NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kaposi1
#6467
Valóban ilyen öreg lennék már?<#wilting><#nyes><#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6466
Kösz Szépen!
Musachy
#6465
Ha lehetne választani, akkor azért én inkább ezt választanám, azt meg nagylelkûen neked adnám! <#hehe>

imo :) science fiction is science fact

Codigoro
#6463
Hát igen, de a HQ totyikban látottal nem veszi fel a versenyt <#nyes>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

Musachy
#6462
Jobbról az a futómû se lehet akármi, jól zümmöghet rajta a feketelemez! <#circling>

imo :) science fiction is science fact

Musachy
#6461
Fõleg, mert ekkora hangfalakba a kabátok is elférnek, akkorák. <#nyes>

imo :) science fiction is science fact

#6460
Laci, hiába ez a lemez már mindenütt ott van(dc).Vagyis 2011.02.18 óta pontossan.
#6459
Szia Laci!
Elvittem mert ez eddig ismeretlen volt számomra,köszi Laci+ Sanyi!<#integet2>
#6458
Sziasztok!
Szia Codi!Nagyon jó ez a 9 néhány perces verzió,köszönet érte!<#eljen>
gyorgy74
#6457
Egy ismerõs a fórumon! Köszönöm a zenéz Wind barátom ütõs!!!<#worship>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

gyorgy74
#6456
El sem hiszem, hogy megöregedett és még a haja is kihullott milyen régen láttam már!!!<#nevetes1>A viccet félretéve azért az a két Tannoy hangfal megérne egy misét barátom!<#eljen>Szerintem Lacinak gondolkozni kellene erõsen miként helyezze el a szobába!<#wink>Van egy tippem a neje biztosan örülne neki mert a szekrényeket ki hangfalakat be!<#vigyor2>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

Wind 67
#6455
Ali Love - Moscow Girl
Hátha még valaki nem ismeri

Csak a WAV peregjen

Codigoro
#6454
És hogy nagyon ne legyen OFF - ezen történt a varázslat

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

Codigoro
#6453
Szeretném megosztani veletek, hogy a múlt hétvégén Kaposi Lacival miként hallgattuk Mirko lemezét.

Hogy ne kelljen találgatni és aki nem ismerné - Laci a közelebbi (jóképû)

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

#6452
Szia! Igy már tudom! Nekem a Josse Gz változatban van meg, neten is fen van igy 2010 júliusi. Jól tudtam én amit én keresek az meg idei verzió, utána néztem 'így már nem volt nehéz' és a Stephan F 2011 Remix kéne nekem!
Szebby neked meg van?
Szebby
#6451

kaposi1
#6450
Köszi az infót.

Szerintem még nem adták ki mert a discogs-on sincs semmi infó róla.
Pedig valószínû hogy a Delivery Records-nak kellene kiadnia majd.
Mint az elõzõ maxiját is.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6449
Nem szedtem le, nem jön be a zenéjük, de a neten több forrásban is Tonight Make Me Stronger a szám címe ami több forrás szerint 2010 nov. adták ki, ez csak netes infó ami általában zenei téren nem pontos!
kaposi1
#6448
Most kaptam egy infót hogy Mirko lemezét igen csak elkezdték védeni.

És valóban .

Mát a te linkednél is ez a felirat fogad.

"Ez a fájl el lett távolítva a szerzõi jogok megsértése miatt, vagy a feltöltõ törölte."

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6447
Sziasztok!

Egy nagyon nagyon új dal. i
Igazándiból a neten sincs még sok utalás rá.<#fejvakaras>

Sanyo 71 cimbora mutatta nekem is.

23rd Underpass - Tonight (Extended Version)

Download
pass-saxon71

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6446
Sziasztok!
Halottam egy nagyon (nekem) jó zenét a rádióba, nekem biztos valami verzióba megvan de nem jövök rá ki játssza, nem is találtam a katalógusba. De ez 2011 verzió amit a rádióban halottam az biztos. Remélem valaki tudja az elõadót így könnyebb lesz beszerezni az új változatot! track 2011
kaposi1
#6445
Hát, ha megkapom biztos lehetsz benne.
Ahogy megbeszéltük.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Musachy
#6444
Minõsítés?! Egy lehetséges alternatívaként - mindössze javaslat volt. Költséges, ámde biztos.

imo :) science fiction is science fact

Codigoro
#6443
Köszönöm mindenkinek srácok! <#worship><#worship>
Jól esik, hogy tetszik Nektek is!
Megvallom már javítottam rajta - egyszer majd a Laci ezt is kiteszi tán..

És most hagyjuk a személyi kultuszt..
Most ezzel ismerkedem, hogy hátha még jobb sikeredik a jövõben:

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

tgolyo
#6442
Sziasztok!
Codigoro!
nagyon cool lett ez a verzsön. Csak így tovább , elõre tovább a lenini úton! <#worship><#worship><#worship><#eljen><#eljen>

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

#6441
Sziasztok!Ez oda vágott srácok,a legjobb szám az albumról,állati jó minõségben!!<#worship>

gyorgy74
#6440
Codigoro barátom itt most nyilvánosan köszönöm meg ezt a remekbe szabott munkát.<#worship> Laci barátomnak is hogy részedre bocsájtotta a nyersanyagot!<#finom> Ilyen remek mixet már régóta nem halottam csak így tovább, szeretni fogunk a fórumon az már biztos!!!!<#wink>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

donbig
#6438
Köszönöm itt is, mindkettõtöknek, remek alkotás!
<#worship>

kaposi1
#6437
Sziasztok!

Szerintem érdemes meghallgatni Codigoro cimbora legújabb alkotását.<#wow1><#szeret>

A Mirko lemezrõl az egyik legjobb szám 9 perces verzióját követte el, igen csak ütõs formában.<#taps>

Kaposy feat Codigoro - Sweet Surrender (Long remix)<#crazya>

Ja és aki veszi a fáradságot és küld egy privit,az veszteségmentes minõségben is élvezheti ezt a minden tekintetben egyedi alkotást.<#ravasz1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6435
Barátom ha tudnád mennyit költöttem eddig zenére (tehát vásároltam) lehet meglepõdnél. Csak egy kérdés volt ha nem tölti fel akkor nem de ne minõsíts ha nem is ismersz.

#6434
EuroDACER - Music It`s A Magic (2011)
01 - Music It`s A Magic (Radio Edit)
02 - Music It`s A Magic (X10ted Mix)
03 - Music It`s A Magic (Original Edit)
04 - Music It`s A Magic (EuroDACER Relax Mix)
Bitrate : 320 kbit/cek
40mb
http://ul.to/gr97pj
http://www.megaupload.com/?d=MK7LT0FO

#6433
Sziasztok!!Codi ilyet minden ebédhez csinálhatsz,szívesen hallgatom ezt is..<#wave>

Musachy
#6432
Esetleg meg lehetne rendelni a lemezt.

imo :) science fiction is science fact

#6431
És akkor várhatunk itt egy FLAC verziót? <#guluszem1>

Codigoro
#6430
Szintén <#law>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#6429
P.Ü ment!<#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Codigoro
#6428
Codigoro - Mirko planet
A vasárnapi ebédhez ..<#wave>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

Codigoro
#6427
Jó neked Lacikám!
Nekem se fekete pólóm, se ilyen szép nagy polcrendszerem nincsen <#eplus2>


Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#6426

Ilyen képet már én is tudnék készíteni.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6425
Gyurikám ehhez nem nagyon kellenek szavak!<#szeret>


Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

gyorgy74
#6424
Ok! Én meg értelek hisz te ezt jobban tudod mint én, nem értek annyira a mixeléshez. A samplerek azok meg gondolom effektek átvezetéshez bár volt némi próbálkozásom de abbahagytam mert rossz volt hallgatni. Inkább átadom a pályát neked barátom!!!<#smile>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

Codigoro
#6423
Gyuri!
Az igazság az, hogy a mixeket wav-ban készítem, de mivel a samplerek nagy része nem lossless és egyes jó nóták is hiányoznak sajnos a tarsolyomból eme formátumban, így feltöltés után tutkó jönnének a megjegyzések, hogy minek wav-ban feltölteni cca 250Mb-ot, ha a végeredmény a satnyább részek okán úgy sem lossless. Elég az 320-ban is. És valahol igaza is van annak, aki "feleslegesen" nem akar letölteni fél gigát. Majd priviben teszek engedményt... <#wave>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

Codigoro
#6422

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

mflex
#6421
Mind a kettõ aktív, rendesen kurva anyázzák egymást! <#vigyor>

What about the forests?

#6420
Szia!
Hát ez persze nagy kár <#fejvakaras>.. de ebböl is látszik mennyire nem vagyok otthon az aktuális italo világában ;0/
gyorgy74
#6419
Szia tudtommal sem Den Harrow sem Tom Hooker nem aktív már new italo világában. Feldolgozások persze biztosan születnek de sajnos én errõl nem tudok. Hát ha van szakavatottabb ebben a témában és segít neked én sajnos nem tudok.<#szomoru2>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

gyorgy74
#6418
Codigoro nincs harag miért is lenne! Annyi hogy döntetlen az eredmény.<#eljen>Jó lenne és örülnék ha ez a mix veszteségmentesen lapulna nálam és tudnék ilyen mixet csinálni akkor biztos lossless formátumban tenném meg.<#wink>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

#6417
Köszi Gyuri!

Bár Den Harrow/Tom Hooker- tol inkább az ujdonságok érekelnének <#nevetes1>, ha azokat PN-ben ( mármint linkeket , vagy albumcimeket amire rá lehet keresni ) elküldenéd akor nagyon örülnék neki!

üdv ItaloFan
Codigoro
#6416
Köszönöm, elvittem. <#worship>
Meghalgatva is kellemes - bár 10:32-nél a szerzõ is csúnyán vágott /váltott, de ezt majd Leontyn kifejti gondolom..<#crazya>
Mindenesetre a neten keringõk közül eddig ez a legélvezetesebb.
Köcce!

Bár egy nagy elõdöt idézve itt a fórumon "- Még annyit azért hozzátennék, ha mind ezt veszteségmentesen tennéd annak még jobban örülnék de ezért nincs harag ugye?" <#nevetes1>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!