download|29l33|441084834|dj1_-_fantasy_magic_mix_Vol.2__2011_.rar|22101
pass: dj1