NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#6568
Köszönet fiúk ez így nagyon jó!!!<#eljen><#taps>

kaposi1
#6567
Akkor egy kis VILÁGPREMIER mert ez sehol sem megtalálható a neten ezidáig azt garantálom.<#nyes>

Köszönet Codigoro mesternek az áldozatos munkájáért.<#worship><#worship><#worship>

Remélhetõleg hamarosan Mirko mesterhez is elér a mix,sõt....<#crazya>

01.Kaposy feat Codigoro - Mirko crazy mix






Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6566
Cimbora!

Nemsokára téged is.
Majd csak figyelj!<#wink><#kuss>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Codigoro
#6565
Tudtam én Lacikám, hogy a "világhír" egyszer Téged utolér <#hehe><#hehe>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#6564
2855<#nezze>

"Évek múlva mutogathatod a gyereknek, ha Brazíliából elõkerül ismét."

Mekkorát tévedett Codi!<#nyes>

Mexicobol került elõ!<#nevetes2>

Figyeld meg ezután jön majd a Sorry Mr Kaposi a Siberian Heat-tol!!<#vigyor5>
Valaki kérem figyel minket.<#taps>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

donbig
#6563
Bexarok<#nevetes1><#taps>

kaposi1
#6562

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6561

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6560

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6559


Title — Italo Golden 229 (The Remixes)
Year — 2011
Genre — Italo Disco
Time — 67:40
Country — Mexico
Format — MP3
Bitrate — 224 Kbps CBR
Size — 106 Mb

01 Radiorama - Fire (Extended Swedish Remix) (6:33)
02 Mode One - I Will Never Say Goodbye (Original Mix) (6:42)
03 Siberian Heat - Sorry (Feat Elen Cora) (Maxi 99 Mix 2011) (6:48)
04 Miko Mission - Let It Be Love (Original Mix) (6:17)
05 Mirko Hirsch - Turn Me On (Edited) (5:32)
06 Bon Feel Electro Band - Spy Disco (Original Mix) (3:25)
07 Dollar - Oh L'amour (The Extra Beat Boys Mix) (6:52)
08 Clay Pedrini - Ocean (MCH Club) (4:31)
09 Albert One - Stay (Flashback 80's Miix) (6:15)
10 Twenty One - The Eyes Of Don Johnson (Miami Dub Version) (3:51)
11 Ryan Paris - I Wanna Love You Once Again (80s Dance Mix) (7:08)
12 Tatjana - Awaka Boy (Dub Version) (3:46)

Download

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6558



Italo Golden 228 (SpaceSynth)

Post Alex Mix on Wed Dec 01, 2010 1:39 am
Italo Golden 228 (SpaceSynth)



Title — Italo Golden 228 (SpaceSynth)
Year — 2010
Genre — SpaceSynth
Time — 60:23
Country — Mexico
Format — MP3
Bitrate — 224 Kbps CBR
Size — 97 Mb

01 Olegris - Air Dance (Fast Dance Version) (5:21)
02 Mr. Energeric - New Day (3:54)
03 Armando Ferro - Saty Late With Me Tonight (4:25)
04 Cyber Attack - I Robot,My Name Is... (6:38)
05 Tihon - Navigator (4:43)
06 Marius M.21 - Angels In The Night (6:49)
07 Mekano-Energy - Magnetic Traction (4:54)
08 Flashworx - Love Is Anywhere (FM Attack Remix) (5:33)
09 Spacebot - Travelling Through Dimensions (3:42)
10 JSC-Project - In Cyber Space (House Version) (5:18)
11 Magic Studio - To Heaven (5:22)
12 Space Joe - Avoid Human Contacts! (3:44)

Download

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6557



Italo Golden 227 (Italo Essential) (2010)

Post Alex Mix on Thu Sep 30, 2010 2:38 am
Italo Golden 227 (Italo Essential) (2010)



Title — Italo Golden 227 (Italo Essential)
Year — 2010
Genre — Italo Disco
Time — 68:04
Country — Mexico
Format — MP3
Bitrate — 224 Kbps CBR
Size — 109 Mb

01 Jolie - Cheri (4:02)
02 Marylinn - Only Mine (6:41)
03 Marc & Susy - In My Mind (6:50)
04 Mention - No Changes (6:42)
05 Closed - Crazy Love (6:28)
06 Tobias Bernstrup - Data Love (3:39)
07 Jean Louis Levant - Say Say (4:48)
08 Alan Cook - Resiste Amor (7:03)
09 Monika Novak - I Want You Back (6:37)
10 Story Structure - I Told You (6:18)
11 Andy Romano - Lady Of Fire (8:56)

Download

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6556
Szia Cimbi!<#wave>

És ha már lúd akkor legyen kövér.<#nyes>

Nézd már Cimbora a a 7-es Track-nek milyen érdekes verzió neve van.<#wink><#taps>




Download

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Codigoro
#6555
Mexicoi aktualitás..
320-as




Itt szedhetõ

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#6554
Gyuri kellemes ez a zene.<#eljen>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6553
Jó Reggelt!

Immár Tom Hooker néven.<#wink><#nyes>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

gyorgy74
#6552
Sziasztok kedves New Italo Disco rajongók egy jó kis zene! Hallgassátok igazi relaxációs anyag!!!<#taps>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

kaposi1
#6551
Szia!

Tavaly úgy volt hogy leszervezek nekik egy fellépést a Komáromi Napokon, de már késõ volt.
Addigra már összeállt a program, és nem fértek már bele.<#szomoru1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6550
És itt a második biztos vevõ. Már csak azért is mert engem is megkeresett Clay.
Codigoro
#6549
Kezembe akadt a Magic Studio Dark Carnival 2010 "lemeze" vegyes 256 és 320-ban.
Megfogott 8 perc 54 erejéig.. <#crazya>

Most a Flash in the dark (2011) -et hallgatom tõlük, lehet az is megfog<#vigyor>

Codigoro - Magic Studio

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

Codigoro
#6548
Válasz is<#nezze>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#6547
Igen látom hogy elérhetõ.

De amikor én megjelenést említek soha sem mp3-ról beszélek.<#ejnye1>

Már pedig ezek a track-ek azok.

Nem fogom letölteni mert 2010.Januárjában elküldte nekem a promo albumot az együttes vezetõje , azaz Clay.

Két eset lehetséges.

1. Így próbálnak pénzt szerezni hogy valóban kiadhassák a lemezt veszteségmentesbe. ( Ami elég szomorú hogy ere kényszerülnek hiszen így saját maguk alatt vágnák a fát.)
2. Szépen felpakolgatta valaki az emusic-ra trackenként,és így a letöltési bevétel még csak nem is az együtteshez érkezik. ( Ez még szomorúbb verzió lenne. )<#sir>

Sajnos elsõ kézbõl már nem tudom megkérdezni mi az igazság, mert már nem járok arra a helyre ahol ezt megtehetném.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6546
Meghallgattam 1-2 szer ennyi elég is!
De megjelent Klik
kaposi1
#6545
Akkor hallgasd egészséggel.
A lemez akkor sem jelent meg.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6544
Szia Codi!

Privi MOST!!!!!!

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Codigoro
#6543
Laci!
Mivel más totyikba nem igen járok, ezért itt köszönném meg az "elefántot"
Szép délutánom lett tõle! <#worship>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

Codigoro
#6542
Nem is vitának szántam...
Az igazat e szerint Szebby tudja, hacsak nem Õ Clay<#wink>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

#6541
Hát nem akarok bele merülni,de ezek amit Szebby küldõt nem butított netes minõség, sõt!
Codigoro
#6540
Kedves Iggy!
Látogass el a Discoservice honlapjára.
Ott ezt találod:
DISCOSERVICE az igazi dallamos EURO DISCO mai hangzásban. A DISCOSERVICE 2006 – ban alakult és 2007 - ben jelent meg elsõ nagylemezünk, melyet egy maxi lemez is követett. 2009 – ben újjá alakulva, új felálásban, angol nyelven kezdtünk neki második nagylemezünknek,......támogatókat, szponzorokat keresünk 2. lemezünkhöz.

Vagyis NEM jelent meg. Azok "kalóz" butított verziók, amik a neten köröznek és talán kedvcsinálók a szponzorációhoz <#nezze>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

#6539
Hát pedig meg!
Elküldte ezt 2 zenét még!
Wanna Take You Back
I Know
kaposi1
#6538
"Mégis megjelent már az album nem is most!" <#shakehead>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6537
Szebby!

Talán nem olvastad az írásomat.

Discoservice itt nem lesz letöltésileg.

Küld el neki priviben.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6536
Köszönöm, te aztán érted a dolgod!<#eljen><#eljen>

Mégis megjelent már az album nem is most!
kaposi1
#6535
Csak magán vélemény.
Szerintem nem, sajnos.<#szomoru1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6534
Akkor ezt még nem adták ki audio formába?
kaposi1
#6533
Még egy remek dal tõlük ami itt még nem szerepelt.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6532
2006
2007-es hozzászólás pont ezeket a számokat mutatja be ami a nagyon várt albumon szerepelnének.
Szerintem nagyon erõs anyag lenne.<#finom>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6531
Ja és még valami.
Anno ígéretet tettem hogy Discoservice dalok itt nem lesznek LETÖLTHETÕ formában elérhetõek.
És az ígéretemet állom is.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6530
Nagyon szurkolok Clay-nek hogy végre találják meg az új nagylemezükhöz a szponzort, mert fantasztikus az anyag ami az albumra kerülne.<#szeret>
Sajnos már régóta támogatási gondal küzdenek.<#sir>

Egy biztos vevõjük már lenne az albumra.<#crazya>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6529
Szisztok! Ezt keresem!
Discoservice - Last Night
Wescone
#6528
Off:
Amennyiben nyitottál akkontót a számláló elkészítésekor, be kell lépned újra, majd "Edit Flagcounter" és kipipálod a "Show Country Codes" négyzetét - ezek után megjelenik a zászlók mellett egy két betûbõl álló ország azonosító.
On!

In Lak\'ech Ala K\'in

#6527
Na jo bevallom nem vagyok egy forum ász <#falbav> Nem tudom hogy lehet a bejegyzéseket visszaelenörizni vagy utolag editálni , ezért sikerült igy <#banplz>
Megpróbálom mégegyszer....... az alábbit pedig légyszi töröljétek.


Somewhere Out In Space




01 Dreamtime - Somewhere Out In Space
02 Synthesis - Around the dream
03 Jsc - 1986
04 Mika Thorwine - Above the Clouds
05 Synth Void - Mystic Monk
06 Italo4ever - Distant Galaxy
07 Marcel De Van - Beautiful Day
08 Oliwerko - Aggressor From Space
09 Everdune - Resistance
10 Synth Void - Virtual Machine
11 Galactic Warriors - Space Patrol Orion
12 Spiral - I Run Faster Than My Legs
13 Intru.der - Flying To The Moon
14 Synthesis - Hyperion 6
15 Vanello - Planet X-mas

http://rapidshare.com/files/448565719/Somewhere.part1.rar
http://rapidshare.com/files/448571204/Somewhere.part2.rar
#6525
Kössszi ! Naon jó!
És ha még nem volt akkor tessék:

Marcel de Van – UnReleased (2011)

1. (00:03:26) Marcel De Van – Come Back
2. (00:04:08) Marcel De Van – Come Back (Maxi-Version
3. (00:03:48) Marcel De Van – It’s More
4. (00:04:45) Marcel De Van – It’s More (New Remix)
5. (00:03:55) Marcel De Van – Open Your Mind
6. (00:04:04) Marcel De Van – Around My Heart (Maxi-Version)
7. (00:04:41) Marcel De Van – Freedom
8. (00:04:06) Marcel De Van – Disco ’08 (Maxi-Version)
9. (00:03:31) Marcel De Van – Time (Part 2)
10. (00:02:51) Marcel De Van – Stomp (feat. PolytraxX
11. (00:03:01) Marcel De Van – DISCO (HitBox Instrumental)
12. (00:02:22) Marcel De Van – SunLight (DreamVersionInstrumental)
13. (00:02:25) Marcel De Van – DISCO (Part II) (FanVersion)
14. (00:03:08) Marcel De Van – Love Systen (Part IV) (Space Live Version)
15. (00:05:57) Marcel De Van – Activate
16. (00:03:01) Marcel De Van – Sspirit Of Nature
17. (00:05:42) Marcel De Van – Galaktika
18. (00:03:18) Marcel De Van – Shining Star
19. (00:03:24) Marcel De Van – Around Pump (Edit ’09)
20. (00:03:43) Marcel De Van – Welcome
21. (00:03:14) Marcel De Van – Sonar Power (Marcel De Van Remix)


http://www.fileserve.com/file/QZE379K
PW : www.nightlightw.com

Marcel De Van - Around My Heart (Maxiversion)
Marcel De Van - Come Back (Maxiversion)
Marcel De Van - Come Back
Marcel De Van - Disco 2008 (Maxiversion)
Marcel De Van - Freedom
Marcel De Van - It's More
Marcel De Van - Open Your Mind
Marcel De Van - The Night Is Strong
Marcel De Van - Time Part 2
Marcel De Van - You Can Call ..
Marcel de van & Cyber Space - New Space Sound Project
Marcel De Van & Cyber Space - Stomp


http://rapidshare.com/files/232490433/Marcel_De_Van_-_Around_My_Heart__Maxiversion_.mp3
http://rapidshare.com/files/232490434/Marcel_De_Van_-_Come_Back.mp3
http://rapidshare.com/files/232490435/Marcel_De_Van_-_Come_Back__Maxiversion_.mp3
http://rapidshare.com/files/232490436/Marcel_De_Van_-_Disco_2008__Maxiversion_.mp3
http://rapidshare.com/files/232490437/Marcel_De_Van_-_Freedom.mp3
http://rapidshare.com/files/232490438/Marcel_De_Van_-_It_s_More.mp3
http://rapidshare.com/files/232490439/Marcel_De_Van_-_Open_Your_Mind.mp3
http://rapidshare.com/files/232490440/Marcel_De_Van_-_The_Night_Is_Strong.mp3
http://rapidshare.com/files/232490442/Marcel_De_Van_-_You_Can_Call_...mp3
http://rapidshare.com/files/232490443/Marcel_de_van___Cyber_Space_-_New_Space_Sound_Project.mp3
http://rapidshare.com/files/232492142/Marcel_De_Van___Cyber_Space_-_Stomp.mp3
http://rapidshare.com/files/232492143/Marcel_De_Van_-_Time_Part_2.mp3


Enjoy <#guluszem1>
kaposi1
#6524
Szevasz Wescone kolléga!

"de mivel nem kértél ország kódot a zászlók mellé"...

Hogyan is kellene azt?<#worship><#nemtudom>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Wescone
#6523
Üdv Tagok!

Off!
...Látom, csak sikerült rendbe szedni a zászlókat, Kaposi kolléga, de mivel nem kértél ország kódot a zászlók mellé, a 8-as helyett adhatsz 9-et (ez esetben "maxflag"-18), sõt, talán 10-et is. <#vigyor4>
On!

In Lak\'ech Ala K\'in

gyorgy74
#6522
Sanyi ezúton én is megköszönném az instrumentális verziót!!!!<#worship>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

#6521
Sanyi ezt elviszem,instruba nincs meg fõleg ha olyan a minõsége.<#wave>
Köszi.
#6520
Venti Compilation cd1<#wink>
kaposi1
#6519
Szia Sanyi!

Vocal version nincs véletlenül?
Azt sokkal jobban szeretem.<#crazya>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6518
Sziasztok!1 kis csemege
Buckingham Palace -Give Me Your Name (Instrumental Version).ape (76.4 M😎 http://www.multiupload.com/H13XY427S0