NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#6517
Nagyon szeressem az e fajta zenéket!!!
Köszönet érte.<#worship>

Codigoro
#6516

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

Codigoro
#6515

<#integet2>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

#6514
Köszönöm, elvittem!
#6513
igaz nem lossless de azoknak akiknek igy is jóDressed To Kill - Crash Bam Boom (Long Versio)
#6512
Köszönöm mint mindig!<#worship>
kaposi1
#6510
Srácok!

Egy kis szemkápráztatás.

Kivételesen most nem a nõk izgatnak rajta , hanem maga a zene.
Ezt keresném lossless-ben!!!

Dressed To Kill - Crash Bam Boom


INFÓ 1
INFÓ 2

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Musachy
#6509
A dupla kávét én is inkább iszom, mint hallgatom!

imo :) science fiction is science fact

#6508
Akinek kell innen leszedheti:
http://www.4shared.com/audio/YbI4J-uH/Dj_Kohls_Uncle-Doctor_Disco_Mi.htm
#6507
pfu ez igen!
kaposi1
#6506
István !
Ezt is kiadhatnák.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6505
Gyuri simán kiadhatnák hivatalosan ezt,mert korrekt munka!!!!!!!!
gyorgy74
#6504
Ez sem gyenge!!!<#finom>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

kaposi1
#6503
Ez így van Gyuri!<#wink>
422<#nezze>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

gyorgy74
#6502
A legjobb mix amit valaha halottam!!!<#wink>Egyszerûen nem tudok betelni vele kész vagyok!<#eljen>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

#6501
Szia Szebby!
Múltkor ki hagytad John St. John - Phantom of The Opera (Disco) meg kaphatnám!

Vagy valakinek ha megvolna?
Codigoro
#6500
Mert nem tudtok átvitt értelemben gondolkodni!
Mi a Lacival a 6453 hsz-ban feltett képen a Mirko hallgatása közben dupla KV-t kortyolunk.

Alex mester pedig alapban beépíti a lemezbe ...<#csodalk>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

Musachy
#6499
Csak most nézem: Dupla Kávé, mint italo! Ez a hét vicce

imo :) science fiction is science fact

lervi
#6498
ebben a részben a dupla kávé a legtutibb nóta!<#nyes>

#6497
Sabrina Salerno kedvelõknek 1 mix
Sabrina - Dance Remix (By SpaceMouse)


http://rapidshare.com/files/363631103/SpaceMouse-Sabra.rar
kaposi1
#6496
Egyébként minden elismerésem azoké akik még naprakészen nyilván tudják tartani Alex összes nyitott projektjét.<#wilting>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6495
Valóban jó kis borító képek vannak az albumokhoz, de ha téged inkább a csajok érdekelnek akkor ajánlom a Discoteque Team sorozatait.

Ott aztán van látnivaló rendesen.

Gyakorlatilag mindegy melyiket mutatnám példának.<#szeret>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Musachy
#6494
Nem rossz muff... ja, a zene lenne a lényeg?

imo :) science fiction is science fact

kaposi1
#6493
Egy másik projekt újabb darabja.


Alex Mix - I Love Italo Megamix 4 (2011)



Title — I Love Italo Megamix 4
Mixed — DJ Alex Mix
Year — 2011
Genre — Megamix
Style — Italo Disco
Time — 43:20
Country — Mexico
Format — MP3
Bitrate — 224 Kbps CBR
Size — 69 Mb

01. Giusy Ravizza - Save The Fire
02. Bat & Ryyd - Ehtaa Tavaraa
03. Mac Of BionighT - The Right Place
04. Morris - Tonight's The Night
05. Tobi Ash - S.O.S.
06. Le Toan - Xin Em Dung Khoc
07. Claude O'Brian - Rebel Rebel
08. Nite Club - Up And Down
09. Marc Fruttero - Nineteen Eighties Song
10. Boytronic - Don't Let Me Down (Extended Euro Mix)
11. Magic System DJ - Love Me Again
12. Ryan Paris - I Wanna Love You Once Again (80s Dance Mix)
13. Monika Novak - Living On The Run

Download

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6492
Sziasztok!

Alex mester egyik projektívének legújabb része.


I Love Italo Disco 14 (2011)


Title — I Love Italo Disco 14
Year — 2011
Genre — Italo New Disco
Time — 60:46
Format — MP3
Bitrate — 224 Kbps CBR
Size — 98 Mb

01 Miko Mission - Let It Be Love (Gino Mix) (5:40)
02 Siberian Heat - Flute Cries (Feat Elen Cora) (8:10)
03 Ajello - My Rhythm (Feat Fred Ventura) (Original Mix) (3:49)
04 Cosmonauts - El Toro (Italo Dub) (7:18)
05 Lady Gaga - Paparazzi (Italo Mix) (3:47)
06 Galaxy Hunter - Stay Late With Me Tonight (4:26)
07 Gürcan Erdem - Don't Leave Me (3:56)
08 Diamond Rain - Take Me Home (Feat. Daryia) (4:59)
09 Black Darling - Pretty Day (Italo Version) (5:41)
10 Dupla Kave - Csavargo Enek (3:12)
11 Chito - The Long Tomorrow (Maxi Version) (5:59)
12 Disco Fire - 48 Myslei Obo Vsem (3:49)

Download

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6491
Szia!
Köszönöm ezt a zenét.Ugyancsak Bobby Orlando-tól keresném ilyen minõségben a TIME TO LIVE címû zenéjét.Elõre is köszi a segítséget.<#wink>
#6490
Fölmerted tenni jelszó nélkül! Kezdesz javulni!<#taps>
Köszi azért elvittem!
kaposi1
#6489
Szia!

Köszönjük szépen , volt már.
De azért minden felajánlást ami ilyen nagy zenékre vonatkozik szívesen veszünk.<#worship><#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

lervi
#6488
cimbora sokan szeretnék hallgatni 1 hasonló cuccon a zenét: de csak szeretnék!!!!!

#6487
Sziasztok!
Ajánlom akinek még nincs meg
Miko Mission - Let It Be Love (Maxi-Single) (2010)
http://data.hu/get/3461670/Miko_Mission_2010_Let_It_Be_Love_Maxi-Single.rar
#6485
Sziasztok!!
Rofo - You e Got To Move It On (Power Synth Mix).ogg (10.39 M😎
REMIX by Tony Postigo http://www.multiupload.com/6RLIKZRLQI
Magic Studio - Shadow Dancer
http://www.4shared.com/audio/Dut0w37T/Shadow_Dancer.html

kaposi1
#6484
<#eljen><#nyes>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

gyorgy74
#6483
Laci ezzel én is így vagyok! Úgy el szaladt sosem jön vissza szegény, pedig milyen nyugodtan aludt itt melegebben! Legalább most már tudom mi a gyengéje!<#smile>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

kaposi1
#6482
István!

Nekem megszerezheted , de a kutyámnak nem éppen ez lesz a kedvenc száma.
Össze vissza keresi szegény, a kutyákat a szobába.<#nyes>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6480
Talán nem is olyan rossz!
#6479
Hát jó zene! KÖSZÖNÖM<#eljen>
Szebby
#6478
Szia! Ha még érdekel. Emígy 2003 Nov. zene nem 2002-es! Meg tavaly is megkaptam vagyis kiadták! Ebben a kategóriában elég nagy zene volt!üdv.
Gum Base - Real 'Cd-Again 2010 Released' (Xtd Mix)

#6477
Emez meg a DUB verzió! De azért szépen köszönöm a fáradozásod!
kaposi1
#6476
Sehogy se volt meg, ezeket is neked szedtem le.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6475
Sokat akkar a ... de Extended be nincs meg?
kaposi1
#6474
A másikat meg csak priviben küldöm mert az már tuc-tuc kategória.
Az meg ebbe a topikba nem fér bele.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6473
Akkor feltöltöttem neked.
De elõre szólok.
Megnéztem, ennek bizony csak a mérete 320-as.<#szomoru1>

Gun Base - Real

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6472
kösz az infot de nálam nem nyilik ki az oldal!
kaposi1
#6471

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6470
Hello! Találtam egy megamixbe (2002)egy jó kis zenét!
Megvolna valakinek az jól jönne!Gum Base - Real
Musachy
#6469
Nem én voltam, az biztos.

imo :) science fiction is science fact

Codigoro
#6468
ÁÁÁÁ nem, de mivel a csóka a korához képest sem hord szemüveget, úgy gondoltam az Õ mûtétje is jól sikerült. Így hát csak Te lehetsz, aki mellettem ül!
Bakker - vagy idegeneket engedtem a lakásba? <#vigyor5>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!