NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

gyorgy74
#6415
Egy jó remix a Mirko debütáló albumáról összeválogatva fincsi 12 perc 320kbps!!<#finom>

SSR - Obsession Mix<#wave>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

gyorgy74
#6414
Igen ez egy nagyon jó feldolgozás Den Harrow - Future Brain 1985-ös zenéjének a feldolgozása!!!Ha akarod ki tudom listázni az albumokat maxikat ha gondolod hogy könnyeben boldoguljál de csak ha akarod!!!<#wink>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

#6413
Hopplá .... ;o/
szerettem volna egy Youtube videot belinkelni...... sajna nem jött össze <#falbav>
http://www.youtube.com/watch?v=7cZpMThhNx4
Ez lett volna az.
#6412
Beszerezném de nagyon kicsik a képek és részben nem tudom elolvasni az albumcimeket <#rinya>.... asszem lassan kell szemüveg <#mf1>

Erröl mia véleményetek?

kaposi1
#6411
Egy személyes kedvencem ami sajnos nem került rá az albumra.<#sir>

Mirko Hirsch - For Milou - Open up your Heart
Download

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

gyorgy74
#6410
Szia ItaloFan!!! Az írásod elárulja hogy még új vagy a New Italo világában. Csak vigyáz vaktölténnyel ne lövöldözzél! Csak a javát mindenek, elõrevetítem hogy lesz mire vadásznod az biztos ha még új vagy a topikba!!!<#finom><#gun>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

kaposi1
#6409
Légyszi használd a jobb felsõ sarokban a " válasz erre" fülecskét.<#worship><#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6408
Yepp ;o))
A vadásszezont megnyitottam <#violent>
kaposi1
#6407
Kedves ItaloFan!

Ha beszerzed azokat a lemezeket amik a fórum körül láthatók kis képek formájában akkor már egy nagy lépést tettél arra hogy egy jó kis alapod legyen a New Italo zenék krémjének beszerzésében.
És elárulom neked ha van türelmed és végig böngészed a topik múltját, ezeket az alkotásokat szinte hiánytalanul meg fogod találni itt.
Jó vadászatot!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6406
Szervusz György!

Teljessen egyetértek veled! Hozzá kell tegyem azért ez nagyrészben a ti (forumozók) érdemetek hogy ez az album most ide felkerült.Hogy öszinte legyek a mai "kortárs" italo szerzök/csapatok és dalok táján teljessen tájékozatlan vagyok , erröl a Mirko Hirsch albumról is itt ezen a fórumon kaptam elösször "imputot". Napok ota olvasgatom a bejegyzéseiteket és próbálom behozni a lemaradásomat ,o)) zeneügyben. Néha csak ámulok és bámulok mi minden új és jó zene létezik ;o))
Köszönet érte igy utólag is ! ;o))
üdv ItaloFan
kaposi1
#6405
Bemutatkozó ( Debut ) albumnak rendkívül erõs.<#wow1><#szeret>
Azért írom hogy bemutatkozónak mert nálam már az SOS-el nagyon is bemutatkozott.
Rock-ból így áttnyergelni az Italo Világába,hát nem semmi!
Elsõ számú kedvencé lépett elõ nálam, holtversenybe persze a Retronic Voice-vel.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

gyorgy74
#6404
Kimondom New Italo rajongó barátom hogy ez egy nagyon erõs album alig vártam azt a pillantatott hogy megjelenjen!!!<#wink>Nagyszerû dalok vannak ezen a lemezen érdemes hallgatni! 15 Alkotás van a lemezen de nincs olyan szám amire azt mondanám, hogy nem tetszik<#taps><#taps><#taps>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

#6403
Sziasztok!

Egy pár napja követem a fórumotokat , örömmel telt el hogy nem vagyok egyedül az Italo - régi és új - Imádatommal.

Ha valakinek még nincs akkor tessék , sajnos nem lossless........ de igy is egy csemege.( varBitrate )
üdv Italofan1969



http://hotfile.com/dl/105832105/88553b8/ZzZz-2011-00017-SSR-Obsession-Hirsch-Mirko_Sparhawk.rar.html

http://www.fileserve.com/file/yUSWjck/ZzZz-2011-00017-SSR-Obsession-Hirsch-Mirko_Sparhawk.rar
kaposi1
#6402
Jó estét!

Nagyon rég nem jártam erre egyéb lefoglaltságaim miatt.
Le kell válogatnom vagy 500 db kapott lemezt.
Nem kis meló, de talán megéri.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Musachy
#6400
Egy füllel fõleg! <#hehe>

imo :) science fiction is science fact

#6399
Szia! Tényleg BAD, nagyon halhatóan vágtad sok helyen össze!

Nekem ez a verzió jobban tetszett:
Nortec Panoptica Orchestra Feat. Javiera Mena - Complejo De Amor (Radio Edit)
Codigoro
#6398
Ezt meg a gépemen találtam (Bad sector)<#nyes>

Codigoro Feat. Javiera Mena - Complejo de Amor (Ex Digimax remix)

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

Codigoro
#6397
Találtam.. DIGIMAX remix sajna csak fülelni lehet..

Ha valaki bírtokolja - ne feszítse a PC-jét... szívesen venném <#puszis>

Itt Digimax

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

Codigoro
#6396

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

#6395
Szia Zoli!
Jól néz ki a borító+lemez<#wave>
#6394
Köszi cimbi a gyors segítséget!<#worship>

#6393
Szia! rég láttalak már! Én az It's Only You és a Gonna Lose My Heart számba tudok segíteni. Wav-ba van meg (nem netes) majd elküldöm holnap. A másik az nincs meg So Much Into You. Szerintem tudod kitõl kérd biztos megvan neki!
tgolyo
#6392
Hali!
mellékelek egy képet mellé , ha nem baj.

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

#6391
Shere Thu Thuy
#6390
Hahó! Nekem be jön ezért is keresem ezeket!
Shere Thu Thuy - Gonna Lose My Heart
It's Only You
So Much Into You
Codigoro
#6389

Ez akart lenni..

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

Codigoro
#6388


Egy 2010-es visszatérõ..

A lemez másik sikere:

Clay Pedrini - Dr. Jekyll & Mr. Hyde (Extended Version)(italo disco 2010)

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

donbig
#6387
Szia!
itt
vagy
itt
jelszó azt hiszem nem kell, de ha igen www.softarchive.net szokott lenni.

#6386
Sziasztok!

Szerintem ez már volt fent, de nem találom. És nekem csak a fél album van meg. Ezért keresem 320-ban.

Italo Disco 2009 New Generation

01. Marc Fruttero - Memories (Extended Remix)
02. Dyva - Stay With Me Tonight (Extended Version)
03. Peter Arcarde - Into Marta's Eyes (Flashback First Version)
04. Ambra - Release (Vocal Version)
05. Mocchetti - Come,Come Together (Extended Version)
06. George Aaron - Heaven (Clouds Mix)
07. Fred Ventura - When I Let You Down (12"Mix)
08. Bruno Mosti - Zero Gravity (Radio Version)
09. Gurcan Erdem - Dancing On The Fire (12"Version)
10. L.A.Messina - Daydream (Vocal)
11. Monika Novak - Living On The Run (Extended Version)
12. Savino Feat.Dora C. - Flash In The Night (Extended Version)

Musachy
#6385
Gondolom ezt már ismeritek:



01 Every time feel allright
02 Lady of fire
03 Stay with you (Extended Version)
04 Robot matador (Vocomental Mix)
05 Don't run away
06 Summer goodbye
07 Sayonara robot
08 Run To Love (Extended Version)
09 Disco hit!
10 La Galassia
11 Heaven (feat George Aaron)

imo :) science fiction is science fact

Codigoro
#6384
Helló! <#wave>
Az éjjel farsangi buliba voltam, de látom én vagyok a legfrissebb ma <#nyes>

Codigoro - Code Uno

Van benne egy kis dinamika eltérés,de majd javítom... egyszer.

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

Törölt felhasználó
#6383
Szebby !
ismételten nagyon szépen köszönöm a privátban kért
muzsikát "nagy vagy " mint a télikabátom.<#wink>
ezer hála.
Tisztelettel:
Öreg fater<#wink>
#6382
Igaza van kolléga.!
Én most halhatom ez eddig begyûjtött mixeket jó ezek a mixek!!!

Hajrá csak így tovább!<#eljen><#eljen><#eljen>

gyorgy74
#6381
Mi az hogy terheled a füledet? Igen is nagyon jó megcsinálod ezeket a mixeket és jó hallgatni! Én tudom hogy nem kis munkád fekszik benne csak így tovább!<#taps><#taps><#taps> Még annyit azért hozzátennék ha mind ezt veszteségmentesen tennéd annak még jobban örülnék de ezért nincs harag ugye.<#wink>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

#6380
Köszönöm a mixet!<#eljen><#eljen><#worship>

Codigoro
#6379
Szép tõled, hogy ezekkel terheled a füleid!<#worship><#worship>

Én már 2 éve próbálgatom a CEP-et, de még a felét sem tudom kihasználni.
A Y..tube-on vannak jó demók, hogy mit és miként használjon az ember fia.

Hálából a szép szavakért:

Codigoro - Game 2011 (musichunter mix)

Hogy ne csak a Lacinak legyen..

Ez meg itt tán a karrier kezdete?? <#beka3>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

#6378
Na ne szerénykedj!
Én emlékszem a pin- pong-os zenédre...a gyermekem hetekig csak azt hallgatta,no meg én is.
A CEP-el én most ismerkedem... hát van még mit tanulnom.

Codigoro
#6377
Valljuk meg õszintén, hogy nem készül annyi jó zene, hogy e totyikba minden napra jusson friss adag.
Így szegény ember azzal fõz - amit kap..

Ez is egyféle kísérlet - éjjel, fülessel...Ez most nyiszált és énekmentes.

Megjegyzem, hogy semmiféle Traktor, eke, lapát és egyéb progikat nem használok a "gyártás során", így a hiba nem az Ön készülékében vagyon.
Pusztán CEP (Cool EditPro) a "hangszer".
És hát legyünk õszinték - hozott anyagból dolgozom <#wink>

Próbáltam dallamra utazni. Adok magamnak egy közepest..<#taps>

Codigoro - Unvoice Spirit

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#6376
Zolikám köszi a felajánlást, talán késõbb élek vele.<#worship><#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

gyorgy74
#6375
Laci én is megköszönöm a Space Angels zenét!!!<#worship>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

Musachy
#6374
Breki topikja lassú igazából, mert nagyon szereti a csicsás dolgokat.

imo :) science fiction is science fact

tgolyo
#6373
segíthetek<#kerdes>

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

#6372
Szia Laci!
Én ezt elvittem,köszi!
kaposi1
#6371
Ajánlom figyelmetekbe egy részemrõl nagyon kedvelt nótát.<#finom>



Ha tetszik innen az egész album letölthetõ.
És ami az érdekesség hogy még formátumot is lehet választani.<#wow1>

Én a Flac-ot ajánlanám.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

mflex
#6370
Ez miatt ne aggódj, engem aztán annyira nem zavar.

What about the forests?

kaposi1
#6369
Sajnos mindenkinek nem lehet jó, ezt sejtettem.<#szomoru1>
Az én monitoromhoz van beállítva a kép.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

mflex
#6368
Nálam akkor lenne okés a kép, ha 2560X1600-as felbontású lenne <#nyes>, egyébként ismétlõdik.

részlet:


What about the forests?

kaposi1
#6367
Gyuri!

Ugye a CD lejátszómra gondoltál,és nem a a Pc-n levõ AIMP-ra?
Mert ezt a zenét onnan szeretném hallgatni majd.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6366
Köszönöm a választ.
A te lejátszód annó az ISD-ben nagyon tetszett.
Mivel külsõ tárhelyem nincs ezért azt hiszem jegelem ezt a dolgot.
Amúgy csak kérdezném.
Nálad normálisan jelennek meg a kis album képek a topik két oldalán két sorban?
Nyilván mindenkinek más a monitor felbontása , beállítása.
Ezért én nem tudhatom hogy ami nálam jó az másnál is így van-e?
Én 19"-os monitort használok, de nyilván te nagyobbat, ezért kérdem hogy nálad okés-e a kép?<#nemtudom>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (: