NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Keresném a Monte Kristo-Lady Valentine(Valentine remix )verzióját.
Esetleg tud valaki segíteni?
Köszönöm elõre is.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Csak egy alternatív megoldás5 Euro-ért+ posta.
Igaz nem vinyl csak CD , de mondtam hogy alternatív.<#wave>#wave>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Olegris-Flying_In_Sleep.mp3 (11.92 M😎
http://www.multiupload.com/STF1DS1OWA
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ugye te azért sejted ugye hogy miért cseréltem feketére hetek óta a nick képemet?<#sir>#sir>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Én is imádom!<#szeret>#szeret>
Na az ilyesfajta zenékért nyitottam anno ezt a topikot.
És ahogy barangolok a neten nem igazán találkozok még egy ilyennel ami kimondottan ezt a stílust vállalta volna fel.<#fejvakaras>#fejvakaras>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
A habokban sajnos mostanában.<#sir>#sir>
Nem hogy óráim nincsenek zenére, de még félóráim sincsenek.<#rinya>#rinya>
Rengeteg albumom van amibe még bele sem hallgattam.<#szomoru1>#szomoru1>
Aztán amikor meg keresek valamit ami nagyon kellene és rákeresek a katalógusomban, a legjobban én lepõdöm meg hogy már megvan.<#lama>#lama>
Nagy mókuskerék ez a zene gyûjtögetés az már biztos.
Tiszta 22-es csapdája.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Imádom ezt a számot. Az utóbbi idõben ez, és a Miko Mission "új" zenéje a nyerõk nálam.
És hol van az "órákig tudnám hallgatni" hozzáállásod? <#papakacsint>#papakacsint>
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Flexx - Love Theme From Flexxy-Ball (You'll Never Change No More) (B2)
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
A2 Ryan Paris - I Wanna Love You Once Again (Instrumental Version)
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Mondjuk azt inkább hogy vannak benne Italos elemek.<#wink>#wink>
De díjazom az igyekezetedet.
Teljesen korrekt szám.<#eljen>#eljen>
Szívesen látott tag vagy nálam.<#law>#law><#wave>#wave>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Számomra kissé hosszú már a 11 perc, de természetesen mentem ezt a munkádat is.
Köszönöm szépen!<#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Leszedtem, majd holnap meghallgatom.
Most irány aludni!!
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Üdv! Szokásos heti penzum wav-ban és 10p55 hosszban.
Alan Ross feat Codigoro - Valentino 2011(cut mix)
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
egyik verzió jobb mint a másik!<#eljen>#eljen><#worship>#worship>
Hátha kell valakinek:
Nino De Angelo - Balladen (2011)
01 - Dich holt niemand mehr zuruck
02 - Lass' uns weitergeh'n
03 - Uns bleibt die Nacht
04 - Schwindelfrei
05 - Hand in Hand
06 - I Can See The Light
07 - Zimmer mit Aussicht
08 - Alles daneben
09 - Nie wieder lieben
10 - Sinja
11 - Vielleicht muss man...
12 - Samuraj
13 - Laureen (Samuraj Version)
14 - There's Too Much Blue In Missing You
15 - Unter deinen Flugeln
http://depositfiles.com/files/zjgs0ff10
http://www.megaupload.com/?d=GFZD98AD
Ha valaki látja ezt a lemezt vásárolható formában jelezhetné itt!<#worship>#worship>
Tom Hooker - Change Your Mind
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
Folyt. köv. FTP?<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
örülök , hogy másoknak is bejön <#merges2>#merges2>:

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!
Egy kellemes dalt szeretnék nektek ajánlani.
A Human League idei (új) albumáról mutatok egy, a zenekritikusoknak is megfelelõ tracket.
Nekem teljesen tetszik, és úgy érzem e topik kritériumainak is megfelel(het).
Íme:
Human League - Never Let Me Go (Aeroplane Remix) .mp3
New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0
Nagyon szépen köszönöm ezt a számomra is szupi zenét!Van meglepi!
<#eljen>#eljen><#wave>#wave>
Igen és tényleg nagyon frankón szól azt meg kell hagyni.
Mi is lenne velünk FTP nélkül?<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!
forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Gyuri kolléga írta(6685)hogy nem találja. én elõkotortam.<#wave>#wave>
forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Az eredeti tulajdonos a file infóból kiderül - ha nem pottyan le elsõre.
Codigoro - Nothing to be done
<#integet2>#integet2>
Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!
Már megint mit vettél, te elvetemült?<#wave>#wave><#nyes>#nyes>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
<#eljen>#eljen>köszi ,jó kis dallamos.
Olegris-Sea_Glider Variant_One
http://www.multiupload.com/NZD1HJYPQE
Olegris-Sea_Glider Variant Two
http://www.multiupload.com/E6F9IDJFD1
320kb
Aki meg akarja venni annak itt a megrendelhetõség.
http://allegro.pl/various-artists-venti-20-cd-x-2-italo-disco-new-i1539647825.html
<#wave>#wave>