NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kaposi1
#6718
Érdekes egy track lista.
Három szám kivételével mind megvan maxi lemezben, szóval ezért nekem nem éri meg pénzt kiadnom rá.

Mondjuk a lemez címét ide írhattad volna , a borítóra kíváncsi lennék.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6717
Sziasztok!
Ez egy jó kiadás amit meg lehet vásárolni,tele igazi new euro & italo disco csemegével!Ráadásul nem egy hatalmas nagy áron.
Fincsi a track listája mind a 2 cd-nek.
CD 1
1. RYAN PARIS - I WANNA LOVE YOU ONCE AGAIN
2. ANTILLES – YOU AND ME
3. CLOSED - CRAZY LOVE
4. ALAN COOK – RESISTE AMOUR
5. MONIKA NOVAK - I WANT YOU BACK
6. MIKO MISSION - LET IT BE LOVE (Savino mix)
7. CLOSED – DON’T STOP MOVING
8. MARC & SUSY - FLY ME TO THE MOON
9. MONIKA NOVAK - LANE OF MY LIFE
10. TRANS-X – HOW LONG LAST LOVE


CD 2

1. MENTION - NO CHANGES
2. MIRKO HIRSCH – FIRE
3. SUSY - IN MY MIND
4. 'LECTRIC WORKERS – FOR HOURS NOW (REMIX)
5. FOCKEWULF 190 – BODY HEAT (NEW VERSION)
6. LOOPSIDE - ... OF LOVE
7. MIRKO HIRSCH - LOVE HURTS
8. FLEXX – THEME FROM …
9. ARMANDO FERRO – SEE YOU IN VENICE
10. TRANS-X - I WANT TO BE WITH YOU TONIGHT
Iventi album
<#wave>
#6716
Yasmin - Kiss Kiss (2011)

Kiss Kiss (Original Mix)
Kiss Kiss (Julian B Radio Version)
Kiss Kiss (Julian B Extended Version)

http://ul.to/lw2b3mwe
http://www.megaupload.com/?d=GB8QA6E1

#6715
Sziasztok!

Lacikám kitörölheted. Csak hátha valakinek kell.

David Hasselhoff - A Real Good Feeling (Party-Version) 2011

01 David Hasselhoff - Hey, We Wanna Rock The World
02 David Hasselhoff - It's A Real Good Feeling
03 David Hasselhoff - Keep My Dream Alive (Party-Version)
04 David Hasselhoff - Lonely Days & Lonely Nights
05 David Hasselhoff - You Are A Hero
06 David Hasselhoff - California Girl
07 David Hasselhoff - Pina Colada Girl
08 David Hasselhoff - Heartbreak Café
09 David Hasselhoff - Let's Have A Party
10 David Hasselhoff - Looking For Freedom 2011
11 David Hasselhoff - It's A Real Good Feeling (Fox Remix)
12 David Hasselhoff - California Girl (Remix)
13 David Hasselhoff - The Hoff Party Megamix 2011
14 David Hasselhoff - The Hoff Medley
15 David Hasselhoff - Masquerade (Bella Vida)

http://www.megaupload.com/?d=4RHK3WD2

#6714
Ráakadtam erre az ürgére
Dj Amure-_Germany.mp3 (7.04 M😎192kb{Mike Mareen}
http://www.multiupload.com/GR20II8YFB
Dj Amure-Helpless mp3 (9.93 M😎{FLIRTS}
http://www.multiupload.com/RAPOC0VK4A

#6713
Nekem nem nagyon jönnek be ezek a géppel torzított énekhangok 😞

#6712
Sziasztok!Vessetek rám követ de ez nagyon tetszik!
Turbotronic_-_true_love_(extended_mix)-m4e.mp3 (14.92 M😎
http://www.multiupload.com/OW1HAN6BIR

mflex
#6711
Unalmas már tõlük ez a sok önreklám, régebben még válaszoltam, hogy milyen rendes vagy haver, aztán mikor rájöttem, hogy több ezer embernek küldi el, azóta "spammoltam" az egész bagázst. Ráadásul MF számai mostanában kibaxott ócskák.

What about the forests?

kaposi1
#6710
Jó reggelt!

Marc Fruterro felhívta a figyelmemet egy új klipjére.<#wink>

Marc Fruttero: Miracle Of Love (Bruno Sorba's Mix)



És mindjárt ajánlott egy helyet is ahol megvehetem.<#vigyor>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Wind 67
#6709
De

Csak a WAV peregjen

mflex
#6708
Azért kösz, hogy fáradtál vele.
Tényleg ennyire ritka az angol?

What about the forests?

#6707
Szia Laci!
Na látod én annyira nem is figyeltem a verziót ,csak az elõadóra lettem figyelmes no és a szám címre.Akkor tárgytalan,bár valakinek biztos kell így is mert nem sûrûn találja meg ezt még mp3 ban se.
<#hehe><#wave>
kaposi1
#6706
Szia István!

Mike angol verzióban keresi , amit feltettél az bizony még mindig olasz!!<#crazya>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6705
Helló!
tessék:http://www.multiupload.com/H3N3X0PTTZ
mflex
#6704
Alberto D'Arco: Fantasy - English version

Nincs meg valakinek a zene?

th

What about the forests?

gyorgy74
#6703
Köszönöm szépen Codigoro barátom!<#law>Le is szedtem mert az ilyen csemegét szeretem.<#finom>A.M Samurai nagy kedvenc space syntek zenék között nagyon ott van!<#eljen>Köszönöm hogy gondoltál rám!<#worship>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

Codigoro
#6702
Valaki újragombolta a gépemen az alábbi múzikot és éppen wavban, hogy a Gyurinak is meg legyen az akarata.
Ámen!

Aki szeresse, vigye - szívesen adom...<#hehe>

A.M. Samurai feat Codigoro - Secret Entrance (Long remix)

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

#6701
Sziasztok!!
Maxim Novitskiy feat D.J.Amure-Shy like an angel (version 2011).mp3
320kb
http://www.multiupload.com/5D934T6RAI

#6700
Laci, tudom, hogy neked is az egyik kedvenced volt anno.
Én imádom azóta is, és instrumentálisan nem is ismertem.

Mistery - You Have The Way (Vinyl, 12'') 1990
A. You Have The Way (Mix Version)
B1. You Have The Way (Radio Version)
B2. You Have The Way (Instrumental Version)

http://www.unibytes.com/_yvZt5w3Nk-B

#6699
Sziasztok!<#integet2>

kaposi1
#6698
Abban biztos lehetsz Gyurikam.
Varom mar mint a messiast.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

gyorgy74
#6697
Igen idegesítõ mikor ilyennel találkozom. Most hogy felraktad a képet felmentem SSR-oldalára és megnéztem a webshopon rajta van e az album de sajnos ilyen még nem létezik.<#ejnye1>Megtévesztõ ilyen borítókkal találkozni valaki unatkozik és maszekol egy borítót de hogy minek?<#falbav>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

mflex
#6696
Jah, csak arra lennék kíváncsi, hogy ki és miért gyártja ezeket a hamisítványokat? a spacesoundrecords logóval többek között.

What about the forests?

gyorgy74
#6695
Azt el is felejtetem én is imádom õket!!!<#eljen>És ha megjelenik az elsõk között lesz Laci, hogy magáénak tudhatja ezt a lemezt....Igaz Laci?<#finom>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

gyorgy74
#6694
Szívfájdító ez a kép Laci barátom egyik kedvence! Épen tegnap kaptam emailt Space Sound Records-tól az idei megjelenésekrõl ez az album is rajta van a palettán! Egy kis részlet az üzibõl: Retronic Voice véglegesítette az új albumát, mely magában foglalja a zene Marco Rochowski és az ének Daniel Pettersson, kétségtelenül kell minden rajongója számára.<#worship>De hogy mikor jelenik arról még véletlenül sem írnak semmit!<#rinya>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

#6693
Köszi codi!<#eljen>

mflex
#6692
Még vannak hiszékeny emberek...

http://www.abload.de/img/kpkivgs67yg.jpg

What about the forests?

Codigoro
#6691
<#wave>Atiapus!
Most ennyivel tudok a kért BEB "listádhoz" hozzájárulni:

Bonfeel Electro Band - Disco Spy (2010)

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

#6690
Hoppá!
Új Matesa kiadvány !
Kiváncsi vagyok mit alkotott a kolléga..

#6689
Hali!
Title - VA 80s ItaloDisco Megamix
Year - 2011
Genre - ItaloDisco, Megamix
Time - 50:32
Format - MP3
Bitrate - 320 Kbps CBR
Size - 116 Mb



Download: http://rapidshare.com/files/444266090/VA_-_80s_Italo_Disco_Megamix__2011_.rar

#6688
A Hummeres hölgyet húsvétkor meglocsolnám szívesen <#eljen><#nevetes1>

szerintem lenne rá még más is aki meglocs<#nevetes1>olná.....

a múzik meg egészen jó!

#6687
Szia Laci!
Fantasztikus jó italo disco zene!!!!!
Kicsit utána néztem ennek a lemeznek illetve kik is õk valójában.
Ez elmond mindent nem kell gondolkozni nagyon:
A projekt Stefano Tirone és Fred Ventura
<#eljen><#integet2>
kaposi1
#6686
Szerintem a közeljövõben az lesz.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

gyorgy74
#6685
Nagyon jó zene Laci én is néztem de sajnos nem elérhetõ értékesítés formájában.<#rinya>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

kaposi1
#6684
Annak örülnék a legjobban ha ennek a remek csapatnak a nagyon erõs anyagát meg lehetne venni valahol,de sajnos nem találtam lemezüket vásárlásra.<#szomoru1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6683
Köszi Lacikám!<#taps>

kaposi1
#6682
Ha már közelgõ lemezmegjelenések, akkor itt is van egy új Flashback Records kiadvány Sampe !

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6681
Szia!

Egyenlõre ennyire érek csak rá.

Bonfeel Electro Band - Dark Night

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

gyorgy74
#6680
Az alábbiakban bemutatom a borítóját a CD-albumnak, amely hamarosan megjelenik!!!!<#wow1>



<#wave>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

#6679
Különösen a Dark Night kellene. A többi nem érdekes annyira.

#6678
Köszi Lacikám és Cordi a Bonfeel Electro Band zenéket!<#worship>

Ezek viszont ezek már töröltek:

Bonfeel Electro Band - Dark Night
Bonfeel Electro Band - Tera
Bonfeel Electro Band - Dejavu
Bonfeel Electro Band - Bad you
Bonfeel Electro Band - Disco Spy
Bonfeel Electro Band - Homecoming

Fel tudnátok tölteni valahova, valamikor?

kaposi1
#6677
Igaz nem pontosan Napjaink Italoja már, de az biztos hogy elég nagy ritkaság ez a lemez.
És mellesleg minden verziója nagyon jó zene.<#finom>
És mint ilyen, bizony ennek is itt van a helye.<#eljen>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6676
Hello Mindenkinek !
Nagyon nagy zene , Davy James alias David Brandes aki számos project producere mint a : Bad Boys Blue , Fancy , Chris Norman , E-rotic stb. Németo.-ban 2. Dieter Bohlen talán .
#6675
Szia Gyuri!
Igen bizonyosan állíthatom ez jó,bizony jó zene!
gyorgy74
#6674
Mindenki mutogat jobbnál jobb zenéket, hogy én sem maradjak le egy nagy kedvencem 98-ból. Óriási zene tessék meghallgatni!!!!Hogy errõl a ritkásságról ki hogyan vélekedik arra kíváncsi lennék nálam most õ a befutó!!!!<#eljen>


<#wave>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

Musachy
#6673
Ha akkor belement a dologba, akkor az már Den Harrow marad, most már kár pattogni miatta.

imo :) science fiction is science fact

kaposi1
#6672
Végre énekelhet saját nevén is.<#duhos2>
Sajnos kicsit késõ már.

Most irkáljam át az összes Den Harrow lemezemet a nevére?<#szomoru1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6671
Köszi. <#worship>
Nem ismertem.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Codigoro
#6670


A Hummeres hölgyet húsvétkor meglocsolnám szívesen <#szeret>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

lervi
#6669
köszönöm cimbora megnézem!