NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
What about the forests?
Talán jövõhéten ûbereli a Mirko album ha megérkezik, de ez még a "jövõ zenéje".<#ravasz1>#ravasz1>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Természetesen már abban a pillanatban tudtam hogy nem lehet wav amikor megláttam a topikban a berakva ezt a fantasztikusan jól sikerült Italo4Ever feldolgozást.
Mert tisztában vagyok azzal amiket leírtál.
2.Kaptam visszajelzést már azzal kapcsolatban hogy másoknak lassítja a betöltést a a mozgó fényreklám.
Nagyon furcsállom mert nekem aztán nem mondható erõsnek a gépem, de egyáltalán nem lassítja le az oldal betöltését.<#fejvakaras>#fejvakaras>
De ha már te is mondod akkor tényleg lehet benne valami, és törölni fogom a gyorsabb betöltés érdekében.
A zene számok ilyen módon bemutatása tudom hogy nem az a mód ahogy kellene, de sajnos még mindig nem találtam meg a megoldást egy normális zenelejátszó beillesztésére a bannerba.<#szomoru1>#szomoru1>
Ebben éppen te tudnál segíteni, ha jól tudom.<#wink>#wink>
De számomra nem fontos hogy ott legyenek ezek a zenék, ezért most ezeket is törlöm.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
What about the forests?
What about the forests?
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
Joy - 2011 - Touch By Touch (CDM) (FLAC)<#wave>#wave>
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
Kinek akartál ezzel a "liarwav" zenével bizonyítani?
1. Nicolas, soha a büdös életben nem ad ki lossless anyagot, csak album formájában, az meg még nincs, minden jog fen tartva Marcel De Van-nál.
2.Ehhez még analizáló szarságra sincs szükség, hogy füllel hallani lehessen a 128-as szintet sem éri el.
3.wav=24khz? 😄
Nem kellene átbaszni a népet!
What about the forests?
2009- es Best Of lemezrõl:
Curacao - Yiasou (Special Mix)
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Ez valamennyivel szebben szól!
Sally Shapiro - I'll Be By Your Side (Cheap Zyx Mix)
John St. John - Phantom of The Opera (Disco)
Bobby O - When A Man Cries
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Vagy! alatt meg nem is ez a szám van!
A fecske egy költöző madár,olyan mint a gólya csak sokkal kisebb és nem hasonlít rá! A macska egy nagyon makacs madár,csak akkor repül ha belerúgok!!
New Dream
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Bár tudom mirõl van szó Zolikám,de ez pestiesen szólva most nem jött össze neked.<#shakehead>#shakehead>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Már alig várom hogy végig tudjam hallgatni ezt a lemezt.<#finom>#finom>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Jöhet a következõ!<#eljen>#eljen><#eljen>#eljen><#wave>#wave>
Bazykina Twins - Moscow Night
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Dj Emotion Feat. Laura Dive - Where Is Your Love Gone (Original Cut)
(Nekem Jan. jött meg)
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Most már legalább látom is ezt a remek párost.<#szeret>#szeret>
Marc & Susy - Fly Me To The Moon
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
(akkor azért nem válaszoltál!)
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Így látatlanban azt mondom hogy 60-40% az arány hogy, nem!
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Amint látod a lehetõségeim ( hely) igen csak korlátoltak.
Egyedül a bannerbe tudnám betenni mint ahogy ( most már kiírom<#ravasz1>#ravasz1>)
anno Mike topikjában volt.
Na egy olyan lejátszó nagyon jó volna.
Több tucat szám volt benne és lehetett váltogatni.
És egy kis ablakban futott a számok elõadója,címe.
Köszi az oldal címet!<#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Én ennyit tudok innen segíteni.
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Azt hiszem maximálisan kihasználtam a rendelkezésre álló helyet.<#crazya>#crazya>
Talán így otthonosabb lett egy kicsit az oldal.
Már csak egy jó kis lejátszó hiányzik a bannerba.
De vagy nem tud segíteni senki ebben, vagy nem akar.<#szomoru1>#szomoru1>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
Italo Disco
: 13:30
: 30.9 MB
MP3, 320KB
Tracklist
Miko Mission - Let It Be Love
Savage -Save Me
Mirko Hirsch - Obsession
Mirko Hirsch - Fire
Retronic Voice - The Awakening
Riccardo Campa - Delantero
Alphaville - Call Me Down
http://www.multiupload.com/VIB77DZ0UT
Fantasy Magic Mix Vol.1 / El Premier Megamix by dj1/
http://rapidshare.com/#!download|830tl|439570743|dj1_-_Fantasy_Magic_Mix_Vol.1.rar|13088
pass-dj1
Fantasy Magic Mix Vol.2 (2011) By dj1
http://rapidshare.com/#!download|29l33|441084834|dj1_-_fantasy_magic_mix_Vol.2__2011_.rar|22101
pass: dj1