NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
SSR - Obsession Mix<#wave>#wave>
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
szerettem volna egy Youtube videot belinkelni...... sajna nem jött össze <#falbav>#falbav>
http://www.youtube.com/watch?v=7cZpMThhNx4
Ez lett volna az.
Erröl mia véleményetek?
Mirko Hirsch - For Milou - Open up your Heart
Download
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
A vadásszezont megnyitottam <#violent>#violent>
Ha beszerzed azokat a lemezeket amik a fórum körül láthatók kis képek formájában akkor már egy nagy lépést tettél arra hogy egy jó kis alapod legyen a New Italo zenék krémjének beszerzésében.
És elárulom neked ha van türelmed és végig böngészed a topik múltját, ezeket az alkotásokat szinte hiánytalanul meg fogod találni itt.
Jó vadászatot!<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Teljessen egyetértek veled! Hozzá kell tegyem azért ez nagyrészben a ti (forumozók) érdemetek hogy ez az album most ide felkerült.Hogy öszinte legyek a mai "kortárs" italo szerzök/csapatok és dalok táján teljessen tájékozatlan vagyok , erröl a Mirko Hirsch albumról is itt ezen a fórumon kaptam elösször "imputot". Napok ota olvasgatom a bejegyzéseiteket és próbálom behozni a lemaradásomat ,o)) zeneügyben. Néha csak ámulok és bámulok mi minden új és jó zene létezik ;o))
Köszönet érte igy utólag is ! ;o))
üdv ItaloFan
Azért írom hogy bemutatkozónak mert nálam már az SOS-el nagyon is bemutatkozott.
Rock-ból így áttnyergelni az Italo Világába,hát nem semmi!
Elsõ számú kedvencé lépett elõ nálam, holtversenybe persze a Retronic Voice-vel.<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
Egy pár napja követem a fórumotokat , örömmel telt el hogy nem vagyok egyedül az Italo - régi és új - Imádatommal.
Ha valakinek még nincs akkor tessék , sajnos nem lossless........ de igy is egy csemege.( varBitrate )
üdv Italofan1969
http://hotfile.com/dl/105832105/88553b8/ZzZz-2011-00017-SSR-Obsession-Hirsch-Mirko_Sparhawk.rar.html
http://www.fileserve.com/file/yUSWjck/ZzZz-2011-00017-SSR-Obsession-Hirsch-Mirko_Sparhawk.rar
Nagyon rég nem jártam erre egyéb lefoglaltságaim miatt.
Le kell válogatnom vagy 500 db kapott lemezt.
Nem kis meló, de talán megéri.<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Nekem ez a verzió jobban tetszett:
Nortec Panoptica Orchestra Feat. Javiera Mena - Complejo De Amor (Radio Edit)
Codigoro Feat. Javiera Mena - Complejo de Amor (Ex Digimax remix)
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Ha valaki bírtokolja - ne feszítse a PC-jét... szívesen venném <#puszis>#puszis>
Itt Digimax
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Jól néz ki a borító+lemez<#wave>#wave>
mellékelek egy képet mellé , ha nem baj.

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!
Shere Thu Thuy - Gonna Lose My Heart
It's Only You
So Much Into You
Egy 2010-es visszatérõ..
A lemez másik sikere:
Clay Pedrini - Dr. Jekyll & Mr. Hyde (Extended Version)(italo disco 2010)
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Szerintem ez már volt fent, de nem találom. És nekem csak a fél album van meg. Ezért keresem 320-ban.
Italo Disco 2009 New Generation
01. Marc Fruttero - Memories (Extended Remix)
02. Dyva - Stay With Me Tonight (Extended Version)
03. Peter Arcarde - Into Marta's Eyes (Flashback First Version)
04. Ambra - Release (Vocal Version)
05. Mocchetti - Come,Come Together (Extended Version)
06. George Aaron - Heaven (Clouds Mix)
07. Fred Ventura - When I Let You Down (12"Mix)
08. Bruno Mosti - Zero Gravity (Radio Version)
09. Gurcan Erdem - Dancing On The Fire (12"Version)
10. L.A.Messina - Daydream (Vocal)
11. Monika Novak - Living On The Run (Extended Version)
12. Savino Feat.Dora C. - Flash In The Night (Extended Version)
01 Every time feel allright
02 Lady of fire
03 Stay with you (Extended Version)
04 Robot matador (Vocomental Mix)
05 Don't run away
06 Summer goodbye
07 Sayonara robot
08 Run To Love (Extended Version)
09 Disco hit!
10 La Galassia
11 Heaven (feat George Aaron)
imo :) science fiction is science fact
Az éjjel farsangi buliba voltam, de látom én vagyok a legfrissebb ma <#nyes>#nyes>
Codigoro - Code Uno
Van benne egy kis dinamika eltérés,de majd javítom... egyszer.
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
ismételten nagyon szépen köszönöm a privátban kért
muzsikát "nagy vagy " mint a télikabátom.<#wink>#wink>
ezer hála.
Tisztelettel:
Öreg fater<#wink>#wink>
Én most halhatom ez eddig begyûjtött mixeket jó ezek a mixek!!!
Hajrá csak így tovább!<#eljen>#eljen><#eljen>#eljen><#eljen>#eljen>
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
Én már 2 éve próbálgatom a CEP-et, de még a felét sem tudom kihasználni.
A Y..tube-on vannak jó demók, hogy mit és miként használjon az ember fia.
Hálából a szép szavakért:
Codigoro - Game 2011 (musichunter mix)
Hogy ne csak a Lacinak legyen..
Ez meg itt tán a karrier kezdete?? <#beka3>#beka3>
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Én emlékszem a pin- pong-os zenédre...a gyermekem hetekig csak azt hallgatta,no meg én is.
A CEP-el én most ismerkedem... hát van még mit tanulnom.
Így szegény ember azzal fõz - amit kap..
Ez is egyféle kísérlet - éjjel, fülessel...Ez most nyiszált és énekmentes.
Megjegyzem, hogy semmiféle Traktor, eke, lapát és egyéb progikat nem használok a "gyártás során", így a hiba nem az Ön készülékében vagyon.
Pusztán CEP (Cool EditPro) a "hangszer".
És hát legyünk õszinték - hozott anyagból dolgozom <#wink>#wink>
Próbáltam dallamra utazni. Adok magamnak egy közepest..<#taps>#taps>
Codigoro - Unvoice Spirit
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
imo :) science fiction is science fact
Én ezt elvittem,köszi!
Ha tetszik innen az egész album letölthetõ.
És ami az érdekesség hogy még formátumot is lehet választani.<#wow1>#wow1>
Én a Flac-ot ajánlanám.<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Az én monitoromhoz van beállítva a kép.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
részlet:
What about the forests?
Ugye a CD lejátszómra gondoltál,és nem a a Pc-n levõ AIMP-ra?
Mert ezt a zenét onnan szeretném hallgatni majd.<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
A te lejátszód annó az ISD-ben nagyon tetszett.
Mivel külsõ tárhelyem nincs ezért azt hiszem jegelem ezt a dolgot.
Amúgy csak kérdezném.
Nálad normálisan jelennek meg a kis album képek a topik két oldalán két sorban?
Nyilván mindenkinek más a monitor felbontása , beállítása.
Ezért én nem tudhatom hogy ami nálam jó az másnál is így van-e?
Én 19"-os monitort használok, de nyilván te nagyobbat, ezért kérdem hogy nálad okés-e a kép?<#nemtudom>#nemtudom>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (: