NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
imo :) science fiction is science fact
Valerio M Feat. Luca Sala - Anymore 'Remixes '11' (Stephan F Mix)
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
imo :) science fiction is science fact
imo :) science fiction is science fact
Elvittem mert ez eddig ismeretlen volt számomra,köszi Laci+ Sanyi!<#integet2>#integet2>
Szia Codi!Nagyon jó ez a 9 néhány perces verzió,köszönet érte!<#eljen>#eljen>
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
Hátha még valaki nem ismeri
Csak a WAV peregjen

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Hogy ne kelljen találgatni és aki nem ismerné - Laci a közelebbi (jóképû)

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Szebby neked meg van?
Szerintem még nem adták ki mert a discogs-on sincs semmi infó róla.
Pedig valószínû hogy a Delivery Records-nak kellene kiadnia majd.
Mint az elõzõ maxiját is.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
És valóban .
Mát a te linkednél is ez a felirat fogad.
"Ez a fájl el lett távolítva a szerzõi jogok megsértése miatt, vagy a feltöltõ törölte."
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Egy nagyon nagyon új dal. i
Igazándiból a neten sincs még sok utalás rá.<#fejvakaras>#fejvakaras>
Sanyo 71 cimbora mutatta nekem is.
23rd Underpass - Tonight (Extended Version)
Download
pass-saxon71
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Halottam egy nagyon (nekem) jó zenét a rádióba, nekem biztos valami verzióba megvan de nem jövök rá ki játssza, nem is találtam a katalógusba. De ez 2011 verzió amit a rádióban halottam az biztos. Remélem valaki tudja az elõadót így könnyebb lesz beszerezni az új változatot! track 2011
Ahogy megbeszéltük.<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
imo :) science fiction is science fact
Jól esik, hogy tetszik Nektek is!
Megvallom már javítottam rajta - egyszer majd a Laci ezt is kiteszi tán..
És most hagyjuk a személyi kultuszt..
Most ezzel ismerkedem, hogy hátha még jobb sikeredik a jövõben:
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Codigoro!
nagyon cool lett ez a verzsön. Csak így tovább , elõre tovább a lenini úton! <#worship>#worship><#worship>#worship><#worship>#worship><#eljen>#eljen><#eljen>#eljen>
forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
Szerintem érdemes meghallgatni Codigoro cimbora legújabb alkotását.<#wow1>#wow1><#szeret>#szeret>
A Mirko lemezrõl az egyik legjobb szám 9 perces verzióját követte el, igen csak ütõs formában.<#taps>#taps>
Kaposy feat Codigoro - Sweet Surrender (Long remix)<#crazya>#crazya>
Ja és aki veszi a fáradságot és küld egy privit,az veszteségmentes minõségben is élvezheti ezt a minden tekintetben egyedi alkotást.<#ravasz1>#ravasz1>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
01 - Music It`s A Magic (Radio Edit)
02 - Music It`s A Magic (X10ted Mix)
03 - Music It`s A Magic (Original Edit)
04 - Music It`s A Magic (EuroDACER Relax Mix)
Bitrate : 320 kbit/cek
40mb
http://ul.to/gr97pj
http://www.megaupload.com/?d=MK7LT0FO
A vasárnapi ebédhez ..<#wave>#wave>
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Nekem se fekete pólóm, se ilyen szép nagy polcrendszerem nincsen <#eplus2>#eplus2>
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Ilyen képet már én is tudnék készíteni.<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
Az igazság az, hogy a mixeket wav-ban készítem, de mivel a samplerek nagy része nem lossless és egyes jó nóták is hiányoznak sajnos a tarsolyomból eme formátumban, így feltöltés után tutkó jönnének a megjegyzések, hogy minek wav-ban feltölteni cca 250Mb-ot, ha a végeredmény a satnyább részek okán úgy sem lossless. Elég az 320-ban is. És valahol igaza is van annak, aki "feleslegesen" nem akar letölteni fél gigát. Majd priviben teszek engedményt... <#wave>#wave>
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Hát ez persze nagy kár <#fejvakaras>#fejvakaras>.. de ebböl is látszik mennyire nem vagyok otthon az aktuális italo világában ;0/
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
Bár Den Harrow/Tom Hooker- tol inkább az ujdonságok érekelnének <#nevetes1>#nevetes1>, ha azokat PN-ben ( mármint linkeket , vagy albumcimeket amire rá lehet keresni ) elküldenéd akor nagyon örülnék neki!
üdv ItaloFan
Meghalgatva is kellemes - bár 10:32-nél a szerzõ is csúnyán vágott /váltott, de ezt majd Leontyn kifejti gondolom..<#crazya>#crazya>
Mindenesetre a neten keringõk közül eddig ez a legélvezetesebb.
Köcce!
Bár egy nagy elõdöt idézve itt a fórumon "- Még annyit azért hozzátennék, ha mind ezt veszteségmentesen tennéd annak még jobban örülnék de ezért nincs harag ugye?" <#nevetes1>#nevetes1>
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
