NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#6769
Igen engem érdekelne a Bad Boys Blue és a C.C.Catch album.
#6768
Sziasztok,

Keresném a Monte Kristo-Lady Valentine(Valentine remix )verzióját.
Esetleg tud valaki segíteni?

Köszönöm elõre is.
kaposi1
#6767
Gondolom a 3:31-es album verzió nem érdekel?<#nemtudom>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6766
Lacikám!

Csak egy alternatív megoldás5 Euro-ért+ posta.
Igaz nem vinyl csak CD , de mondtam hogy alternatív.<#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Wind 67
#6765
Erre rámentem volna szerényen, de éppen most kelt el 85 FONT értéken !!!!

Csak a WAV peregjen

#6764
Sziasztok!!
Olegris-Flying_In_Sleep.mp3 (11.92 M😎
http://www.multiupload.com/STF1DS1OWA

#6763
Bizony jó!<#eljen>

#6762
Azt hiszem, hogy igen.<#sir>

kaposi1
#6761
Azt hiszem ötletet adtál a következõ beszerzendõ lemezhez!<#finom><#eljen>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6760
Jó kis zene!
kaposi1
#6759
Cimbi!

Ugye te azért sejted ugye hogy miért cseréltem feketére hetek óta a nick képemet?<#sir>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6758
Miko Mission zenéjén mindig ledöbbenek akárhány verzióját hallgatom hogy mekkora zenét alkottak.<#wow1>
Én is imádom!<#szeret>
Na az ilyesfajta zenékért nyitottam anno ezt a topikot.
És ahogy barangolok a neten nem igazán találkozok még egy ilyennel ami kimondottan ezt a stílust vállalta volna fel.<#fejvakaras>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6757
Cimbikém!

A habokban sajnos mostanában.<#sir>
Nem hogy óráim nincsenek zenére, de még félóráim sincsenek.<#rinya>
Rengeteg albumom van amibe még bele sem hallgattam.<#szomoru1>
Aztán amikor meg keresek valamit ami nagyon kellene és rákeresek a katalógusomban, a legjobban én lepõdöm meg hogy már megvan.<#lama>
Nagy mókuskerék ez a zene gyûjtögetés az már biztos.
Tiszta 22-es csapdája.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6756
Hú Lacikám, erre én is nagyon kiváncsi vagyok!!!

Imádom ezt a számot. Az utóbbi idõben ez, és a Miko Mission "új" zenéje a nyerõk nálam.

Codigoro
#6755
Laci!
És hol van az "órákig tudnám hallgatni" hozzáállásod? <#papakacsint>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#6754
Fred Ventura - Undercover EP 2010

Flexx - Love Theme From Flexxy-Ball (You'll Never Change No More) (B2)

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6753
A kedvencem Instrumentál verziója biztos nem volt még itt a topikban.<#szeret>
A2 Ryan Paris - I Wanna Love You Once Again (Instrumental Version)

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6752
Egy nagy nagy kedvenc albumról szó szerint a bonusz track.<#finom>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6751
Szia!

Mondjuk azt inkább hogy vannak benne Italos elemek.<#wink>
De díjazom az igyekezetedet.
Teljesen korrekt szám.<#eljen>
Szívesen látott tag vagy nálam.<#law><#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6750
Szia Codi!

Számomra kissé hosszú már a 11 perc, de természetesen mentem ezt a munkádat is.

Köszönöm szépen!<#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#6749
Köszi!

Leszedtem, majd holnap meghallgatom.
Most irány aludni!!

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

Codigoro
#6748
<#wave>

Üdv! Szokásos heti penzum wav-ban és 10p55 hosszban.

Alan Ross feat Codigoro - Valentino 2011(cut mix)

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

gyorgy74
#6747
Én is nagyon szépen köszönöm Zoli barátom!!!<#worship><#law>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

#6745
Köszönöm Zoli!
egyik verzió jobb mint a másik!<#eljen><#worship>
#6744
Sziasztok!

Hátha kell valakinek:
Nino De Angelo - Balladen (2011)

01 - Dich holt niemand mehr zuruck
02 - Lass' uns weitergeh'n
03 - Uns bleibt die Nacht
04 - Schwindelfrei
05 - Hand in Hand
06 - I Can See The Light
07 - Zimmer mit Aussicht
08 - Alles daneben
09 - Nie wieder lieben
10 - Sinja
11 - Vielleicht muss man...
12 - Samuraj
13 - Laureen (Samuraj Version)
14 - There's Too Much Blue In Missing You
15 - Unter deinen Flugeln

http://depositfiles.com/files/zjgs0ff10
http://www.megaupload.com/?d=GFZD98AD

kaposi1
#6743
Köszönöm szépen Zolikám!<#law><#worship>


Ha valaki látja ezt a lemezt vásárolható formában jelezhetné itt!<#worship>

Tom Hooker - Change Your Mind

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

tgolyo
#6742
Fent van!

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

gyorgy74
#6741
B oldal. Alig várom Zoli! Úgy volt hogy ma én is digizem a megrendelt lemezt, de sajnos még nem ért ide Franciaországból.<#rinya>Ha megjön akkor én is tolom az FTP-re!<#wink>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

tgolyo
#6740
PM!
este jön a B olodal.

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

kaposi1
#6739
És ugyan ennyien meg is köszönték Zolikám!<#wave>
Folyt. köv. FTP?<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

tgolyo
#6738
Hali!
örülök , hogy másoknak is bejön <#merges2>:

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

Tyia
#6737
Szép Estét!

Egy kellemes dalt szeretnék nektek ajánlani.

A Human League idei (új) albumáról mutatok egy, a zenekritikusoknak is megfelelõ tracket.
Nekem teljesen tetszik, és úgy érzem e topik kritériumainak is megfelel(het).

Íme:

Human League - Never Let Me Go (Aeroplane Remix) .mp3


New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0

#6736
Szia Zoli!
Nagyon szépen köszönöm ezt a számomra is szupi zenét!Van meglepi!
<#eljen><#wave>
Igen és tényleg nagyon frankón szól azt meg kell hagyni.
kaposi1
#6735
Nagyon köszönöm!<#eljen><#worship>

Mi is lenne velünk FTP nélkül?<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

gyorgy74
#6734
Zoli nagyon szépen köszönöm neked. Már szól nálam és nem is akárhogyan!!!<#worship>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

tgolyo
#6733
elvileg felért , tölthetõ<#smile>

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

tgolyo
#6732
csak a vokal verzsönt tolom fel , mert a másikat(dub) még nem varázsoltam fel a gépre.

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

tgolyo
#6731
emléxel mikor mutattam neked? akkor írtam a srácnak , hogy nem rossz. baráti áron elküldte. lassan egy hónapja csücsül a lemezek közt.

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

gyorgy74
#6730
Na nem mondod hogy meg van a Modo lemez Zoli!!!!!<#wow1>

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

tgolyo
#6729
20:30-ra fent az ftp-n

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

kaposi1
#6728
Nagyon még nem ülepedhetett meg rajta a por!<#wow1><#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

tgolyo
#6727
Halihó!
Gyuri kolléga írta(6685)hogy nem találja. én elõkotortam.<#wave>

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

Codigoro
#6726
Keri= Kerti <#falbav>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

Codigoro
#6725
Keri munkához és permetezéshez egy kis dúdolni való.<#nevetes1>

Az eredeti tulajdonos a file infóból kiderül - ha nem pottyan le elsõre.

Codigoro - Nothing to be done

<#integet2>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

kaposi1
#6724
Hali!

Már megint mit vettél, te elvetemült?<#wave><#nyes>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

tgolyo
#6723
Üdv.Mindenkinek!

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

#6722
Szia Sanyi!
<#eljen>köszi ,jó kis dallamos.
#6721
Sziasztok!!
Olegris-Sea_Glider Variant_One
http://www.multiupload.com/NZD1HJYPQE
Olegris-Sea_Glider Variant Two
http://www.multiupload.com/E6F9IDJFD1
320kb

#6720
Szevasz Laci!
Aki meg akarja venni annak itt a megrendelhetõség.
http://allegro.pl/various-artists-venti-20-cd-x-2-italo-disco-new-i1539647825.html
<#wave>
kaposi1
#6719
Igen ez valóban így van.
Sok sok embernek elküldik de én nem bánom hisz így reklámozzák az esetleges újdonságaikat, amik számukra pénzt jelentenek.
Remélem azért a Szülinapi jó kívánságait Marc, csak nekem küldte el.<#crazya>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (: